Forum Starając się - ogólne wątek wsparcia dla tych co probuja i nie wychodzi
Odpowiedz

wątek wsparcia dla tych co probuja i nie wychodzi

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jakucja Ekspertka

Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Vanessa za wyjaśnienia. Próbowałam z testami ovu, żeby zyskać jaśniejszy obraz, ale po tym, jak przez 2 cykle nie wyszly, zrezygnowałam, żeby się nie stresować.

wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakucja wrote:
    Dzięki Vanessa za wyjaśnienia. Próbowałam z testami ovu, żeby zyskać jaśniejszy obraz, ale po tym, jak przez 2 cykle nie wyszly, zrezygnowałam, żeby się nie stresować.

W razie potrzeby polecam się na przyszłość.
    A tak na marginesie to prowadzę sobie osobno wykres w zwykłym zeszycie i mogę sobie dokładnie zaznaczyć co chcę i co jest mi potrzebne i tam wychodzi mi wszystko pięknie "czarno na białym".

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ