X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walentynki słodkie jak miód 🍯 za dziewięć miesięcy przywitamy nasz cud 👶🤱
Odpowiedz

Walentynki słodkie jak miód 🍯 za dziewięć miesięcy przywitamy nasz cud 👶🤱

Oceń ten wątek:
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 13 lutego 2024, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alesiamum wrote:
    Tak, pisałam wcześniej, dlatego zniknelam na jakiś czas.. musiałam psychicznie sobie poukładać pewne rzeczy
    Dobrze, że jesteś 🫂❤️ Tulę mocno 🥲

    Alesiamum lubi tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 13 lutego 2024, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Super, że pogadaliście :) po takich ciężkich tematach zawsze potrzeba troszkę czasu, żeby atmosfera się unormowała :) wszystko się ułoży, szybko się przyzwyczai mąż do nowego i jeszcze będzie żałował, że dopiero teraz zaczęliście rozporządzać pieniędzmi w ten sposób :)
    Mam nadzieję że tak będzie 🥺❤

    A odnośnie sytuacji w pracy , uważam ze dobrze zrobiliście, powinna była starać się od początku w pracy a nie teraz płakać po fakcie jak już jest za późno. Mi też byłoby jej szkoda ale nie można za wszystkich odwalac czarnej roboty i pozwalać na obijanie się w pracy na maxa.

    Prezesoowa lubi tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 13 lutego 2024, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Pati2804 super, że się odważyłam i porozmawiałas. Trzymam kciuki, by nowy układ zdał egzamin i był dla Was obojgu komfortowy :)

    Pati2804, Zbuntowana lubią tę wiadomość

  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 13 lutego 2024, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    Ja już po rozmowie z mężem.. Okazało się że on boi się ze jak będziemy mieli wspólne pieniążki na koncie to nic nie odłożymy i wszystko wydamy na zakupy.. nie wiem skąd on wziął te obawy , przecież staram się oszczędnie robić zakupy 🙄 on jest chyba typem osoby która MUSI mieć zawsze coś odłożone a nie zawsze się tak da.
    Czuje że jest dzisiaj inna atmosfera między nami, ale zobaczymy , mam nadzieję że to wróci do normalności.
    Doszliśmy do takiego porozumienia że zakładamy wspólne konto na które będziemy przelewać 90% swoich wypłat a resztę czyli 10% będziemy mieli na swoich kontach . Będziemy mieli dwie karty i dostęp do aplikacji żeby każdy z nas mógł na bieżąco sprawdzać nasze finanse.
    Ciężki to był dzień i rozmowa.. poczułam się jakby mi nie ufał i popłakałam się 🥺 stwierdziliśmy że pojadę jutro rano na badania genetyczne.
    Mam nadzieję że po pierwszym wspólnym finansowo miesiącu zacznie mi ufać co do wydawania pieniążków i zobaczy że nie znikają wszystkie z konta tak jak to sobie wyobrażał..
    W piątek lub w poniedziałek idziemy założyć konto zobaczymy jak to się sprawdzi

    Super, najważniejsze, że doszliscie do porozumienia 🙂 Nad wspólnym kontem też będzie miał kontrolę i dodatkowo każdy z Was będzie miał pewne pieniążki na swoje potrzeby.

    Pati2804 lubi tę wiadomość

  • Platynova55 Autorytet
    Postów: 405 957

    Wysłany: 13 lutego 2024, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zaczynam zastanawiać się czy nie zmienić lekarza. Zaczęłam stymulacje clo, 2 razy byłam na monitoringu i w 9 i 13 dniu nie było nic widać więc moja ginekolog uznała że nic z tego nie będzie i mam czekać na okres, a potem stymulacja letrozolem. Trochę wydaje mi się to dziwne, bo mam długie cykle i owulacja zawsze występuje u mnie po 20 dc, ale no ok. Nie wiem czy na stymulacji owulacja może wystąpić tak późno skoro w 13 dc nie było pęcherzyka. Bardzo lubię moja ginekolog, ma dużą wiedzę, dobrze mnie zdiagnozowała i wdrożyła leczenie, ale boje się że marnuje czas u zwykłego ginekologa i może lepiej by było uderzyć od razu do kliniki leczenia niepłodności. Jak jest u Was? Zwykły ginekolog czy klinika?

    starania od 10.2022
    01.2024- cb 💔
    31.03.2024 ⏸️
    05.2024 💔
    👩🏻29
    IO, PCOS
    🧔🏻‍♂️31
    badanie nasienia ✅️
    19.11.2024 ⏸️
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 13 lutego 2024, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platynova55 wrote:
    Ja dzisiaj zaczynam zastanawiać się czy nie zmienić lekarza. Zaczęłam stymulacje clo, 2 razy byłam na monitoringu i w 9 i 13 dniu nie było nic widać więc moja ginekolog uznała że nic z tego nie będzie i mam czekać na okres, a potem stymulacja letrozolem. Trochę wydaje mi się to dziwne, bo mam długie cykle i owulacja zawsze występuje u mnie po 20 dc, ale no ok. Nie wiem czy na stymulacji owulacja może wystąpić tak późno skoro w 13 dc nie było pęcherzyka. Bardzo lubię moja ginekolog, ma dużą wiedzę, dobrze mnie zdiagnozowała i wdrożyła leczenie, ale boje się że marnuje czas u zwykłego ginekologa i może lepiej by było uderzyć od razu do kliniki leczenia niepłodności. Jak jest u Was? Zwykły ginekolog czy klinika?
    U mnie był najpierw zwykły ginekolog, ale akurat trafiłam na babkę, która dzisiaj pracuje w klinice. Jak mi zlecała badania to widać było, że jest wkręcona w temat niepłodności. Na dodatek bardzo sympatyczna i empatyczna. Na zwykłego ginekologa, który nie ogarnia to bym nie traciła czasu. Ja trafiłam z przypadku do niej, bo miałam pakiet medyczny w miejscu, w którym przyjmowała. Potem nasze drogi się rozeszły. W klinice nie trafiłam, moim zdaniem, dobrze. Koniec końców wszystko się skończyło dobrze,ale bardziej przez mój upór i oczytanie w temacie.
    Także nie wiem czy pomogłam ;p Jak Twoja lekarka chce spróbować innymi lekami w kolejnym cyklu to bym spróbowała, bo miesiąc szybko zleci. A jakby potem nie było pomysłu lub coś zgrzytało to uciekać.

    Platynova55 lubi tę wiadomość

  • ezra Autorytet
    Postów: 3858 6980

    Wysłany: 13 lutego 2024, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gregorka wrote:
    Bardzo mocno przytulam 🫂 czasami warto sięgnąć opinii innego lekarza.
    Na mnie plan zawsze pokrzepująco działa- cel i dążenie do niego❤️
    Przemyślcie plan, odpocznijcie ❤️😘
    Jestemy z Tobą, forum jest pięknym wsparciem i niesamowitą skarbnicą wiedzy ❤️
    Dużo myślę o Tobię🥺❤️

    ślicznie Ci dziękuje 🥹 to prawda, nikt mnie nie zrozumie jak Wy 🥹
    i tak, posiadanie planu jest pokrzepiające, nie chce siedzieć i zatracić się w nicości

    Dropsik, Pati2804, CoffeeDream, Prezesoowa lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji, kariotyp ✅

    🧑🏻 niskie parametry nasienia, ŻPN, kariotyp ✅
    fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości

    ⭕️ wstrzymana procedura ivf - zła cytologia | kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy ⭕️ CIN I i CIN II zmiana usunięta z marginesem zdrowej tkanki |

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    💉 11 pobranych - 10 dojrzałych - 6 zapłodniono - 4 zapłodnione - 3 blastki | jedna wczesna blastka 1 podana w 5 dobie, 4.2.2 ❄️ i 4.2.3 ❄️ na zimowsku |

    28.10 transfer | 5 dpt 3,4 | 6 dpt ⏸️ | 7 dpt 33,2 mlU/ml | 9 dpt 82,5 mlU/ml | 10 dpt 114,7 mIU/ml | 15 dpt 679,5 mlU/ml 16 dpt 1075,9 | 24 dpt CRL 3.0mm | 28 dpt 33407 ng/ml | 29 dpt CRL 6.4mm i 💜 | 8w6d 2.04cm i 168 bmp

    event.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 13 lutego 2024, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    Ja dziś (po wczorajszym smuteczku z powodu @) planuje jak będzie wyglądał II cykl staran. Zamówiłam wiesiołek, NAC, kupię testy owulacyjne.
    Staram się nie wkręcać sobie, że skoro za pierwszym razem nie wyszło, to znaczy że będą problemy i w kolejnych cyklach. Aktualnie szkoda mi tylko, że nie zostanę z Wami 🤱 w tym wątku, bo płynie z niego niesamowite wsparcie 🥰
    Kochana, dużo fajnych babek przechodzi na marcowy 🥰 Na pewno tam też będzie super atmosfera 👍😘

    Dziewczyny, odganiam te choroby 😱 Tfu tfu! Co czytam kolejny post, to prawie każda chora 🤧 🥲 Zdrowiejcie szybko i pomyślcie też o zadbaniu o odporność 🫂❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2024, 19:51

    Prezesoowa, Olaura, Zaczarowan, Pati2804, CoffeeDream, Malinowysorbet lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • _ine Autorytet
    Postów: 638 1734

    Wysłany: 13 lutego 2024, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia111 wrote:
    Ja zamierzam zrobić tylko jutro powtórkę, chociaż przypomniało mi się, że jest nowy rok i mogę zrobić raz betę bez skierowania w Luxmedzie w pakiecie 😅

    W ogóle pamiętajcie żeby starać się nie płacić za bety, progi i inne podstawowe badania na początku ciąży jeśli macie jakiś pakiet z pracy! Umawiacie się na teleporade, mówicie że jesteś na początku ciąży, potrzebujesz skierowania na badania i tyle. Nie powinni odmówić!

    Zaczarowan, CoffeeDream, ezra lubią tę wiadomość

    3 lata starań
    2 poronienia (6tc, 9tc), 1 ciąża biochemiczna
    insulinooporność, niedoczynność tarczycy
    usunięcie częściowej przegrody macicy

    12.02 dwie kreski

    26.10 córeczka na świecie 💚
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2446 4745

    Wysłany: 13 lutego 2024, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziękuje dziewczyny za odpowiedz! ❤️❤️

    Prezesoowa wrote:
    Różnie, mówi się, że jak beta przekroczy 1000 to nie ma już sensu badać :) a jak się czujesz? jakoś inaczej już? :)

    Okej, to może zrobię jutro i w przyszłym tygodniu jakoś :) dziękuje 😍

    Wiesz co, ogólnie należę do osób, które maja małe piersi, czuje że teraz są takie twardsze i większe 😂🙈 na codzień pracuje w przedszkolu, zmęczenie jest na porządku dziennym. Wiesz, bodźce, obciążenie psychiczne itp., no i czuje, że te zmęczenie jest nieco większe niż zwykle. Poza tym cudownie :) Dziękuje, że pytasz!

    Prezesoowa lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2446 4745

    Wysłany: 13 lutego 2024, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platynova55 wrote:
    Ja dzisiaj zaczynam zastanawiać się czy nie zmienić lekarza. Zaczęłam stymulacje clo, 2 razy byłam na monitoringu i w 9 i 13 dniu nie było nic widać więc moja ginekolog uznała że nic z tego nie będzie i mam czekać na okres, a potem stymulacja letrozolem. Trochę wydaje mi się to dziwne, bo mam długie cykle i owulacja zawsze występuje u mnie po 20 dc, ale no ok. Nie wiem czy na stymulacji owulacja może wystąpić tak późno skoro w 13 dc nie było pęcherzyka. Bardzo lubię moja ginekolog, ma dużą wiedzę, dobrze mnie zdiagnozowała i wdrożyła leczenie, ale boje się że marnuje czas u zwykłego ginekologa i może lepiej by było uderzyć od razu do kliniki leczenia niepłodności. Jak jest u Was? Zwykły ginekolog czy klinika?

    Wiesz co kochana, nie znam się zbytnio, ale sama byłam stymulowana podobnym lekiem i z tego, co mówisz- to prawdopobnie ten lek na Ciebie nie zadziałał, przez co babeczka oferuje ci inny lek, który również jest stosowany w stymulacji owulacji. Moim zdaniem- daj jej szanse, może coś pojdzie do przodu! :* Trzymam kckuki!

    Platynova55, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5531 10368

    Wysłany: 13 lutego 2024, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór. Dużo się dzieje tutaj, dużo nowych kresek gratulacje dziewczyny 🥹

    Pati, dobrze, że porozmawialiście i doszliście do porozumienia 🥹

    Prezesowa, ja rozumiem twój żal, jesteśmy tylko ludźmi z emocjami. Ale decyzja była słuszna, skoro ktoś się nie starał o leciał w kulki :(


    Ja dziś mały dołek, odebraliśmy wyniki nasienia męża. Kolorowo nie jest ale tragicznie chyba też nie. Chcę zamówić jakieś suplementy i witaminy dla męża i dla mnie coś nowego ( teraz brałam pregna start) co polecacie?

    Udanego wieczoru kochane ❤️

    Pati2804, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨
    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️ beta 122,90/22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 0,58 cm bobo z bijącym 💗
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma 6 cm 😍 🩷
    26.06 prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    16.10 III prenatalne- wszystko dobrze, córcia waży 1654 g 🤩
    29.10 córeczka waży 1919g, stópka 6,2 cm
    19.11 KTG, nasza myszka waży 2499 g 💗
    03.12 KTG, córcia waży 3100g, jej włoski mają ponad 1 cm długości 🥹
    17.12 KTG, ostatnia wizyta, nasz dzidziuś waży 3500 g 💗
    age.png
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 13 lutego 2024, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dobry wieczór. Dużo się dzieje tutaj, dużo nowych kresek gratulacje dziewczyny 🥹

    Pati, dobrze, że porozmawialiście i doszliście do porozumienia 🥹

    Prezesowa, ja rozumiem twój żal, jesteśmy tylko ludźmi z emocjami. Ale decyzja była słuszna, skoro ktoś się nie starał o leciał w kulki :(


    Ja dziś mały dołek, odebraliśmy wyniki nasienia męża. Kolorowo nie jest ale tragicznie chyba też nie. Chcę zamówić jakieś suplementy i witaminy dla męża i dla mnie coś nowego ( teraz brałam pregna start) co polecacie?

    Udanego wieczoru kochane ❤️
    Mam nadzieję że uda się szybciutko podleczyć witaminkami męża i wyniki się poprawią, a dużo dziewczyn pisało że po suplementacji tak było, także trzymam kciuki mocno i nie poddawajcie się! ✊🍀
    Jeśli chodzi o suple to niestety nie pomogę ale na pewno zaraz któraś z dziewczyn tutaj dobrze doradzi Tobie kochana bo niektóre z nas z tego co widzę to maja duża wiedzę na ten temat 😊
    Miłego wieczoru ❤

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 13 lutego 2024, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny idę suszyć włosy i spać bo rano wstaje wcześnie na badania 🙂
    Nie wiadomo za kogo rano trzymać kciuki bo już same kreseczki są 😁 super 🥰
    Ale oczywiście trzymam kciuki za testujące, może ktoś odważy się szybciej testować i za te które jutro robią badania i ściskam mocno wszystkie które smutają, oby Wam pomogło to tak jak mi dzisiaj i szybciutko przeszło, żebyście mogły dalej iść do przodu , walczyć ❤ jestem Wam wdzięczna , mimo że się nie znamy to czuje od Was dużo wsparcia i dostaje wiele cennych rad 🥺❤

    Majuna, elektro96, Dropsik, Liyss🧚🏻, KejtKa, CoffeeDream, kasia97, JoKoKoJo, Malinowysorbet, Prezesoowa, Karos31, Zbuntowana, MummyYummy lubią tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5531 10368

    Wysłany: 13 lutego 2024, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, wzajemnie. Do jutra! 😍

    Pati2804, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨
    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️ beta 122,90/22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 0,58 cm bobo z bijącym 💗
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma 6 cm 😍 🩷
    26.06 prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    16.10 III prenatalne- wszystko dobrze, córcia waży 1654 g 🤩
    29.10 córeczka waży 1919g, stópka 6,2 cm
    19.11 KTG, nasza myszka waży 2499 g 💗
    03.12 KTG, córcia waży 3100g, jej włoski mają ponad 1 cm długości 🥹
    17.12 KTG, ostatnia wizyta, nasz dzidziuś waży 3500 g 💗
    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 2871 4199

    Wysłany: 13 lutego 2024, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dobry wieczór. Dużo się dzieje tutaj, dużo nowych kresek gratulacje dziewczyny 🥹

    Pati, dobrze, że porozmawialiście i doszliście do porozumienia 🥹

    Prezesowa, ja rozumiem twój żal, jesteśmy tylko ludźmi z emocjami. Ale decyzja była słuszna, skoro ktoś się nie starał o leciał w kulki :(


    Ja dziś mały dołek, odebraliśmy wyniki nasienia męża. Kolorowo nie jest ale tragicznie chyba też nie. Chcę zamówić jakieś suplementy i witaminy dla męża i dla mnie coś nowego ( teraz brałam pregna start) co polecacie?

    Udanego wieczoru kochane ❤️

    Na pierwszej stronie znajdziesz "plemnikowe super food" czy jakoś tak. Tam zostało opisane jakie witaminki/suplementy brać i pamiętam że kilka dni temu ktoś na Winiarach wrzucił screena kogoś tam gdzie ktoś brał jakie suplementy i nasienie się poprawiło.

    aszin, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH, starania od 02.2024

    🔹️11.11.2025 - 1979 gram, 32t+3d
    🔹️09.10.2025 - 1166 gram, 27t+5d
    🔹️14.08.2025 - 305 gram pannicy, 19t+5d, łożysko na przedniej ścianie
    🔹️06.08.2025 - dziewczynka 🙈🩷
    🔹️01.07.2025 - CRL 82.37mm, 82 gram, 13t+3d
    🔹️27.05.2025 - CRL 19.41mm, 8t+3d
    🔹️16.05.2025 - CRL 5.9mm
    🔹️11.05.2025 - CRL 3.87mm, serduszko puka w rytmie cza-cza
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski, druga mocniejsza ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️

    preg.png
    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6924 13088

    Wysłany: 13 lutego 2024, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało mnie dzisiaj tu było, jakoś tak wyszło.
    Walentynek nie obchodzimy, ale was spytam - jakie plany na jutro? :D

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Platynova55 Autorytet
    Postów: 405 957

    Wysłany: 13 lutego 2024, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dobry wieczór. Dużo się dzieje tutaj, dużo nowych kresek gratulacje dziewczyny 🥹

    Pati, dobrze, że porozmawialiście i doszliście do porozumienia 🥹

    Prezesowa, ja rozumiem twój żal, jesteśmy tylko ludźmi z emocjami. Ale decyzja była słuszna, skoro ktoś się nie starał o leciał w kulki :(


    Ja dziś mały dołek, odebraliśmy wyniki nasienia męża. Kolorowo nie jest ale tragicznie chyba też nie. Chcę zamówić jakieś suplementy i witaminy dla męża i dla mnie coś nowego ( teraz brałam pregna start) co polecacie?

    Udanego wieczoru kochane ❤️
    Mój mąż bierze teraz Supramen, skład całkiem ok , ale ciężko mi powiedzieć jak działa, bo u nas parametry były właściwie w normie, ale przy dolnej granicy i nie badaliśmy jeszcze czy coś się zmieniło. Mi ginekolog dała próbki tego suplementu i mówiła żeby sobie sprawdzić w necie co tam jest w składzie i kupić osobno, bo zapewne wyjdzie taniej, ale średnio mąż był przekonany do zażywania garści tabletek dziennie😆
    Ja natomiast od jakiegoś czasu kupuje dla siebie suplement dla kobiet starających się z Aliness. Wcześniej brałam mama dha premium+, ale ten z Aliness ma lepszy skład

    CoffeeDream, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    starania od 10.2022
    01.2024- cb 💔
    31.03.2024 ⏸️
    05.2024 💔
    👩🏻29
    IO, PCOS
    🧔🏻‍♂️31
    badanie nasienia ✅️
    19.11.2024 ⏸️
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2537 6179

    Wysłany: 13 lutego 2024, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie zdanie macie na temat Ovarinu? Mam wrażenie, że mało kto go tutaj bierze? Chyba że mi się wydaje 😊 Nie mam dużej wiedzy, jeśli chodzi o suplementy, więc będę wdzięczna za opinie.

    Starania od 8.2022
    💁🏽‍♀️
    ❌ kir AA
    ❌ lamblia
    ❌ MTHFR A1298 homo
    ❌ zapalenie endometrium? endometrioza?
    💁🏽
    ❌ hla-c C2
    ❌ koncentracja nieco poniżej normy, morfologia 1%

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 13 lutego 2024, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Mało mnie dzisiaj tu było, jakoś tak wyszło.
    Walentynek nie obchodzimy, ale was spytam - jakie plany na jutro? :D

    Zdecydowanie bez żadnego planu. My raczej z tych nieświętujących w tym dniu. Odbijemy sobie jakoś w weekend 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2024, 21:44

‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ