X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkie plany na 2018 rok
Odpowiedz

Wielkie plany na 2018 rok

Oceń ten wątek:
  • Mamusiacoreczkiisynusia Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem tutaj nowa i trochę podłamana. Od stycznia idziemy z mężem ,,na całość,, a jednak nie ma żadnych ,, owoców,, . Z początku bez ,, parcia,,a teraz minęło pół roku i znów problemy... Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, zalożeniem moim i męża jest mieć troje, ale znów napotykam problemy.... Nasze pierwsze dziecko pojawilo się w wyniku tzw ,,wpadki,, nie mielismy w planach już mieć dzieci, miałam zaburzenia z @ i przy okazji dowiedzialam się ze będzie problem żeby zajść w ciążę. Nie pytałam jaki to problem bo jeszcze to nie był czas na ciążę ale powiedziałam ze jeśli już będę gotowa to podejmę leczenie, to był październik, w grudniu już byłam w ciąży...bez żadnego wspomagania a moj syn ma 7 lat. W 2013 podjęliśmy starania o drugie dziecko, udało się ale dopiero po roku czasu przy wspomaganiu clo zobaczyłam dwie kreski i to niewyraźne, dopiero badania beta potwierdziło ciążę i moja córka skończyla właśnie dwa lata. Czas leci ja coraz starsza a chciałabym mieć jeszcze jedno ostatnie już dziecko. Coś we mnie mówi że moja rodzina nie jest jeszcze pełną a mój mąż ma takie samo zdanie. Szukam osób które ze mną będą próbowały zostać mamą po raz pierwszy czy kolejny(jak ja) w 2018 roku. Zapraszam

    43ktx1hpy105uksh.png zem3io4pfnhj93hj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet a tu cie rok jeszcze2017 moze zaskoczyc. I oby tak bylo i zebys urodzila 2018

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja tez planuje zostac mama w 2018 r. Mam 27 lat i jestem na poczatku staran.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:36

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej też chcę zostać mama w 2018 roku trzymam za was kciuki:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się przywitam. Staram się od stycznia. Badania dopiero teraz robię. Tarczyca zbadana- niedoczynosc ( Letrox 37,5), AMH dobre. Resztę hormonów będę znać na początku lipca.

    Ps. Jak się wpisuje w stopkę?

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • Mamusiacoreczkiisynusia Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie

    43ktx1hpy105uksh.png zem3io4pfnhj93hj.png
  • Mamusiacoreczkiisynusia Koleżanka
    Postów: 77 17

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś miałam nieprzyjemny dzień i dopiero teraz jestem Anet_86 ja przez trzy cykle mialam clo, potem to zostawilam bo zmieniłam prace i w drugim cyklu bez clo okazalo się ze się udało, trzymam kciuki za Ciebie, M8isia ja za Ciebie tez trzymam kciuki i za Ciebie Rene i za Ciebie HopeandFaith. Miło mi Was poznać dziewczyny.
    Ja nie Wiem co mi jest, ale gdy bardzo chcę to mi nie idzie tak bylo z drugą ciążą, rok starań a ppjawiła się w nnajmniej oczekiwanym momencie, ale mimo to bardzo się cieszyłam. Teraz dalam sobie czas do końca roku, bo ja kończę niedługo 34 i czas pójść do pracy, jeśli mi nie wyjedzie tzn że nie jest mi dane mieć trojki dzieci, ale póki co mam nadzieję....
    Pozdrawiam Was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 23:40

    43ktx1hpy105uksh.png zem3io4pfnhj93hj.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) i ja się przywitam. Staramy się dość krótko, bo jestem właśnie w trzecim cyklu. Niestety raczej spisuję go na straty- kilka wyników mam do uregulowania. Mam nadzieję, że szybko pójdzie ale wolę się nie łudzić. Mimo wszystko plan jest taki, że w 2018 zaskoczy choćby się waliło i paliło :-D

    HopeandFaith wchodzisz w ustawienia (prawy, górny róg) i tam społeczność czy jakoś tak i tam jest stopka do edycji :-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak planuję od 2016, wtedy trafiłam na pierwszy watek dla staraczek i z dziewczynami dalej się znam :)
    Niestety moje marzenia dot, macierzyństwa szybko się rozwiały po pierwszym poronieniu w październiku zeszłego roku, miałam wtedy trudną sytuację - depresja, stany lękowe, wizyty u psychiatry. Później się jakoś unormowało i w kwietniu znowu byłam w ciąży, znowu poronienie. Jednak teraz jestem bardziej świadoma przyczyn moich strat, wpływają na to mutacje krzepliwości, mam już strategię przed kolejną ciążą, która wiem, że się uda !!!! Tylko potrzeba cierpliwie czekać !

    Dzięki forum moje czekanie jest lżejsze, wiele dziewczyn z podobnymi problemami, masa wsparcia, a czasem znajdą sie dziewczyny bliższe niż inne :D

    Klara Wysocka, Rene lubią tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna dobrze że masz strategie. Ja to chyba bym się cały czas bała, ale ze mnie jest niezła panikara. Fajnie, że masz siłę i walczysz ale troszkę zazdroszczę samej świadomości, że możesz być w ciąży i niedługo pewnie będziesz :-)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Susanna dobrze że masz strategie. Ja to chyba bym się cały czas bała, ale ze mnie jest niezła panikara. Fajnie, że masz siłę i walczysz ale troszkę zazdroszczę samej świadomości, że możesz być w ciąży i niedługo pewnie będziesz :-)
    Muszę mieć strategię, bo nic innego mi nie zostaje. Tylko Ci się zdaje, ze byś panikowała bardziej niż ja, czy inne dziewczyny, każda panikuje :) Wiesz, już 2 razy zaszłam, okazuj się, że nawet szybko bo pierwsza ciąża była po 8 cyklach a druga po pięciu od poronienia, a wszystko na wspomagaczach, czyli jak ma się udać to uda tylko na clo, przynajmniej wiem to.
    Letitbe ja ci jednak życzę żebyś była i nie musiała przechodzić tego co ja aby miec jakąkolwiek strategię, po prostu zajść i cieszyć się ciążą :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska - głowa do góry! Będzie dobrze ale liczy się pozytywne nastawienie. Pamiętaj, że to co sobie w duchu powtarzamy po pewnym czasie się spełnia. Ładuj się pozytywnymi myślami :):)

    A ja mam pytanie z innej beczki - czy któraś z Was choruje na coś przewlekle???

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Mamuska - głowa do góry! Będzie dobrze ale liczy się pozytywne nastawienie. Pamiętaj, że to co sobie w duchu powtarzamy po pewnym czasie się spełnia. Ładuj się pozytywnymi myślami :):)
    Czyli jak będę sobie mówić "będę w ciąży" to będę? Od dzisiaj zaczynam mówić do siebie :D
    Quote:
    A ja mam pytanie z innej beczki - czy któraś z Was choruje na coś przewlekle???

    Ja mam epilepsje, ale nie leczę jej

    Susanna nie wiem czy dziękować, choć przesądna nie jestem. Zobaczysz niedługo będziemy przeżywać objawy ciążowe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 10:03

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letibe - może wydać Ci się dziwne, ale tak działa programowanie podświadomości ;) trzeba sobie coś wizualizować, aby nasza podświadomość dążyła do realizacji tego ;)

    Zagadam do Ciebie na priv :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja też chce zostać mamą w 2018 r. Staramy się o dzidzie już ponad dwa lata i bez efektów niestety. Staramy się o pierwsze dziecko, mam 28 lat

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Ja mam epilepsje, ale nie leczę jej

    Susanna nie wiem czy dziękować, choć przesądna nie jestem. Zobaczysz niedługo będziemy przeżywać objawy ciążowe ;)
    Ja mam niedoczynność tarczycy

    Ja to czuje w kościach Letitbe :)

    Halszka witaj
    Jakie badania dotychczas robiliście?

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Halszka :) staracie się dwa lata bez badań?

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam "Wielkie plany na 2018 rok" :) choć miałam je też na 2016 i 2017 ;)

    Powodzenia nam wszystkim! ;) ;) ;)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ