Forum Starając się - ogólne Walentynkowe serduszka, czyli lista testujących w LUTYM ! :)
Odpowiedz

Walentynkowe serduszka, czyli lista testujących w LUTYM ! :)

Oceń ten wątek:
  • JoHanna Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz możliwość zrobienia tej bety to myślę że warto sprawdzić czy ładnie przyrasta :) Ja tam robiłam dla własnego spokoju ducha.

"Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • inaa Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosz.. jak ja nie lubię się kłuć. Mam jakieś dziwne wrażenie, że te babki z labo pomyślą : świruska- była przed wczoraj . hahaha Nie no pójde pójde

thgf9n73strbq9ak.png

thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

• kattalinna Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    inaa, babki z labo tak nie pomyślą bo w przypadku bety wynik jednorazowy niewiele mówi i one dobrze wiedzą, że jak przyszła raz to przyjdzie drugi się kłuć :) przyrost jest ważniejszy :)

inaa lubi tę wiadomość

zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 lutego 2016, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem, z tak ogromną beta chyba bym juz nie powtarzała, ona nie przyrośnie już o 100% przecież :)

• Marteczka93 Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę o skrzynkę butelek z winem, bo jedna butelka to za mało :D
    Niestety @ dziś przyszła.

Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • kate55 Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dalej @ nie ma, a test negatywny :(

później uzupełnię listę.

Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • inaa Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie wiem czy jest wysoka w koncu czy nie... ah sama sie pogubiłam.Teściowa i koleżanki mnie zmyliły... aaaaahhhh Ważne ze jest na + i groszek sobie u mnie siedzi. Teraz wysysa mi cała energie, że moge spac na stojaco z otwartymi oczami haha ;-). Boję się nawet prowadzic samochód.

thgf9n73strbq9ak.png

thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 lutego 2016, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że wtrącę, ale przyrosty też są o dupę rozbij czasem :)
    Ja w drugiej ciąży stwierdziłam, że zrobię, bo wszyscy robią. Przyrost w ciągu 48h wyniósł 32%. Zaryczana czekałam kolejne 1,5 tygodnia na bóle albo krwawienie, które by sugerowałyby poronienie albo ciążę pozamaciczną.
    W końcu mąż kazał mi iść do gin i zobaczyłam wtedy robaczka z pikającym serduszkiem, który za niedługo kończy 1,5 roku :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:39

inaa, Allmita, kattalinna, pepsunieczka lubią tę wiadomość

• rosax3 Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa kiedy bete powtarzasz? jak dla mnie rowniez twoja beta oznacza blizniaki albo szybsze poczecie. ;) tak was odwiedzam i nie moge doczekac sie twojej drugiej bety no albo zdjecia z usg ;D

inaa lubi tę wiadomość

l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mewka strasznie mi przykro:(
    Midnight gratulacje!
    Kate, ja byłam dzisiaj na badaniach, robiłam lh,fsh, ft3 i 4, prolaktynę i estradiol. Niestety prywatnie wszystko,ale co zrobić jak lekarz każe czekać a ja nie mam tyle cierpliwości. Z resztą wolę wiedzieć co i jak. Jutro wyniki..

midnight lubi tę wiadomość

• kate55 Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, dzięki! Robiłaś w 4dc, tak? Daj znać, jak wyniki:)

Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Aniss Przyjaciółka

Wysłany: 16 lutego 2016, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, bede testować 21.02. To moj 2 cykl starań. Biore duphaston takze o objawach nie bede sie rozpisywać bo jak wiadomo objawy po nim sa zbliżone do ciążowych..trzymajcie kciuki, ja trzymam za Was :*

Karolcia84 lubi tę wiadomość

02.2015 moj Aniołek <3
    10.2016 mój Aniołek <3
    Niedoczynność tarczycy Hashimoto,
    Przebyta chlamydia i ureaplasma
    Czynnik meski- 2% prawidłowych plemnikow
    Fragmentacja plemnikow ok
    12.2016 jajowody drożne
    komórki nk- 20 % - intralipid dozylnie
    Przygotowanie do laparoskopii termin na 23.04.2018
  • Mada09M Koleżanka

Wysłany: 16 lutego 2016, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test negatywny, ale małpiszon nie przyszedł jeszcze, więc nom... nie wiem czy już pić, czy jeszcze w abstynencji żyć :/ ???

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,robiłam w 4dc badania. Dam znać jutro,mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze:)

• Ania-nowa Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada ja bym poczekała parę dni z piciem,chociaż lampka wina pewnie szkody nie zrobi;)

• Mada09M Koleżanka

Wysłany: 16 lutego 2016, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Mada ja bym poczekała parę dni z piciem,chociaż lampka wina pewnie szkody nie zrobi;)
    no czekam, czekam cierpliwie właśnie :D :D :D choć niestety ten cykl chyba stracony :( ale pożyjemy - zobaczymy ;) :)

• BitterSweetSymphony Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate możesz mnie wykreślić z listy?

Dzięki

Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endometrioza IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo - część zrostów usunięta, aktywna endo + zapal. bakteryjne --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo - usunięte wszystkie zrosty, przywrócona prawidłowa anatomia, sprawdzenie drożności jajowodów - oba drożne, zastosowanie żelu przeciwzrostowego

15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
  • Karolcia84 Debiutantka

Wysłany: 16 lutego 2016, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie, no to ja poproszę flaszkę dla towarzystwa, musiałam trochę przyspieszyć sprawdzenie - wiem, przepraszam, tak się nie robi :) - ale niestety raczej musiałam (o czym niżej). W każdym razie: sikany negatywny no i zrobiłam betę jeszcze dla pewności, wyszła < 2,0 mIU/ml, czyli rozumiem, że fasoli brak :/

W związku z tym pomyślałam, żeby się za to zabrać jakoś kompleksowo i zrobić chociaż najważniejsze badania - żeby w razie czego podtrzymać ciążę albo wiedzieć co brać, by zwiększyć szanse. I tu pytanie do Was, doświadczonych forumowiczek - co byście radziły zbadać na pierwszy rzut (dotąd miałam tylko morfologię ogólną)? Jakie hormony? Na pewno z doświadczenia wiecie, na co zwracać uwagę, więc będę BARDZO wdzięczna za podpowiedź.

W czwartek idę do gina na dużo wcześniej już umówioną wizytę (cytologia), więc jego też zapytam, ale ponieważ wiadomo jak to z lekarzami, to chętnie poznam też Waszą opinię.

Ściskam i trzymam kciuki za kolejne prezenty na liście!!!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 15:26

• karolka22 Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2016, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 21:02

Morwa, antylopaa, pepsunieczka lubią tę wiadomość

cl2sjfv.png
  • Paula 44 Koleżanka

Wysłany: 16 lutego 2016, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia84 wrote:
    Drogie Panie, no to ja poproszę flaszkę dla towarzystwa, musiałam trochę przyspieszyć sprawdzenie - wiem, przepraszam, tak się nie robi :) - ale niestety raczej musiałam (o czym niżej). W każdym razie: sikany negatywny no i zrobiłam betę jeszcze dla pewności, wyszła < 2,0 mIU/ml, czyli rozumiem, że fasoli brak :/

Wczoraj niestety okazało się, że niebawem mój mąż będzie musiał zacząć brać leki, które być może ograniczą nam możliwość starania o dzidziusia (choroba kości z grubsza) :( Już raz tak było, mieliśmy nadzieję, że się udało wyleczyć, ale niestety pewnie znów trzeba będzie leczyć. Tak więc chwilowo drastycznie skraca nam się czas na robienie bobasa :(, bo jak już zacznie brać, to nie wiadomo kiedy będzie mógł odstawić.

W związku z tym pomyślałam, żeby się za to zabrać jakoś kompleksowo (póki jeszcze mamy te z 3 miesiące) i zrobić chociaż najważniejsze badania - żeby w razie czego podtrzymać ciążę albo wiedzieć co brać, by zwiększyć szanse. I tu pytanie do Was, doświadczonych forumowiczek - co byście radziły zbadać na pierwszy rzut (dotąd miałam tylko morfologię ogólną)? Jakie hormony? Na pewno z doświadczenia wiecie, na co zwracać uwagę, więc będę BARDZO wdzięczna za podpowiedź.

W czwartek idę do gina na dużo wcześniej już umówioną wizytę (cytologia), więc jego też zapytam, ale ponieważ wiadomo jak to z lekarzami, to chętnie poznam też Waszą opinię.

Ściskam i trzymam kciuki za kolejne prezenty na liście!!!

Hmmm

Ja bym pomyślała o ....zamrożeniu nasienia. Przepraszam, że tak ostro, ale znam już dwa przypadki, że leczenie itd. Różne choroby... i potem :( kicha. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Szczęśliwa mama
    styczniówka 2015 i listopadówka 2016(chociaż miał być grudzień
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego