X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka tsh możesz zrobić kiedy uważasz nie musisz się głosować rano kiedy zrobisz to wyniki będzie bez zmian ;)

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje ja powiem tak ... jeśli jest ciężko zajść w ciążę to najlepiej iść na monitoring czy zapytac lekarza o inne metody . I to co napisze napiszę z własnego doświadczenia i moich bliskich znajomych .
    Czasami warto wyłączyć się i postawić wszytsko na jedną kartę ...
    Ja nigdy nie brałam się za mierzenie temp . a najlepsi lekarze w Pl mimo , że naturalne zachodzenie jest oczywiście dobrem , twierdzą , że kobieta , która ciągle sprawdza temp . śluz objawy albo w tą ciążę nie zajdzie , albo po prostu będzie to trwało latami jesli wszystko hula ... zapada wtedy taka blokada ... stres bo "to już teraz tzeba , to te dni " . Nawet mój lekarz mówił , że miło mu ze mną rozmawiać , bo nie jestem cytuję "shisteryzowana" a jestem ;p chodziło mu o to jak kobiety potrafią na życzenie sobie utrudnić naturalny proces a czasami nawet tym wszystkim co ma im ułatwić tą owulacje nawet uniemożliwić.
    Nie obraźcie się , bo ja akurat rozumiem co to znaczy walczyć o pierwsze dziecko , ale gdybym miała swoje życie tak podpasowac pod codzienny rytuał to wybaczcie ale bym nie zaszła a moja głowa by wybuchła , bo to jest po prostu stres ogromny stres... i zdaję sobie z tego sprawe ile Was to kosztuje ...tylko czy aby na pewno warte zachodu ? ;*
    Jesli wszystko jest w porządku badania itd. to wystraczy serduszkowac cały cykl co 2 dni i w , którymś miesiącu się uda , bo plemnik czeka na jajeczko a jak jest owulacja to jesli nie ma większego stresu uda się :)
    Jeśli są inne problemy typu słabe nasienie czy brak owulacji , słabe jajeczka itd. robi się monitoring , jesli jeszcze gorsze stymulacje , później inseminacje kończąc na in vitro . Nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć ...
    Każda pragnie dzieciątka , ale trwanie w stresie , napięciu , i odliczaniu robieniu wszystkiego do zegarka to jest dobre na chwile byc może , później popada się w szał z tym związany , rozczarowanie depresja i organizm jeszcze bardziej się blokuje .
    Ja wiem jak się czeka z cyklu na cykl czy się udało i jakie to męczące... ale dzień za dniem patrzenie w cyferki termometra i wykresu według mnie nie pomoże zajść w ciążę :*
    Z całym szacunkiem i dobrą radą dla Was ;*

    I nie ma co się kłócić , bo obydwie strony po części mają rację ... i ta , która mówi , że mozna dostać szału i ta co stara się i stara a nie wychodzi i cierpi przez to ...

    Niech wiosna przyniesie Wam wraz z promykami słońca nowe nadzieje i siły do walki ;* i oczywiście 2 upragnione kreseczki ;*

    A sobie teraz zyczę w tym pięknym i trudnym czasie spokoju , bo przeszłośc miesza mi w głowie i modle się aby ten mój cud został ze mną juz na zawsze tu na ziemi ... bo to małe życie , jak juz się pojawia pod naszym sercem jest takie kruchutkie , że kazdy dzień jest dopiero wtedy walką o przetrwanie

    Miłego dzionka <3

    ps. nie krzyczcie na mnie bardzo ;** i tak Was uwielbiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 11:44

    Katti, Klamka82, Iseko, agniecha2101, MałaMi90, OlivkowaMama, Tekana, Evli, Madalena89 lubią tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Dziewczynki nie kłócić mi się tu! :)

    Napiszcie mi kiedy zrobić TSH ? Teraz 3dc mi leci... dosłownie.
    mozesz zrobic kiedy chcesz ale chyba trzeba byc na czczo

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    mozesz zrobic kiedy chcesz ale chyba trzeba byc na czczo
    Nie trzeba lecze się od 4 lat i pytałam w laboratorium i nie trzeba ważne żeby przed nie brać tabletki.
    Czyli w dniu badania wziąść np.3 godziny po zjedzeniu ostatniego posiłku

    Dibolek, Klamka82 lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH robimy w którym kolwiek dniu cyklu , wazne aby przed badaniem nie brać leków dopiero po pobraniu :)

    Klamka82 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To komu wpisać jajeczko A komu @???

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Kochane moje ja powiem tak ... jeśli jest ciężko zajść w ciążę to najlepiej iść na monitoring czy zapytac lekarza o inne metody . I to co napisze napiszę z własnego doświadczenia i moich bliskich znajomych .
    Czasami warto wyłączyć się i postawić wszytsko na jedną kartę ...
    Ja nigdy nie brałam się za mierzenie temp . a najlepsi lekarze w Pl mimo , że naturalne zachodzenie jest oczywiście dobrem , twierdzą , że kobieta , która ciągle sprawdza temp . śluz objawy albo w tą ciążę nie zajdzie , albo po prostu będzie to trwało latami jesli wszystko hula ... zapada wtedy taka blokada ... stres bo "to już teraz tzeba , to te dni " . Nawet mój lekarz mówił , że miło mu ze mną rozmawiać , bo nie jestem cytuję "shisteryzowana" a jestem ;p chodziło mu o to jak kobiety potrafią na życzenie sobie utrudnić naturalny proces a czasami nawet tym wszystkim co ma im ułatwić tą owulacje nawet uniemożliwić.
    Nie obraźcie się , bo ja akurat rozumiem co to znaczy walczyć o pierwsze dziecko , ale gdybym miała swoje życie tak podpasowac pod codzienny rytuał to wybaczcie ale bym nie zaszła a moja głowa by wybuchła , bo to jest po prostu stres ogromny stres... i zdaję sobie z tego sprawe ile Was to kosztuje ...tylko czy aby na pewno warte zachodu ? ;*
    Jesli wszystko jest w porządku badania itd. to wystraczy serduszkowac cały cykl co 2 dni i w , którymś miesiącu się uda , bo plemnik czeka na jajeczko a jak jest owulacja to jesli nie ma większego stresu uda się :)
    Jeśli są inne problemy typu słabe nasienie czy brak owulacji , słabe jajeczka itd. robi się monitoring , jesli jeszcze gorsze stymulacje , później inseminacje kończąc na in vitro . Nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć ...
    Każda pragnie dzieciątka , ale trwanie w stresie , napięciu , i odliczaniu robieniu wszystkiego do zegarka to jest dobre na chwile byc może , później popada się w szał z tym związany , rozczarowanie depresja i organizm jeszcze bardziej się blokuje .
    Ja wiem jak się czeka z cyklu na cykl czy się udało i jakie to męczące... ale dzień za dniem patrzenie w cyferki termometra i wykresu według mnie nie pomoże zajść w ciążę :*
    Z całym szacunkiem i dobrą radą dla Was ;*

    I nie ma co się kłócić , bo obydwie strony po części mają rację ... i ta , która mówi , że mozna dostać szału i ta co stara się i stara a nie wychodzi i cierpi przez to ...

    Niech wiosna przyniesie Wam wraz z promykami słońca nowe nadzieje i siły do walki ;* i oczywiście 2 upragnione kreseczki ;*

    A sobie teraz zyczę w tym pięknym i trudnym czasie spokoju , bo przeszłośc miesza mi w głowie i modle się aby ten mój cud został ze mną juz na zawsze tu na ziemi ... bo to małe życie , jak juz się pojawia pod naszym sercem jest takie kruchutkie , że kazdy dzień jest dopiero wtedy walką o przetrwanie

    Miłego dzionka <3

    ps. nie krzyczcie na mnie bardzo ;** i tak Was uwielbiam
    No i takich słów mi było trzeba :))
    Temperaturę sobie jeszcze w tym cyklu pomierzę ale całą resztę pierdzielę i idę na rekord z bzykaniem, wszędzie i często!
    Dziękuję Kochana!
    Trzymam kciuki za Was!

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 bo ja twierdzę , że można robić wszystko do czasu... ale jesli sami sobie utrudniamy , to robimy sobie krzywdę i swojej psychice tez .
    Oczywiście nikt nie obiecuje , że pyknie od razu , ale kiedy stres opadnie lekko ,bo wiadomo całkiem nie , bo i tak się czeka na testowanie... no ale jak zajmiemy głowę codziennością , a nie tylko jak pisałam rytuałem to swoje szanse zwiększamy , bo nie ma az takiego napięcia i pilnowania
    Powodzenia Wam życzę jakiej decyzji byście nie podjęły ;*

    Klamka82, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    No i takich słów mi było trzeba :))
    Temperaturę sobie jeszcze w tym cyklu pomierzę ale całą resztę pierdzielę i idę na rekord z bzykaniem, wszędzie i często!
    Dziękuję Kochana!
    Trzymam kciuki za Was!
    haha :D

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka, tylko chłopa nie zajedź ;P :D

    Skarpeta, agniecha2101, Pati88 lubią tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Kochane moje ja powiem tak ... jeśli jest ciężko zajść w ciążę to najlepiej iść na monitoring czy zapytac lekarza o inne metody . I to co napisze napiszę z własnego doświadczenia i moich bliskich znajomych .
    Czasami warto wyłączyć się i postawić wszytsko na jedną kartę ...
    Ja nigdy nie brałam się za mierzenie temp . a najlepsi lekarze w Pl mimo , że naturalne zachodzenie jest oczywiście dobrem , twierdzą , że kobieta , która ciągle sprawdza temp . śluz objawy albo w tą ciążę nie zajdzie , albo po prostu będzie to trwało latami jesli wszystko hula ... zapada wtedy taka blokada ... stres bo "to już teraz tzeba , to te dni " . Nawet mój lekarz mówił , że miło mu ze mną rozmawiać , bo nie jestem cytuję "shisteryzowana" a jestem ;p chodziło mu o to jak kobiety potrafią na życzenie sobie utrudnić naturalny proces a czasami nawet tym wszystkim co ma im ułatwić tą owulacje nawet uniemożliwić.
    Nie obraźcie się , bo ja akurat rozumiem co to znaczy walczyć o pierwsze dziecko , ale gdybym miała swoje życie tak podpasowac pod codzienny rytuał to wybaczcie ale bym nie zaszła a moja głowa by wybuchła , bo to jest po prostu stres ogromny stres... i zdaję sobie z tego sprawe ile Was to kosztuje ...tylko czy aby na pewno warte zachodu ? ;*
    Jesli wszystko jest w porządku badania itd. to wystraczy serduszkowac cały cykl co 2 dni i w , którymś miesiącu się uda , bo plemnik czeka na jajeczko a jak jest owulacja to jesli nie ma większego stresu uda się :)
    Jeśli są inne problemy typu słabe nasienie czy brak owulacji , słabe jajeczka itd. robi się monitoring , jesli jeszcze gorsze stymulacje , później inseminacje kończąc na in vitro . Nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć ...
    Każda pragnie dzieciątka , ale trwanie w stresie , napięciu , i odliczaniu robieniu wszystkiego do zegarka to jest dobre na chwile byc może , później popada się w szał z tym związany , rozczarowanie depresja i organizm jeszcze bardziej się blokuje .
    Ja wiem jak się czeka z cyklu na cykl czy się udało i jakie to męczące... ale dzień za dniem patrzenie w cyferki termometra i wykresu według mnie nie pomoże zajść w ciążę :*
    Z całym szacunkiem i dobrą radą dla Was ;*

    I nie ma co się kłócić , bo obydwie strony po części mają rację ... i ta , która mówi , że mozna dostać szału i ta co stara się i stara a nie wychodzi i cierpi przez to ...

    Niech wiosna przyniesie Wam wraz z promykami słońca nowe nadzieje i siły do walki ;* i oczywiście 2 upragnione kreseczki ;*

    A sobie teraz zyczę w tym pięknym i trudnym czasie spokoju , bo przeszłośc miesza mi w głowie i modle się aby ten mój cud został ze mną juz na zawsze tu na ziemi ... bo to małe życie , jak juz się pojawia pod naszym sercem jest takie kruchutkie , że kazdy dzień jest dopiero wtedy walką o przetrwanie

    Miłego dzionka <3

    ps. nie krzyczcie na mnie bardzo ;** i tak Was uwielbiam
    Nikt by tego lepiej nie ujął :-) :-*

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    Klamka, tylko chłopa nie zajedź ;P :D
    On jest nie do zajechania :) Teraz jest najszczęśliwszy od kilku lat! Jakbyśmy się dopiero poznali a 18 lat stuknie w listopadzie :)
    Chociaż w zeszłym cyklu raz go głowa bolała... ;)

    agniecha2101, golonat lubią tę wiadomość

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie chyba owulacji nie będzie zero bólu jajników A zawsze bolą jak cholera...

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    A u mnie chyba owulacji nie będzie zero bólu jajników A zawsze bolą jak cholera...
    Bzykaj, bzykaj, czy była czy nie była to się okaże w terminie @.

    patkaaxx90, Skarpeta lubią tę wiadomość

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    On jest nie do zajechania :) Teraz jest najszczęśliwszy od kilku lat! Jakbyśmy się dopiero poznali a 18 lat stuknie w listopadzie :)
    Chociaż w zeszłym cyklu raz go głowa bolała... ;)

    To była pewnie niedomoga ciałka długiego ;P No ileż można! Ty a może trzeba poszukać na jakiś forach dla facetów? Może oni mają swoją nowennę pompejską: "Boże daj żebym nie zapłodnił zbyt szybko, tylko mógł bzykać jeszcze kilka cykli" ;P

    agniecha2101, golonat, KlaudyŚ, OlivkowaMama, usia89 lubią tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    To była pewnie niedomoga ciałka długiego ;P No ileż można! Ty a może trzeba poszukać na jakiś forach dla facetów? Może oni mają swoją nowennę pompejską: "Boże daj żebym nie zapłodnił zbyt szybko, tylko mógł bzykać jeszcze kilka cykli" ;P
    Hahahahahahahahha

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Mart12 Znajoma
    Postów: 22 16

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam od lekarza. Ogólnie był w szoku ze tak szybko do niego przyszła :) niestety to plamienie nie jest niczym dobrym i do tego skurcze. Powiedział żeby się oszczędzać i odpoczywać no i oczywiście brać luteine. Za dwa tyg mam kolejną wizytę i zobaczymy czy coś z tego wyszło. Trzymajcie kciuki

    Karmelkovaa, Sung, Katti lubią tę wiadomość

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie leżeć i pachnieć :)

    Mart12 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    A Ty jak się czujesz

    A ja mam straszne mdłości i ciężko w pracy ukryć że wszystko jest dobrze ale najważniejsze że nie wymiotuje... a propos mdłości może to będzie dziewczynka bo z synem nie miałam takich dolegliwości :D I maksymalne zmęczenie... A tak to nie jest źle :P czekam na wtorkową może w końcu zobaczę serducho <3

    A jak u Ciebie?

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się nie do końca zgodzę z tym brakiem obserwacji. Uważam, że przy problemach z zajściem to podstawa. Przy bramiu progesteronu też trzeba przecież wiedzieć kiedy owu. Jak już się ogarnie cykl to można odpuścić. Tylko to trudno tak hehe.
    Ja jestem control freak i łatwiej mi wiedząc, że owu była, kiedy była i kiedy mam oczekiwać okresu.

    Magda testuję w połowie maja.

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ