X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka, ja teraz jak siedzę w domu, bo i tak nie mam gdzie wyjść to non stop jem 😂
    A że siedzimy razem w domu, to eksperymentuje w kuchni i cały czas robię coś i konsumuję.

    Chyba muszę pospalać kalorie, a że jestem po okresie to tylko jeden sposób mi się nasuwa do głowy 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2020, 17:04

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 27 marca 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to najlepszego dla męża 🎂🍾
    Prezent już dostał?

    Joanna no najpierw wypoczynkowy a później bezpłatny, o postojowym nie ma co marzyć.
    No cóż w domu trochę sprzątania jest , można ćwiczyć

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda dolaczam sie do zyczen dla meza 🎂

    Ja gubie rachube jaki jest dzien 😅
    Maz mi oznajmil ze ma wolny caly weekend i tak sie dowiedzialam ze to juz jutro 😅😅

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 27 marca 2020, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda wszystkiego naj dla męża! 🙂 Prezent się podobał? 🙂

    Z tym jedzeniem to rozumiem, bo mój mąż teraz siedzi w domu, więc ja mam teraz czas coś kombinować i pichcić. Moja dieta stała się chwilowo mniej rygorystyczna 😅 na szczęście na tyle poluzowałam sobie szelki, że waga nie rośnie. Jeszcze. 😅 Dziś nagotowałam bulionu warzywnego, żeby go zamrozić w woreczkach do lodu i mieć bazę do zup dla małej a z reszty warzyw, soczewicy i kaszy jaglanej zrobiłam w końcu ten pasztet warzywny. 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2020, 23:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, z prezentu jest zadowolony.
    Tylko mój mąż bardzo nie lubi dostawać drogich prezentów, trochę go to peszy i dodatkowo dostałam lekką reprymendę, że powinniśmy oszczędzać pieniądze, bo mamy kupić mieszkanie.
    Ale kątem oka widzę, że mu się mega podoba o wiem, że sam by sobie nie kupił, bo właśnie byłoby mu szkoda na siebie wydawać.

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 28 marca 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda mój mąż jest taki sam :p sam na siebie by nie wydał. Czekam na wizytę do gina i tak mi się chce spaccc. Kurde nie wzięłam glukometru, może mam wysoki cukier?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2020, 15:10

    PplPp1.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 marca 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada jak po wizycie?

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 28 marca 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dzieciaczek zdrowy, wszystko elegancko. Sama wizyta trochę dziwna, lekarz w masce i rękawiczkach, położna ciągle czyściła ręce spirytusem :O następna koniec kwietnia :) pytał mnie jak daje radę z pracą i czy nie chce zwolenienia. Ale powiem wam, że dobrze mi się pracuje, na razie nie chce iść na zwolnienie, tak to mam co robić, chociaż...

    joana, megson91 lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 28 marca 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, super że maluszek zdrowy i wszystko ok 😙
    Jak Ci się dobrze pracuje to pewnie, przynajmniej możesz zająć głowę czymś innym i oderwać się od wszędobylskiej 👑

    Jak Wam w ogóle sobota mija? Coś tu cicho, nikt praktycznie się nie odzywa..

    U mnie dziś dzień @ i.. na razie hej nie ma. Brzuch typowo nie boli póki co, jedynie jajnik czasem zapika (jest w ogóle takie słowo? 😅) i złapie mnie jakiś lekki skurcz czy kłucie.. Może jednak będzie jutro.. Tempki dziś nie zmierzylam bo obudziłam się o 2 i zasnęłam przed 4.. Tzn zmierzylam, wyszła dość wysoka, jak na mnie ale nie biorę jej pod uwagę przez zaburzenia snu. Nie mogę ostatnio spać.. Wieczorem zasypiam normalnie, prześpię 3 godzinki i się budzę a potem chodzę taka nieogarnieta 😐

    nada lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 28 marca 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka a moze ❤❤❤ ja tsm zawsze trzymam kciuki ✊😁😅

    Nada super, ze dzidzia wszystko dobrze 😘

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 28 marca 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zmienilam pościel, 3 prania wstawiłam i posprzatalam...
    Czwarty dzien boli mnie glowa od zatok 😭😭
    Dzis zaczynam kuracje ovarinem.

    Megson czy będziesz dziś oglądać Harrego? Bo ja mam zamiar po raz enty😁

    Milenka a może coś zaskoczyło i dlatego nie śpisz?

    megson91, nada, joana lubią tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 28 marca 2020, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    My dziś cały dzień na wsi, musiałam się przewietrzyć z małą bo powoli zaczynam wariować w 4 ścianach :( teraz już lepiej, Amelka też się dotlenila troche, piękna pogoda na spacery, u mnie w mieście pełno ludzi na ulicach :( ech co za czas...

    U nas rozszerzanie diety pełną parą, dziś był brokulek i całkiem spoko wchodzi 😂

    Kas ja dziś oglądam Harrego 😊 też po raz enty 😂

    A jak Wam mija weekend? Dobrze że już jutro pogoda się ma pogorszyć bo choc nie będzie żal że się z domu nie wychodzi :(

    megson91, joana lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 28 marca 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha z tym oderwaniem myśli od korony to tak o, bo robimy raport o tym jakie skutki przyniesie ta pandemia, tzn zespół pisze a ja obrabiam graficznie. Ale chociaż z ludźmi się zdzwaniamy itd jest kontakt. W ogóle przerażają mnie liczby w stanach, zwłaszcza NY. Mam tam kilku znajomych ze starej pracy i zastanawiam się co u nich. Jutro napiszę do nich maile. Byliśmy parę lat temu w NY i nie wyobrażam sobie, że to miasto jest teraz wyludnione :/

    Ja dzisiaj oprócz wizyty u lekarza zrobiłam rosół. Wyszedł pyszny! Teraz z części zrobię sos do klopsów, żeby mieć na jutro na obiad. Bo mam w tej diecie, żeby oddzielnie bulion ugotować a nie chce mi się już i nie mam takiego zapasu warzyw :p poczytałam książkę i byliśmy na spacerze. Ogólnie dużo ludzi wyszło na dwór :/ nie trzymają się wcale dwójkami tylko chodzą zgrajami. Na szczęście nie mijaliśmy nikogo, ale widziałam przez balkon te wycieczki.

    W ogóle dietetyk odpisała, że poleca kupić maszynkę do mielenia mięsa bo się przyda dla dziecka (żeby mu mielić). Serio? Brzmi jak strasznie dużo pracy.

    W ogóle chyba zrobię chałkę na drugie śniadanie jutro... Znalazłam przepis na wersje pełnoziarnistą. Jak za dużo nie zjem to cukier nie powinien skoczyć :p po crossaintach z dżemem 100% mam okej wyniki, to może i chałka przejdzie ;)

    PplPp1.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 28 marca 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, superancko, że wszystko jest ok 💜💜💜

    Kaś, jesteśmy u moim rodziców, także nie będę ich zmuszać do oglądania HP na siłę 🙈

    Jak zacznę 22 tydzień, to wracamy do Krakowa i wtedy obejrzymy sobie z HBO cała serię jeszcze raz 💜
    Mam wtedy obowiązkowa wizytę u mojego lekarza prowadzącego. Ostatnią przeprowadziliśmy telefonicznie, ale 14.04 muszę wrócić do Krakowa ze względu na kontrolę szyjki 🥴 a oprócz tego ani jedni, ani drudzy rodzice mnie już nie chcą od połowy kwietnia ze względu na odległość szpitali o 3 referencyjności 🥴 no ale mają rację 😊

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 28 marca 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas mojemu mężowi na zatoki pomogło bardzo płukanie. Rob sobie sam roztwór ze zwykłej soli kuchennej i ma taki czajnik do przelewania. Poszulam Ci bo to hit w naszym domu. Jeszcze olej z czarnuszki pomógł, ale smak ma paskudny niestety :/

    PplPp1.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 28 marca 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w ogóle takie jaja dzisiaj były 🙈

    Założyłam damskie bokserki, w których już jakiś czas nie chodziłam i okazało się, że mają szerszą gumkę nisko w pasie, która trochę mnie uciskała.
    Mała się wierciła strasznie, bo ją uwierało i pchała mnie w tą gumkę dupką albo główką 😂

    Położyliśmy się z Małżem w międzyczasie na łóżko i czuje, że się pcha 🙈 położyłam rękę i jak nic czuje twardą główkę 😍 wzięłam szybko rękę Małża i mówię do niego zobacz główka Fiorsi 🙈
    Chyba w końcu dotarło do niego, że siedzi u mnie w brzuszku nasz malutki człowieczek 😂😍💜

    Ale niesamowite przeżycie 😍 nie zapomnę o tym dniu do końca życia 💜

    joana, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 28 marca 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada ja też mam w planach piec chałkę, Chleb i bułeczki ale w poniedziałek 🙂

    Uwielbiam HP ale filmu nigdy żadnego nie obejrzałam tak w całości od A do Z, za to rozważam zakup calej serii książek, no kocham ❤️ jeszcze do tego władcę pierścieni i Hobbita ❤️

    Wypiłam lampkę wina i mnie zakręciło, co z moją głową jest nie tak?

    Dziewczyny, wiele bym dala żeby to było TO i żeby to było moje ostatnie wino przez kolejne 2lata, ale wydaje mi się że jednak nie.. Muszę pamiętać jutro żeby wygotować kubeczek menstruacyjny.. Choć nie ukruwam że nadzieje że @ nie przyjdzie już długo długo nam wzrosły w znacznym stopniu

    megson91 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 29 marca 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki☺☺ jak Wasz niedzielny poranek? My we trójkę leżymy w łóżku, a czemu we trójkę? A no bo pies wladowal się miedzy Nas😁
    Tak wczoraj oglądałam HP , że przyjaciółka zadzwoniła na messengera i była wideło rozmowa przez ponad 3h 😁😁
    Aj niech ta kwarantanna się skonczy to zacznę badania

    megson91 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem tylko z doskoku, ale mamy chyba poważniejszy skok rozwojowy Heleny, bo lekko mówiąc jest od kilku dni "aktywna".

    Miłej niedzieli dziewczyny! 😘

    megson91 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 29 marca 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki jestem i ja, nadal bez @.. Dziwne to, nigdy się nie spóźniała.. Chyba że owu jednak nie było.. Albo wydłużyła mi się fl? Ale zawsze trwała 14dni, jedynie na dupku wydłużała się do 16dni.. Nawet zrobiłam test żeby widzieć na czym stoję i oczywiście biel wizira, 16dpo to już by wyszedł przecież gdyby było coś na rzeczy..

    Poza tym znowu nie śpię od 2 (ewentualnie od 3 bo to to samo dzisiaj 😅), nawet tempke zmierzylam 2h wcześniej i wciąż jest w miarę wysoko.. Jak do jutra się nie pojawi to zacznę się martwić..

    Milego dnia Wam życzę ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 966 967 968 969 970 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ