X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne We wrześniu testujemy i na dwie kreski oczekujemy :)
Odpowiedz

We wrześniu testujemy i na dwie kreski oczekujemy :)

Oceń ten wątek:
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 25 września 2020, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak jest z tą temp ? ona zawsze jest ok 37 jak juz jest sie w ciazy tak 10-12 dni po ? w sensie przed miesiaczka? ale to tylko poranna czy potem ona w ciagu dnia tez sie utrzymuje :D ja dzis 6 dni po i badalam corce temp i przy okazji sobie ale normalnie jak bylam juz na chodzie to mialam 36,6 :D powinna byc juz wyzsza ? gdyby byla ciaza :D

    PaulaSza lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 217

    Wysłany: 25 września 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaSza wrote:
    dziś 39 dc i znowu negatyw :( strasznie piersi mnie bolą, więc jak nici z fasoleczki to na pewno okres dostanę na dniach, ale wciąż mam nadzieję... w końcu umiera ostatnia. 2.09 robiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny, dwie grube kreski tego samego koloru, więc uznałam ze 3-4.09 bedzie owulacja, ale nie miałam śluzu. Pojawił się w przyszłym tygodniu i było go mega dużo, trochę to olałam, bo byłam pewna, ze jestem juz po owulacji. No nic dopiero sie tego uczę. Czy myślicie, że mimo tego, że test wyszedł pozytywny, owulacja mogła przyjsc później?


    Rozmawiałam ostatnio z moją szwagierką na temat jej ciąż i wgl. W pierwszej ciąży test wyszedł jej pozytywny dopiero w 42dc. Musiała się przeciągnąć owulacja i dopiero wtedy jej wykryło. A w 39 dc jeszcze nie było nawet cienia.
    Wiesz testy owulacyjne mają za zadanie wykryć hormon odpowiedzialny za owulacje, ale czasami zdarza się tak, że ten hormon zostaje wykryty, a owulacja nie przychodzi i albo się spóźnia albo wgl jej nie było. Testy owulacyjne nie potwierdzają przebycia owulacji.. zwiastują, że się zbliża, ale nie potwierdzają, że wystąpiła. Dlatego jak mówisz, że śluzu nie miałaś, a był tydzień później może do owulki doszło właśnie później. Niemniej jednak trzymam kciuki żeby się jednak udało. Nie trać nadziei ! Póki nie ma @ wszystko jest możliwe :) spróbuj jeszcze zatestować te parę dni :) Życzę powodzenia :) :*

    Ja sama w tym cyklu miałam tak, że podajże 15dc test owulacyjny wyszedł pozytywnie a owulacji nie było i pojawiła się dopiero w 29dc :)

    PaulaSza lubi tę wiadomość

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 217

    Wysłany: 25 września 2020, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    jak jest z tą temp ? ona zawsze jest ok 37 jak juz jest sie w ciazy tak 10-12 dni po ? w sensie przed miesiaczka? ale to tylko poranna czy potem ona w ciagu dnia tez sie utrzymuje :D ja dzis 6 dni po i badalam corce temp i przy okazji sobie ale normalnie jak bylam juz na chodzie to mialam 36,6 :D powinna byc juz wyzsza ? gdyby byla ciaza :D


    Ja od początku owulacji mierzyłam temp nawet w ciągu dnia jak byłam na chodzie to cały czas miałam między 36.8 a 37.5.
    Ale to kwestia jest zupełnie indywidualna, niektóre kobiety jak są na chodzie to mają niższą inne wyższą. I nie należy się sugerować takimi pomiarami :) 6dpo to dopiero może się zagnieżdżać. Najważniejsze jaką masz temperaturę rano po przebudzeniu :) Trzymam kciuki :) :*

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastkaa97 wrote:
    Rozmawiałam ostatnio z moją szwagierką na temat jej ciąż i wgl. W pierwszej ciąży test wyszedł jej pozytywny dopiero w 42dc. Musiała się przeciągnąć owulacja i dopiero wtedy jej wykryło. A w 39 dc jeszcze nie było nawet cienia.
    Wiesz testy owulacyjne mają za zadanie wykryć hormon odpowiedzialny za owulacje, ale czasami zdarza się tak, że ten hormon zostaje wykryty, a owulacja nie przychodzi i albo się spóźnia albo wgl jej nie było. Testy owulacyjne nie potwierdzają przebycia owulacji.. zwiastują, że się zbliża, ale nie potwierdzają, że wystąpiła. Dlatego jak mówisz, że śluzu nie miałaś, a był tydzień później może do owulki doszło właśnie później. Niemniej jednak trzymam kciuki żeby się jednak udało. Nie trać nadziei ! Póki nie ma @ wszystko jest możliwe :) spróbuj jeszcze zatestować te parę dni :) Życzę powodzenia :) :*

    Ja sama w tym cyklu miałam tak, że podajże 15dc test owulacyjny wyszedł pozytywnie a owulacji nie było i pojawiła się dopiero w 29dc :)

    Nastkaa dziękuję Ci za te słowa, naprawdę poprawiło mi to nastrój na maxa :) myślę, że zrobię jutro kolejny test ;) nie wytrzymam czekania kilku dni :) moje objawy to bardzo bolące piersi, lekki ból krzyża, mam 37 (temperatura ciała) - to daje mi jeszcze większą nadzieję.

    Nastkaa97 lubi tę wiadomość

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 217

    Wysłany: 25 września 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób pewnie i daj znać 🙂
    Na pocieszenie jeszcze ci powiem ze mam bolące piersi, bol krzyża j temp powyzej 37.. a jak wiadomo już wiem ze jestem w ciazy. Wiec zycze aby Twoje obajwy byly także zwiastunem tego 😘

    PaulaSza lubi tę wiadomość

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Nowa_Monika Koleżanka
    Postów: 55 64

    Wysłany: 25 września 2020, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam do was takie pytanie. 10 września przytulałam się z chłopakiem.
    Wczoraj zrobiłam test ciążowy wieczorem wyszedł pozytywny. Dzis zrobiłam drugi i tez pozytywny.
    Kiedy powinnam udać się do ginekologa no teraz to chyba jeszcze za wcześnie. Dodam ze moje miesiączki sa dość nieregularne bo ostatnia mialam początek 8 sierpnia. A dni plodne dopiero od 8 do 10 (mialam dość sporo ciągnącego się i przeźroczystego śluzu)

  • Achna Autorytet
    Postów: 1289 1905

    Wysłany: 25 września 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mozna wpisać ⏸️.
    Beta z dziś 41.01 😍🍀 przyrost 200 %

    Japoneczka z Porcelany, Batylda, Magda_Z, monnkej, Ślimak, unify, joka789, Nastkaa97, Mirrabelka, Paulinaaa, Magdalena 😀, Olinka1329, Ewciia, guerretenshi lubią tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Magda_Z Autorytet
    Postów: 311 170

    Wysłany: 25 września 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Mi mozna wpisać ⏸️.
    Beta z dziś 41.01 😍🍀 przyrost 200 %

    Cudownie, gratulacje kochana :)
    Nowa_Monika wrote:
    Cześć dziewczyny. Mam do was takie pytanie. 10 września przytulałam się z chłopakiem.
    Wczoraj zrobiłam test ciążowy wieczorem wyszedł pozytywny. Dzis zrobiłam drugi i tez pozytywny.
    Kiedy powinnam udać się do ginekologa no teraz to chyba jeszcze za wcześnie. Dodam ze moje miesiączki sa dość nieregularne bo ostatnia mialam początek 8 sierpnia. A dni plodne dopiero od 8 do 10 (mialam dość sporo ciągnącego się i przeźroczystego śluzu)

    Przede wszystkim gratulacje :) Teraz kolej na badanie beta HCG z krwi, a później następne po 48h żeby sprawdzić jak przyrasta. Do ginekologa nie wcześniej niż w 6 tygodniu ciąży żeby ocenić czy wszystko jest ok. Wcześniej nic nie zobaczy na USG więc trzeba poczekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 17:09

    Achna lubi tę wiadomość

    starania o 👶 od 1.2020 🍀

    08.2021 - 16 tc 💔 Marysia 👼

    MTHFR C677T (homo)
    PAI-1 4G/5G (hetero)

    W końcu będzie dobrze 💚 jeśli jeszcze nie jest dobrze to znaczy, że to jeszcze nie koniec 💪
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 25 września 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Mi mozna wpisać ⏸️.
    Beta z dziś 41.01 😍🍀 przyrost 200 %
    Mam pytanie jak czułaś się jakieś 9dpo..🤔 I czy wystąpiło u ciebie plamienie implantacyjne? Ja od kilku dni mam skurcze w podbrzuszu cykle mam niestety co 25d i owulacje miałam w 11dc.. Powiedz mi czy zauważyłaś u siebie jakieś objawy 10dpo?

  • Achna Autorytet
    Postów: 1289 1905

    Wysłany: 25 września 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżi88 wrote:
    Mam pytanie jak czułaś się jakieś 9dpo..🤔 I czy wystąpiło u ciebie plamienie implantacyjne? Ja od kilku dni mam skurcze w podbrzuszu cykle mam niestety co 25d i owulacje miałam w 11dc.. Powiedz mi czy zauważyłaś u siebie jakieś objawy 10dpo?

    W 9dpo dostałam bólu w podbrzuszu i trwał on ok 10 minut później z 2 godziny później znów i tak jeszcze kilka razy to mnie skusiło do zatestowania kolejnego dnia i zobaczyłam cien. Nie mialam plamienia ale w pierwszej ciąży również tego nie mialam. Żadnych innych objawow nie mialam i nie mam do dziś w sumie :)

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • agawaw Debiutantka
    Postów: 15 15

    Wysłany: 25 września 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie😉 dołączam do Was🤗 to nasz 3 cykl starań, drugi z duphastonem, aktualnie 5 dpo, nadzieja jest😊
    Powodzenia dla wszystkich starających się😊

    Olinka1329 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️30 🙋🏻‍♂️34
    AMH 1,5
    początek starań 08.2020
    10.2020 diagnoza->oligospermia ekstremalna ( koncentracja <1mln/ml)😥
    01.2021 decyzja o in vitro🌈💪
    02.2021 punkcja- mamy 5 ❄️
    26.03.2021 transfer ❄️
    BetaHCG 6dpt 44,4; 7dpt 82,9; 11 dpt 490; 19 dpt 7219🥰
    26dpt> 10000 i mamy serduszko🥰🌈💛
  • Miska Koleżanka
    Postów: 49 20

    Wysłany: 25 września 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam do Was takie pytanie bo 15.09 miałam ins . Wynik mam zrobić 29.09 ale coś mnie nie pokoi już 17.09 miałam takie uławy brązowe od czasu do czasu i bolało mnie po prawej stronie pod brzuchem te bóle utrzymują się czasami je odczuwam od czwartku bolą mnie piersi dziś już mniej ale niepokoi mnie to ze nadal mam po wytarciu się takie ciemne uplawy czy którąś tak miała nie zawsze ale się pojawiają na dodatek dziś rycze jak głupia wszystko mnie to już poluję jestem po 3 ins i została mi jeszcze jedna bo gen. Stwierdził ze tylko 4 zrobimy a Ja już się nastawiam ze we wtorek dostanie @

  • Miska Koleżanka
    Postów: 49 20

    Wysłany: 25 września 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory za byki ale coś mi klawiatura nawala

  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 25 września 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    W 9dpo dostałam bólu w podbrzuszu i trwał on ok 10 minut później z 2 godziny później znów i tak jeszcze kilka razy to mnie skusiło do zatestowania kolejnego dnia i zobaczyłam cien. Nie mialam plamienia ale w pierwszej ciąży również tego nie mialam. Żadnych innych objawow nie mialam i nie mam do dziś w sumie :)
    No ja mam od dwóch dni takie bóle jakby miał przyjść okres.. Temp w ciągu dnia utrzymuje się na 37C dziś doszły mnie bóle pleców w okolicy lędźwiowej.. To nasz 3cs.. Ja mam dwóch synów 9 i 8 lat i partner też ma 2 dzieci 12 i 4 latka.. Zdecydowaliśmy się na wspólne dziecko i odstawiłam tabletki w lipcu i od wtedy próbujemy. może coś będzie z tego cyklu..

    Nastkaa97 lubi tę wiadomość

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 217

    Wysłany: 25 września 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem Wam ze to 14 dpo, a moje jedyne objawy to lekkie bole moesiaczkowe co jakis czas, bol krzyża i piersi... i mam ochotę na slodkie 🤦‍♀️

    A w 9dpo tylko lekkie bole podbrzsusza mialam 🙂

    Gratulacja Achna ! Wspaniala wiadomość! ❤❤❤

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Mirrabelka Znajoma
    Postów: 20 26

    Wysłany: 26 września 2020, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema, mnie brzuch boli od 2 tygodni :/ pierwszy tydz to myslalam ze to bol owulacyjny, drugi tydz myslalam ze to przed @ :/ jestem po odstawieniu antykoncepcji (pierwsza anty wzieta w wieku 17 lat wiec nie znam w ogole swojego organizmu).. cycki mnie bolaly tylko chwile i codziennie mam mdlosci ( ale w 1cs po odstawieniu NuvaRinga tez mialam mdlosci) wiec myslalam ze to powtorka z rozrywki i hormony szaleja.. no i teraz szaleja,ale z innego powodu 😅

    Edit: z glupich "objawow" .. zupa mi skisla pierwszy raz w zyciu :/ na drugi dzien po ugotowaniu. Nigdy mi zupa nie skisla, moj facet odrazu do mnie ze w ciazy chyba jestek 😅 wlosy mi sie zaczely bardziej przetluszczac i na poczatku tyg "rozebralo" mnie na jeden dzien :/ katar, kichanie, temperatura. Ale tylko jeden dzien 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 07:28

    _Inka_, Ewciia lubią tę wiadomość

    0126a0f46b371490712d2f513fc90b0c.png

    https://zapodaj.net/9da1a5345a124.jpg.html
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 26 września 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirrabelka wrote:
    Siema, mnie brzuch boli od 2 tygodni :/ pierwszy tydz to myslalam ze to bol owulacyjny, drugi tydz myslalam ze to przed @ :/ jestem po odstawieniu antykoncepcji (pierwsza anty wzieta w wieku 17 lat wiec nie znam w ogole swojego organizmu).. cycki mnie bolaly tylko chwile i codziennie mam mdlosci ( ale w 1cs po odstawieniu NuvaRinga tez mialam mdlosci) wiec myslalam ze to powtorka z rozrywki i hormony szaleja.. no i teraz szaleja,ale z innego powodu 😅

    Edit: z glupich "objawow" .. zupa mi skisla pierwszy raz w zyciu :/ na drugi dzien po ugotowaniu. Nigdy mi zupa nie skisla, moj facet odrazu do mnie ze w ciazy chyba jestek 😅 wlosy mi sie zaczely bardziej przetluszczac i na poczatku tyg "rozebralo" mnie na jeden dzien :/ katar, kichanie, temperatura. Ale tylko jeden dzien 🤔
    Ja od zawsze śpię na brzuchu a od 3 dni tylko na plecach.. Cycki miękkie i większe niż zwykle.. Dziś wstałam i musiałam zjeść bo mnie mdliło

  • Kama1991 Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 26 września 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robilam
    Dzis test wyszła chyba taka blada kreska, jak wam ja pokazać? Bo już sama nie wiem

  • Mirrabelka Znajoma
    Postów: 20 26

    Wysłany: 26 września 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama1991 wrote:
    Dziewczyny robilam
    Dzis test wyszła chyba taka blada kreska, jak wam ja pokazać? Bo już sama nie wiem
    Wpisz w google zapodaj.net i tam kozna wgrac zdj i wygeneruje Ci link :) 💚

    0126a0f46b371490712d2f513fc90b0c.png

    https://zapodaj.net/9da1a5345a124.jpg.html
  • Sikora Znajoma
    Postów: 22 10

    Wysłany: 26 września 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Przedwczoraj coś mnie podkusiło i zrobilam test, coś wyszło... Więc wczoraj zrobilam bete i wyszla 28,7 . Niby to był dopiero 26 dzień cyklu ale martwię się, że jest taka mizerna. 😩😞

    Olinka1329, Ewciia lubią tę wiadomość

    ckaivkcbypnkdc20.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ