X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda-mbc a jak u Ciebie , jakieś dobre wieści? nie widzę wyniku testowania Twojego :)

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • Vajolet Debiutantka
    Postów: 11 65

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16.04 -beta 1770
    18.04 -beta 4551
    Taka jestem szczęśliwa! :D
    Jutro idę do szpitala na USG. Może coś już będzie widać ;)

    OlivkowaMama, KAL, kuzmoni1, Magda - mbc, MałaMi90, golonat, Klamka82, Karmelkovaa, usia89, Marilen, futuremama, Mordeczka, agniecha2101, patkaaxx90, Pati88, Multiwitamina, Ineczka, Tekana lubią tę wiadomość

    14.04.2018 -35dc pozytywny test ciążowy
    16 04.2018 -beta 1770
    18.04.2018-beta 4551
    20.04.2018-USG i dwa pęcherzyki ciążowe -BLIZNIAKI!!!
    24.07.2018 -20 tc. Dwie dziewczynki! :)
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    KAL, Sung, testujecie w maju, czy jeszcze w kwietniu? :)

    Ja w kwietniu termin @ na niedzielę ale nie nastawiam się na nic...

    Akceptacja!
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Magda-mbc a jak u Ciebie , jakieś dobre wieści? nie widzę wyniku testowania Twojego :)

    ja nie testowałam, dostałam @ w 27dc (9.04), zobaczymy co będzie w maju, ale ja się nie nastawiam, bo jestem na lekach podnoszących shbg i nie wiem jak szybko lub wolno to idzie. Cykle się skracają więc coś tam się dzieje na pewno :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Ja w kwietniu termin @ na niedzielę ale nie nastawiam się na nic...

    rozumiem Cię doskonale. Ja jak zawsze trzymam kciuki! &&&
    Ja dziś 12dc więc zobaczymy co maj przyniesie.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vajolet wrote:
    16.04 -beta 1770
    18.04 -beta 4551
    Taka jestem szczęśliwa! :D
    Jutro idę do szpitala na USG. Może coś już będzie widać ;)
    pięknie <3

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vajolet wrote:
    16.04 -beta 1770
    18.04 -beta 4551
    Taka jestem szczęśliwa! :D
    Jutro idę do szpitala na USG. Może coś już będzie widać ;)
    Gratulacje! :)

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vajolet wrote:
    16.04 -beta 1770
    18.04 -beta 4551
    Taka jestem szczęśliwa! :D
    Jutro idę do szpitala na USG. Może coś już będzie widać ;)

    Gratulacje :) !

    Marilen lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    nie przesadzasz z tym leci na łeb ? serio ? O.o
    boże serio dziewczyny nie zachwujcie sie jak jakies schizowane wariatki...bo temp spadla minimalnie bo jest spadek i co z tego ? to nic nie znaczy .....


    Katti ja myślę, że jak ktoś walczy miesiącami lub latami choćby o jedno dziecko, to ma prawo świrować. Jak kogoś "zrobienie " dziecka kosztuje tylko chwilę przyjemności, to nie wchodzi na takie forum jak tutaj. Ty masz wielkie szczęście z tego co widzę, bo już trójeczka prawie, ale jeśli się traci nadzieję, choćby na jedno dziecko, to można ześwirować. Ludzie mają za sobą naprawdę straszne przeżycia. Poronienia, porody martwych już dzieci. Tutaj często płaczą w nasze rękawy. W sumie...sama to teraz robię. Jedną dobije fakt, że za pierwszym razem się nie udało, druga ma silę walczyć latami. Jesteśmy różni, mamy różne emocje, różną psychikę. Pozwólmy sobie być tu dla siebie nawzajem i przeżywać wszystko w taki sposób, aby przyniosło nam to ulgę :) Peace&love! <3

    Grzechotka, Evli, usia89, Helenka_mała, Klamka82, MałaMi90, Azzurra, Iseko, Paula83, Pati88, Multiwitamina, kuzmoni1, golonat, 1000 lubią tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym większość zna swoje oganizmy i temperatury bardzo dobrze, więc może też wiedzieć o ile w jego przypadku jest "spadaniem na łeb" i może właśnie w tym przypadku o tyle. I tak, większość tutaj to "schizowane wariatki", chociaż wszystkie wolałybyśmy chodzić z brzuchem albo bawić się w piaskownicy (do której de facto ciągle boje się zabrać moją pierworodną, bo wkłada wszystko do buzi, jak koza).

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie uważacie ze czasem przyda się też kubeł zimnej wody? Dla mnie spadek 0.03 to żaden spadek...a juz napewno nie spadanie na łeb przy tak ładnym wykresie. Ciąża też siedzi w głowie nie można wiecznie być negatywnie nastawionym .. rozumiem lata starań ale z tego co widzę to 1cs Klaudyś i o drugie dziecko ;)

    Grzechotka nie bój sie piaskownicy. Moj 1wszy raz w piachu nabral wiadro otworzyl buzie i nasypał z góry :D hahah polowe wyplul polowe pogryzl :D juz nie lubuje w piasku :) wsadzanie kamieni do buzi tez juz mu przeszło :p

    Katti, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Katti, a nie da się przyjemniej?
    przyjemniej ? a co tu bylo nie przyjemnego ?
    Mam słodzic i wciskać kit jakieś kity serio ?
    Szczerosc to podstawa i nie zamierzam pocieszać tekstami typu nic straconego to delikatny spadek.. bo to nie prawda to nie jest spadek o spadku można mówić jak naprawde spada o 1 stopien albo wiecej wtedy można sobie tak pod nosem gadać że sie nie udało... ale czy ma to sens ? same siebie dołowac serio ?
    Jesli ma ktoś problem z moimi opiniami to trudno ja nie zamierzam mydlić nikomu oczu ani też udawać milutkiej kiedy ktoś sam sobie psychike rozwala sory...

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Mart12 Znajoma
    Postów: 22 16

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zrobiłam test :) dzięki Katti :) jest pozytywny. Dzisiaj rano odrazu zrobiłam też betę i idę na 15 do lekarza :) zobaczyć o co chodzi z tym plamieniem, mam nadzieję że wszystko jest ok. trzymajcie kciuki i życzę powodzenia innym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 10:54

    Natalia91!, Katti, OlivkowaMama, agniecha2101, Iseko, katepr, patkaaxx90, Multiwitamina, Tekana, usia89 lubią tę wiadomość

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:

    Grzechotka nie bój sie piaskownicy. Moj 1wszy raz w piachu nabral wiadro otworzyl buzie i nasypał z góry :D hahah polowe wyplul polowe pogryzl :D juz nie lubuje w piasku :) wsadzanie kamieni do buzi tez juz mu przeszło :p

    Hahahahaha. Jak tylko zacznie chodzić, zamiast raczkować,to pójdziemy. Niech się dzieje wola nieba :P

    katepr lubi tę wiadomość

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam bo staram się wyłączyć głowę, skupiać na wszystkim innym niż ciaglym myśleniu o upragnionym dzidziusiu (chociaż póki co to nic nie dało:/)

    jednak mam pewien dylemat i chciałam się was poradzić. Odbiegnę trochę od tematu temperatur bo chodzi o progesteron, badałam go już dwa razy około 7dpo i wyniki byly zbliżone- około 13,7. Wyniki niby mieści się w normie ale czy przypadkiem nie jest za niski dla zajscia w ciaze? Gin twierdzi ze nie jest zle, ze nie ma potrzeby go podnosić ale o ile mu ufam to mam pewne watpliwosci... zwrócę tez uwagę ze przymierzam się do hsg i drugi raz badałam ten progesteron właśnie pod katem tego zabiegu... bede wdzieczna za wasze opinie bo nie wiem czy nalegać na następnej wizycie o dupka :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    przyjemniej ? a co tu bylo nie przyjemnego ?
    Mam słodzic i wciskać kit jakieś kity serio ?
    Szczerosc to podstawa i nie zamierzam pocieszać tekstami typu nic straconego to delikatny spadek.. bo to nie prawda to nie jest spadek o spadku można mówić jak naprawde spada o 1 stopien albo wiecej wtedy można sobie tak pod nosem gadać że sie nie udało... ale czy ma to sens ? same siebie dołowac serio ?
    Jesli ma ktoś problem z moimi opiniami to trudno ja nie zamierzam mydlić nikomu oczu ani też udawać milutkiej kiedy ktoś sam sobie psychike rozwala sory...

    Kati ja do ciebie nie mam pretensji i masz rację zimny kubeł wody się przyda. Ale wystarczyło mi napisać troszkę delikatniej nie mowie ze od razu slodzac bo to od razu by źle na mnie wpłynęło.
    Ale też powinnaś mnie zrozumiec przy pierwszym dziecku udało się za pierwszym razem dla tego tak strasznie przeżywam to staranie. Zresztą jestemy tu by się wspierać a nie naskakiwac na siebie.
    Dobra koniec tematu bo będzie gowno-burza :)

    Katti lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart12 wrote:
    Hej zrobiłam test :) dzięki Katti :) jest pozytywny. Dzisiaj rano odrazu zrobiłam też betę i idę na 15 do lekarza :) zobaczyć o co chodzi z tym plamieniem, mam nadzieję że wszystko jest ok. trzymajcie kciuki i życzę powodzenia innym :)
    Nie ma za co ;) Lepiej mówic jak jest a nie owijać w bawełne.
    Gratuluje groszka kochana <3
    Ps. daj znac co lekarz na te plamienia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 11:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Kati ja do ciebie nie mam pretensji i masz rację zimny kubeł wody się przyda. Ale wystarczyło mi napisać troszkę delikatniej nie mowie ze od razu slodzac bo to od razu by źle na mnie wpłynęło.
    Ale też powinnaś mnie zrozumiec przy pierwszym dziecku udało się za pierwszym razem dla tego tak strasznie przeżywam to staranie. Zresztą jestemy tu by się wspierać a nie naskakiwac na siebie.
    Dobra koniec tematu bo będzie gowno-burza :)
    Klaudia ja wszystko naprawdę rozumiem nie mysl że tak nie jest ale kiedy ktoś delikatnie ci pisał i to nie raz ja też pisałam ty i tak swoje za chwile wiec co to daje ? Czasami naprawde trzeba raz a porządnie tupnac noga aby się otrząsnąc. ;)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie kłócić mi się tu! :)

    Napiszcie mi kiedy zrobić TSH ? Teraz 3dc mi leci... dosłownie.

  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH można zrobić podobno każdego dnia cyklu. Chyba ze się mylę to proszę wyprowadzić mnie z błędu.
    Ja tak czuję jajniki w tym cyklu jak nigdy i się nakręcam a do 1go tak daleko....

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ