X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkie plany na 2018 rok
Odpowiedz

Wielkie plany na 2018 rok

Oceń ten wątek:
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Mati można wiedzieć dlaczego miałaś te przymusowe przerwy?
    Liliputkowo życzę Wam powodzenia

    Infekcje niestety mnie dopadły :/

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelcia wrote:
    Hej,
    ja miałam plan na drugiego malucha na 2017 ale przeniosło się na 2018. Teraz lecimy 4 cykl,jak przez 6 się nie uda to idę do mojego gin. Jestem po cc,może jakieś zrosty się porobiły,bo badania mam ok.

    Jeśli któraś szuka dobrego gin z Warszawy (przyjmuje też pod Wwą) to pisac. Wszystkie moje koleżanki do niego chodziły, słynie z tego że nawet kobiety zdiagnozowane jako beznadziejne przypadki zachodzą w ciaże w ciągu kilku mieięcy. Także liczę,że mi pomoże.

    Życze spełnienia marzeń nam wszystkim,powodzenia :)

    też poproszę o namiary:)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati ale to i tak macie całkiem niezły wynik :) jeszcze trochę czasu i na pewno się uda

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelcia wrote:
    Hej,
    ja miałam plan na drugiego malucha na 2017 ale przeniosło się na 2018. Teraz lecimy 4 cykl,jak przez 6 się nie uda to idę do mojego gin. Jestem po cc,może jakieś zrosty się porobiły,bo badania mam ok.

    Jeśli któraś szuka dobrego gin z Warszawy (przyjmuje też pod Wwą) to pisac. Wszystkie moje koleżanki do niego chodziły, słynie z tego że nawet kobiety zdiagnozowane jako beznadziejne przypadki zachodzą w ciaże w ciągu kilku mieięcy. Także liczę,że mi pomoże.

    Życze spełnienia marzeń nam wszystkim,powodzenia :)

    Na pewno nie jesteś przypadkiem beznadziejnym :)

  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe mam nadzieje że w końcu sie uda ale staram sie jeszcze nie nakręcać tylko cierpliwie czekać. Choć chyba jak każda z nas ma swoje gorsze dni :)
    Teraz szukam nowego lekarza bo poprzedni do którego chodziłam powiedział mi że mamy zastanowić się nad IUI a ja uważam ze trzeba jeszcze szukać i czekać :)więc chce to skonsultować z innym lekarzem
    A kiedy masz szanse na uregulowanie Twoich wyników?

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati czemu tak szybko iui?

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, to faktycznie kiepski lekarz. Mieliście jakieś badania robione? Ja póki co mam tylko kilka delikatnych odchyleń. Jeżeli lekarz przepisze mi coś to będzie to połowa cyklu więc na ten cykl specjalnie nie liczę ale następny myślę, że już będzie całkiem ok. O ile nic większego po drodze nie wyjdzie

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe wrote:
    Kurczę, to faktycznie kiepski lekarz. Mieliście jakieś badania robione? Ja póki co mam tylko kilka delikatnych odchyleń. Jeżeli lekarz przepisze mi coś to będzie to połowa cyklu więc na ten cykl specjalnie nie liczę ale następny myślę, że już będzie całkiem ok. O ile nic większego po drodze nie wyjdzie

    Warto porobic badania wyjda mniej niz iui a moze sie okazac niepotrzebna szkoda waszych nerwow

  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna dobre pytanie :) dlatego nastawiam sie na drugiego lekarza ale jeszcze chwile damy sobie luz bo wkurzyliśmy się po prostu. Co prawda z tego lekarza byłam bardzo zadowolona do tej pory bo w wielu tematach otrzymałam dużą pomoc a teraz taki pomysł i zbiło mnie to z tropu :/
    Badania mieliśmy robione i wszystko ok więc czekamy :) co prawda nie miałam robionej drożności a nie wiem czy histeroskopia mogła coś lekarzowi powiedzieć więcej w tym temacie - bo miałam jakiś czas temu robioną po narkozą - ale nie sądze bo tego sie chyba nie łaczy - zresztą na wypisie nic o tym mowy nie było.
    Daliśmy sobie na razie czas do końca roku :)

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mati a badania nasienia?

    Eh ci lekarze...

  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    mati a badania nasienia?

    Eh ci lekarze...
    wyniki są ok

    tak więc chyba musimy odpocząć ;)

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna a u Ciebie z tą krzepliwością jest już ok? bo pisałaś ze masz strategię

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati a może wrogość śluzu? Dość często jest tak, że mimo wszystkich super wyników się nie udaje a okazuje się, że to właśnie śluz. Oczywiście życzę Ci, żeby to była tylko kwestia odpoczynku :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Mati1 Ekspertka
    Postów: 600 98

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe stosuje zel conceive plus co niby ma w razie czego pomóc
    no cóż bądźmy dobrej myśli :)wierze ze wszystkie w swoim czasie zobaczymy te dwie kreseczki ;)

    Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:37

  • Californication Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja się dopisuje na 2018! Tez mamy już dwójkę i chcemy trzecie dziecko. Jestem tez po dwóch poronieniach. Ostatnie było w styczniu, wtedy zupełnie nie myśleliśmy ze chcemy dziecko ( młodszy synek miał 8mcy) i pewnie dlatego zaszłam. Zobaczymy jak teraz pójdzie. Tez czuje ze nasza rodzina jeszcze jest niekompletna. O pierwszego synka staraliśmy się 5 lat i mimo długiego czasu starań cały czas wierzyłam ze się uda;) teraz tez wierze chociaż przez te straty bardzo się boje żeby sytuacja się nie powtórzyła

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś jest stymulowana letrozolem ??

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się po kilkudniowej nieobecności na forum:-)
    Caliornication witaj.Przykro mi z powodu waszych strat.Teraz musi się udać trzymam za was kciuki.A kiedy będziesz testować?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :-)

    Też mam plan na 2018 rok, tylko że wcześniej był na poprzednie lata... Ale może teraz się uda. Trzeba walczyć o swoje szczęście.

    Halszka ja biorę letrozol bo po clo miałam przestymulowane pęcherzyki i po 2 cyklach zmiana na Aromek. Na mnie działa bo pęcherzyk jest i pęka. Nawet udało mi się zajść w ciążę w 3 cyklu, ale niestety ciąża biochemiczna, przypadkiem się dowiedziałam. I od tego czasu jakoś mój organizm nie mógł się ogarnąć. Dopiero poprzedni cykl był "normalny". Teraz jestem po hsg (obustronna drożność) więc jestem dobrej myśli

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) po tym, co tu czytam, nie mogę uwierzyć w to jak trudno o dobrego specjalistę. Ginekologów jest na pęczki w każdej miejscowości a jak przyjdzie co do czego to szukaj wiatru w polu

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ