Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to Conceive plus :-)

Karmelkova ale cyrki :-* trzymam mocno kciuki żeby to była fasolinka :-* to byłby super prezent na święta :-)

My mieliśmy powiedzieć oczywiście za miesiąc, ale rano byliśmy na śniadaniu u moich rodziców i mama do mnie, że wczoraj byl kuzyn i jego żona jest w ciąży, a ja zawsze mówiłam, że najpierw czekam na niego a później my,no to już nie było wyjścia i powiedzieliśmy :-P a moja mama na to: no ja wiedziałam, mówiłam Ci, że Ci coś w biodrach przybyło, jak to jeszcze było przed zapłodnieniem:-P hahaha

Za chwilę zbieramy się do teściowej, no i mój mężu też chce im powiedzieć, jak powiedzieliśmy u mnie. Trochę się boje i trochę żałuję, ale mam nadzieję że wszystko z fasolina będzie okej :-*

4 cs - 29 marca II kreseczki <3

7v8r9n73wz5zsofj.png

heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

• katepr Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia to szybko się zdecydowaliście powiedzieć no ale rozumiem sytuację :) pewnie swojej mamie bym powiedziala w tajemnicy ale reszcie troche pozniej. Ja bylam zmuszona w 7tyg powiedziec bo haftalam na prawo i lewo blee

atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa trzymam kciuki żeby to była fasolka :)

• Grzechotka Ekspertka

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 16:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, conceive, dziękuję :*

Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję dziewczyny ;* szkoda ze bete mogę dopiero we wtorek ;/ tak będe ciągle myślec o co chodzi bo nie mam przekonania

" Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych

• futuremama Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Chrystus Zmartwychwstał Alleluja :)

U mnie 13dpo ovitrelle 11/12 po owulacji i dziwne ... ale chyba test mi prima aprilis robi
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f0ea5c126e59.jpg
    Wtedy niby przez zastrzyka jaśniała a jak mówisz że ciemnieje no to fantastycznie :* Gratuluję :)

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
  • katepr Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale na zdrowy rozum jesli byla slabsza kreska albo wcale jej nie bylo to lek już znikł wiec kreska ktora sie pojawiła musi być ciążowa. Trzymam kciuki :)

atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 17:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wracamy od mojej mamy i póki co nic nie mówimy. Z synkiem po prenatalnym dopiero powiedzieliśmy, ale też miałam plemienia i w sumie czekaliśmy na te badania, żeby potwierdzić że w ogóle mamy o czym mówić.
    Teraz chyba szybciej się wyda, bo mały strasznie łapie jak mu się powie że bie może po mnie skakać bo tan jest dzidzia. Najpierw patrzył zdziwiony, a potem podnosi mi koszulkę i pokazując na brzuch mówi "tu dzidzia" :D Także już ustaliliśmy że do wizyty nie będziemy przy nim tak mówić, a jak będzie ok dopiero wtedy i pewnie się wyda :D
    Oczywiście o ile bedzie dobrze, bo strach jest.

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
  • Grzechotka Ekspertka

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 18:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, mama przyjechala z obiadem i ciastem i tak się objadłam, że nie mam siły się ruszać :D

Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Vajolet Debiutantka

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko mi określić który to cykl starań bo generalnie staramy sie z mężem o dziecko od września 2015 roku. Podczas laparo stwierdzili niedrożność lewego jajowodu i niestety ale nic się z tym nie da zrobić. To hsg to tak podejrzewam po to aby sprawdzić ogólnie budowę narządów. Nie wiem czy podczas laparo można taką budowę i ewentualne nieprawidłowości stwierdzić.

14.04.2018 -35dc pozytywny test ciążowy
    16 04.2018 -beta 1770
    18.04.2018-beta 4551
    20.04.2018-USG i dwa pęcherzyki ciążowe -BLIZNIAKI!!!
    24.07.2018 -20 tc. Dwie dziewczynki! :)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vajolet podczas laparo oglądają jajniki jajowody i ewentualnie moga zrobić histeroskopie żeby zajrzeć do środka do macicy. Mi podczas laparo spraedzali droznosc. Może chcą zrobić Tobie to selektywne lub sono hsg.

• Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem , że przy histero się sprawdza , bo miałam robioną diagnostycznie jak szukali przyczyny poronień , ale u mnie akurat wyszło wszytsko ok .

Dziewczyny siknęłam znowu ... ciemnieje kreska dalej 3 majcie kciuki , bo ja zgłupiałam

OlivkowaMama, futuremama, usia89, bondzik007, Evli, pumka1990, katepr, Almond, Pati88, Klamka82 lubią tę wiadomość

w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...

• KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze 6 dni i według ovufriend wchodzę w najlepsza fazę cyklu :)
    Dni płodne :)
    Wczoraj myślałam ze okres się skończył szyjka czysta była a tu patrze popoludniu majciochy przybrudzone myślała ze zwariuje :D

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• futuremama Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa jak Ci ciemnieje nawet nie z porannego to wiesz :P
    Ja czekam do jutra rana z testem. Jak będą dwie krechy to chyba też we wt na betę i progesteron chcę zrobić.

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015
    👧12.2018
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisuję się na trzymanie kciuków, bo tak jak pisałam w marcowkach, starania zaczynamy w maju. :)

• Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ... chyba jestem w ciąży ! ...
    Siedze i beczę jak to wgl możliwe nie dociera do mnie nic... żadnych specjalnych objawów...
    Kreska testowa pociemniała zrobiłam owulacyjny idealnie idealny
    Jezu... się zacznie teraz... jeszcze to czekanie na bete do wtorku

Multiwitamina, futuremama, bondzik007, pumka1990, katepr, Almond lubią tę wiadomość

w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...

• Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snug to nie jestem sama na maj;)
    Co do histeriskopi miałam , polecam. Nie jest straszne a pomocne.
    Karmelku to ty teraz leż i pachnij. Nie przeneczaj się i dużo odpoczywaj. Powiedziałaś partnerowi? Bardzo się cieszę za Ciebie, byłaś już taka zrezygnowania.

Karmelkovaa, Sung lubią tę wiadomość

♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • RudaAnna Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zycze Wesołych Swiat zeby kazdej sie udalo wykluc kurczaczka :)
    Ja zapisuje sie na testowanie 18 kwietnia ale nie wiem co z tego bedzie bo w owulacje maz ma miec badanie nasienia chyba ze sie zlituje i przesunie chodzby o jeden dzien :)
    Ps Karmelkovaa trzymam kciuki zeby Twoje marzenie sie spelnilo bo na tescie widac druga kreseczke wiec juz gratuluje :*

Karmelkovaa lubi tę wiadomość

15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Madalena89 Koleżanka

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) zapiszcie mnie na 27go, u nas 6 cs.
    Jak radzicie sobie z wścibskimi pytaniami wujków? Naprawdę nie wiem co odpowiadać i ze łzami w oczach milczę...

• magdaaa88 Autorytet

Wysłany: 1 kwietnia 2018, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wesołych Swiat :) jestem tu nowa, staramy sie od sierpnia, ale z lekami właściwie od stycznia. Niestety mam taki głupi charakter, że pod koniec każdego cyklu robię sobie wielkie nadzieje, że może teraz się uda a potem następuje wielkie rozczarowanie :( Nie wiem czy jest sens w tym miesiącu testować? Wg ovu nie wykryto owulacji, aczkolwiek mi się wydaje ze powinna być około 15 dc (w innych cyklach miałam monitoring i tak wypadało). Jest to mój pierwszy cykl z pomiarem temperatury i tak naprawdę dopiero się tego uczę.

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego