Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶
Odpowiedz

We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶

Oceń ten wątek:
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 28 września 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola wrote:
    Ciałko żółte na prawym jajniku, endometrium 15 mm ✌️🙂

    No i super wieści!
    Teraz jesteś pewna na 100% że możesz zacząć brać dupka 😁

    Wiedźma, Olaola lubią tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojaMałaBlondyneczko wrote:
    Beta 715 😊😊😊

    Oooo, cacane ❤️

    Wiedźma lubi tę wiadomość

  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 28 września 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjucha wrote:
    Mi lekarz przy poprzednich cb mówił, ze l4 od razu. Nie ma co ryzykować.
    A ten teraz powiedział, ze mam przyjść po l4 jak mi się znudzi praca :P tylko dodał, ze to dlatego, ze tak naprawdę nie znamy przyczyny poprzednich cb.

    Ale i tak się denerwuje. Wiem, ze zdrowie najważniejsze itd. Tylko ja jestem w admin teamie i już 2x w tym roku byłam na takim dłuższym l4 i wiecie. Nawet jak pracownicy nie znają powodu, to i tak gadają. A ja moich dziewczyn nie lubię tak zostawiać „na pastwę losu” 😶

    Ludzie zawsze będą gadać. 😑
    Serio, wiem, że L4 dla pracodawcy i zespołu to niekoniecznie dobra informacja, ale najważniejsza w tym momencie jest kobieta i dziecko.
    Zawsze można się jakoś dogadać... Ja uważam, że jeżeli zespół jest spoko to to zrozumieją i zrobią wszystko żeby dać radę bez Ciebie 😉 a przynajmniej spróbują.

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2393 2240

    Wysłany: 28 września 2021, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Za tydzień we wtorek ide na badania zlecone przez diabetologa w środę mam wizytę u mojego doktora i będzie decyzja czy startujemy z inseminacja i kiedy 🤩 nie mogę się doczekać 😄
    Anka, a macie wskazania do inseminacji, czy chcecie spróbować, zanim zdecydujecie o in vitro? Życzę Wam żeby udało się za 1 podejściem.
    My czekamy czy męża wyniki się poprawią, jeśli tak to podchodzimy listopad/grudzień także będziemy na tym samym "wózku", trzymam mocno kciuki za Was ❤️❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 28 września 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2021, 00:29

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 28 września 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2021, 00:29

    Marti1984, Zagadka919, AgaOs, Ivanka93, nick nieaktualny, Natis, Namisa lubią tę wiadomość

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • MojaMałaBlondyneczko Autorytet
    Postów: 868 593

    Wysłany: 28 września 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wszystkie kciuki i czekanie ze mną na wyniki 😘😘
    Od przyszłego tygodnia uciekam na zwolnienie więc w domu nie będę miała tyle czasu żeby na forum siedzieć ale na pewno będę do Was zaglądać na tym i kolejnym wątku ♥️

    Marti1984, MałaMi* lubią tę wiadomość

    09.2019 synek 😍

    28.09.2021 beta 715 💙

    UgcQp2.png[/url]
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2481 6229

    Wysłany: 28 września 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki 😘, jestem nowa, pomyślałam, że będzie mi raźniej z Wami w oczekiwaniu na wynik i zanim całkiem zwariuję postanowiłam dołączyć do grona staraczek na tym forum i podzielić się również swoją historią .
    Na dziś jestem w 23 dc 8 dzień po stymulowanej iui, to jest moje drugie podejście pierwsza inseminacja była na cyklu naturalnym.
    Oczywiście nie mogłam wytrzymać i już dziś zrobiłam test i too o 4 rano 🤦‍♀️ długo hipnotyzowałam go wzrokiem lecz druga kreska nie raczyła się pojawić 😔

    Pozdrawiam i życzę wszystkim radości pod sercem 🍀💞🤗

    Namisa lubi tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natis wrote:
    Anka, wiadomo że statystyka jest jaka jest.
    Z doświadczenia powiem, że wśród moich znajomych mam 3 pary ktore zdecydowały się na inseminację, wszystkim 3 udało się za pierwszym razem. 😉

    Może nie będzie tak źle! 😘
    Ja tez znam dużo takich par sle nie zamierzam się nastawiać bynajmniej sptobuje tego nie robić :)
    Nadzieja zawsze będzie .☺

    MartiMarti, Natis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2021, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Anka, a macie wskazania do inseminacji, czy chcecie spróbować, zanim zdecydujecie o in vitro? Życzę Wam żeby udało się za 1 podejściem.
    My czekamy czy męża wyniki się poprawią, jeśli tak to podchodzimy listopad/grudzień także będziemy na tym samym "wózku", trzymam mocno kciuki za Was ❤️❤️
    Tak naprawde nue ale u nas starania trwają ponad 3 lata nigdy nie zobaczyłam nawet cienia u mojego parametry nasienia sa w normie , ja mimo problemu z owulacja z insuliboopornoscia problemów hormonalnych i mutacji wszystko jest okej nie szłam w imunologie bo to gruby interes.. narazie wole ten temat odpuścić chcemy spróbować inseminacji bo może a nóż u nas sie sprawdzi . Po za tym oboje nie zdecydujemy sue na invitro jeśli nie spróbujemy innych opcji .

    MartiMarti, Zagadka919 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2021, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola wrote:
    Ciałko żółte na prawym jajniku, endometrium 15 mm ✌️🙂
    Wow super Ola endometrium 🔥❤️😉 coś czuję, że to bardzo dobry znak 🤗

    Olaola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2021, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Cześć dziewczynki 😘, jestem nowa, pomyślałam, że będzie mi raźniej z Wami w oczekiwaniu na wynik i zanim całkiem zwariuję postanowiłam dołączyć do grona staraczek na tym forum i podzielić się również swoją historią .
    Na dziś jestem w 23 dc 8 dzień po stymulowanej iui, to jest moje drugie podejście pierwsza inseminacja była na cyklu naturalnym.
    Oczywiście nie mogłam wytrzymać i już dziś zrobiłam test i too o 4 rano 🤦‍♀️ długo hipnotyzowałam go wzrokiem lecz druga kreska nie raczyła się pojawić 😔

    Pozdrawiam i życzę wszystkim radości pod sercem 🍀💞🤗
    Cześć ☺️ trzymam kciuki by się udało ✊✊

    AniMka lubi tę wiadomość

  • Britta Autorytet
    Postów: 358 921

    Wysłany: 28 września 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojaMałaBlondyneczko, piękna beta! Zdrowia i nudy życzę :D
    Owulaczko-sikaczkom sążnistych kresek! ✊

    A mnie przyszły dzisiaj wyniki, a przynajmniej ich część. Zerkniecie?
    GLUKOZA 88,21 mg/dL[70-99]~;
    TESTOSTERON 0,22 ng/mL[0,14-0,53]~;
    DHEA-S SIARCZAN DEHYDROEPIANDROST. 95,70 ug/dL[95,8-511,7]L;
    KORTYZOL 13,0 ug/dL[-];
    ESTRADIOL (E2) 39,00 pg/mL[-];
    FSH HORMON FOLIKULOTROPOWY 6,46 mIU/mL[-];
    LH-HORMON LUTEINIZUJĄCY 4,05 mIU/mL[-];
    INSULINA 4,8 uU/mL[3-17]~;

    Trochę mnie martwi stosunek LH do FSH oraz ciut za niskie DHEA-S. :( Ale nie wiem, jakie skutki niosą za sobą takie wyniki.

    02.2021-11.2024 starania o #1
    Co zadziałało? Laparoskopia, stymulacja, lipiodol, nowenna pompejańska
    06.2025 cc, 31 tc, stan przedrzucawkowy, hipotrofia

    age.png

    06.2026 cb 💔6 tc

    +Niepłodna rodzi siedmioro+ 1Sm 1-2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britta wrote:
    MojaMałaBlondyneczko, piękna beta! Zdrowia i nudy życzę :D
    Owulaczko-sikaczkom sążnistych kresek! ✊

    A mnie przyszły dzisiaj wyniki, a przynajmniej ich część. Zerkniecie?
    GLUKOZA 88,21 mg/dL[70-99]~;
    TESTOSTERON 0,22 ng/mL[0,14-0,53]~;
    DHEA-S SIARCZAN DEHYDROEPIANDROST. 95,70 ug/dL[95,8-511,7]L;
    KORTYZOL 13,0 ug/dL[-];
    ESTRADIOL (E2) 39,00 pg/mL[-];
    FSH HORMON FOLIKULOTROPOWY 6,46 mIU/mL[-];
    LH-HORMON LUTEINIZUJĄCY 4,05 mIU/mL[-];
    INSULINA 4,8 uU/mL[3-17]~;

    Trochę mnie martwi stosunek LH do FSH oraz ciut za niskie DHEA-S. :( Ale nie wiem, jakie skutki niosą za sobą takie wyniki.
    wyniki wedlug mnie okej :) od stosunku już sie dawno odchodzi :)

    Britta lubi tę wiadomość

  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 28 września 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojaMałaBlondyneczko wrote:
    Beta 715 😊😊😊

    Brawo! 🤩🥳

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • MartiMarti Autorytet
    Postów: 1326 1755

    Wysłany: 28 września 2021, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Dziekuje dziewczyny za kciuki i za wsparcie :)
    Ja wiem ze inseminacja ma mały procent na powodzenie nie mam jakiś wielkich nadziei ale zanim przejdę na temat invitro chce spróbować wszystkich opcji liczę się z tym ze inseminacja moze sue nie udać.

    Moja przyjaciółka miała inseminacje bo starali się długo o dziecko 4 lata chyba i się nie udawało, a przy inseminacji za 6 razem i ostatnim udało się i maja teraz już 7 letnią córeczkę ☺️☺️
    Teraz starają się o drugie dziecko za pomocą in vitro bo inseminacja już nie przynosi skutków ze względu na wiek , za długo czekali z drugim dzieckiem niestety a i ona ma zaburzenia cyklu miesiączkowego od młodych lat… 🤷🏼‍♀️

    Także trochę optymizmu 😁 ja wierze ze to się uda … to jest szansa i wróci nadzieja ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2021, 18:13

    2018 - ciąża pozamaciczna , usunięcie jajowodu
    2019 -👰🏼‍♀️🤵🏻
    2020- 😭
    2021-😭

    Po 4 cieżkich latach stał się cud i urodziłam synka
    2022- 👶🏼 25.08.2022

    2023- sierpień zaczynamy starania o drugiego bobaska. Mam wielką nadzieję że uda się 🙏🏼

    On 🧑🏻 42l
    Badania nasienia idealne.

    Ona👩🏼 29l
    Insulinooporność, policystyczne jajniki ,brak jednego jajowodu.
    Badania; tarczyca,cukier -ok
    insulina - wysoka
    prolaktyna-ok
    wedlug lekarza , nic tylko zachodzić :)
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 28 września 2021, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britta wrote:
    MojaMałaBlondyneczko, piękna beta! Zdrowia i nudy życzę :D
    Owulaczko-sikaczkom sążnistych kresek! ✊

    A mnie przyszły dzisiaj wyniki, a przynajmniej ich część. Zerkniecie?
    GLUKOZA 88,21 mg/dL[70-99]~;
    TESTOSTERON 0,22 ng/mL[0,14-0,53]~;
    DHEA-S SIARCZAN DEHYDROEPIANDROST. 95,70 ug/dL[95,8-511,7]L;
    KORTYZOL 13,0 ug/dL[-];
    ESTRADIOL (E2) 39,00 pg/mL[-];
    FSH HORMON FOLIKULOTROPOWY 6,46 mIU/mL[-];
    LH-HORMON LUTEINIZUJĄCY 4,05 mIU/mL[-];
    INSULINA 4,8 uU/mL[3-17]~;

    Trochę mnie martwi stosunek LH do FSH oraz ciut za niskie DHEA-S. :( Ale nie wiem, jakie skutki niosą za sobą takie wyniki.
    Glukoza ładna, insulina tez ☺️ Testosteron i lh tez w porządku, na reszcie się nie znam 😉

    Britta lubi tę wiadomość

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiMarti wrote:
    Moja przyjaciółka miała inseminacje bo starali się długo o dziecko 4 lata chyba i się nie udawało, a przy inseminacji za 6 razem i ostatnim udało się i maja teraz już 7 letnią córeczkę ☺️☺️
    Teraz starają się o drugie dziecko za pomocą in vitro bo inseminacja już nie przynosi skutków ze względu na wiek , za długo czekali z drugim dzieckiem niestety a i ona ma zaburzenia cyklu miesiączkowego od młodych lat… 🤷🏼‍♀️

    Także trochę optymizmu 😁 ja wierze ze to się uda … to jest szansa i wróci nadzieja ❤️
    Ja będę probiwala tylko 3 podejsc ☺ potem invitro ... mam nadzieje ze nie będzie potrzebne....

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 28 września 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britta wrote:
    MojaMałaBlondyneczko, piękna beta! Zdrowia i nudy życzę :D
    Owulaczko-sikaczkom sążnistych kresek! ✊

    A mnie przyszły dzisiaj wyniki, a przynajmniej ich część. Zerkniecie?
    GLUKOZA 88,21 mg/dL[70-99]~;
    TESTOSTERON 0,22 ng/mL[0,14-0,53]~;
    DHEA-S SIARCZAN DEHYDROEPIANDROST. 95,70 ug/dL[95,8-511,7]L;
    KORTYZOL 13,0 ug/dL[-];
    ESTRADIOL (E2) 39,00 pg/mL[-];
    FSH HORMON FOLIKULOTROPOWY 6,46 mIU/mL[-];
    LH-HORMON LUTEINIZUJĄCY 4,05 mIU/mL[-];
    INSULINA 4,8 uU/mL[3-17]~;

    Trochę mnie martwi stosunek LH do FSH oraz ciut za niskie DHEA-S. :( Ale nie wiem, jakie skutki niosą za sobą takie wyniki.

    Dheas można podkokosowac, może lekarz coś Ci da na to 😉

    Britta lubi tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • a.ky.ska Autorytet
    Postów: 271 524

    Wysłany: 28 września 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj owulak już negatywny, temperatura też skończyła do góry więc dzisiaj jeszcze poprawiny 😊❤🍀
    W poniedziałek skoczę na badanie progesteronu🤞

    Czytoto, Marti1984, Sparky lubią tę wiadomość

    💑+😺
    11 cs - 2cs z CLO.
    3.12 - 12 dpo ⏸
    5.01 Dwa maluszki 🥰
    👶 1,99 cm 💕👶 1,92 cm 💕
    07.07.2022 (34+4)
    💖Oliwia 1920g 💖Lilianna 2620g
‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ