Forum Starając się - ogólne WIESIOŁEK!!!
Odpowiedz

WIESIOŁEK!!!

Oceń ten wątek:
  • Cynamonek30 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2014, 18:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co sadzicie o tym LINOCOMPLEX, babka dała mi to zamiast wiesiołka,,,,

zi13skjo0ong6u20.png
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 27 marca 2014, 21:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monka wrote:
    Mi wiesiołek wogóle nie pomógł wręcz przeciwnie- w zeszłym cyklu jeszcze bardziej mnie wysuszył i śluzu nie miałam prawie wogóle! Ja go nie polecam. A tak to przez ponad 3 miesiące piłam len mielony w formie takiego gluciku ;) wsypywałam do szklanki, zalewałam wrzątkiem i dodałam łyżeczke cukru i był w miarę smaczny :) ale śluz od niego też nie przyniósł oczekiwanych rezultatów bo był wodnisty....a teraz od tego cyklu już niczym sie nie faszeruję tylko staram sie pić więcej wody i zobaczę czy to poskutkuje :)
    Może u ciebie problem ze sluzem tkwi w zaburzeniach hormonalnych i dlatego nie było efektów. Mnie bardziej pomogła na sluz wit. A+E oraz omega3 ale rewelacji nie ma ale jest dużo lepiej. Ale nie liczę na cuda bo u mnie raczej problemy ze śluzem powodują hormony.

Cynamonek30 lubi tę wiadomość

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • OvuFriend

Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

• nica Nowa

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba działa ja mam zawsze mało obfity sluz w poprzednim cyklu kupiłam sobie WIESIOŁEK lecz nie na zwiekszenie sluzu lecz na podraznione gardło aby je nawilzyc nie wiedzac zupełnie ze działa na jakosc sluzu i co zauwazyłam ze sluzu mam wiecej,ze jest rozsciagliwy doznałam przeogromnego szoku wiec tak sobie mysle ze chyba działa

• Neverland Znajoma

Wysłany: 27 października 2015, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupiłam tabletki "wiesiołek" i zauważyłam zwiększenie ilości śluzu. Gdybym nie starała się o dziecko taka ilość śluzu wręcz by mi przeszkadzała, ale teraz ciesze się, bo może w końcu doczekam się na moją małą fasolkę :)

kasza lubi tę wiadomość

• kasza Autorytet

Wysłany: 28 października 2015, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverland wrote:
    Ja też kupiłam tabletki "wiesiołek" i zauważyłam zwiększenie ilości śluzu. Gdybym nie starała się o dziecko taka ilość śluzu wręcz by mi przeszkadzała, ale teraz ciesze się, bo może w końcu doczekam się na moją małą fasolkę :)

Zatem gratulacje! :)
    Ja w tym cyklu brałam wiesiołka ... i zobaczymy ... :)

Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Neverland Znajoma

Wysłany: 2 listopada 2015, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dostałam okres :( Wierzę w tego wiesiołka jak nie wiem co. Być może 2 tygodnie to zbyt krótki okres stosowania tego suplementu. Łykam kapsułki cały czas i wierzę, że tym razem się uda. MUSI! :(

• gabryśka Ekspertka

Wysłany: 3 listopada 2015, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja biorę wiesiołek ...i pije len//// aleee ... boli mnie brzuch i częściej musze do toalety biegać ;).... co nie jest komfortowe :)
    tez tak macie??

w4sq9n73jpisqbye.png
  • Neverland Znajoma

Wysłany: 10 listopada 2015, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie brzuch w ogóle nie boli (no, poza 2-3 dniami, kiedy mam @), a do ubikacji biegam w zależności jak dużo wypije w ciągu dnia. Nie zauważyłam, żebym więcej sikała po zażywaniu wiesiołka.

• nick nieaktualny

Wysłany: 10 listopada 2015, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabryśka wrote:
    dziewczyny ja biorę wiesiołek ...i pije len//// aleee ... boli mnie brzuch i częściej musze do toalety biegać ;).... co nie jest komfortowe :)
    tez tak macie??
    mnie na szczęście nic nie boli, jednak toaletę też dużo częściej muszę odwiedzać :(

• Neverland Znajoma

Wysłany: 17 listopada 2015, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz zacznę mieć podejrzenia, że coś z moimi nerkami albo pęcherzem jest nie tak, bo strasznie mało sikam :/ Dziennie wypiję około 1,5 litra, czyli chyba w sam raz - więcej płynów nie zmieszczę. Wychodzi na to, że po wiesiołku sika się częściej, hmmmm. Może zrobić badania moczu?

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ