X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 30 marca 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po mecie miałam problem z cyklem. Najpierw brak pęcherzyków albo bardzo małe po czym po 5 dniach już było po owu

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 30 marca 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana wrote:
    Moj np poprzedni lekarz bardzo chwalil, ze meta pomaga w zajsciu i uregulowaniu cyklu..

    Megson a jak wogole maz w nowej pracy??

    Asiu, mąż bardzo zadowolony💜
    Dziękuje, że pytasz 😘
    Zajmuje się projektem cyfryzacji służby zdrowia dla Kanadyjczyków, także mega ciekawy projekt i po cichu mu zazdroszczę 🙈

    joana lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szybko życzyć miłego dnia ❤️

    Polecam serial „Szkoła dla Elity” na netflix😀
    Rozpuszczone bogate nastolatki zbrodnia i tajemnica 😂

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 30 marca 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Chałka wyszła super! :D i cukier po niej też spoko.
    Tutaj przepis, jakbyscie mialy ochote, na taką bardziej fit chałeczkę http://kuchniaagatki.blogspot.com/2013/06/chaka-penoziarnista.html zrobiłam pół na pół z mąki pełnoziarnistej i zwykłej pszennej. I wyzerowałam w sumie 3 paczuszki (jakieś tam resztki miałam każdej)

    Zrobiłam też nernik :) wyszedł pysznie. Polecam przepis: http://befitbestrong.pl/czekoladowy-nernik-sernik-nerkowcow/ słodziłam syropem z daktyli + erytrytolem i cukry po godzinie 100!

    Dojechały moje promocyjne buty :D kupiłam dwie pary reebooka, po 60 zł.
    c0d4423cf35a.jpg

    My z seriali zaczeliśmy wczoraj 3 sezon Ozarka :d i weszły 3 odcinki.

    mi meta pomogła schudnąć... bo wczęsniej byłam taka napuchnięta mimo ćwiczeń i diety. Ale dopiero glucophage... bo po metformienie czułam się tragicznie.

    megson91 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mają przyjść promocyjne adidaski za 150 zł (kocham Zalando lounge) , bo zaczynam biegać, siłownie mamy pozamykane, dlatego będziemy z mężem wspólnie biegać jak za starych dobrych czasów.
    Dodatkowo zrobiliśmy sobie zakupy online w Decathlonie, bo potrzebowałam kurteczkę do biegania taką przeciwdeszczową.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 18:25

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 30 marca 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson super, ze zadowolony 😍😊oby tak dalej 😊

    My ostatnio tylko zakupy dekoratorskie 😅

    megson91 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda co z mala zrobicie jak bedziecie biegac razem 😅😅😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada fajne buciki 👍👍👍

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie biegała z nami 😂
    Nie, no żartuję, to jest jeszcze w fazie rozwoju, ale najprawdopodobniej jednak trenować będziemy na zakładkę, albo mąż będzie pchał wózek biegając 😂😂
    Maluch nam urośnie to będzie biegać z nami!

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 30 marca 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada ja też ostatecznie dzisiaj zamówiłam reeboki, tylko za 160zl 😂

    Mnie metformax nie pomógł schudnąć ani trochę, wręcz przeciwnie, miałam wrażenie jakby mi żołądek spuchł..

    Też dziś od samego rana kucharzylam, upieklam dwie blaszki chlebka i 4 chałki. Obdzieliłam całą rodzinę, rodzice zadowoleni ❤️

    No i w końcu skończyłam paznokcie 😁
    Przy okazji skorzystała siostrzenica, bo też podstawiła swoje łapki, ależ ona ma ze mną dobrze w dobie, kiedy wszystkie salony są pozamykane 🙂

    A teraz na TvPuls leci Zielona Mila, kocham ten film a jeszcze bardziej książkę ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 30 marca 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Ruda :D podziwiam! Widzę (przez balkon), że dużo osób wychodzi pobiegać. Nie dziwie się, idzie oszaleć w domu czasem :/ mi udało się dzisiaj poćwiczyć i porolować. Jestem z siebie dumna :p też jestem fanką Zalando lounge chociaz ostatnio mniej zaglądam :p zamówiłam za to ciążowe ciuchy z Lidla, dwie pary legginsów i koszulki. I takie fajowe pufy na balkon. Matko nic tylko wydaje pieniądze 🤦🏼

    Milena wow! Jaki chlebek? Ja patrzyłam żytnie na zakwasie bo taki powinnam jeść :/ pokaż paznokcie :d

    Ruda dzięki, buty takie do latania :p


    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 30 marca 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, Chleb niestety z żadnych tych zdrowych.. Na swoje usprawiedliwienie wspomnę że dodałam siemie lniane, słonecznik i pestki dyni 😅 Bardzo szybki bez zagniatania.

    Jutro będą moje buciki ❤️

    A paznokcie zrobiłam tęczowe, tak jak ostatnio na formach
    96be35a3f51e.jpg

    Powiem Wam że też mnie nieco ciągnie do biegania ale jakoś nie mogę się zebrać w sobie 😐
    Może mi się w końcu uda..

    Żanetka93, nada, Stookrotka, joana, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 30 marca 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 8 paczek w drodze 😂😂 z czego tylko 2 dla mnie, no może 3 😁

    Nada super buty😍 mąż musi sobie takie kupić na lato w sensie takie siatkowe.

    Milenka pazurki super😍

    A ja nigdy w całości nie widziałam zielonej mili ale wiem, że on na końcu ginie i wiem, że bede wyć jak bóbr więc nie oglądam 😭😭

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 30 marca 2020, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Milena jakie piękne :D kurde powinnaś zarabiać robiąc paznokcie! Wybrałabym się do Ciebie jakby było bliżej :D

    Ja widziałam dawno dawno temu i ryczałam.

    Haha Kaś to reszta dla kogo jak nie dla Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2020, 23:09

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2020, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzisiaj przyjadą dwie paczki, jedna z apteki Gemini z żelami antybakteryjnymi, a drugą z kurtką i bluzka.
    No i tej drugiej nie mogę się doczekać, buty do biegania mają przyjść około 4 kwietnia, a paczka z decathlonu w piątek tam mam kurtkę taką wiatrówkę, do biegania, a mąż ma buty i bluzę.

    Ja też, nic tylko wydaje i zamawiam online, teraz szukam dla małej jakiejś ładnej sukienki i rajstopek, bo buciki już mamy, a na święta pewnie i tak nigdzie nie pojedziemy, ale żeby chociaż w domu wyglądała jak mała księżniczka.

    Pozdrawiam e-ciocie, po skończeniu 8 tygodnia życia!
    Zrobienie jej teraz fotki, graniczy z cudem 😂
    c0f593145492.jpg

    MilusińskaMilena, joana, megson91, MissKathy92, Why.Not.Now lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 31 marca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, witam się i ja. Dziś dzień będzie bezproduktywny poza wstawieniem prania i ogarnięciem domu. Pół nocy nie spałam bo Jarek miał gorączkę. W tamtym tygodniu miał wolne więc pojechał pomoc znajomemu przy dachu i tak go wypiździło że matko, no a teraz wychodzi..
    Powiem Wam że w pewnym momencie wystraszyłam się że może się zaraził, ale to mało prawdopodobne.. No i nic poza gorączką i bólem głowy mu nie jest.. Oby szybko mu przeszło..

    A za pazurki dziękuję ❤️ nie wiem kiedy ja dorosnę i przestanę cudować. Jak nie mam na paznokciach jakiegoś kotka, misia, jednorożca - ewentualnie koale po wylewie, gdy coś pójdzie nie tak 😅 - to jestem chora 😁

    Nie dotrwałam do końca zielonej mili niestety, zmiotło mnie spanie 😥

    Ależ te Wasze dzieci szybko rosną ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2020, 10:15

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 31 marca 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, ale pieknie rosnie 😍😍😍

    Milenka cudenka 😍 idealne na ten ponury czas 😋 Powinnas o tym pomyslec na poważnie 😊 w sensie zarabianiem na tym 😊

    Do mnie ida kolejne 4 paczki 😂 dzis przyszly 2... eh tylko wydaje. Ale wkurzylam sie, ze nie robimy na razie remontu gory to chce chociaż zrobic dol na tip top.
    Ale oczywiscie ubrania tez zamawia.. ostatnio z Lidla dzinsy i 2 pary legginsow. Super tylko wzielam wiekszy rozmiar niz zawsze a tu sie okazuje ze swobodnie ciazowe moge kupowac w starym lub mniejsze.
    No i szukam jeszcze jakichs koszulek i stanik (mąż jest zadowolony z tym apsektow ciąży 😂).

    Nada tez chcialabym pocwiczyc jak Ty 😍 Kurcze tylko mnie ten brzuch tak ostatnio boli jak cos wiecej porobie.. i lapia mnie jakby skurcze. Lekarz na ostatniej wizycie kazal mi sie maksymalnie oszczedzac... eh...

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 31 marca 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja... niestety jeszcze w dwupaku 😭
    Jestem 4 dzień po terminie a mała ani rusz...
    nie pomagają długie spacery, chodzenie po schodach, mycie okien i podłóg 🙈 skakania na piłce ani seks!
    Jutro są moje urodziny i tutaj mam nadzieje, że jednak będziemy świętować je razem 🙏🏼

    megson91, joana, nada, MissKathy92, Why.Not.Now lubią tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 31 marca 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stookrotko trzymam kciuki za najpiękniejszy prezent urodzinowy na świecie i przede wszystkim szybki poród. Jak nastrój?

    Ja dziś w końcu postanowiłam wrócić do ćwiczeń. Nawet rozpisałam dobie plan najbliższe tygodnie. Póki jestem w domu, mam w planach poświęcać 1,5h na ćwiczenia.. Mimo że mi się nue chce strasznie.. W ogóle czuję się jakbym na nic nie miała siły, żadnej energii.. Musiałam się zebrać mocno w dobie żeby iść pranie wywiesić.. Poza tym co chwilę sprawdzam męża, jak temperatura.. Wykończy mnie ten chłop, naprawdę 🙄

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 31 marca 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko a spada mu temperatura?

    Ruda ależ ona słodka 😍

    Joanna oszczędzaj się jak lekarz Ci kazał, a po porodzie jeszcze bedziesz mieć tyle ruchu😁 ja na Twoim miejscu zaznaczałabym bardzo wyraźnie granice miedzy Waszymi pokojami a przestrzenia teściów i ich gości, a lrzy okazji robila pranie mózgu męża żeby poprostu dojrzał pewne wady.

    Stokrotko to trzymam kciuki za prezent urodzinowy 😘

    Ja chyba zaczynam wchodzić w fazę owylacyjn☺☺

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
‹‹ 968 969 970 971 972 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ