Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bondzik007 wrote:
    Trzymam kciuki skoro @ nie ma!! :) Temperatura jedna z wyższych;)

Katti spojrzalam na Twoj wykres. Idealny ciążowy! :)

Karmelkova słońce, wiem że się martwisz. To normalne po przejściach. Ale każda z nas musi wierzyć że będzie dobrze :* koniecznie daj znać! A jak się czujesz?

No jadę na wizytę w niedzielę więc jescze trochę , ale badania w czwartek i bete też niestety musze zrobic a jej nie cierpie robić , bo mnie okropnie stresuje ;/
    Wiesze mocno , że tym razem się uda donosić ...
    Jak się czuję w sumie dobrze :) bardzo ospała jestem , bolą mnie piersi coraz mocniej , nie mam apetytu , a w zasadzie to mam tylko nie ma dla mnie nic do jedzenia bo wszystko fuj bez smaku ;p

Klamka82 lubi tę wiadomość

" Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych

• Dibolek Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    No jadę na wizytę w niedzielę więc jescze trochę , ale badania w czwartek i bete też niestety musze zrobic a jej nie cierpie robić , bo mnie okropnie stresuje ;/
    Wiesze mocno , że tym razem się uda donosić ...
    Jak się czuję w sumie dobrze :) bardzo ospała jestem , bolą mnie piersi coraz mocniej , nie mam apetytu , a w zasadzie to mam tylko nie ma dla mnie nic do jedzenia bo wszystko fuj bez smaku ;p
    tez bym chciala zeby mnie piersi zaczely bolec :( to zawsze moj pierwszy objaw a w tym cyklu nic a nic nie bola

xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    kurcze koniecznie musze to zbadac jak sie nie uda w tym cyklu , to sie tak nazywa ? kir? czy ma jakies rozwinięcie?

Powiem tak żeby robić te badania musiałabyś mieć speca ... bo sama nie rozszyfrujesz tego za bardzo :/
    Te badania robią w Krakowie na Prokocimiu , ja tam robiłam KIR , komórki NK , test cytotoksyczny z mężem , Allo MRL ... wiesz to jest immunologia takie badania to się robi głównie po poronieniach , i pod skrzydłami lekarza , co wie jak pomóc ... bo wiesz zwykłemu ginowi to tylko popatrzy jak na idiotke ;D ja zanim trafiłam do mojego maestro 3ginów skasowałam , bo miałam większą wiedze niż oni ...

w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...

• Evli Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bondzik007 wrote:
    Tak jak Evli napisala one step polecają dziewczyny z allegro ;) takie zielone chyba prawda?

Tak zielone są owulacyjne, z niebieskie ciążowe :)
    ( na owulacyjnym mi wyszła kreska mocniejsza od testowej, tak jak powinno być )

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • Dibolek Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Powiem tak żeby robić te badania musiałabyś mieć speca ... bo sama nie rozszyfrujesz tego za bardzo :/
    Te badania robią w Krakowie na Prokocimiu , ja tam robiłam KIR , komórki NK , test cytotoksyczny z mężem , Allo MRL ... wiesz to jest immunologia takie badania to się robi głównie po poronieniach , i pod skrzydłami lekarza , co wie jak pomóc ... bo wiesz zwykłemu ginowi to tylko popatrzy jak na idiotke ;D ja zanim trafiłam do mojego maestro 3ginów skasowałam , bo miałam większą wiedze niż oni ...
    hahah omatko :D, tylko w krakowie mozna zrobic ?

Karmelkovaa lubi tę wiadomość

xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Evli Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa ściskam mocno, będzie dobrze :)

Dibolek piękny wykres, może ta choroba to dobry znak ;D trzymam kciuki :)

Dibolek, Karmelkovaa lubią tę wiadomość

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • Dibolek Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Karmelkovaa ściskam mocno, będzie dobrze :)

Dibolek piękny wykres, może ta choroba to dobry znak ;D trzymam kciuki :)
    tak juz szperam w necie czy choroba moze byc objawem ciązy haha :D ja jestem jednak niemożliwa :D
    i ciągle odświeżam czy juz mam winiki progesteronu :D (chociaz wiem ze beda po poludniu)

Skarpeta lubi tę wiadomość

xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    hahah omatko :D, tylko w krakowie mozna zrobic ?

Hm w sumie nie wiem moze w Łodzi jeszcze , musiałabyś poczytać , bo mało gdzie to robią .
    Najlepiej sobie nie wkręcać chociaż to trudne ;* daj znac jak progesteron :)

w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...

• Evli Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jak najbardzie być objawem :) no ale wiesz lepiej z dystansem to tych wszystkich objawów podchodzić..
    trzymam kciuki za ładny progesteron :)

Skarpeta lubi tę wiadomość

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • Madalena89 Koleżanka

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, zglupiałam już wykresem mojego bieżącego cyklu :( miałam testować 27 go a teraz of wyznacza mi termin @ na 20... Pomóżcie mi proszę z interpretacją testu bo już głupieję - zwykle cykle mam 33 dniowe, ovu i flo przewidywało mi owulację na ten tydzień. Tymczasem po wpisaniu dzisiejszej temperaturki wyznaczyło, że owulacja już była 6 kwietnia i skróciło mi przewidywaną długość cyklu do 27 dni. Dodam, że pierwszy test owulacyjny zrobiłam właśnie 6 kwietnia - wynik był negatywny, kreska była sporo jaśniejsza od kontrolnej, wczoraj była już całkowita biel.
    Fakt, że w tym miesiącu @ była wyjątkowo skąpa i krótka, ale żeby wszystko przesunęło się o 6 dni? Tak się zastanawiam czy wyliczeń of nie zaburzyły moje notatki o szyjce, bo mam tyłozgięcie więc zachowuje się inaczej niż w przypadku przodozgięcia. To mój drugi cykl z of więc mam wątpliwości. Zdarzyło się Wam tak, że ovu coś źle wyliczyło?

Dziwny ten cykl...

• Dibolek Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Może jak najbardzie być objawem :) no ale wiesz lepiej z dystansem to tych wszystkich objawów podchodzić..
    trzymam kciuki za ładny progesteron :)
    wiem ze z dystansem ale ja nie umiem chyba :(

xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalena89 wrote:
    Hej Dziewczyny, zglupiałam już wykresem mojego bieżącego cyklu :( miałam testować 27 go a teraz of wyznacza mi termin @ na 20... Pomóżcie mi proszę z interpretacją testu bo już głupieję - zwykle cykle mam 33 dniowe, ovu i flo przewidywało mi owulację na ten tydzień. Tymczasem po wpisaniu dzisiejszej temperaturki wyznaczyło, że owulacja już była 6 kwietnia i skróciło mi przewidywaną długość cyklu do 27 dni. Dodam, że pierwszy test owulacyjny zrobiłam właśnie 6 kwietnia - wynik był negatywny, kreska była sporo jaśniejsza od kontrolnej, wczoraj była już całkowita biel.
    Fakt, że w tym miesiącu @ była wyjątkowo skąpa i krótka, ale żeby wszystko przesunęło się o 6 dni? Tak się zastanawiam czy wyliczeń of nie zaburzyły moje notatki o szyjce, bo mam tyłozgięcie więc zachowuje się inaczej niż w przypadku przodozgięcia. To mój drugi cykl z of więc mam wątpliwości. Zdarzyło się Wam tak, że ovu coś źle wyliczyło?

Dziwny ten cykl...
    Jak ovufriend wyznaczy Ci owulacje na wcześniejszą to wtedy @też jest wcześniej.
    Ale fakt trochę to dziwne

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Evli Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wiem, rozumiem że jest ciężko z tym niewkręcaniem się comiesięcznym. Sama,się wkręcam co mc :(
    Zastanawiam się jakie będę mieć objawy w szczęśliwym cyklu skoro już chyba wszystkie miałam ;D

Magdalena89 rzeczywiście dziwna sprawa z tym twoim wykresem.
    Ja bym powiedziała, że skoro miałaś już drugą kreskę na teście( blada ale była) a później już biel to możliwe że przegapiłaś owulacje i za późno zaczęłaś robić testy :(
    Kontynuuj mierzenie temp. i robienie testów, może akurat się jeszcze wszystko zmieni....

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • Dibolek Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Dibolek wiem, rozumiem że jest ciężko z tym niewkręcaniem się comiesięcznym. Sama,się wkręcam co mc :(
    Zastanawiam się jakie będę mieć objawy w szczęśliwym cyklu skoro już chyba wszystkie miałam ;D

Magdalena89 rzeczywiście dziwna sprawa z tym twoim wykresem.
    Ja bym powiedziała, że skoro miałaś już drugą kreskę na teście( blada ale była) a później już biel to możliwe że przegapiłaś owulacje i za późno zaczęłaś robić testy :(
    Kontynuuj mierzenie temp. i robienie testów, może akurat się jeszcze wszystko zmieni....
    a jak to jest z ibuprofenem w ciazy , podobno nie mozna ? wzielabym jakis gripex bo katar mnie zalewa a musze dzwonic do kilentow , ale troche sie boje

xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Evli Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    a jak to jest z ibuprofenem w ciazy , podobno nie mozna ? wzielabym jakis gripex bo katar mnie zalewa a musze dzwonic do kilentow , ale troche sie boje

Z tego co wiem to najlepiej paracetamol brać.

agniecha2101 lubi tę wiadomość

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • ignite Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalena89 wrote:

Dziwny ten cykl...
    Może owulację miałaś wcześniej, skoro 6 już kreska była jaśniejsza?Mi ostatnio ovu owulacje zaznaczyło dużo póżniej(6 dni).

ignite
  • Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabolek paracetamol tylko można , lub prenalen :)

w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...

• Iseko Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkova, ściskam :) na pewno wszystko będzie dobrze. Wczoraj była Niedziela Miłosierdzia, a ja modliłam się za Twoje szczęście, bo już dość wycierpiałaś, więc na pewno Ten Na Górze wysłuchał ;)

Dibolek, pięknie to wygląda moim zdaniem, czyżby to szczęśliwy cykl..? ;)

Mordeczka, Twój wykres też się jakoś tak obiecująco wspina :)

Dziewczyny, a ja sobie w sobotę skręciłam kostkę i mam 2 tygodnie siedzieć na d***ie.. I generalnie jestem wściekła, bo jest piękna pogoda, a ja miałam posadzić sobie w tym tygodniu drzewka do sadu :( Ale z drugiej strony sobie myślę, że akurat w tych dwóch tygodniach będzie owulacja (mam nadzieję), a skoro nie będę pracować, to może trochę wyluzuję (bo mam pacę mega stresującą) i mam ogromną nadzieję, że może dzięki temu się uda ;) Nie chcę się za mocno nastawiać, bo jak później się okaże że nic z tego to nie wiem jak zareaguję, ale nadzieja większa się tli :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 10:12

Karmelkovaa, Dibolek lubią tę wiadomość

30 lat | starania od stycznia 2017
    👩
    Inozytol | Siofor 1500 | Letrox 62,5 - Niedoczynność i IO
    ✔️Laparo i drożność - ok (04.2019)
    ✔️AMH: 1,49
    ✔️TSH: 1,3
    ✔️FT4: 14,6 (9-19)
    ✔️ANA, ASA, AOA: ok
    ❗Wrogi śluz? 🤔

🤵
    ❗Teratozoospermia
    ❗Oligozoospermia
    ❗Długi czas upłynnienia? 🤔

3.02.2021- 1. IUI (clo+ovitrelle+duphaston) ❌
    3.03.2021 - 2. IUI (clo+NAC+ovitrelle+duphaston) ❌
  • Dibolek Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Karmelkova, ściskam :) na pewno wszystko będzie dobrze. Wczoraj była Niedziela Miłosierdzia, a ja modliłam się za Twoje szczęście, bo już dość wycierpiałaś, więc na pewno Ten Na Górze wysłuchał ;)

Dibolek, pięknie to wygląda moim zdaniem, czyżby to szczęśliwy cykl..? ;)

Mordeczka, Twój wykres też się jakoś tak obiecująco wspina :)

Dziewczyny, a ja sobie w sobotę skręciłam kostkę i mam 2 tygodnie siedzieć na d***ie.. I generalnie jestem wściekła, bo jest piękna pogoda, a ja miałam posadzić sobie w tym tygodniu drzewka do sadu :( Ale z drugiej strony sobie myślę, że akurat w tych dwóch tygodniach będzie owulacja (mam nadzieję), a skoro nie będę pracować, to może trochę wyluzuję (bo mam pacę mega stresującą) i mam ogromną nadzieję, że może dzięki temu się uda ;) Nie chcę się za mocno nastawiać, bo jak później się okaże że nic z tego to nie wiem jak zareaguję, ale nadzieja większa się tli :)
    Oj iseko nie nakrecaj mnie haha <3 ja juz sie doszukuje wszystkiego , jak cycki zaczna mnie bolec to bede happy :D

dobrze ze odpoczniesz , to czasami na prawde pomaga :* wykorzystaj to :*

xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko dziękuję <3 czasami nie wiem jak to możliwe , że mam tylu dobrych ludzi wokół siebie ;* tak wczoraj była piękna niedziela ... nawet tacy dalsi znajomi wczoraj pisali mi smsa ze są w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i pamiętaja o nas... to takie wzruszające <3
    A my wczoraj znaleźliśmy ptaszka ze złamanymi łapkami i zawieźliśmy go do kliniki dla zwierząt bo nam go było szkoda .

Bardzo współczuję z kostka miałam 2 razy skręconą w tym samym miejscu takze wiem jakie to upierdliwe ;/ tym bardziej ze słońce a oknem

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 10:17

w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego