Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶
Odpowiedz

We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶

Oceń ten wątek:
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 25 lutego 2022, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Gdzie kupiłaś takie piękne ?

    Zuzlo buciki nowe kupiłam na vinted. Ale są od szydelkowe cudawianki. Można znaleźć na insta. Widziałam, że robi też inne cudne rzeczy ❤️

    Dziewczyny, nie wiem, jak Wy, ale ja jestem psychicznym dnem przez to, co się od wczoraj dzieje. Nie może mi to wszystko wyjść z głowy 😔

    Do tego czuję się bardzo ociężała. Brzuch mnie pobolewa. Twardnieje. Niby nic złego się nie dzieje, bo i co, ale taka jestem nieporadna 🤦‍♀️ zakładanie butów to oczywiście cały cykl programów satyrycznych 😉

    Czekam na wiosnę. Tak bardzo na nią czekam. I na trochę lepsze wibracje dookoła

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • InaKarolina Autorytet
    Postów: 914 411

    Wysłany: 25 lutego 2022, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każdy teraz o tym ciągle myśli, nie da się inaczej. 😭 Jest to niepojęte ze w dzisiejszych czasach inne państwo może zaatakować tak po prostu drugie..

    Ja też Marti czuje się taka ciężka.. Te kurtki zimowe i szaliki nie ułatwiają niestety... Czuję że wszystko mi idzie do góry, Przez co często jest mi niedobrze..
    Z tym twardnieniem to dość szybko w pozycji stojącej mnie łapie, uznałam że to coś normalnego bo wszystko ciągnie i się napina ale. W poniedziałek chyba zapytam lekarza.

    Ja dzisiaj rozpoczęłam kolejny tydzień :) leci ten czas..

    Basia
    26+3 💖 1300g
    29+3 💖 1714g
    34+3 💖 2500g
    37+3 💖 3200g
  • Angellka Autorytet
    Postów: 636 549

    Wysłany: 25 lutego 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie. Wszystko wporzadku mlody rosnie ma juz 1kg 😱. Szyjaka bez mian dluga zamknieta, nawet mi nie robila przez pochwe Usg bo mowi że maly nie uciska na szyjkę i widac cala przez brzuch.
    Zdjec nie mam bo na tym na nfz i tak mało co widać.
    Nastepna wizyta 15.03. , ale to juz wpisana.
    Miłego dnia :)

    abrakadabra, Marti1984, KaJa, Mel11, InaKarolina, AnnaMD, Estrella, Puldzia lubią tę wiadomość

    age.png
    18.09.21- 13dpo ⏸ beta 84,65 prog 44,2
    18.10.21- 8+1 ❤ CRL 1,83cm 🥳
    19.11.21 Prenatalne-ok, CRL 69,9mm💙
    21.01.22 T22+1 Połówkowe 💙 486g
    01.04.22 T32+1- 2125g III Prenatalne
    25.05.22 T39+6- Oskar 3960g

    💔 11.2024

    11.08.2025 -13dpo ⏸ beta 75
    13.10.2025 13+3 prenatalne CRL6,5cm
    22.11.2025 19+1 275g 🩷
    13.12.2025 22+1 połówkowe 471g
    preg.png
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 25 lutego 2022, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angellka wrote:
    Ja juz po wizycie. Wszystko wporzadku mlody rosnie ma juz 1kg 😱. Szyjaka bez mian dluga zamknieta, nawet mi nie robila przez pochwe Usg bo mowi że maly nie uciska na szyjkę i widac cala przez brzuch.
    Zdjec nie mam bo na tym na nfz i tak mało co widać.
    Nastepna wizyta 15.03. , ale to juz wpisana.
    Miłego dnia :)

    I to są bardzo dobre wiadomości ❤️ Niech rośnie maluch dalej

    Angellka lubi tę wiadomość

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 25 lutego 2022, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez już po dzisiejszej wizycie 🙂
    Mała ma już 683 g 😊 następna wizytę mamy 18.03 🙂🙂

    KaJa, abrakadabra, Marti1984, Angellka, AnnaMD, Estrella, Puldzia lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 25 lutego 2022, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angellka, super wieści😍 i jaki klusek już z niego😁 niech rośnie 😊

    Mnie Maja cały dzien kopie w pęcherz i szyjke i to jest bardzo nieprzyjemne 😐 aż sie złapałam za krocze bo autentycznie miałam wrażenie że zaraz noge mi wystawi tam🤣 troche mnie martwi że tak nisko czasami urzęduje. Wysoko też ale jednak dolne partie sobie upodobała do zabawy. Boje sie, że mi zmaltretuje tą szyjke 😖

    A i odczułam te skurcze b-h. I tak jak myślałam, te wcześniejsze twardnienia to zupełnie nie było to. Teraz mi od góry brzucha szedł jakby ten skurcz, początkowo to myślałam że to żołądek coś boli i dopiero po chwili cały brzuch taki napięty sie zrobił. A te wcześniejsze twardnienia to po prostu pobudliwe dziecko, które sie wierci i wypina 😂 no i były tylko w podbrzuszu

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 25 lutego 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    My tez już po dzisiejszej wizycie 🙂
    Mała ma już 683 g 😊 następna wizytę mamy 18.03 🙂🙂

    Oo a ja Ci wizyty dzisiaj nie wpisałam😬 jak cos to sie przypominajcie 😅
    Super, że wszystko dobrze😊 i zazdroszcze wam tych częstych wizyt😜

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 25 lutego 2022, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Oo a ja Ci wizyty dzisiaj nie wpisałam😬 jak cos to sie przypominajcie 😅
    Super, że wszystko dobrze😊 i zazdroszcze wam tych częstych wizyt😜

    Jest nas tyle ze normalne ze coś przeoczysz 🙂🙂 bez stresu 😃😃
    Zaraz Wam fotę wkleję chociaż mała niechętnie pozowała

    KaJa lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 25 lutego 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest i mój dzieć 🥰

    D4770-FE5-5343-40-C3-94-CA-2-CDB845-BBDDF.jpg

    KaJa, abrakadabra, Marti1984, Angellka, InaKarolina, AnnaMD, Estrella, 910608, Puldzia lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 25 lutego 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    Jest i mój dzieć 🥰

    D4770-FE5-5343-40-C3-94-CA-2-CDB845-BBDDF.jpg

    Cudo😍 i jakie wyraźne 😁

    Mel11, Angellka lubią tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 25 lutego 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Cudo😍 i jakie wyraźne 😁

    200 zł bierze to się stara fotkę ładna zrobić 😂

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 25 lutego 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    Jest i mój dzieć 🥰

    D4770-FE5-5343-40-C3-94-CA-2-CDB845-BBDDF.jpg

    Cudna ❤️ i cieszę się, że wszystko w porządku 😊

    Mel11 lubi tę wiadomość

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • InaKarolina Autorytet
    Postów: 914 411

    Wysłany: 25 lutego 2022, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    Jest i mój dzieć 🥰

    D4770-FE5-5343-40-C3-94-CA-2-CDB845-BBDDF.jpg

    ale wyraźne ❤ Super że wszystko dobrze.
    Czy dajecie jeszcze radę malować paznokcie u stóp? 😂😂 Ja dzisiaj zamierzam, ale coś czuje że trzeba to będzie rozłożyć na raty hahaha

    Mel11 lubi tę wiadomość

    Basia
    26+3 💖 1300g
    29+3 💖 1714g
    34+3 💖 2500g
    37+3 💖 3200g
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 25 lutego 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel śliczna Twoja córcia ❤️ fajnie, że można już sobie patrzeć jak wygląda 😊

    Mel11 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 25 lutego 2022, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InaKarolina wrote:
    ale wyraźne ❤ Super że wszystko dobrze.
    Czy dajecie jeszcze radę malować paznokcie u stóp? 😂😂 Ja dzisiaj zamierzam, ale coś czuje że trzeba to będzie rozłożyć na raty hahaha

    Tak ostatnio sobie cały pedicure machnęłam „bo jak mnie wyśle do szipitala?” 😂 przezorny zawsze ubezpieczony 😃 Ale nie mam chyba jeszcze wielkiego brzucha bo jak się nachyle to widzę jeszcze „Grażynę” 😂

    InaKarolina lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 25 lutego 2022, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InaKarolina wrote:
    ale wyraźne ❤ Super że wszystko dobrze.
    Czy dajecie jeszcze radę malować paznokcie u stóp? 😂😂 Ja dzisiaj zamierzam, ale coś czuje że trzeba to będzie rozłożyć na raty hahaha

    Paznokcie... U mnie zakładanie butów to już się robi śmiech na sali 😂 nie mówiąc o goleniu się 😂

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 25 lutego 2022, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio malowałam i nie było jeszcze tak źle, robiłam to w takim wielkim rozkroku, prawie że szpagat 🤣 ale ja tylko obrobiłam skórki i machnęłam odżywką, nie dałabym rady hybrydy😆 tylko u rąk jeszcze przedłużam ale też mnie potem wszystko boli jak siedze w jednej pozycji 🙈 korzystam póki moge no i plus że na długo starczy😅

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Angellka Autorytet
    Postów: 636 549

    Wysłany: 25 lutego 2022, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mell super zdjęcie, dobrze że wszystko ok🥳

    Ja na nastepna wizyte umówiłam się prywatnie na lepsze zdjęcia :D i zabieram ze sobą męża :)

    Pedicure robie u komestyczki wiec problemu nie mam.

    age.png
    18.09.21- 13dpo ⏸ beta 84,65 prog 44,2
    18.10.21- 8+1 ❤ CRL 1,83cm 🥳
    19.11.21 Prenatalne-ok, CRL 69,9mm💙
    21.01.22 T22+1 Połówkowe 💙 486g
    01.04.22 T32+1- 2125g III Prenatalne
    25.05.22 T39+6- Oskar 3960g

    💔 11.2024

    11.08.2025 -13dpo ⏸ beta 75
    13.10.2025 13+3 prenatalne CRL6,5cm
    22.11.2025 19+1 275g 🩷
    13.12.2025 22+1 połówkowe 471g
    preg.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 25 lutego 2022, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie polecacie nianie elektroniczne? Co prawda nie śpieszy mi sie z zakupem bo pierwsze tygodnie bede z dzieckiem pewnie cały czas😜 ale na pewno chce kupić i nie wiem jaką. Wydaje mi sie fajne neno lui, można na telefonie podglądać i ma kilka innych fajnych funkcji. Tylko nie wiem jak w rzeczywistości to wygląda i czy sie sprawdza

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 25 lutego 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzucam kolejny temat - materac do łóżeczka 😊 rozgladalyscie się? Natis? Bo czytam i czytam i nie wiem, czy "lateksowy" w nazwie do mnie przemawia.

    No i zamówiłam łóżeczko 🥳🥳 wysłałam trzy do wglądu mężowi, żeby nie było, że wpływu na wybór nie ma czy coś. A on do mnie, czy nie ma innych 🤦‍♀️ no pewnie że są i ja mogę mu wysłać 50 różnych, tylko czy je przejrzy. Decyzję podjęliśmy szybko 😂 tzn ja podejmowałam już od jakiegoś czasu, bo w koncu trzeba było wytypować.

    Screenshot-20220225-191551.jpg

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
‹‹ 639 640 641 642 643 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ