X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę ze wszystkie w trakcie budowania nowego gniazdka.
    Ojj chyba my też to zrobimy ;D
    Ale chyba za 10 lat :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Skarpeta to trzymam kciuki :)
    Może jak się nam zaczną domki budować to nam się organizmy zrelaksują na tyle, że się uda ;) Ja po cichutku liczę na to :)


    Kochane, jak się chałupę stawia, to wierzcie mi na słowo: zapomnijcie o relaksie!!! ;P No chyba, że masz na myśli relaks staraniowy ;)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    No i badania przyszły moim okiem i tesciowej(jest polozna) wyszły okey no i się cieszę ale dalej nie znam przyczyny..

    Anna, a jak długo się starasz? Jeśli wyniki są dobre to nic tylko się cieszyć, a partner przebadany?
    Mi ostatnio lekarz powiedział, że moje "schorzenia" nie powinny przeszkadzać w zajściu za mocno i jeśli do maja się nie uda to bierzemy męża w obroty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 15:41

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Kochane, jak się chałupę stawia, to wierzcie mi na słowo: zapomnijcie o relaksie!!! ;P No chyba, że masz na myśli relaks staraniowy ;)

    Wierzę ;) tyle się juz blogów budowlanych naczytałam, że wiem czego się spodziewać ;) Chodziło mi bardziej o taki komfort psychiczny, że już niedługo na swoim będziemy - bo z teściami mieszkać to wiadomo jak jest ;)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Wierzę ;) tyle się juz blogów budowlanych naczytałam, że wiem czego się spodziewać ;) Chodziło mi bardziej o taki komfort psychiczny, że już niedługo na swoim będziemy - bo z teściami mieszkać to wiadomo jak jest ;)
    nie wiesz , wierz mi :) my już na swoim mieszkamy, ale jeszcze wszystko w koło do roboty. Powiem Ci że przez ten okres nauczyłam się malować ściany sufity , fugować płytki, rozpalać, firanki szyć, betonować i dla ponad 10 chłopa obiad zrobić. Kosmos, ale budowa fajna sprawa , powodzenia!

    Co do bocianów -wierzę! Sąsiadka miała - syn 3 w tamtym roku przyszedł na świat, u koleżanki też były ona syna, jej szwagier (jeden dom) córa. Także tego. Mój co roku wyganiał jak gniazdo budowały i w tamtym roku zakaz dostał ruszać bociany. Choćby mi miały obs*ać cały płot niech siedzą.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Anna, a jak długo się starasz? Jeśli wyniki są dobre to nic tylko się cieszyć, a partner przebadany?
    Mi ostatnio lekarz powiedział, że moje "schorzenia" nie powinny przeszkadzać w zajściu za mocno i jeśli do maja się nie uda to bierzemy męża w obroty :)
    No już 11 cykl zaczęłam, rok jesZcze nie minął ale poszliśmy do kliniki niepłodności i moje wyniki ok dziś prZyszły Męża i ok no i cieszę się ale jakoś co miesiąc się nie udaje ..za tydzień mam wizytę zobaczymy co lekarz powie

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    nie wiesz , wierz mi :) my już na swoim mieszkamy, ale jeszcze wszystko w koło do roboty. Powiem Ci że przez ten okres nauczyłam się malować ściany sufity , fugować płytki, rozpalać, firanki szyć, betonować i dla ponad 10 chłopa obiad zrobić. Kosmos, ale budowa fajna sprawa , powodzenia!

    Co do bocianów -wierzę! Sąsiadka miała - syn 3 w tamtym roku przyszedł na świat, u koleżanki też były ona syna, jej szwagier (jeden dom) córa. Także tego. Mój co roku wyganiał jak gniazdo budowały i w tamtym roku zakaz dostał ruszać bociany. Choćby mi miały obs*ać cały płot niech siedzą.
    I dobrze zrobiłaś zostawcie bociany w spokoju :D dzieci przyniosą :)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 992

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieszkamy z moimi rodzicami, ponieważ mój tata ma swoją działalność obok domu i mój Emek pracuje razem z nim, a wtedy kiedy z nim nie pracuje idzie do "swojej głównej" pracy. I tak to się kręci, że jakieś 17-18godzin dziennie jest w pracy :P przerąbane, no ale tak mój mąż chce. No i wybraliśmy mieszkanie z rodzicami, ponieważ praca jest na podwórku, widzimy się w ciągu dnia a gdybyśmy mieszkali gdzie indziej widziałabym go pewnie tylko przed śniadaniem (często chodzi na nocki).

    Mimo wszystko marzę o swoim mieszkaniu/domu.. czasem jest się ciężko dogadać i mieć hm..spokój? Czuję się czasem niedoceniona(?) Chyba. :D Ale nie przez Mamę no bo ona wie jak to jest być kobietą, ale przez Tatę, który nawet kubka do zmywarki wstawić nie potrafi. Wczoraj sprzątałam a dziś rano jak zeszłam do kuchni, wyglądało tam jakby stado świnek wpuścić.. Podłoga ulepiona, kuchenka zarąbana, stos w zlewie, okruszki na stole/pod stołem. A to TYLKO JEDNA osoba. Po prostu mam wrażenie, że on uważa że tak musi być, że ktoś sprząta po nim.. Myję podlogę, to wejdzie w buciorach zaraz, ugotuję obiad, podam, posprzątam to też źle bo akurat nie ma makaronu do zupy. Kurde dziewczyny, czuję że moja praca po prostu jest niedoceniana.. może nie że ja, jak napisałam wcześniej, ale moja praca.. Lubię sprzątać, gotować i robić inne czynności domowe, ale jak ktoś chociaż od czasu do czasu to pochwali jak np. mój mąż. A Taty praca jest ważna i należy ją doceniać bo my to nie wiemy jak on się napracuje, ale "praca" i rola kobiety to błahostka.. Mój Mąż też wiecznie musi mieć siłę na wszystko. Tata skończy robotę i wyciąga nogi na ławę czekając aż przygotuje się kolację, a Emek leci do drugiej roboty.

    Znowu się użalam :P przepraszam dziewczyny, ale właśnie dzisiaj się to wszystko skumulowało a Wy jeszcze napisałyście o swoich domkach.. ;)

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Wierzę ;) tyle się juz blogów budowlanych naczytałam, że wiem czego się spodziewać ;) Chodziło mi bardziej o taki komfort psychiczny, że już niedługo na swoim będziemy - bo z teściami mieszkać to wiadomo jak jest ;)

    ooj ja tez liczę na ten komfort psychiczny... zajęcie się czymś innym pochłonięciem bez reszty żeby nie liczyć nie mierzyć...
    mimo że na głowie uważam mam sporo to jednak i znajduję czas żeby tu zajrzeć, poczytać jakieś artykuły i myśleć...

    więc jak już się zacznie budowa... :) :) :) życzę nam szybkiego postawienia i zielonej kropy na kolejnym teście :p a co tm :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bondzik, to wyobraź sobie, że ja mam to samo tylko nie z tatą a z teściem - a to jeszcze gorzej, bo tacie to chociaż uwagę mogłam zwrócić, a teścia przecież nie będę pouczać jak ma się we własnym domu zachowywać ;)

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Czekam na jutrzejsze odbicie temperatury. Serduszkowanie było. nogi w górze :p
    Do soboty jedziemy ze staraniem o groszka :)
    Jakoś tak ta faza taka piękna się wydaje ;)a i pogoda dopisuje. Zaraz bociany latac będą :)

    A co do bocianów wierzycie w ich znaczenie?
    Ja wierzę w maju 2016 pojawiły się na moim podwórku dwa bociany i ten cykl okazał się szczęśliwy . Także kochane życzę wam bocianów przy domach waszych :)

    My spotkaliśmy bociana , taki biedy mokry chodził bo to było po roztopach ostatnich jak jechaliśmy przed świętami zapalić znicze na moich Aniołkach , wtedy już byłam w ciąży a nie wiedziałam :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos budowy - właśnie jadę po wycenę do potencjalnego wykonawcy, więc do "zobaczenia" wieczorem ;)

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do budowy my się wprowadziliśmy na swoje w grudniu :) z mamą bym mieszkała ale babka mnie kończyła psychicznie ;/ teraz jest niebo !

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Dziewczyny nie wiem juz co myslec. Ovu sobota.
    Dzisiaj 4dpo. Pon i wt mialam klucie lewego jajnika i to dosc mocne, a od wczoraj bole podbrzusza.
    Naprawde sie nie nakrecam, bo mam teraz sporo na glowie, ale ten bol wciaz jest.
    Czy myslicie ze jednak cos moze byc z tego ?


    Marika, nie chce Ci dawac nadzieji, ale Ci odpisze, bo tez czekalam na kazda iskierke nadzieji :)

    U mnie w szczesliwym cyklu jajnik bolal mnie od chwili przed owulka az do okolo 20 - 25 DPO. Zawsze pobolewal, ale tym razem to niby bylo takie pobolewanie okresowe, a niby nie...

    To byl jeden z sygnalow, ktory kazal mi testowac :D Testowalam chyba 8DPO i nic nie wyszlo :D 10 DPO byl juz bladzioch.

    Zycze Ci tego samego !

    Wszystkim Wam zycze zielonych kropeczek !!!

    U mnie bocian wisi na scianie :D Moja Siostrzenica mi zrobila z takich kuleczek z IKEI jak sie dowiedziala, ze Dzidzia rosnie :D no i bociek czuwa :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 992

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko zwróciłam dzisiaj, że znowu źle zrobiłam a pod nos podstawione. No więc usłyszałam że zawsze musi być moje ostatnie zdanie i że pyskuję haha :D no ale.. może kiedyś miarka naprawdę się przegnie i wtedy coś dotrze.

    Tak to z nimi jest. Kocha się ich i fajnie odwiedza, ale czasem wspólne mieszkanie wykańcza.

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed przeprowadzką 6lat z teściowa mieszkałam...A teraz to i tak tylko stodoła nas rozdziela. A to jak odpisałaś tatę, mój mąż się tak zachowuje. Oboje bratem mieli tak od małego, bo i mama i babcia wszystko za nich robiły i to zostało. Tak ma być i już. Sama się na to zgodziłam, nie mam z tym problemu ale czasem brak mi sił. Pewnie jak każdej z nas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 16:14

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    No szkoda ale to jux 21 rozczarowań także nie wiem czy następny będzie szczesliwszy :/
    Śniło mi się ze miałam te dwie kreski dziś. Miły sen. No ale wyszło jak zwykle.
    Trzymam kciuki za pozostałe. Ja chyba za dwa dni będę mieć @. Nie wiem kiedy po dupku się zacznie

    Przykro mi ;( kurczę nadal pod górę :( tule :*
    U mnie to samo, jedna krecha jak zawsze. @ przewidziana na sobotę. A już miałam nadzieje, bo dolegliwości były całkiem inne niż we wszystkich poprzednich cyklach..
    Ja chyba nigdy nie ujrzę tych dwóch kresek :(

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli może jeszcze się coś zmieni i za dzien / dwa będą dwie kreski. Ja po terminie @ robiłam w pierwszej ciąży i kreski były nie jakoś bardzo wyraźne i watpilam ze to ciąża ;p
    U mnie ból pleców lekki juz także myślę że jutro przyjdzie franca.

    Evli lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Dziewczyny, ja po wizycie u gin. Endometrium od 7-10mm w różnym miejscu. 5 dpo miałam 7,6mm. Gin. kazał zrobić jutro planowo betę mimo plamienia, ale myślę, że to tylko na wszelki wypadek.

    Wychodzi na to, że ani Castangus, ani wiesiołek ani nawet duphaston nie zlikwidował tych cholernych plamień. Skąd jeszcze one mogą się brać?
    Zrobic histeroskopie. U mnie przyczyna takich plamien byl rozrost endometrium i mikropolipy na calej powierzchni. Na usg nic nie bylo widac. Meczylam sie z tym dlugo , nic nie pomagalo.w cyklu po usunieciu tego endometrium zaszlam w ciaze.

  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Dziewczyny, mam takie pytanie: czy spotkałyscie się już gdzieś z tym, żeby ktoś miał takie niskie temperatury cały czas? Bo u mnie np dzisiaj (1dc) 35,7.. Nie mierzę regularnie (do tej pory, bo teraz mam zamiar się pilnować), ale kilka miesięcy temu sprawdzałam sobie wyrywkowo w dzień temperatury to tak w okolicy miesiączki miałam zawsze poniżej 36 i się zastanawiam czy to jest "normalne", czy zgłosić to lekarzowi przy najbliższej wizycie?

    Zalezy o ktorej mierzysz jak kiedys mierzylam to 35.9 to byla.moja standardowa temperatura okolo 5 30 rano. Jak ktos mierzy o 8 to wiadomo ze bedzie wyzsza i na wieczor tez jest wyzsza a w ogole jakim termometrem mierzysz? Ma 2 miejsca po przecinku?

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ