X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WINNY KARNAWAŁ... czyli styczeń z przymrużeniem oka
Odpowiedz

WINNY KARNAWAŁ... czyli styczeń z przymrużeniem oka

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tu ktoś jeszcze pije? Albo testuje? Bo mam wrażenie, że wątek zamarzł :(

    zem3qps6in5tddof.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:57

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demet! A jeszcze tak na te ciąże namawiałyśmy ;)

    Nauka pójdzie lepiej z winiaczem, także trzeba ruszyć dupkę do źródełka :) zaraz zagnieżdżenia, trzeba szykować grunt do zagryzania dla młodzieży ;)


    Emaju, masz 997 post ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 19:51

    zem3qps6in5tddof.png
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie tam! dziewczyny po prostu wystraszone przed testowaniem :) ja nawet nie patrze na testy bo się boję :) a kiedy Alexis? czy już po?

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Czy tu ktoś jeszcze pije? Albo testuje? Bo mam wrażenie, że wątek zamarzł :(
    Ja nie piję dzisiaj, bo nie wiem jak potem patrzeć na swój wykres... Chyba skończy się na tym, że będę się alkoholizować tylko w obecności Ridża.

    A testuję dopiero w lutym.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, musisz wytestować dopuszczalną dawkę ;) u mnie po dwóch kieliszkach wina nic się nie dzieje. Po prawie dwóch butelkach - widać na moim obecnym wykresie ;)

    Ja trochę oszukuję to wino bo od jakiegoś czasu nauczyłam się pić je z wodą ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obudzilam sie i pije ,pije...winko...a co tam...jak ma co to niech sie mosci a jak nie to przynajmniej bede wyluzowan...

    kattalinna lubi tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko powiedz skąd mam wiedzieć, czy dana temperatura jest jest jeszcze neutralna, a która już nie? :(

    A wino bardzo lubię :D.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_k wrote:
    a gdzie tam! dziewczyny po prostu wystraszone przed testowaniem :) ja nawet nie patrze na testy bo się boję :) a kiedy Alexis? czy już po?
    Ja już po, jeśli wierzyć czerwonej kresce u mnie to lipnie wypadliśmy z terminem, jeśli jej nie wierzyć to też d.upy nie urywa ;) pozostaje mi zatem wiara w moc owulacji księżycowej oraz wino czerwone z biedronki :D

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Tylko powiedz skąd mam wiedzieć, czy dana temperatura jest jest jeszcze neutralna, a która już nie? :(

    A wino bardzo lubię :D.
    Tak na czuja. Od dawna mierzysz temperatury? Po kilku cyklach już mniej więcej widać tendencje. Małych różnic można nie zobaczyć, ale takie skoki jak ostatnio u mnie to już jasna sprawa ;) wino jest zdrowe :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak porządnie to od 24 sierpnia, czyli teraz mam 6 cykl... Ale jeszcze mi się nie udało ani jednego przeprowadzić na tip top, czyli bez alko, bez przeziębienia etc ;-). Pewnie jest to niewykonalne, trzeba byłoby w jakimś badaniu naukowym uczestniczyć, żeby wszystko wyłapać i wyeliminować to co niewskazane.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa wrote:
    Tylko powiedz skąd mam wiedzieć, czy dana temperatura jest jest jeszcze neutralna, a która już nie? :(

    A wino bardzo lubię :D.
    Też miałam z tym problem :) W tym cyklu myślałam, że jak wypiłam (po owu, bliżej Ridża) pół piwa i tempka wzrosła to od tego alko. Faktycznie najlepiej na czuja :) Po kilku cyklach powinnaś już wiedzieć która temperatura wzrosła Ci od picia alko :)

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie mi wychodzi, że zawsze mi skacze do góry :D.

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że nie skacze w dół ;) dziś dla testu zalecam jedną lampkę. No ze mną się nie napijesz? ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 10:55

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Morwa się z tobą napije :D
    Edycja: oszczędzam wątrobę na ferie. Start w ten piątek o 15. Koniec: 1 luty godzina 7.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 20:55

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja z Wami siedzę tylko cicho :) a żeby mi nudno nie było to uczę się robótek na drutach! trzeba mieć w życiu jakieś hobby jak nie można robić tych co się kocha :D

    kattalinna, Broszka, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:57

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 10:55

    emilanka, emaj, ktosiowa lubią tę wiadomość

  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Wstyd mi, ale nie pamiętam ile czasu się staraliście?! Jak masz ochotę to opowiedz nam swoją historię:)
    Zebrałam się w sobie i po dobrym przyroście bety stwierdziłam, że napiszę :)
    Hmm. zacznę od tego, ze przez bardzo długi czas brałam antyki. Odstawiłam je lutym 2015 r. O małego fasola/fasolinę staramy się z mężem od lipca 2015 r. W trakcie starań, we wrześniu zdiagnozowano u mnie Hashi :/ Potem doszedł problem ze zbyt niskim progiem. Na wiedźmach pisałam, że ok 7/8 dpo był na poziomie ok 4,5, wiec jak się to mówi d*py nie urywa. Lady Aleksis podobno mnie nawiedzała, bo widać to było na monitoringu. Poprzedni cykl mnie wkurzył bo trwał 38 dni. Stwierdziłam, że tonący brzytwy się chwyta i od tego cyklu zaczęłam pić zioła ojca Sroki nr 3. Badanie 7/8 dpo wykazało próg na poziomie ok. 11. Uznałam, że to już coś i zioła działają, ale nie robiłam sobie zbyt dużej nadziei. Wtedy też stwierdziłam, że jak teraz się nie uda to jeszcze raz pójdę na monitoring, a potem jeszcze raz sprawdę proga. No, ale mąż zmusił mnie do testu i voila :) A i powinnam dodać, że w grudniu na badania poszedł mąż. Wszystko wyszło prawidłowo :)

    Trochę przydługawo, wiem :)

    kattalinna, emaj, Morwa, pepsunieczka lubią tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ