X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielka niewiadoma...
Odpowiedz

Wielka niewiadoma...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wiadomość na pewno pójdę zrobić badania. Wiesz wydaje mi się , że z tym badaniem nasienia nie ma co się spieszyć jeśli nie uda się mi zajść w ciąże przez kolejne dwa miesiące to na pewno go wyślę :). To już w ciąży jesteś tak ??:)

    beti34 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi ja się staram pół roku ale jestem po wkładce , wszystko sie uda tu czas leci szybko i miło.

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyś Beti miała rację. Tak bardzo chce już zostać mamą. staram się juz od kwietnia :( Bo jak wcześniej już pisałam brałam tabletki anty.

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak - cudem .. bo mam pcos , brak owu a mąż nasienie złe. Lekarze dali nam szanse jedynie przez in vitro . Po 14 m- cach starań intensywnych , tysiącu załamań udało się naturalnie :)

    Molcia lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo jejku to z całego serca gratuluje :). jednak lekarze się czasem mylą !

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ