X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIESIOŁEK!!!
Odpowiedz

WIESIOŁEK!!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tam wiesiołek pomógł !!!ale jak ma być to będzie!!!pomaga na śluz tylko a nie na ciążę!!! Reszta w rękach tego z gór albo szczęścia!!!Powodzenia wam życze dziewczynki!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wiesiołek wogóle nie pomógł wręcz przeciwnie- w zeszłym cyklu jeszcze bardziej mnie wysuszył i śluzu nie miałam prawie wogóle! Ja go nie polecam. A tak to przez ponad 3 miesiące piłam len mielony w formie takiego gluciku ;) wsypywałam do szklanki, zalewałam wrzątkiem i dodałam łyżeczke cukru i był w miarę smaczny :) ale śluz od niego też nie przyniósł oczekiwanych rezultatów bo był wodnisty....a teraz od tego cyklu już niczym sie nie faszeruję tylko staram sie pić więcej wody i zobaczę czy to poskutkuje :)

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 24 maja 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaak wrote:
    ja zalewam 3/4 szklanki wiec typowo jak herbate;)dolej sobie soku z malin..albo łyżkę dżemu wymieszaj jeśli przeszkadza Ci smak:)

    Dodaje do kiślu i wtedy w ogóle nie czuję smaku :D Ale spróbuję z tym sokiem dzisiaj :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam sobie dzisiaj oeparol

  • asia__u Ekspertka
    Postów: 221 294

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Mam do odsprzedania całe opakowanie wiesiołka, 2 opakowania castagnusa i 2 femifertil. Jakby któraś z was chciała proszę o kontakt na maila: [email protected]

    km5s8ribrn17y8ix.png
    2nn33e3kt9e0m3f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem studentką III roku położnictwa i w tym roku piszę pracę licencjacką. Temat mojej pracy będzie dotyczył niefarmakologicznych środków poprawiających jakość śluzu płodnego9a dokładniej wiesiołka). Poszukuję osoby, która bierze/brała wiesiołek i zauważyła poprawę jakości śluzu.
    Pozdrawiam :)

  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was zaobserwowała zmianę dnia owulacji lub ogólnie wydłużenie okresu dni płodnych podczas brania wiesiołka?

    694032qf33k11a3t.gif
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka mam pytanie co do siemia lnialego, czy to to samo co len..? którego używacie? Mielonego czy w ziarnach?

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa to to samo :)
    Ja osobiście wolę mielony, ale zaopatrzyłam się także w kapsułkach :)

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli stosujesz taki mielony do tego bierzesz w kapsułkach? Nie ma to znaczenia czy mielony czy nie działa tak samo? :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kapsułkach biorę wtedy jak nie chce mi się zaparzać i pić tego gluta :D
    Nie ma różnicy jaki będziesz brać, ma to samo działanie :)

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super dziękuje Ci za informacje :) Musze sobie zakupić dzisiaj :) Pewnie lepszy do przełknięcia będzie ten mielony :D

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co ;)
    Jak to mówią do wszystkiego idzie się przyzwyczaić :D
    Powodzenia i owocnych starań! :)

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Nie ma za co ;)
    Jak to mówią do wszystkiego idzie się przyzwyczaić :D
    Powodzenia i owocnych starań! :)

    Dziękuje kochana <3

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie: czy którejś z Was branie wieiołka/Oeparol wpłynęło na okres płodny/ przeniesienie okolic owulacji?

    Pozdrawiam

    694032qf33k11a3t.gif
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atra81 wrote:
    Ponawiam pytanie: czy którejś z Was branie wieiołka/Oeparol wpłynęło na okres płodny/ przeniesienie okolic owulacji?

    Pozdrawiam

    ja biorę oeparol w tym cyklu i czekam na owulke więc jeszcze nic nie mogę powiedzieć :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Oeparol w każdym cyklu od 6dc aż do owulacji, 3*2 kaps.

    Szczerze to śluzik był lepszy w cyklu w którym piłam więcej wody.
    Ale po wiesiołku czuję się piękniejsza.

    Zaleca się go osobom z wykwitami trądzikowymi na załagodzenie objawów.
    Pomaga. Koleżanka widziała efekty.

    Polecam :)

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atra81 wrote:
    Ponawiam pytanie: czy którejś z Was branie wieiołka/Oeparol wpłynęło na okres płodny/ przeniesienie okolic owulacji?

    Pozdrawiam


    ja biore od poprzedniego cyklu ale nie mialam sluzu takiego plodnego tylko lepki i kremowy przed owulacja teraz to jest moj drugi cykl kiedy biore mam nadzijee ze sie polepszy:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 5 marca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś wie, czym róznic się wiesiołek w kapsułkach np.oeparol od oleju w postaci płynnej w sklepie ze zdrową żywnością?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 7 marca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam 3 cykle oeparol Femina. w drugim cyklu brałam do 10 dc a potem ok 13 dc zaczął mnie mocno boleć brzuch- myślę sobie owulacja :) w drugiej fazie nie brałam a bóle i tak miałam aż do miesiączki. w tym cyklu też brałam do 10 dc a już 12 zaczął mnie boleć brzuch, 13 dc też mocne bóle które w kolejnych dniach się uspokoiły i od 16 dc lekkie bóle znowu. podejrzewam, że to przez wiesiołka. brałam 3 kapsułki, gdy max to 5. może jak od następnego cyklu nie będę brać to pobolewania ustąpią.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ