Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielka niewiadoma...
Odpowiedz

Wielka niewiadoma...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie starające się o dzidzie mamusie. Staram się o dziecko już od pół roku z moim narzeczonym jestem od ponad pięciu lat. Mam stabilną sytuację życiową pracuję, kończę studia mam kochającego przyszłego męża, lecz do szczęścia brakuje mi maleństwa. Chodź staram się o dziecko już jakiś czas to dopiero teraz zaczęłam bardziej obserwować swoje ciało, gdyż ciągle ciąży brak :(
    Mam pytanie a mianowicie dotyczące tego czy w ciąży można mieć okres ? Częściej się to zdarza u młodych kobiet czy u starszych ?

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja koleżanka miała przez pierwsze trzy miesiące ciąży okres, dowiedziała się o ciąży jak była w czwartym miesiącu i lekki szok był :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam już o takich przypadkach. Pytam dlatego, że mam skąpy okres a starałam się w ostatnie dni płodne o dzidzie i oczywiście łudzę się jeszcze, że może jednak się udało :(

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej zrobić test ciążowy, a jeszcze pewniej iść na betę :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochana acz kolwiek nie chciałabym się rozczarować :(. A ty starasz się o dzidziusia czy już się udało ??

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało się, 11 tydzień leci :) trzymam kciuki za Ciebie :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratuluje :) Trzymaj mocno. a długo się starałaś ? Mogłabys opowiedzieć mi jak to było u cb ?

    EP!C lubi tę wiadomość

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w szczęśliwym 5 cyklu się udało, gdy w 4 cyklu dostałam @ strasznie płakałam, bo mi się @ spóźniała 6 dni! i powiedziałam sobie, że dosyć nakręcania się, strzelania w owulację, wielki luz. Odpuściłam, i ten odpuszczony cykl okazał się trafiony :) totalny luz! :) żadnych doszukiwań się objawów :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz bardzo płakałam :(. Masz racje to spinanie się i strzelanie w owulacje jest chore. Ja już jestem zmęczona tym wszystkim. Może lepiej odpuścić to odliczanie , mierzenie temki i wystarczy kochać się co drugi dzień od końca miesiączki hm ?

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile cykli się stracie? :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak szczerze to około 7-miu bo w kwietniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, ale wcześniej nie liczyłam dni płodnych ani nic liczyłam na szczęście, ale teraz od 3 miesięcy już staram się tak na maxa i nic :(. Masz jakieś rady dla mnie ??:)

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez żadnego 'parcia' na dziecko :) najlepiej luz i na spontanie :) ale to jeszcze nie jest tak długo w staraniach :) zobaczysz, jeśli nie udało się teraz, to uda się w następnym cyklu :) i łap ode mnie ciążowe wiruski :) i przede wszystkim nie załamuj się ! :) chociaż wiem ile to kosztuje gdy przychodzi wredna @ ...

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję,że wiruski dolecą :)najgorsze jest to wyznaczenie dnia owulacji ty robiłaś jakieś testy ??

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, jedynie później ciążowy :P :) jestem juz po jednym poronieniu w 2013 i teraz tylko mam nadzieje, że wszystko z dzidzią bedzie ok :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje :(. Na pewno wszystko będzie dobrze ! Musisz o siebie dbac i odpoczywać dużo. To w sumie udało ci się zajść w ciążę,bez ustalenia dni płodnych i owulacji hm ?

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie tak :) w ogóle nie zwracała uwagi na dni płodne, nie liczyłam tego, nie mierzyłam temperatury , kompletnie nic, no tylko <3 :)

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko pozazdrościć :). Myślisz, że dużo zależy od tego czy mężczyną ma silne plemniki czy nie ? Wiem śmieszne pytanie .

  • EP!C Autorytet
    Postów: 497 341

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, że dużo od tego zależy, od ilości, jakości ... :) a badałaś tarczyce?

    16udskjo085vr1ot.png 82dogu1rybsnof6k.png
    20150530650113.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. A powinnam ?? :)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorry , że się wtrącę :P tarczyca , prolaktyna - najważniejsze co powinnaś najpierw zrobić a mąż - badanie nasienia. Podstawa od której warto zacząć i ja bym nie czekała bo poprawa jakości nasienia trwa min 3 miesiące . U nas trwała 8-9 m- cy . Pozdrawiam :)

    EP!C lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ