X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wątek wsparcia dla tych co probuja i nie wychodzi
Odpowiedz

wątek wsparcia dla tych co probuja i nie wychodzi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Vanessa za wyjaśnienia. Próbowałam z testami ovu, żeby zyskać jaśniejszy obraz, ale po tym, jak przez 2 cykle nie wyszly, zrezygnowałam, żeby się nie stresować.

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakucja wrote:
    Dzięki Vanessa za wyjaśnienia. Próbowałam z testami ovu, żeby zyskać jaśniejszy obraz, ale po tym, jak przez 2 cykle nie wyszly, zrezygnowałam, żeby się nie stresować.

    W razie potrzeby polecam się na przyszłość.
    A tak na marginesie to prowadzę sobie osobno wykres w zwykłym zeszycie i mogę sobie dokładnie zaznaczyć co chcę i co jest mi potrzebne i tam wychodzi mi wszystko pięknie "czarno na białym".

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ