X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miyoshi wrote:
    W sumie tego nicku używam już od lat. :) Kiedyś szukałam sobie czegoś 'na stałe', a jednocześnie nie chciałam, aby było to coś mega popularnego i oczywistego i tak padło na japońskie miasto. Kiedyś byłam wielką fanką anime i ogólnie kultury Japonii. Teraz już mniej, bo specjalnie czasu nie mam na to, ale japońskie imiona i nazwy dalej są bliskie memu sercu. :)
    Witaj,też lubię Japonię a przeważnie anime(swojego czasu oglądałam )

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    Beta 15,4 :)
    Brawo! Gratuluję po cichu :)))
    Czekamy na przyrost :)

    p.s. Dziewczyny czy jak mierzyłam godzinę później też leżąc i było 37,2 to mogę to brać pod uwagę czy ten pierwszy pomiar? Bo pierwszy robiłam 40 minut wcześniej niż zwykle...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 09:02

    golonat lubi tę wiadomość

  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Brawo! Gratuluję po cichu :)))
    Czekamy na przyrost :)

    p.s. Dziewczyny czy jak mierzyłam godzinę później też leżąc i było 37,2 to mogę to brać pod uwagę czy ten pierwszy pomiar? Bo pierwszy robiłam 40 minut wcześniej niż zwykle...
    musisz odjąć 0,1 jesli mierzylas godzine pozniej

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    @golonat kciuki z przyrost :)

    @Diabolek też myslę , że lekarz głupio pogadał i nie zgodzę się , duzo dziewczyn po stratach bierze progesteron zaraz po owulacji , nawet jesli jest cp czy puste jajo... kiedy coś jest nie tak nawet progesteron tych ciąż nie utrzyma , a poza tym lekarz też widzi na usg i wtedy każe odstawić jak coś , i nic się nie dzieje , nie chodzi się z taką ciążą nie wiadomo ile żeby ją podtrzymywać tylko sprawa się wyjaśnia w pierwszych tyg :)
    moze i tak... ale ciekawe czemu powiedzial ze jak juz wzielam to nie mozna odstawiac, tylko juz mam brac ?

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Miyoshi Debiutantka
    Postów: 7 7

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Witaj,też lubię Japonię a przeważnie anime(swojego czasu oglądałam )

    No, w sumie czemu nie, hahah. :D
    Czy Wy też tak macie, że jak już się okres spóźni dzień/dwa, to nagle dostrzegacie u siebie wszystkie możliwe symptomy nadchodzącej miesiączki i siedzicie jak na szpilkach? Masakra, takie czekanie jest najgorsze ze wszystkiego.

  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    Beta 15,4 :)
    no i pięknie :) jest malutka fasolinka :*

    golonat, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Brawo! Gratuluję po cichu :)))
    Czekamy na przyrost :)

    p.s. Dziewczyny czy jak mierzyłam godzinę później też leżąc i było 37,2 to mogę to brać pod uwagę czy ten pierwszy pomiar? Bo pierwszy robiłam 40 minut wcześniej niż zwykle...
    pierwszy nigdy nie drugi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 09:12

    Klamka82 lubi tę wiadomość

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    moze i tak... ale ciekawe czemu powiedzial ze jak juz wzielam to nie mozna odstawiac, tylko juz mam brac ?

    Bo teraz pewnie jakbys odstawiła to organizm miałby braki i mogłoby polecieć ;/

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    pierwszy nigdy nie drugi
    Hmm to moje tempod czterech dnisa zaburzone. Bo budzilam sie nad ranem lub w nocy i korzystałam z toalety. Dziś np koło 5 wstałam a Pyrek jeszcze do 7 spalam i dopiero o 7 marzyłam temperature ( jak zazwyczaj)

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka i Mordeczka, jakoś tak chciałabym z Wami wygrać cykl :P Ale tak źle Wam nie życzę ( biorąc pod uwagę wyniki męża, może to potrwać).

    Mordeczka, a jakieś leki nowe brałaś? Coś co mogłoby wydłużyć cykl? Może to spadek na zagnieżdżenie?

    Golonat gratuluję cichaczem, coby nie zapeszyć!

    Karmelkovaa, co to ten KIR?

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen receptory , które odpowiadają za dobrą implantacje ... to jest genetyka ja mam nieobecne te co powinny być

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat po cichutku gratuluję :*
    Jeśli chodzi o takie spadki temperatur jednodniowe to ja co cykl miałam w 7-8 dniu po owu spadek mocny i następnego dnia wzrost i kiedyś myślałam że to zagnieżdżanie a teraz nie wiem co to ale na pewno nie zagnieżdżanie skoro dwóch kresek na teście nigdy nie było :)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Klamka i Mordeczka, jakoś tak chciałabym z Wami wygrać cykl :P Ale tak źle Wam nie życzę ( biorąc pod uwagę wyniki męża, może to potrwać).

    Mordeczka, a jakieś leki nowe brałaś? Coś co mogłoby wydłużyć cykl? Może to spadek na zagnieżdżenie?

    Golonat gratuluję cichaczem, coby nie zapeszyć!

    Karmelkovaa, co to ten KIR?
    Kochana ja nigdy w życiu żadnych leków nie brałam :-) z resztą tak już mam plamienia więc jeszcze dzisiaj @ się rozkręci ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Klamka i Mordeczka, jakoś tak chciałabym z Wami wygrać cykl :P Ale tak źle Wam nie życzę ( biorąc pod uwagę wyniki męża, może to potrwać).

    Mordeczka, a jakieś leki nowe brałaś? Coś co mogłoby wydłużyć cykl? Może to spadek na zagnieżdżenie?

    Golonat gratuluję cichaczem, coby nie zapeszyć!

    Karmelkovaa, co to ten KIR?
    Marilen, patrząc na mój czas starań to niewykluczone, że razem wygramy któryś cykl :) Podobno wyczekane lepiej smakuje ale bez przesady... ;)

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Marilen, patrząc na mój czas starań to niewykluczone, że razem wygramy któryś cykl :) Podobno wyczekane lepiej smakuje ale bez przesady... ;)

    Ileż można czekać :P Ja niecierpliwa jestem. Ja to się śmieję, że pracę powinnam akurat zmienić, albo awans super dostać i wtedy "wpadłabym" natychmiast. Jak człowiek nie chce to ma, a jak czeka..

    7u229jcgzsq578gy.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miyoshi wrote:
    No, w sumie czemu nie, hahah. :D
    Czy Wy też tak macie, że jak już się okres spóźni dzień/dwa, to nagle dostrzegacie u siebie wszystkie możliwe symptomy nadchodzącej miesiączki i siedzicie jak na szpilkach? Masakra, takie czekanie jest najgorsze ze wszystkiego.
    Symptomy miesiączki nie,ciążowe owszem.

    ignite
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Marilen receptory , które odpowiadają za dobrą implantacje ... to jest genetyka ja mam nieobecne te co powinny być

    O mój Boże, to nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje. U mnie chyba problem z zagnieżdżeniem właśnie jest. Ale pewnie ktoś do tego dojdzie za jakiś czas.
    Ale widzisz, u Ciebie nie przeszkodziło? Czy to się leczy po prostu?

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi spadkami temperatur, czytałam, że to trochę mit. Bo wiele kobiet ma spadki po owu po prostu. Na przykład ja. 7-8 dpo jest wzrost estrogenu. Może on tak robi.

    Dibolek myślę i trzymam kciuki, żeby nie cp. U mnie bóle były popołudniu a najgorsze wieczorem. W ostatniej cp dodatkowo dretwiala mi noga po stronie cp.
    Nie stresuj się (łatwo powiedzieć), ale jakbyś zaczęła mocno krwawic lub robiło Ci się słabo to natychmiast na IP.

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym .miesiącu wszystko jakoś dziwne zero boli jajników A zawsze tak bolały ze szok..śluz też jakiś taki dziwny... temperatury nie mierze bo cały czas chora jestem eh... do kitu ..

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    O mój Boże, to nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje. U mnie chyba problem z zagnieżdżeniem właśnie jest. Ale pewnie ktoś do tego dojdzie za jakiś czas.
    Ale widzisz, u Ciebie nie przeszkodziło? Czy to się leczy po prostu?

    U mnie to było głównym powodem strat , biore accofil na to ... tego się nie da leczyc ale uzupełnia komunikacje miedzy mama i dzieckiem... trzeba próbowć :)
    Mało lekarzy w Pl zajmuje sie genetyka i immunologia zwykły gin to szkoda pytac nawet

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ