X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walentynkowe maleństwa! - lutowe testowanie
Odpowiedz

Walentynkowe maleństwa! - lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Kochana mocno trzymamy kciuki za Ciebie <3
    Dziękuję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dziś dobry humor. Wiecie co zamówiłam w pon sukienkę na wesele brata. Piękna długa czerwona wymarzona. Idealny rozmiar. Wesele brata w lipcu haha wiem że wczesnie, powisi w szafie. Wczoraj mi przyszła. Przymierzylam wysłalam zdj mojemu a on no Kochanie a mniejsza na brzuszek to wystarczy? Hahha :D jest obcisła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 09:38

    Słoneczko12 lubi tę wiadomość

  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam konkretne załamanie. Wieczorem nie mogłam się uspokoić. Do tego wygarnęłam mężowi.. Później rozmawialiśmy i starał się zapanować nad moimi emocjami. Ten cykl chyba odpuszczam ze wszystkim. Żadnych testów, zaznaczania czegokolwiek w apce. Tylko suplementy będę brać i więcej się ruszać i częściej się wyciszać.
    Miłego dnia :)

    Evellee, trzymam kciuki :)

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko12 wrote:
    Wczoraj miałam konkretne załamanie. Wieczorem nie mogłam się uspokoić. Do tego wygarnęłam mężowi.. Później rozmawialiśmy i starał się zapanować nad moimi emocjami. Ten cykl chyba odpuszczam ze wszystkim. Żadnych testów, zaznaczania czegokolwiek w apce. Tylko suplementy będę brać i więcej się ruszać i częściej się wyciszać.
    Miłego dnia :)

    Evellee, trzymam kciuki :)
    Dziękuję. Główka do góry i życzę dnia pełnego uśmiechu :)

    Słoneczko12 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że 16.02 wolny, więc jeśli mogę to chciałabym dołączyć ;)

    Słoneczko12 lubi tę wiadomość

  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia6713 wrote:
    widzę, że 16.02 wolny, więc jeśli mogę to chciałabym dołączyć ;)

    Cieszę się :)

    Powiedz coś o sobie :)

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/da0094ee2cc0a.jpg.html

    U mnie wczoraj był spadek. Już się wkurzyłam i myślałam, że @ przyjdzie dzisiaj. Ale na szczęście tempka odbiła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 10:32

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko12 wrote:
    Cieszę się :)

    Powiedz coś o sobie :)

    Mam już rocznego synka i właśnie 16.02 kończy roczek :) mam nadzieję, że to znak ;)

    Jest to nasz 3 cs. Po porodzie okres dostałam po pół roku. 1 cykl trwał 36 dni i sukcesywnie skracał się o 2 dni z każdym miesiącem. Takim sposobem w 2 poprzednich cs przegapiliśmy owulację :D

    W tym cyklu się przygotowałam - mierzę temperaturę, kupiłam test owulacyjne, serduszkujemy conajmniej co 2 dni. Oprócz tego 2 cykl piję Zioła ojca Sroki i biorę witaminy prenatalne.

    Nic więcej zrobić nie mogę ;)

    Kciuki za nas wszystkie :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evellee wrote:
    Ale mam dziś dobry humor. Wiecie co zamówiłam w pon sukienkę na wesele brata. Piękna długa czerwona wymarzona. Idealny rozmiar. Wesele brata w lipcu haha wiem że wczesnie, powisi w szafie. Wczoraj mi przyszła. Przymierzylam wysłalam zdj mojemu a on no Kochanie a mniejsza na brzuszek to wystarczy? Hahha :D jest obcisła :D

    życzę Ci, żebyś się w nią nie zmieściła :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko12 wrote:
    Wczoraj miałam konkretne załamanie. Wieczorem nie mogłam się uspokoić. Do tego wygarnęłam mężowi.. Później rozmawialiśmy i starał się zapanować nad moimi emocjami. Ten cykl chyba odpuszczam ze wszystkim. Żadnych testów, zaznaczania czegokolwiek w apce. Tylko suplementy będę brać i więcej się ruszać i częściej się wyciszać.
    Miłego dnia :)

    Evellee, trzymam kciuki :)

    założyłaś nam wątek i chcesz się poddawać?
    Nie, nie nie! Nic z tych rzeczy :*

  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, dobrze to u Ciebie wygląda! Kciuki :)

    Kasia, fakt więcej zrobić nie można. Trzeba czekać na łut szczęścia :)

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia6713 wrote:
    założyłaś nam wątek i chcesz się poddawać?
    Nie, nie nie! Nic z tych rzeczy :*

    Nie, nie chcę się poddawać :) Tylko psychicznie trochę odpuścić. To mój 22 cykl starań i jestem już zmęczona..

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko12 wrote:
    Nie, nie chcę się poddawać :) Tylko psychicznie trochę odpuścić. To mój 22 cykl starań i jestem już zmęczona..

    odpuszczenie podobno działa :)

    Ja naprawdę podziwiam Ciebie i inne dziewczyny które się tak długo starają... Jest to mój 3 cs (z synem zaszłam w 2 cs) i już po 2 cyklu, kiedy przyszła @ miałam załamanie.
    Ale może to też była kwestia tego, że czułam jakąś presję ze swojej strony, że skoro za pierwszym razem udało się w 2 cs, to teraz też musi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia6713 wrote:
    życzę Ci, żebyś się w nią nie zmieściła :D
    Hahha dzięki Kasia :) miło że do Nas dołączyłaś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się i zapisuje na 04.02, ale jakoś wątpię bo nawet wyimaginowanych objawów nie mam, no ale testować można;) W tamtym tygodniu miałam załamanie ciągle humor zły wciekły nic mnie nie cieszyło wszystko dobijało a czym bliżej @ tym jakoś czuje się spokojnie i obojętnie. To mój 4 cs a niby do 3 razy sztuka ;p No nic żyje z myślą że jak już się 3 przekroczyło to teraz do 6 razy sztuka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Melduje się i zapisuje na 04.02, ale jakoś wątpię bo nawet wyimaginowanych objawów nie mam, no ale testować można;) W tamtym tygodniu miałam załamanie ciągle humor zły wciekły nic mnie nie cieszyło wszystko dobijało a czym bliżej @ tym jakoś czuje się spokojnie i obojętnie. To mój 4 cs a niby do 3 razy sztuka ;p No nic żyje z myślą że jak już się 3 przekroczyło to teraz do 6 razy sztuka :D
    Mój także 4 cs :) powodzonka :)

  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko12 wrote:
    Ewelina, dobrze to u Ciebie wygląda! Kciuki :)

    Kasia, fakt więcej zrobić nie można. Trzeba czekać na łut szczęścia :)

    Dzięki :) oczywiście podchodzę do tego spadku z rezerwą. Jak zwykle czuję, że nic z tego. Ale w marcu mam urodziny więc może wtedy dostanę wymarzony "prezent" :)
    Na razie czekam do 3.02 na testowanie ^^

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeść, nie zauważyłam, że jest już lutowy wątek :) Słoneczko, wpiszesz mnie na 24 lutego?
    Bogu dzięki skróciły mi się cykle i zamiast 33-35 dniowych mam książkowe 28-dniowe i owulację w 14 dc. To chyba dzięki luteinie.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Czeeeść, nie zauważyłam, że jest już lutowy wątek :) Słoneczko, wpiszesz mnie na 24 lutego?
    Bogu dzięki skróciły mi się cykle i zamiast 33-35 dniowych mam książkowe 28-dniowe i owulację w 14 dc. To chyba dzięki luteinie.
    Witamy :)

  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia6713 wrote:
    odpuszczenie podobno działa :)

    Ja naprawdę podziwiam Ciebie i inne dziewczyny które się tak długo starają... Jest to mój 3 cs (z synem zaszłam w 2 cs) i już po 2 cyklu, kiedy przyszła @ miałam załamanie.
    Ale może to też była kwestia tego, że czułam jakąś presję ze swojej strony, że skoro za pierwszym razem udało się w 2 cs, to teraz też musi.
    Powiem szczerze, ze tez podziwiam dziewczyny które sie tak długo starają ... nie wiem czy dałabym radę. Ja się staram 4c a już mam załamki. Tzn w sumie to 2 cs bo 2 pierwsze były bez żadnych obserwacji ani nic z tych rzeczy tylko postanowienie ze to już czas i odstawienie zabezpieczeń podczas seksu. Po postanowieniu byłam u gin i zalecił mi badania i wyszło ze mam delikatnie podwyższona prolaktyne wiec wiedziałam ze tak szybko nie zajdę w ciąże. Ale gdzieś tam nadzieja była ze jednak może się uda... przecież niektóre dziewczyny zachodzą od razu...

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ