X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzę na Twój wykres to jesteś dalej niż ja o tydzień, ja miałam owulację 10 kwietnia. No ale i tak to trochę wcześnie :) Ważne, że maleństwo jest w macicy. Ja się o to obawiam, chociaż na HSG jajowody miałam drożne... Jak zobaczę serduszko i że jest dobrze zagnieżdżone to uwierzę w pełni. Teraz czuję, że to ktoś obok mnie, a nie ja :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Uff no to spoko:-)Mnie dzisiaj znowu zaczęło boleć gardziolo .Plukam woda z solą Himalajska i odrobinę przechodzi.Jeśli chodzi o jajniki to trochę je czuję.W pon.idę na monitoring jestem niepewna co bedzie.

    Kochana a powiedz mi jeszcze jak długie cykle u Ciebie?
    Koniecznie płucz płucz, żeby Ci szybko przeszło :) To ja w poniedziałek czekam tez na dobre wieści od Ciebie... zawsze jakaś niepewność jest ale nie martw się jakoś czuję że będzie dobrze :D
    działacie cały czas? heheh bo u nas <3 na całego a mąż w niebowzięty :D hehehe

    Staramy się o dzidziusia :)
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek nie stresuj sie, moim zdaniem jest jeszcze wczesnie na widoczny zarodek. Przykladowo u mnie w drugiej ciazy pęcherzyk i ciałko zolte bylo widoczne w 6+1, kolejna wizyta byla w 8+1 i dopiero zarodek zobaczyłam. Takze moim zdaniem nie ma co sie spieszyć,bo czasem nawet w 7 tygodniu jeszcze go nie widac,bo duzo zalezy od sprzętu a czasem od umiejetnosci lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 09:03

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Tak patrzę na Twój wykres to jesteś dalej niż ja o tydzień, ja miałam owulację 10 kwietnia. No ale i tak to trochę wcześnie :) Ważne, że maleństwo jest w macicy. Ja się o to obawiam, chociaż na HSG jajowody miałam drożne... Jak zobaczę serduszko i że jest dobrze zagnieżdżone to uwierzę w pełni. Teraz czuję, że to ktoś obok mnie, a nie ja :)
    Według mnie wszystkie aplikacje wyliczaja wiek ciąży od ostatniej @(że owu jest 14dc) ale przecież jeśli ktoś miałby owu 30 dc to co 35 dc byłby już w 5tc? Poszła by na USG 42dc (6tc gdzie powinien być już pęcherzyk a tam nic?
    Dlatego ja to liczę dpo i dodaje dwa tygodnie, wyszło mi że jesten 5+4 według mnie ty jesteś 4+4 al to tylko moje zdanie może się mylę <3
    Co to uczucia ja mam tak samo dopóki nie bede "pewna" że jest ok jest zarodek bije serce to Narazie jakoś tak... Nie no końca dowierzam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 09:16

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Dibolek nie stresuj sie, moim zdaniem jest jeszcze wczesnie na widoczny zarodek. Przykladowo u mnie w drugiej ciazy pęcherzyk i ciałko zolte bylo widoczne w 6+1, kolejna wizyta byla w 8+1 i dopiero zarodek zobaczyłam. Takze moim zdaniem nie ma co sie spieszyć,bo czasem nawet w 7 tygodniu jeszcze go nie widac,bo duzo zalezy od sprzętu a czasem od umiejetnosci lekarza.
    Wiem masz racje ale czlowiek żyje dalej w takiej niepewności że może być cos nie tak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 09:18

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Wiem masz racje ale czlowiek żyje dalej w takiej niepewności że może być cos nie tak
    Rozumiem,ze sie denerwujesz,to zapewne normalne przy staraniach tym bardziej o pierwsze dziecko. Ale postaraj sie zajac czyms milym i przede wszystkim myslec o samych pozytywach. Jestes w ciazy i tym sie ciesz a co ma byc to i tak bedzie,a nawet jesli bedzie cos nie tak(oczywiscie czego nie zycze),to przyjdzie jeszcze czas na zamartwianie sie i przezywanie. Takze ciesz sie ta chwila.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 09:23

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Ams jak sie czujecie?:) Mialas juz robione usg genetyczne?


    Hej ! dziekuje, ze pytasz :*

    Dzidzia czuje sie wysmienicie, podczas usg 'klasklala' i 'siedziala' po turecku, takze dobrze jej tam :D

    Ja roznie, jeszcze czasem mecza mnie mdlosci, ale na szczescie coraz mniejsze i mam nadzieje, ze zaraz pojda sobie precz ! poza tym wszystko super :) zaaokroglamy sie :D

    Tak usg genetyczne mialam w czwartek - wszystko jest dobrze !!!! jeszcze wczoraj robilam badanie krwi, ale we Francji to norma, takze teraz czekam na wyniki, ale niczego sie nie obawiam, hehe :)

    A Ty kiedy robisz kolejne usg? :)
    I jak sie czujesz?

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek i mnie w pierwszej ciąży poszłam tak jak Ty wcześnie do lekarza i serduszka jeszcze nie było sprawdził czy WsZystko jest na odpowiednim miejscu i tyle kazał prZyjść za miesiąc.. nawet przez myśl mi mi przeszło że może serduszka nie być na następnej wizycie.. I było ślicznie bijące A teraz to serduszko za 25 dni skończy dwa latka ☺ i już negocjuje i patrzy czy mama się ugnie czy nie... także bądź dobrej myśli nie stresuj się i odpoczywaj ☺

    Skarpeta, Dibolek lubią tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Według mnie wszystkie aplikacje wyliczaja wiek ciąży od ostatniej @(że owu jest 14dc) ale przecież jeśli ktoś miałby owu 30 dc to co 35 dc byłby już w 5tc? Poszła by na USG 42dc (6tc gdzie powinien być już pęcherzyk a tam nic?
    Dlatego ja to liczę dpo i dodaje dwa tygodnie, wyszło mi że jesten 5+4 według mnie ty jesteś 4+4 al to tylko moje zdanie może się mylę <3
    Co to uczucia ja mam tak samo dopóki nie bede "pewna" że jest ok jest zarodek bije serce to Narazie jakoś tak... Nie no końca dowierzam :D
    Może faktycznie tak jest :) Data porodu i tydzień ciąży pewnie jeszcze kilka razy się zmieni :) Ale to kwestia kilku dni. Mam nadzieję, że za te 1,5 tygodnia będzie już widać u mnie serduszko :) Bo będzie to skończony 6 tydzień. A jak nie to pójdę tydzień później :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Uff no to spoko:-)Mnie dzisiaj znowu zaczęło boleć gardziolo .Plukam woda z solą Himalajska i odrobinę przechodzi.Jeśli chodzi o jajniki to trochę je czuję.W pon.idę na monitoring jestem niepewna co bedzie.

    Ikulinka... zrobiłam jak mówiłaś z tymi testami owu... powstrzymałam się te dwie godziny bez picia... no łyczek tylko :) i test jak nic pokazał dwie kreseczki więc owulacja tuż tuż :D szczerze jestem mega zadowolona... w poprzednim cyklu żaden test mi nie wyszedł...chyba jest tak jak wczoraj gin powiedziała owu będzie jutro :D

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym <3

    Diabolek możesz tylko czekać na razie , zarodeczek może się pokazać w każdej chwili



    My byliśmy wczoraj na usg iii doktor twierdzi , że jest wszystko pięknie , serdusio 138/min widac już zalążki rączek nóżek , załozył kartę ciąży i dał nam płytke z nagraniem .
    A ja jestem jakas zestresowana wczoraj hormony już mi odwaliły i płakałam ... bo tydzień temu jak byłam 6t+0 dzidziuś miał 3,5mm i był równy z OM wczoraj 7t+0 i ma 6mm a wiek ciąży 6t+4 ... ow w 12/13 dc ;p i świruję czy za mało nie urosło ... 3 razy się pytałam czy nie za mało i dr twierdzi , że nie .
    Mamusie i ciężaróweczki jak u Was było ? też się tak wahało ? bo dostaję do głowy
    https://naforum.zapodaj.net/2c7b18e8c232.jpg.html

    katepr lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkova w ogole sie tym nie przejmuj. Usg sobie wylicza wg wielkosci a jaknwiesz kazde dziecko jest inne :p takze luz potem bedzie glowa na inny tydzien i brzuch na inny tydzien. Dopoki nie sa to patologiczne roznice to niema czym sie przejmować. Ja nie pomoge jesli chodzi o to cY tak mialam bo pierwsze usg mialam w 16tyg :p pierwsza wizyte w 1 dzien 7 tygodnia i ciaze stwierdzoną tylko palpacyjnie. 2 bety i na tym koniec. ;)

    Karmelkovaa, pumka1990 lubią tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytałam internety to jestem w normach i chyba lekarz bt mi powiedział jak coś a nie sie cieszył ;p ale wiecie nadwrażliwość i homorny heh :)
    Katepr w 16 tyg :O podziw

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Może faktycznie tak jest :) Data porodu i tydzień ciąży pewnie jeszcze kilka razy się zmieni :) Ale to kwestia kilku dni. Mam nadzieję, że za te 1,5 tygodnia będzie już widać u mnie serduszko :) Bo będzie to skończony 6 tydzień. A jak nie to pójdę tydzień później :)
    Będzie będzie :*

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym chciala miec taka wiare ze wszystko.bedzie dobrze... a tu czekac do ppniedzialku musze zeby sie dowiedziec :(

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa nie martw sie na zapas :) bedzie dobrze i daj znac w poniedzialek ! :)

    Agulaa30 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Według mnie wszystkie aplikacje wyliczaja wiek ciąży od ostatniej @(że owu jest 14dc) ale przecież jeśli ktoś miałby owu 30 dc to co 35 dc byłby już w 5tc? Poszła by na USG 42dc (6tc gdzie powinien być już pęcherzyk a tam nic?
    Dlatego ja to liczę dpo i dodaje dwa tygodnie, wyszło mi że jesten 5+4 według mnie ty jesteś 4+4 al to tylko moje zdanie może się mylę <3
    Co to uczucia ja mam tak samo dopóki nie bede "pewna" że jest ok jest zarodek bije serce to Narazie jakoś tak... Nie no końca dowierzam :D

    W pierwszą ciążę zaszłam w 40któryms dc. Wtedy nie liczyłam ani nie miałam pojęcia o dpo dc itp . Gin wiedział, że mam takie cykle, więc wiek ciąży liczył z usg.
    Robiąc drugie myślałam, że będzie podobnie. Poszłam na usg zaraz po tescie a tu 7 tc :D

  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    jestem 24dpo :*

    U mnie w 6 tygodniu biło bijące serduszko, Ale to dość wcześniej... Szczerze? Ja na Twoim miejscu poszłabym za 2 tygodnie, wtedy już powinnaś zobaczyć zarodek i serduszko :) ja miesiąc bym nie wytrzymała :p

    Dibolek lubi tę wiadomość

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa poprostu chodziłam do starego dziada na nfz i na każdej wizycie liczyłam że wkońcu użyje tego usg co stało w pokoju :D i jednak się pomyliłam bo pierwsze usg mialam w 12tyg genetyczne zapomniałam o nim, bo to u innego lekarza było. No a w 16 tyg rzuciłam dziada i poszłam prywatnie ;)
    Ale z kolejną ciąża myśle że też pójdę dopiero około 6tyg do lekarza, wcześniej zwyczajnie nie ma po co. Dwie bety to sama sobie zlecę i zrobię ;)

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe o jacie :D ja chodzę bo musimy pilnować czy nie ma krwiaków itd bo mam strasznie mocne leki i musze byc pod stałą kontrolą przynajmniej w tych awaryjnych tyg zanim dzidziuś sobie zacznie radzić i będzie silniejszy... ale i tak myslę , że jest silny i nadrobi :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ