X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Nie wiem jak wyglądać powinien książkowy :)
    Ale dziękuję <3
    dużo kichałaś haha <3

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bondzik007 wrote:
    Trzymam kciuki skoro @ nie ma!! :) Temperatura jedna z wyższych;)

    Katti spojrzalam na Twoj wykres. Idealny ciążowy! :)

    Karmelkova słońce, wiem że się martwisz. To normalne po przejściach. Ale każda z nas musi wierzyć że będzie dobrze :* koniecznie daj znać! A jak się czujesz?

    No jadę na wizytę w niedzielę więc jescze trochę , ale badania w czwartek i bete też niestety musze zrobic a jej nie cierpie robić , bo mnie okropnie stresuje ;/
    Wiesze mocno , że tym razem się uda donosić ...
    Jak się czuję w sumie dobrze :) bardzo ospała jestem , bolą mnie piersi coraz mocniej , nie mam apetytu , a w zasadzie to mam tylko nie ma dla mnie nic do jedzenia bo wszystko fuj bez smaku ;p

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    No jadę na wizytę w niedzielę więc jescze trochę , ale badania w czwartek i bete też niestety musze zrobic a jej nie cierpie robić , bo mnie okropnie stresuje ;/
    Wiesze mocno , że tym razem się uda donosić ...
    Jak się czuję w sumie dobrze :) bardzo ospała jestem , bolą mnie piersi coraz mocniej , nie mam apetytu , a w zasadzie to mam tylko nie ma dla mnie nic do jedzenia bo wszystko fuj bez smaku ;p
    tez bym chciala zeby mnie piersi zaczely bolec :( to zawsze moj pierwszy objaw a w tym cyklu nic a nic nie bola

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    kurcze koniecznie musze to zbadac jak sie nie uda w tym cyklu , to sie tak nazywa ? kir? czy ma jakies rozwinięcie?


    Powiem tak żeby robić te badania musiałabyś mieć speca ... bo sama nie rozszyfrujesz tego za bardzo :/
    Te badania robią w Krakowie na Prokocimiu , ja tam robiłam KIR , komórki NK , test cytotoksyczny z mężem , Allo MRL ... wiesz to jest immunologia takie badania to się robi głównie po poronieniach , i pod skrzydłami lekarza , co wie jak pomóc ... bo wiesz zwykłemu ginowi to tylko popatrzy jak na idiotke ;D ja zanim trafiłam do mojego maestro 3ginów skasowałam , bo miałam większą wiedze niż oni ...

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bondzik007 wrote:
    Tak jak Evli napisala one step polecają dziewczyny z allegro ;) takie zielone chyba prawda?


    Tak zielone są owulacyjne, z niebieskie ciążowe :)
    ( na owulacyjnym mi wyszła kreska mocniejsza od testowej, tak jak powinno być )

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Powiem tak żeby robić te badania musiałabyś mieć speca ... bo sama nie rozszyfrujesz tego za bardzo :/
    Te badania robią w Krakowie na Prokocimiu , ja tam robiłam KIR , komórki NK , test cytotoksyczny z mężem , Allo MRL ... wiesz to jest immunologia takie badania to się robi głównie po poronieniach , i pod skrzydłami lekarza , co wie jak pomóc ... bo wiesz zwykłemu ginowi to tylko popatrzy jak na idiotke ;D ja zanim trafiłam do mojego maestro 3ginów skasowałam , bo miałam większą wiedze niż oni ...
    hahah omatko :D, tylko w krakowie mozna zrobic ?

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa ściskam mocno, będzie dobrze :)

    Dibolek piękny wykres, może ta choroba to dobry znak ;D trzymam kciuki :)

    Dibolek, Karmelkovaa lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Karmelkovaa ściskam mocno, będzie dobrze :)

    Dibolek piękny wykres, może ta choroba to dobry znak ;D trzymam kciuki :)
    tak juz szperam w necie czy choroba moze byc objawem ciązy haha :D ja jestem jednak niemożliwa :D
    i ciągle odświeżam czy juz mam winiki progesteronu :D (chociaz wiem ze beda po poludniu)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    hahah omatko :D, tylko w krakowie mozna zrobic ?


    Hm w sumie nie wiem moze w Łodzi jeszcze , musiałabyś poczytać , bo mało gdzie to robią .
    Najlepiej sobie nie wkręcać chociaż to trudne ;* daj znac jak progesteron :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jak najbardzie być objawem :) no ale wiesz lepiej z dystansem to tych wszystkich objawów podchodzić..
    trzymam kciuki za ładny progesteron :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, zglupiałam już wykresem mojego bieżącego cyklu :( miałam testować 27 go a teraz of wyznacza mi termin @ na 20... Pomóżcie mi proszę z interpretacją testu bo już głupieję - zwykle cykle mam 33 dniowe, ovu i flo przewidywało mi owulację na ten tydzień. Tymczasem po wpisaniu dzisiejszej temperaturki wyznaczyło, że owulacja już była 6 kwietnia i skróciło mi przewidywaną długość cyklu do 27 dni. Dodam, że pierwszy test owulacyjny zrobiłam właśnie 6 kwietnia - wynik był negatywny, kreska była sporo jaśniejsza od kontrolnej, wczoraj była już całkowita biel.
    Fakt, że w tym miesiącu @ była wyjątkowo skąpa i krótka, ale żeby wszystko przesunęło się o 6 dni? Tak się zastanawiam czy wyliczeń of nie zaburzyły moje notatki o szyjce, bo mam tyłozgięcie więc zachowuje się inaczej niż w przypadku przodozgięcia. To mój drugi cykl z of więc mam wątpliwości. Zdarzyło się Wam tak, że ovu coś źle wyliczyło?

    Dziwny ten cykl...

  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Może jak najbardzie być objawem :) no ale wiesz lepiej z dystansem to tych wszystkich objawów podchodzić..
    trzymam kciuki za ładny progesteron :)
    wiem ze z dystansem ale ja nie umiem chyba :(

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalena89 wrote:
    Hej Dziewczyny, zglupiałam już wykresem mojego bieżącego cyklu :( miałam testować 27 go a teraz of wyznacza mi termin @ na 20... Pomóżcie mi proszę z interpretacją testu bo już głupieję - zwykle cykle mam 33 dniowe, ovu i flo przewidywało mi owulację na ten tydzień. Tymczasem po wpisaniu dzisiejszej temperaturki wyznaczyło, że owulacja już była 6 kwietnia i skróciło mi przewidywaną długość cyklu do 27 dni. Dodam, że pierwszy test owulacyjny zrobiłam właśnie 6 kwietnia - wynik był negatywny, kreska była sporo jaśniejsza od kontrolnej, wczoraj była już całkowita biel.
    Fakt, że w tym miesiącu @ była wyjątkowo skąpa i krótka, ale żeby wszystko przesunęło się o 6 dni? Tak się zastanawiam czy wyliczeń of nie zaburzyły moje notatki o szyjce, bo mam tyłozgięcie więc zachowuje się inaczej niż w przypadku przodozgięcia. To mój drugi cykl z of więc mam wątpliwości. Zdarzyło się Wam tak, że ovu coś źle wyliczyło?

    Dziwny ten cykl...
    Jak ovufriend wyznaczy Ci owulacje na wcześniejszą to wtedy @też jest wcześniej.
    Ale fakt trochę to dziwne

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wiem, rozumiem że jest ciężko z tym niewkręcaniem się comiesięcznym. Sama,się wkręcam co mc :(
    Zastanawiam się jakie będę mieć objawy w szczęśliwym cyklu skoro już chyba wszystkie miałam ;D

    Magdalena89 rzeczywiście dziwna sprawa z tym twoim wykresem.
    Ja bym powiedziała, że skoro miałaś już drugą kreskę na teście( blada ale była) a później już biel to możliwe że przegapiłaś owulacje i za późno zaczęłaś robić testy :(
    Kontynuuj mierzenie temp. i robienie testów, może akurat się jeszcze wszystko zmieni....

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Dibolek wiem, rozumiem że jest ciężko z tym niewkręcaniem się comiesięcznym. Sama,się wkręcam co mc :(
    Zastanawiam się jakie będę mieć objawy w szczęśliwym cyklu skoro już chyba wszystkie miałam ;D

    Magdalena89 rzeczywiście dziwna sprawa z tym twoim wykresem.
    Ja bym powiedziała, że skoro miałaś już drugą kreskę na teście( blada ale była) a później już biel to możliwe że przegapiłaś owulacje i za późno zaczęłaś robić testy :(
    Kontynuuj mierzenie temp. i robienie testów, może akurat się jeszcze wszystko zmieni....
    a jak to jest z ibuprofenem w ciazy , podobno nie mozna ? wzielabym jakis gripex bo katar mnie zalewa a musze dzwonic do kilentow , ale troche sie boje

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    a jak to jest z ibuprofenem w ciazy , podobno nie mozna ? wzielabym jakis gripex bo katar mnie zalewa a musze dzwonic do kilentow , ale troche sie boje

    Z tego co wiem to najlepiej paracetamol brać.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalena89 wrote:
    Hej Dziewczyny, zglupiałam już wykresem mojego bieżącego cyklu :( miałam testować 27 go a teraz of wyznacza mi termin @ na 20... Pomóżcie mi proszę z interpretacją testu bo już głupieję - zwykle cykle mam 33 dniowe, ovu i flo przewidywało mi owulację na ten tydzień. Tymczasem po wpisaniu dzisiejszej temperaturki wyznaczyło, że owulacja już była 6 kwietnia i skróciło mi przewidywaną długość cyklu do 27 dni. Dodam, że pierwszy test owulacyjny zrobiłam właśnie 6 kwietnia - wynik był negatywny, kreska była sporo jaśniejsza od kontrolnej, wczoraj była już całkowita biel.
    Fakt, że w tym miesiącu @ była wyjątkowo skąpa i krótka, ale żeby wszystko przesunęło się o 6 dni? Tak się zastanawiam czy wyliczeń of nie zaburzyły moje notatki o szyjce, bo mam tyłozgięcie więc zachowuje się inaczej niż w przypadku przodozgięcia. To mój drugi cykl z of więc mam wątpliwości. Zdarzyło się Wam tak, że ovu coś źle wyliczyło?

    Dziwny ten cykl...
    Może owulację miałaś wcześniej, skoro 6 już kreska była jaśniejsza?Mi ostatnio ovu owulacje zaznaczyło dużo póżniej(6 dni).

    ignite
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diabolek paracetamol tylko można , lub prenalen :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkova, ściskam :) na pewno wszystko będzie dobrze. Wczoraj była Niedziela Miłosierdzia, a ja modliłam się za Twoje szczęście, bo już dość wycierpiałaś, więc na pewno Ten Na Górze wysłuchał ;)

    Dibolek, pięknie to wygląda moim zdaniem, czyżby to szczęśliwy cykl..? ;)

    Mordeczka, Twój wykres też się jakoś tak obiecująco wspina :)

    Dziewczyny, a ja sobie w sobotę skręciłam kostkę i mam 2 tygodnie siedzieć na d***ie.. I generalnie jestem wściekła, bo jest piękna pogoda, a ja miałam posadzić sobie w tym tygodniu drzewka do sadu :( Ale z drugiej strony sobie myślę, że akurat w tych dwóch tygodniach będzie owulacja (mam nadzieję), a skoro nie będę pracować, to może trochę wyluzuję (bo mam pacę mega stresującą) i mam ogromną nadzieję, że może dzięki temu się uda ;) Nie chcę się za mocno nastawiać, bo jak później się okaże że nic z tego to nie wiem jak zareaguję, ale nadzieja większa się tli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 10:12

    Karmelkovaa, Dibolek lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Karmelkova, ściskam :) na pewno wszystko będzie dobrze. Wczoraj była Niedziela Miłosierdzia, a ja modliłam się za Twoje szczęście, bo już dość wycierpiałaś, więc na pewno Ten Na Górze wysłuchał ;)

    Dibolek, pięknie to wygląda moim zdaniem, czyżby to szczęśliwy cykl..? ;)

    Mordeczka, Twój wykres też się jakoś tak obiecująco wspina :)

    Dziewczyny, a ja sobie w sobotę skręciłam kostkę i mam 2 tygodnie siedzieć na d***ie.. I generalnie jestem wściekła, bo jest piękna pogoda, a ja miałam posadzić sobie w tym tygodniu drzewka do sadu :( Ale z drugiej strony sobie myślę, że akurat w tych dwóch tygodniach będzie owulacja (mam nadzieję), a skoro nie będę pracować, to może trochę wyluzuję (bo mam pacę mega stresującą) i mam ogromną nadzieję, że może dzięki temu się uda ;) Nie chcę się za mocno nastawiać, bo jak później się okaże że nic z tego to nie wiem jak zareaguję, ale nadzieja większa się tli :)
    Oj iseko nie nakrecaj mnie haha <3 ja juz sie doszukuje wszystkiego , jak cycki zaczna mnie bolec to bede happy :D

    dobrze ze odpoczniesz , to czasami na prawde pomaga :* wykorzystaj to :*

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ