X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA
Odpowiedz

WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 października 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    No i byłam na monitoringu. Pęcherzyk 22 mm . test owu pozytywny - mogłabym rzec dwie książkowe krechy :-)

    Jutro jeszcze raz monitoring zeby sprawdzić czy pecherzyk pęknął :-)

    Ale piękny pęcherzyk :)

    MILA lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 7 października 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ale piękny pęcherzyk :)


    nooooooooooo !!! :-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja Cie Japoneczko zdoluje. Nie liczylabym, ze to pare miesiecy i wroci. Bo to tak nie dziala. Jak sie raz posmakuje wiekszej kasy, ciezko wrocic do polskich realiow. Znam wiele osob, co wyjechaly niby na miesiac i tak juz latami sie te wyjazdy ciagna. Malo tego, sama jestem przykladem takiego wyjazdu! Zachod wciaga i zasysa z sila bagna! Ciezko, naprawde ciezko sie potem przeprogramowac na zycie w Polsce!

  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 7 października 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    doskonale cię rozumiem i wiem też że ci ciężko.
    Wiem też ze w dzisiejszych czasach nie ma po prostu wyjścia i jeżeli jest tylko okazja dobrze zarobić to się człowiek nie zastanawia, niestety taka jest prawda.
    Faktycznie jeżeli jest to kwestia kilku miesięcy i jesteście to w stanie przeyrwać i poczekać to tak zróbcie !! Mam nadzieję że będzie wszystko OK, a i przydałoby się żeby przed wyjazdem zostawił jakąś pamiątke nie? :-) to serduszkujcie ile wlezie !!! :-)
    Mila... widzieliśmy się na początku września.. i wtedy serduszkowalismy.. ale jak widać niespodzianki nie było ;) kolejna szansa za 3-4 miesiące ;) dzięki dziewczyny za pocieszenie bardzo się cieszę ze tutaj jest takie wsparcie. :* :*

    MILA lubi tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 7 października 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka ma rację,ja też pojechałam na zachód niby na rok a byłam jakie 4 lata,ja wróciłam a mój mąż został jeszcze rok.Ciężko nam było,byliśmy razem ale jakby osobno, z każdym dniem oddalaliśmy się od siebie.Aż przyszedł czas że nie potrafiliśmy ze sobą normalnie rozmawiać,trzeba było zacząć wszystko od nowa,budować przyjaźń między nami,
    Mam nadzieję,że z wami będzie inaczej...życzę Wam z całego serca aby ta rozłąka trwała jak najkrócej....:)

    Japoneczka z Porcelany, biedronka1982 lubią tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 7 października 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włąśnie wykańczam drugą lampkę winka czerwonego,co prawda nie wytrawne ale SMAKUJJJE mniam :)

    MalutkaEve, MILA lubią tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 7 października 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam po dłuższej nieobecności... szczęśliwa :-D
    Dzisiaj już niestety wypiłam lampkę wina z kimś innym mam nadzieję że wybaczycie ale siła wyższa można by rzec- teściowa, chyba się dogadamy ;-)

    biedronka1982, MalutkaEve, MILA lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Wróciłam po dłuższej nieobecności... szczęśliwa :-D
    Dzisiaj już niestety wypiłam lampkę wina z kimś innym mam nadzieję że wybaczycie ale siła wyższa można by rzec- teściowa, chyba się dogadamy ;-)
    Po winie to i tesciowa ludzkim glosem przemowi. Tylko moja to i w Wigilie niet! :-P

    Jus1985, izabelka04, MalutkaEve, mała_mi lubią tę wiadomość

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 7 października 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Po winie to i tesciowa ludzkim glosem przemowi. Tylko moja to i w Wigilie niet! :-P
    Zobaczymy ile to potrwa, ale źle nie było nawet pieroga dała

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 7 października 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    No to ja Cie Japoneczko zdoluje. Nie liczylabym, ze to pare miesiecy i wroci. Bo to tak nie dziala. Jak sie raz posmakuje wiekszej kasy, ciezko wrocic do polskich realiow. Znam wiele osob, co wyjechaly niby na miesiac i tak juz latami sie te wyjazdy ciagna. Malo tego, sama jestem przykladem takiego wyjazdu! Zachod wciaga i zasysa z sila bagna! Ciezko, naprawde ciezko sie potem przeprogramowac na zycie w Polsce!


    święte słowa i dobrze napisane. Życie na zachodzie nie da się ukryć, że wciąga i to bardzo. My co prawda w Deutchsland dopiero od 3 miesięcy ale nie planujemy szybkiego poworotu do Polski, bo niby do czego.
    U nas nie było dylematów, albo jedziemy we dwójke albo nie jedziemy wcale, Zresztą nie wiem czy puściłabym męża samego do Niemiec na wyjazd zarobkowy tak samo jak on mnie też by sam nie puścił. Potem ciężko taką rozłąke sie przechodzi.

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 7 października 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Po winie to i tesciowa ludzkim glosem przemowi. Tylko moja to i w Wigilie niet! :-P


    heheh biedronka ale mnie ubawiłaś :) dobre dobre hhahahahha

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 7 października 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    siła wyższa można by rzec- teściowa, chyba się dogadamy ;-)

    widzę ,że nasze roczniki mają "problem" z dogadaniem się z teściową ;)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 7 października 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    widzę ,że nasze roczniki mają "problem" z dogadaniem się z teściową ;)
    To nawet nie teściowa tak do końca ale potrafi pogadać jak ma wene. Ale naszczęście mój Skarb stoi za mną a ona chyba to zauważyła i myśle że stąd to dzisiejsze zachowanie

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 7 października 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczyny, że jest ciężko wrócić jak się zasmakuje innego-lepszego życia. Ale też nigdy nie wiadomo jak to się ze mną potoczy.. dobrze wiecie ze w PL z pracą ciężko- dziś ta praca jest a jutro może jej nie być.. niestety ale takie są polskie realia.
    I pewnie mnóstwo jest takich par jak ja, że jedno z nich na zachodzie za lepszym pieniądzem.. ale co nas nie zabije to nas wzmocni.. i albo się rozstaniemy albo nasz związek będzie silniejszy.

    a teraz wracamy do przyjemniejszych spraw:

    Mila- pęchol piękny.. oby tylko ładnie nam "pyknął" i zaowocował pięknym ciążowym pęcherzykiem :)

    jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy i słowa, które ściągają mnie na ziemię, nie bujam w obłokach co ma być to będzie :) ale lepiej mi, że mam się komu wygadać :) :* <3

    MalutkaEve, MILA, mała_mi, biedronka1982 lubią tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Wróciłam po dłuższej nieobecności... szczęśliwa :-D
    Dzisiaj już niestety wypiłam lampkę wina z kimś innym mam nadzieję że wybaczycie ale siła wyższa można by rzec- teściowa, chyba się dogadamy ;-)

    hahaha :D ja też miałam własnie napisać o mojej "zdradzie" w stosunku do Was, bo małż w delegacji a ja z kumpelą spoza OF własnie wino ogarnęłam :P

    oł jeeee, niech żyje moje endo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2013, 22:42

    MILA, mała_mi, Jus1985 lubią tę wiadomość

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 7 października 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    hahaha

    oł jeeee, niech żyje moje endo :D

    :)

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to idę spać jak nie ma nikogo :P
    i tak mnie jutro po tym winie bedzie łeb nakurw... :P

    MILA lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 8 października 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczka z Porcelany wrote:
    Mila... widzieliśmy się na początku września.. i wtedy serduszkowalismy.. ale jak widać niespodzianki nie było ;) kolejna szansa za 3-4 miesiące ;) dzięki dziewczyny za pocieszenie bardzo się cieszę ze tutaj jest takie wsparcie. :* :*


    do usług !!! :-) ;-)

    Japoneczka z Porcelany lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 8 października 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Wróciłam po dłuższej nieobecności... szczęśliwa :-D
    Dzisiaj już niestety wypiłam lampkę wina z kimś innym mam nadzieję że wybaczycie ale siła wyższa można by rzec- teściowa, chyba się dogadamy ;-)



    co jak co ale z teściową lepiej dobrze żyć ;-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 8 października 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    a to idę spać jak nie ma nikogo :P
    i tak mnie jutro po tym winie bedzie łeb nakurw... :P



    ZDRAJCA !!!!

    f2wlwn15lxmguqd1.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ