Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶
Odpowiedz

We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶

Oceń ten wątek:
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tatuś jeszcze nie wie 😂😂 czekam aż wroci do domu i bedzie wniebowziety bo on sie nastawił na chlopaka i mowil do niego w żartach 'Robercik' 😂😂😂😂😂
    Jeszcze dzisiaj mamy jechać do jego brata bo maja nam oddać troche ciuchów bo "też" maja chlopaka tylko oni faktycznie maja synka 😂😂😂 I co ja tam z tych ciuchow wybiore? Jedynie jakies jednolite 🤦🏼‍♀️😂

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Tatuś jeszcze nie wie 😂😂 czekam aż wroci do domu i bedzie wniebowziety bo on sie nastawił na chlopaka i mowil do niego w żartach 'Robercik' 😂😂😂😂😂
    Jeszcze dzisiaj mamy jechać do jego brata bo maja nam oddać troche ciuchów bo "też" maja chlopaka tylko oni faktycznie maja synka 😂😂😂 I co ja tam z tych ciuchow wybiore? Jedynie jakies jednolite 🤦🏼‍♀️😂

    Zapytaj, czy imię Roberta też mu się podoba 😉

    Dużo jest ciuszków uniwersalnych. Na Twoim miejscu nie odrzucałabym jeszcze niczego - poczekaj ten tydzień ❤️

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    Zapytaj, czy imię Roberta też mu się podoba 😉

    Dużo jest ciuszków uniwersalnych. Na Twoim miejscu nie odrzucałabym jeszcze niczego - poczekaj ten tydzień ❤️

    Czekam, nie mam innej opcji 😂 Niektóre mam uniwersalne a niektore typowo chlopiece wiec te pewnie odpadną jak sie okaże, że jednak dziewczynka 😂🤦🏼‍♀️

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja może wpisz mi na 1 stronie chłopczyka lamane na dziewczynkę 😂😂😂😂😂😂😂😂

    Marti1984, KaJa lubią tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a kojarzycie markę Hagi Baby? 😀 ciekawe czy wart swoich pieniędzy 🤔

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1930 1902

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z innej beczki któraś ma doświadczenie z mrożeniem mleka?

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊
    21.11.2024 - 3500 g i 53 cm (38+2) witaj Księciunio 😍😍
  • MojaMałaBlondyneczko Autorytet
    Postów: 868 593

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Byłam na tym usg z pakietu w luxmedzie. Wszystko pieknie i cacy, tak jak myślałam ostatnio źle zmierzyla bobasa bo nie ma 450 g tylko 300 wiec jest różnica 😋

    No i ogólnie bedzie DZIEWCZYNKA!!!!

    Ciesze sie ze zdrowe i wgl, ale wyc mi sie chce i jestem załamana bo ja wszystkie ubrania mam praktycznie na chlopaka i musze od nowa wszystko praktycznie kupowac bo nie założę bodow w samochodziki albo inne samoloty🤦🏼‍♀️
    Siusiak sobie był i teraz nagle wziął i odpadl 🤦🏼‍♀️
    No nie gadaj 🙈🙈🙈 lekarz tak na 100% pewny? 🧐
    Ale tak jak mówią dziewczyny poczekaj do połówkowych bo teraz to już nic nie wiadomo 😂

    09.2019 synek 😍

    28.09.2021 beta 715 💙

    UgcQp2.png[/url]
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojaMałaBlondyneczko wrote:
    No nie gadaj 🙈🙈🙈 lekarz tak na 100% pewny? 🧐
    Ale tak jak mówią dziewczyny poczekaj do połówkowych bo teraz to już nic nie wiadomo 😂

    Tak, podchodził z każdej strony i z żadnej nie ma siurka tylko pipka 😂

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Kamczi, udanego wypoczynku i czekamy na fotki z wyjazdu😁

    Dziewczyny, o której jutro wizyty?

    Uuu późno, 14:20 😊😊

    KaJa lubi tę wiadomość

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abrakadabra, toż to szok😂 dlatego ja czekam do połówkowych i nic nie kupuje😆 ale ja pamiętam jeszcze zdjęcie jak wstawiałaś i była konewka jak nic😆 to sobie te dzieci z nas żartują haha
    Wydaje mi sie, że chyba u połowy z nas zaszły jakieś zmiany co do płci no ale zmiana w tę strone jest raczej rzadka😜

    Zmienie na pierwszej stronie😊 najwyżej znowu zmienimy jak jednak coś odrośnie😂


    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abrakadabra, a może tam drugie siedzi i raz sie pokazuje dziewczynka a raz chłopiec 😆😅

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Puldzia Autorytet
    Postów: 295 343

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abrakadabra ale jaja 😂😂😂
    Tzn nie ma jaj właśnie no ale tego chyba nikt się nie spodziewał 😬
    Ja jeszcze nic nie kupiłam ale wyprzedaje ciuchy po córce.... Jak się okaże, że mojemu bobasowi konewka odpadnie to się załamię😂

    Marysia 02.08.2017 😍
    Starania o 2 malucha od VI. 2020
    CB 12.03.2021 😔
    23.09.2021 - 10dpo II,
    15 dpo beta 348, 77 , 17 dpo 789,90
    18.10.2021 - 0,8 człowieka i <3
    13.12.2021 - SYNEK! <3
    11.04.2022 - 32+1 - 2100 gram <3
    02.05.2022 - 35+1 - 2480 <3
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no jedno jest podobno, miałobyc 😂😂 chyba tylko usg 3-4 by dalo jakis obraz pewniejszy nie? Ale wole żyć w nieświadomości niż wydać 300 zl za 10 minut usg 😅

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się 5 razy pytałam ostatnio mojego gin czy na pewno nic nie odpadło 😂 i mi pokazywał, nawet chyba na usg widać konewkę 😂

    Ps. Patrzcie jaki lniany kokon dorwałam na Vinted za 55 zł! 🤩 na początku będzie robił za kokon, a później za matę 😜

    7-FBD4-E67-F470-41-A7-96-FC-DDE1939034-EB.jpg
    5-D26-EFF4-EF8-E-4903-A5-CC-9-C9-EF08-D8034.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2022, 19:38

    910608 lubi tę wiadomość

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • InaKarolina Autorytet
    Postów: 914 411

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Byłam na tym usg z pakietu w luxmedzie. Wszystko pieknie i cacy, tak jak myślałam ostatnio źle zmierzyla bobasa bo nie ma 450 g tylko 300 wiec jest różnica 😋

    No i ogólnie bedzie DZIEWCZYNKA!!!!

    Ciesze sie ze zdrowe i wgl, ale wyc mi sie chce i jestem załamana bo ja wszystkie ubrania mam praktycznie na chlopaka i musze od nowa wszystko praktycznie kupowac bo nie założę bodow w samochodziki albo inne samoloty🤦🏼‍♀️
    Siusiak sobie był i teraz nagle wziął i odpadl 🤦🏼‍♀️

    Hahaha wybacz, ale leżę i się cała trzęsę ze śmiechu 🤣🤣🤣🤣 lekarze są pewni że masz tylko jedno dziecko w środku? :D niezły żartowniś się tam chowa, a raczej żartownisia 🤣😄😄

    Basia
    26+3 💖 1300g
    29+3 💖 1714g
    34+3 💖 2500g
    37+3 💖 3200g
  • InaKarolina Autorytet
    Postów: 914 411

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Ja się 5 razy pytałam ostatnio mojego gin czy na pewno nic nie odpadło 😂 i mi pokazywał, nawet chyba na usg widać konewkę 😂

    Ps. Patrzcie jaki lniany kokon dorwałam na Vinted za 55 zł! 🤩 na początku będzie robił za kokon, a później za matę 😜

    7-FBD4-E67-F470-41-A7-96-FC-DDE1939034-EB.jpg
    5-D26-EFF4-EF8-E-4903-A5-CC-9-C9-EF08-D8034.jpg

    Zuzlo jak Ty wyszukujesz takie perełki?! :D też mi się taki podoba 🥰

    Basia
    26+3 💖 1300g
    29+3 💖 1714g
    34+3 💖 2500g
    37+3 💖 3200g
  • InaKarolina Autorytet
    Postów: 914 411

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti1984 wrote:
    Uuu późno, 14:20 😊😊

    Ja całe szczescie z rana, mam n 10 :)

    Marti1984, KaJa lubią tę wiadomość

    Basia
    26+3 💖 1300g
    29+3 💖 1714g
    34+3 💖 2500g
    37+3 💖 3200g
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InaKarolina wrote:
    Zuzlo jak Ty wyszukujesz takie perełki?! :D też mi się taki podoba 🥰

    sama nie wiem 😂 wpisałam kokon niemowlęcy i później wybrałam kolor, bo chciałam coś w beżu i jakoś wpadło mi w oko 😂
    Powiem Wam, że przy 1 dziecku tak bardzo chciałam mieć wszystko nowe, ze sklepu 😅 a teraz mnie cieszą takie perełki za małe pieniążki! 🤩

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo, podziwiam że masz tyle perełek i to za niewielkie pieniądze😍 ja pewnie też bede starała sie znaleźć większość używanych rzeczy ale nie wykluczone że jednak wpadne w zakupowy szał😆

    Dziewczyny, czekamy na foteczki jutro i wieści czy u waszych maluszków wszystko zostało na miejscu😂❤

    Zuzlo lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie pamiętać żeby przy wstawaniu obracać sie najpierw na bok ale nawet nie wiedziałam że tak ciężko mi bedzie to kontrolować😂 zawsze sie podnosiłam tak jak sie nie powinno czyli z napinaniem brzucha i machaniem nogami przy tym, jak sie dupka za ciężka zrobiła 😂

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
‹‹ 566 567 568 569 570 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ