Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶
Odpowiedz

We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶

Oceń ten wątek:
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    U mnie w mieście nawet karetek nie ma także no.. bede rodzić w Warszawie jeśli tylko sie tak uda😅 a jak tam jest to nie wiem. W ogóle nie wiem jak to działa. Zawsze myślałam, że to jest jak w filmach że rodze to jade do szpitala a tu jakieś zapisy i inne cuda. Nie chce mi sie o tym myśleć w ogóle😂

    Zapisy? 🥴 jeju! Ja chodzę prywatnie do lekarza, który jest ordynatorem u nas w szpitalu, więc nie wiem 😂 jak poszłam się kąpać i zaczęłam krwawić (co pózniej okazało się odpadnięciem czopu, ale ja przerażona of course 😅) napisałam SMS do niego i pojechałam po prostu do szpitala na porodówkę 😂 oni mnie wysłali na dół do rejestracji, poszło raz dwa i wróciłam na porodówkę, więc w moim przypadku tak to wyglądało 😀

    Abrakadabra - dokładnie, bo u nas też biorą dziecko do kąpieli, z automatu ciuszki idą do prania, więc nawet szkoda swoje brać 😀 przeżyje dwa dni w ubrankach szpitalnych 😀😅

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc tak.... 😉
    Zacznę od takich większych 'finansowo' rzeczy:

    *wózek (my od początku chcieliśmy używany, 2w1, tak aby młoda mogła na spokojnie w nim usiąść, później będziemy szukać lekkiej nowej dobrej spacerówki),
    *fotelik samochodowy (tu jedziemy w styczniu do sklepu 8*, oni zajmują się dobieraniem fotelika pod konkretne auto, można mieć super ekstra wypasiony fotelik i mega ocenę w testach, ale np nachylenie waszej kanapy w aucie sprawi ze nijak to się ma do ochrony dziecka podczas wypadku),
    *szafa PAX (skompletowana według własnych potrzeb - ja zdecydowałam się na 6 wysuwanych koszy, 2 półki, drążek - tyle 😉),
    *dostawka/kołyska/kosz Mojżesza (tutaj najpierw byłam bardzo za koszem, ale jak zobaczyłam kołyskę z kinderkraft'a to do mnie przemówiła bardziej - mamy tą LOVI - jest osiatkowana, więc w lato super bo wentylacja jest, dodatkowo jest budka która można sciagac, a w budce jest moskitiera - więc jak macie jakieś działki/ogródki, to dla mnie to super rozwiązanie bo dziecko ma gdzie lezeć, ale jest zabezpieczone przed owadami np.) dodatkowo bardzo latwo się składa i zajmuje mało miejsca, można smialo ją wziąć na wyjazd.
    *łóżeczko (my zamówiliśmy zwykle białe drewniane, 3 stopnie regulacji, pamiętacie naszą przygodę z używanym 😂🤷‍♀️), zamówione na allegro od boboraj z Gdańska. Mieli ostatnio wyprzedaże i my dorwaliśmy łóżeczko przecenione z 399zł na 260zł.
    *przewijak IKEA (każda - ale to każda moja znajoma najpierw mówiła, ze nie, nie, nie, zbędny gadżet, a później na szybko dokupowali, po porodzie podejrzewam ze to mega wygodna opcja przebierać dziecko na swoim poziomie, bez schylania się), my bierzemy przewijak ten za 99zł z ikea drewniany + ta wkładka(jako osobny mebel), później będę kradła pomysł mojej ciocy i przewijak przetnę na dwa mniejsze kawałki i będę robiła z nich stoły do zabaw sensorycznych,
    *kosze kallax do organizacji.

    Teraz mam taką kategorie maluszek:

    * miałam parasolkę do wózka (ale nasz wózek ma tak głęboko rozkładana budkę, ze myślę ze będzie zbędna), najwyżej dokupię.
    * wanienka - my kupujemy tą zwykłą podstawową z Ikei, idealnie się mieści na dolnej półce w przewijaku który chcemy kupić.
    * ręczniki z kapturkiem do kąpania,
    * sól fizjologiczna w apmułkach,
    * jalowe gaziki,
    * Wit D dla niemowląt,
    * preparat łączący Wit D z kwasami DHA (tu jeszcze sama leżę i kwiczę z tematem, więc nic więcej póki co Wam nie napiszę),
    * termometr,
    * płyn dezynfekujący do pielęgnacji kikuta,
    * aspirator do nosa,
    * patyczki do uszu,
    * pieluszki jednorazowe (chyba, ze ktoś z Was zamierza być wielopielo),
    * chusteczki nawilżające waterwipe,
    * pieluszki tetrowe, flanelowe, muślinowe (tu mam zapis DUZOOOOOO) 😅,
    * płatki kosmetyczne + mała miseczka na ciepłą wodę + termos - do przemywania pupy,
    * tłusty krem do przewijania (tu z polecenia mam z mojego towarzystwa będę tworzyć apteczną maść, na zamówienie, w razie czego jej skład mogę Wam wrzucić),
    * krem do twarzy dostosowany do pory roku,
    * jeżeli ktoś chce to krem do ciała,
    * olej ze słodkich migdałów do kąpania,
    * nożyczki do obcinania pazurków,
    * termometr do wanienki (zapisałam, ale każdy z znajomych mówił mi ze po jakimś tyg-dwóch sprawdzali już na łokieć),
    * szczotka do ciemiuchy (lullalove),
    * płyn lub proszek dla niemowląt
    * kropelki na kolkę (my dostaniemy te słynne z Niemiec),
    * podkłady na przewijak.

    Później mam kategorie mama:

    * poduszka do karmienia,
    * laktator (my kupimy na dwie piersi, ze względu na to ze musze skończyć szkole w sem letnim, więc będę musiała odciągać co by mleka nie zabrakło),
    * woreczki do przechowywania pokarmu,
    * biustonosze do karmienia,
    * masc do pielęgnacji bolących brodawek,
    * osłonki silikonowe do brodawek (mogą pomóc w bólu),
    * butelki do karmienia (tu najczęściej polecane były butelki MAM, avent albo lovi),
    * szczotka do mycia butelek,
    * podgrzewacz/rozmrażacz pokarmu (my mamy upatrzony taki wszystko w jednym z NENO),
    * smoczek + etui na smoczek,
    * suplementy wspomagające laktacje (femaltiker + dużo piwa zero - sód jęczmienny)
    * puszka mleka mm (w razie czego, to dokupimy jak się dowiemy, o ile będzie dokarmiane w szpitalu i jakim mlekiem),
    * majtki poporodowe (podobno fajne są te canpola)
    * podkłady poporodowe,
    * rozpinana koszula do porodu,
    * koszule na zmianę/dres/ w czym Ci wygodnie,
    * wkładki laktacyjne,
    * chusteczki do higieny intymnej,
    * wszelkie kosmetyki (płyny, pasta do zębów itd)
    * podkłady na łóżko,
    * szlafrok,
    * kapcie do kapania, chodzenia po oddziale.

    Kategoria maluszek:

    * materac wózek (z racji ze kupiliśmy używany wózek to wymieniałam ten materac z gondoli na nowy, koszt ok 40zł),
    * prześcieradło na materacyk w gondoli, kołysce kinderkraft,
    * śpiworek do spania,
    * ochraniacz nieprzemakalny na łóżeczko,
    * prześcieradła bawełniane,
    * kocyki bawełniane (dwa grubsze, dwa cieńsze),
    * rozek,
    * kosze (organizery na przewijak ikea),
    * spiworek/otulacz do fotelika (tu ważne, zeby materiał pod pleckami był cienki, nie za gruby, aby nie redukować ochrony dziecka w foteliku, montowany poprawie, pod wkładkę) dowiedziałam się, ze dziecko powinno jeździć normalnie ubrane w foteliku, nie w kombinezonie, bo to podobno też ogranicza działanie fotelika w momencie wypadku, bo są luzy pomiędzy pasami, a dzieckiem,
    * materac łóżeczko,
    * puzzle piankowe na podłogę (ale to już jak się urodzi).


    Chyba wszystko 😱 coś na pewno o czymś zapomniałam.

    My mamy termin na kwiecień a póki co mamy:
    Wózek, szafę, lozeczko - materac do lozeczka, ochraniacz na materac, ta kolyske / dostawkę, 1 paczke pampersów😂🤷‍♀️




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2021, 09:09

    Zuzlo , Angellka, KaJa lubią tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ciuszki. Ale to już mega inwidualna kwestia... Jedna będzie wolała pajace, jedna body na zatrzaski, jedna na zakładkę. 😜

    My dostaliśmy dużo ubrań na 56/62, na razie to posegregowalam rozmiarami i jeszcze nie wgłębiałam się w temat co ile potrzebuję. 😜

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała już kompletować wyprawkę, ale teraz żyjemy tematem MIESZKANIE 🥴 czekamy na podział działek i lokali - i idziemy po kredyt. Wszystko w tym roku będzie na wariackich papierach 😵‍💫

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może któraś wie jak jest na Inflanckiej w Warszawie? Podobno tam najlepiej rodzić 😜

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Angellka Autorytet
    Postów: 636 549

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyn :) ostatnie dwa dni mialam załatane, podczytuje was w przelocie ale nie mialam kiedy odpisa. Jeszcze wczoraj mialam wigilie z sami sobie zorganizowaliśmy. Pojadlam potańczyłam wrocilam do domu o 2 w nocy :D

    Kamczi, wiem że łatwo powiedziec nie martw się, ale nie ma co samemu tego przeliczać, poczekaj na lekarza. Ja trzymam kciuki i wierze ze wszystko będzie dobrze 🍀✊

    Kaja super wyniki, ty tez się nie zamartwiaj co chwile do póki lekarz mowi że jest ok to jest ok.

    Marti piękne zdjęcie i super prezent dla babci 😍

    Natis szacun 🤩 Super robota. Napewno skorzystamy z wyprawki ktora zamieściłaś.
    Ja dostalam juz dwie siaty ciuszków od koleżanek. Na razie jeszcze ich nie przejrzałam. Zrobie to po nowym roku jak kupimy komode.
    Moja przyjaciółka urodziła w lipcu, będzie sprzedawać wszystko po dziecku. Wiec większość od niej od kupie. Tylko wozek ja chce inny i babybjorna nie sprzedaje.
    Tak to wezmę od niej lozeczko dostawkowe chicco, fotelik avionaut( wiem ze się nie kupuje używanych, ale tu mam z pewnego źródła) wanienkę, mate, laktator, ciuszki i pewnie wszytsko czego będzie chiala sie pozbyć a mi się przyda :D
    Natis jak mogę spytać ile zpalaciliscie za używanego Epsiro ? Bo widzę że rozstrzał w cenach jest duży.

    age.png
    18.09.21- 13dpo ⏸ beta 84,65 prog 44,2
    18.10.21- 8+1 ❤ CRL 1,83cm 🥳
    19.11.21 Prenatalne-ok, CRL 69,9mm💙
    21.01.22 T22+1 Połówkowe 💙 486g
    01.04.22 T32+1- 2125g III Prenatalne
    25.05.22 T39+6- Oskar 3960g

    💔 11.2024

    11.08.2025 -13dpo ⏸ beta 75
    13.10.2025 13+3 prenatalne CRL6,5cm
    22.11.2025 19+1 275g 🩷
    13.12.2025 22+1 połówkowe 471g
    preg.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angellka wrote:
    Dzien dobry dziewczyn :) ostatnie dwa dni mialam załatane, podczytuje was w przelocie ale nie mialam kiedy odpisa. Jeszcze wczoraj mialam wigilie z sami sobie zorganizowaliśmy. Pojadlam potańczyłam wrocilam do domu o 2 w nocy :D

    Kamczi, wiem że łatwo powiedziec nie martw się, ale nie ma co samemu tego przeliczać, poczekaj na lekarza. Ja trzymam kciuki i wierze ze wszystko będzie dobrze 🍀✊

    Kaja super wyniki, ty tez się nie zamartwiaj co chwile do póki lekarz mowi że jest ok to jest ok.

    Marti piękne zdjęcie i super prezent dla babci 😍

    Natis szacun 🤩 Super robota. Napewno skorzystamy z wyprawki ktora zamieściłaś.
    Ja dostalam juz dwie siaty ciuszków od koleżanek. Na razie jeszcze ich nie przejrzałam. Zrobie to po nowym roku jak kupimy komode.
    Moja przyjaciółka urodziła w lipcu, będzie sprzedawać wszystko po dziecku. Wiec większość od niej od kupie. Tylko wozek ja chce inny i babybjorna nie sprzedaje.
    Tak to wezmę od niej lozeczko dostawkowe chicco, fotelik avionaut( wiem ze się nie kupuje używanych, ale tu mam z pewnego źródła) wanienkę, mate, laktator, ciuszki i pewnie wszytsko czego będzie chiala sie pozbyć a mi się przyda :D
    Natis jak mogę spytać ile zpalaciliscie za używanego Epsiro ? Bo widzę że rozstrzał w cenach jest duży.

    Angellka, my zapłaciliśmy 500zł. Ale był wystawiony za 700.
    A targowaliśmy cenę bo babka chciała się go pozbyć 😜

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki macie wynik D-dimerów? Ja mam 1500 😵‍💫 aż przed chwilą babeczka z Diagnostyki do mnie dzwoniła i upewniała się czy jestem w stanie błogosławionym! Jak powiedziałam, że tak to słyszałam, że zrobiła się spokojniejsza, bo podobno w ciąży jest granica do 2 tys 🤔

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A może któraś wie jak jest na Inflanckiej w Warszawie? Podobno tam najlepiej rodzić 😜
    Hej pozwolę sobie odpowiedź,bo poczytuje Was czasami,aby zobaczyć jak Wasze dzidzie się rozwijają ☺️😉
    Moja koleżanka 3miesiace temu rodziła na inflanckiej i jeśli chodzi o poród, to mówila, że na super położna trafiła. Gorzej było po porodzie z Paniami pielęgniarkami, jak nie wiedziała co zrobić,to niektóre były dość opryskliwe,ale to zależy na którą zmianę się trafił(była w szpitalu przeszło tydzień).
    Z kolei sąsiadka miesiąc temu rodziła na Żelaznej i była bardzo zadowolona, choć też różne opinie słyszałam ( tam bardzo na poród naturalny stawiają i pielęgniarki też różne)

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka 93 wrote:
    Hej pozwolę sobie odpowiedź,bo poczytuje Was czasami,aby zobaczyć jak Wasze dzidzie się rozwijają ☺️😉
    Moja koleżanka 3miesiace temu rodziła na inflanckiej i jeśli chodzi o poród, to mówila, że na super położna trafiła. Gorzej było po porodzie z Paniami pielęgniarkami, jak nie wiedziała co zrobić,to niektóre były dość opryskliwe,ale to zależy na którą zmianę się trafił(była w szpitalu przeszło tydzień).
    Z kolei sąsiadka miesiąc temu rodziła na Żelaznej i była bardzo zadowolona, choć też różne opinie słyszałam ( tam bardzo na poród naturalny stawiają i pielęgniarki też różne)

    Dziękuje za informacje 😍

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Dziewczyny jaki macie wynik D-dimerów? Ja mam 1500 😵‍💫 aż przed chwilą babeczka z Diagnostyki do mnie dzwoniła i upewniała się czy jestem w stanie błogosławionym! Jak powiedziałam, że tak to słyszałam, że zrobiła się spokojniejsza, bo podobno w ciąży jest granica do 2 tys 🤔

    Ja nie miałam tego zleconego w ogóle 😜 ale to dobrze jak masz w normie😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3129 3562

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa
    Ze szpitalami w Waw to jest dużo różnych opinii i zależy na kogo trafisz. Ogólnie Inflancka, żwirki, Imid, żelazna, bielański maja dosc dobre opinie, ale i tak chyba warto wcześniej się zainteresować i wziąć swoją położna. Tak mi się wydaje i ja tak chyba zrobię. Planuje rodzic na żelaznej bo stamtąd mam lekarza prowadzącego, ale wiem ze czasem ciężko się tam dostać jak maja duże obłożenie wiec biorę tez pod uwagę Żwirki i Inflancką.
    Jest na fb grupa halo gdzie rodzic Warszawa - tam możesz sobie poczytać :)

    KaJa, 910608 lubią tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Kamczi Autorytet
    Postów: 467 963

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie dostałam w prezencie od rodziców... Sanco.
    Powiedzieli, że sami się stresują i szkoda im nas, więc mamy zrobić badania od razu i mieć większą pewność.
    Także ja już dzisiaj pokłuta i po świętach dowiem się co i jak. Teraz idę kupić rodzicom jakiś super prezent na święta i wracam do domu lepić pierogi i dekorować pierniki 😌
    U nas grudzień jest najbardziej atrakcyjny finansowo, więc pewnie w styczniu wjadą jakieś pierwsze zakupy. Może zacznę się rozglądać za wózkiem 🙂

    Marti1984, Angellka, Olenkaa, InaKarolina, 910608, Natis lubią tę wiadomość

    8cs o pierwsze 👶🏻🍀

    10.10 11dpo ⏸️❤️
    13.10 beta HCG 140,12 💫
    15.10 beta HCG 322,29 ✨
    21.10 beta HCG 4202,94 🌟
    03.11 6t3d mamy ❤️
    24.11 9t3d CRL 2.94cm, ❤️ 150
    04.12 10t6d CRL 4.25cm, ❤️ 147
    17.12 prenatalne: USG 👌🏻, Sanco: zdrowy synek 🧒🏻 💙
    27.12 CRL 9.38cm, ❤️ 147, 120g syna 🤭
    14.01 ❤️ 150, 201g
    8.02 połówkowe: prawidłowe 💙, 400g
    4.03 702g łobuza
    1.04 1266g klopsika 😊
    22.04 31t4d 1934g malucha
    13.05 34t4d 2751g
    27.05 36t4d 3200g

    23.06.2022 19:49 3380g 55cm
    F 😍

    3cs o drugie 🍀
    16.06.2024 12:14 3650g 54cm
    E 🌸
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamczi wrote:
    A ja właśnie dostałam w prezencie od rodziców... Sanco.
    Powiedzieli, że sami się stresują i szkoda im nas, więc mamy zrobić badania od razu i mieć większą pewność.
    Także ja już dzisiaj pokłuta i po świętach dowiem się co i jak. Teraz idę kupić rodzicom jakiś super prezent na święta i wracam do domu lepić pierogi i dekorować pierniki 😌
    U nas grudzień jest najbardziej atrakcyjny finansowo, więc pewnie w styczniu wjadą jakieś pierwsze zakupy. Może zacznę się rozglądać za wózkiem 🙂

    Super, że rodzice o tym pomyśleli. Będziecie wszyscy spokojniejsi chociaż ja wiem, że będzie dobrze😊 to już za tydzień sie dowiemy że mieszka tam zdrowa dziewczynka lub chłopiec 😁😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamczi wrote:
    A ja właśnie dostałam w prezencie od rodziców... Sanco.
    Powiedzieli, że sami się stresują i szkoda im nas, więc mamy zrobić badania od razu i mieć większą pewność.
    Także ja już dzisiaj pokłuta i po świętach dowiem się co i jak. Teraz idę kupić rodzicom jakiś super prezent na święta i wracam do domu lepić pierogi i dekorować pierniki 😌
    U nas grudzień jest najbardziej atrakcyjny finansowo, więc pewnie w styczniu wjadą jakieś pierwsze zakupy. Może zacznę się rozglądać za wózkiem 🙂

    Super!! Trzymamy kciuki za dobre wyniki 🤞

    U nas ciężko przewidzieć miesiąc bardziej atrakcyjny finansowo 😂😂 więc od stycznia tak czy siak rozkładam powoli zakupy. Nie ma na co czekać 😂

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1930 1902

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Dziewczyny jaki macie wynik D-dimerów? Ja mam 1500 😵‍💫 aż przed chwilą babeczka z Diagnostyki do mnie dzwoniła i upewniała się czy jestem w stanie błogosławionym! Jak powiedziałam, że tak to słyszałam, że zrobiła się spokojniejsza, bo podobno w ciąży jest granica do 2 tys 🤔

    Ja będę dopiero robić. Tak kontrolnie ale to tak sama z siebie bo mi lekarka nie zleciła. W poprzedniej ciąży muszę sprawdzić ile mi wychodziło.

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊
    21.11.2024 - 3500 g i 53 cm (38+2) witaj Księciunio 😍😍
  • MojaMałaBlondyneczko Autorytet
    Postów: 868 593

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo 🙂 ja tylko chciałam zameldować że byłam dziś na badaniach, wyniki krwi i moczu idealne, dzieciaczek 160gramow, wszystko na swoim miejscu 😊
    Drugie prenatalne 18.01 a wizyta 21.01👍
    Strasznie ten czas leci 🙈 ale już prawie połowa, jestem spokojniejsza i też powoli zacznę myśleć o zakupach dla młodego 😊 narazie muszę przyznać że jedna rzecz kupilam- leżaczek identyczny jak baby Bjorn ale za 70zl 😂 miałam identyczny dla pierwszego syna ale sprzedałam 🙈

    Zuzlo , Olenkaa, Angellka, abrakadabra, InaKarolina, KaJa lubią tę wiadomość

    09.2019 synek 😍

    28.09.2021 beta 715 💙

    UgcQp2.png[/url]
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1930 1902

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was ma może gorzki posmak w ustach? Jak sobie z tym radzić? Nic mi nie smakuje. Wszystko wydaje się gorzkie i niesmaczne 🤮

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊
    21.11.2024 - 3500 g i 53 cm (38+2) witaj Księciunio 😍😍
  • Olenkaa Autorytet
    Postów: 943 722

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Wow to miałaś prezent na święta 😅 mój dziadek sie rodził w wigilie ale to były takie czasy, że go wpisali dopiero w styczniu i był wg dokumentów młodszy niż w rzeczywistości 😜 ja bym nie chciała rodzić w święta jakiekolwiek 🙈 dobrze, że w czerwcu chyba żadnych nie ma 🤔😅

    Moja babcia tak samo 😂 urodziła się 26.12 a wpisali ja 4.01 😀

    KaJa lubi tę wiadomość

    eiktflw1q59xy68t.png
    09.09.2021 ⏸️
    5.11 - 1 prenatalne, synek 💙
    31.12 - polowkowe ✊🙏
    26+0- 996g
    30+5- 2010g

    Euthyrox, Clexane, Acard

    04.2021 17tc 💔
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella wrote:
    Czy któraś z Was ma może gorzki posmak w ustach? Jak sobie z tym radzić? Nic mi nie smakuje. Wszystko wydaje się gorzkie i niesmaczne 🤮

    Jejku, mi pomidory smakują chrzanem. Wszystkie. Nieważne z jakiego sklepu i jaki rodzaj 🤦‍♀️ i też mam czasami jak Ty... Ale nie, nie mam rozwiązania 🤷‍♀️

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ