X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    TSH robiłam w styczniu i już miałam pięknie zbite, dawki Euthyroxu nie zmieniałam i biorę 50. I wszystko objawowo mam ok, a teraz powtarzałam i jest lipa :/ Z tym, że byłam zdenerwowana przed badaniem, że do pracy nie zdążę i na babkę w laboratorium, która zgubiła moje wyniki i musiałam powtarzać wtedy wynik :/ Miałam taki sam skok na 4 w szpitalu po nieprzespanej nocy. I nie wiem, czy tak znowu skoczyło, czy o co chodzi

    tsh może skakać, ale jednoczesnie spadły Ci ft3 i ft4.
    Nie jesteś w ciąży czasem?
    Ja bym zwiększyła dawkę na 75.

    Dibolek lubi tę wiadomość

  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upragniona niunia wrote:
    DIBOLEK kiedy usg?
    Jutro ale nie wiem czy cos będzie widać :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 21:28

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Jutro ale nie wiem czy cos będzie widać :*

    Dibolek jak Ci faaaajnie! Trzymam kciuki za WAS! :)

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczy się jakość serduszka a nie ilosc -.-

  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś nie martw się a myślisz ze ludzie wpadają bzykajac sie 10 razy? Nie, właśnie jeden raz starczy ;) także spokojnie . Wazne ze byla owulacja...nie trzeba sie bzykac dzien w dzien jak kroliki bo jest owulacja :p
    A ja do konca to nawet w te monitoringi nie wierzę ile razy bylo tak ze nie bylo owulacji wg lekarza a ciąża była.

    I Sung to jest najlepsze co możesz zrobić bzykać się dla radości, wtedy kiedy masz ochotę a nie wtedy gdy każe termometr/ginekolog itd..chociaż rozumiem że trudno po dłuższych staraniach

    Sung lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Dziewczyny bylam dzisiaj u gina i nie widział owulacji, a mam 14dc :( zwykle cykl 27dni, wiec mam cykl stracony... wpadłam w mega doła, mam już dość..

    Iseko ja mam cykle 3 dni dłuższe, a owu mam ok. 18-20 dc więc ja bym była spokojna jeszcze. Zastanawiam się zawsze czy tak krótka faza lutealna by wtedy wystarczyła. Ale lekarka mi to wytłumaczyła...przecież faza lutealna wydłuuuuża się w nieskończoność tzn w 40 tygodni jakby co ;P Niby trochę z żartem,ale taka jest prawda, jak zachodzisz, to nie wiesz czy ten cykl akurat nie miał się wydłużyć o te 3 dni np.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ mnie jajniki kłują :o pracują pracują ;). Jak dotrwać do piątku do testowania? To będzie 9 dzień po owu ale kiepsko u mnie z cierpliwością :D najchętniej już bym testowała ale na szczęście testu nie mam :D

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wiem ze Ciężko wytrzymać ale czasu nie przespieszymy... ja czekam do końca miesiąca no chyba ze wcześniej się @ pojawi...

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siedzę w pracy. Właściwie to stoję i czuje ten jajnik. Czy jak pęcherzyk zmienia się w tą torbiel czynnościową to boli?

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie bierze jakieś chorobsko :/ gardło boli mega i kichanie się zaczyna, o nie :(
    Miałam testować 26go w niedziele, ale może sikne sobie w sobotę, żeby złudzenia rozwiać i nabrać siły na kolejny cykl. Serduszek było sporo ale czy była owulacja o to jest pytanie

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:

    I Sung to jest najlepsze co możesz zrobić bzykać się dla radości, wtedy kiedy masz ochotę a nie wtedy gdy każe termometr/ginekolog itd..chociaż rozumiem że trudno po dłuższych staraniach

    Radość i tak jest :)
    Sęk w tym, że powinnam proga po owu. I chcę odstawić inosytol, bo dużo biorę. I zacząć ananasa i takie tam. No i fajnie jest wiedzieć kiedy się ma termin okresu ;)
    Mam czas do namysłu jeszcze.

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak to z tym detektoren ciazy jest? Ile macie pkti w ktorym dpo? Zwlaszcza zafasolkowane czy pamietacie ile bylo pkt przed pierwszym pozytywnym testem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dziewczyny, a jak to z tym detektoren ciazy jest? Ile macie pkti w ktorym dpo? Zwlaszcza zafasolkowane czy pamietacie ile bylo pkt przed pierwszym pozytywnym testem?
    ja testowałam 10 dni po owulacji nie pamietam ile procent pokazywal ten dedektor bo szczerze to tylko jakiś program xD wiadomo że test nie wyjdzie ci 7 dni po ...chyba na 10 dni po było ponad 40 % lub ponad 50% ale dokladnie ci nie powiem bo moj wykres jest juz szary... tak czy siak nie warto na to zwracać uwage bo nawet przy 100% wyjdzie ci test negatywny to po co sie tym sugierowac ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 07:27

  • Mart12 Znajoma
    Postów: 22 16

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam do was pytania czy któraś, która była w ciąży miała plamienia od 7dpo? W tym dniu też zrobiłam progesteron i wyszedł 12.9 ng/ml. Nie wiem co mam myśleć o mojej temperaturze która ciągle rośnie? Mam prawie zawsze plamienia ale tylko trzy dni przed @ a tu się ciągnie i ciągnie. Co o tym myślicie? 4d6cbb426fb26535394a98d0ac637e85.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 07:44

    Katti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart12 wrote:
    Cześć, mam do was pytania czy która która była w ciąży miała plamienia od 7dpo? Patrząc na mój wykres jest raczej, ej dobry ale nie chce się nakręca. Mam prawie zawsze plamienia ale tylko trzy dni przed @ a tu się ciągnie i ciągnie. Co o tym myślicie? 4d6cbb426fb26535394a98d0ac637e85.png
    A nie lepiej zrobić test ? Jesteś juz 12 dni po owulacji . Jeśli jestes w ciazy i plamisz to powinnaś coś brac i leciec do lekarza a nie czekać na naszą opinie.
    Pierwsza zasada robisz testy wtedy działasz w kierunku plamień a nie czekasz i plamisz...
    Równie dobrze możesz plamic zwyczajnie na @ chociaż nie wiem kiedy powinnaś dostać @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 07:45

  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Dziewczyny, a jak to z tym detektoren ciazy jest? Ile macie pkti w ktorym dpo? Zwlaszcza zafasolkowane czy pamietacie ile bylo pkt przed pierwszym pozytywnym testem?
    Taaa u mnie było 18 % haha

    Katti lubi tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu na alle zakupione :) nowy cykl czas start!

    Katti, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Testy owu na alle zakupione :) nowy cykl czas start!

    Ja kupuję zawsze w Rossmanie. Dwa rodzaje na zmianę. Facetów i jakieś drugie po 5 szt pakowane.
    I wczoraj zrobiłam ok. 18 ten paskowy i cień cienia cienia. Sobie myślę: czasu jeszcze dużo. A o 20 około zrobiłam Facelle. Grubaśna druga krecha!!! No o mały włos nie przegapiłabym owu!!!!!!!!! Wprawdzie ten cykl i tak stracony bo ten seminogram ( choć lekarz kazał działać, powiedział, że hormony super, a nasienie wcale nie takie złe, ogólnie zalecenie Profertilu i tyle na razie, powtórne badanie do 3 tyg po poprzednim. ) Ale kurcze nie wszystkim testom można ufać!

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Ja kupuję zawsze w Rossmanie. Dwa rodzaje na zmianę. Facetów i jakieś drugie po 5 szt pakowane.
    I wczoraj zrobiłam ok. 18 ten paskowy i cień cienia cienia. Sobie myślę: czasu jeszcze dużo. A o 20 około zrobiłam Facelle. Grubaśna druga krecha!!! No o mały włos nie przegapiłabym owu!!!!!!!!! Wprawdzie ten cykl i tak stracony bo ten seminogram ( choć lekarz kazał działać, powiedział, że hormony super, a nasienie wcale nie takie złe, ogólnie zalecenie Profertilu i tyle na razie, powtórne badanie do 3 tyg po poprzednim. ) Ale kurcze nie wszystkim testom można ufać!
    dlatego testy owu robi sie wlasnie minimum rano i wieczorem a nie tylko raz dziennie ;)

    Skarpeta, Evli, agniecha2101, Klamka82 lubią tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry U mnie dzisiaj się zaczął nowy cykl. ;-)
    Nie zostawiam Was bo muszę poprowadzić listę do końca kwietnia. ;-)

    I bardzo Was proszę sprawdźcie czy mam coś zmienić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 08:40

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ