X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WINNY KARNAWAŁ... czyli styczeń z przymrużeniem oka
Odpowiedz

WINNY KARNAWAŁ... czyli styczeń z przymrużeniem oka

Oceń ten wątek:
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malibu wrote:
    Dziń dybry :)
    Z okazji nadejścia Ridżosława ovu podarowało mi prezent - miesiąc abonamentu gratis! żeby było kolorowo muszę cierpieć, by jak najwięcej dolegliwości zaznaczyć na wykrseie :P

    (wiem, bonus jest za 5 udostępnionych wykresów, to raczej kara za niezaciążanie, niż nagroda)

    Edit: Drogie Bravo, Ridż jet na tyle zuchwały, że tego samego dnia nawiedził mnie i Matke Założycielkę, co począć?!
    Tez dostałam gratisa.
    A począć dziedzica!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 09:02

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosiowa każda chyba z nas z tego samego "Timu" miała takie myśli.
    Musisz wierzyć że się uda.
    Trzymam kciuki będzie dobrze. :-)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic czas w drogę na zakupy po WC i obudowę wanny :-)
    Do potem :-)
    Miłego dnia:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 09:55

  • iwonka86 Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. Dziś oficjalnie pożegnałam się z grudniem więc proszę o wpisanie na 12 styczen.

  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka to tak jak ja :) ja jednak do 12 nie wytrzymam wiec wstępnie poproszę na 10 :)

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa ja poproszę o wpisanie na 21.01 - bede testować z Vesperem, powodzenia ! :)

    Vesper lubi tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:46

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lu.iza wrote:
    Iwonka to tak jak ja :) ja jednak do 12 nie wytrzymam wiec wstępnie poproszę na 10 :)
    To testujemy razem!
    emaj wrote:
    Wiesz, że powinnyśmy się leczyć? Ja myślałam/myślę tak samo. Nie potrafiłam zrozumieć koleżanek, które na I roku studiów mówiły, że chcą mieć dzieci. Niepojęte to było dla mnie, bo dzieci kojarzyły mi się tylko ze zmarnowaniem życia, smutkiem i okrutnymi obowiązkami.
    Nie możemy tak myśleć i nikt nas za nic nie karze. To nie nasza wina, bo same sobie rodziców nie wybierałyśmy. Wiem, że każde kolejne nadejście ridża podcina skrzydła, ale trzeba się podnieść. Spiąć poślady, wypiąć pierś (lub zalążki jak w moim wypadku) i żyć dalej.
    Powodzenia, dużo siły i cudownego stycznia!

    Sorry dziewczyny za zamulenie, bo miało być wesoło:) Chyba czas nadchodzących świąt połączony z rozpoczęciem kolejnego cyklu tak wpływa na psychikę.

    Emaj,
    wiem, wiem :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2015, 12:37

    lu.iza lubi tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Wiesz, że powinnyśmy się leczyć? Ja myślałam/myślę tak samo. Nie potrafiłam zrozumieć koleżanek, które na I roku studiów mówiły, że chcą mieć dzieci. Niepojęte to było dla mnie, bo dzieci kojarzyły mi się tylko ze zmarnowaniem życia, smutkiem i okrutnymi obowiązkami.
    Nie możemy tak myśleć i nikt nas za nic nie karze. To nie nasza wina, bo same sobie rodziców nie wybierałyśmy. Wiem, że każde kolejne nadejście ridża podcina skrzydła, ale trzeba się podnieść. Spiąć poślady, wypiąć pierś (lub zalążki jak w moim wypadku) i żyć dalej.
    Powodzenia, dużo siły i cudownego stycznia!

    Sorry dziewczyny za zamulenie, bo miało być wesoło:) Chyba czas nadchodzących świąt połączony z rozpoczęciem kolejnego cyklu tak wpływa na psychikę.
    Witajcie w klubie ;) ja niby dzieci zawsze chciałam mieć ale nie wierzyłam, że uda mi się znaleźć odpowiedniego ojca dla nich, w końcu stwierdziłam, że wolę nie mieć niż mieć z byle kim. Potencjalny przyszły ojciec znalazł się z zaskoczenia, teraz liczę że z zaskoczenia może i dziedzic się pojawi. Tylko tu też już wiara niknie. No ale nie ma co biadolić. Kota mam udanego przynajmniej ;)

    Emma80 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała jakieś zwierzątko ale nie dam rady na takim mieszkaniu z resztą nas często nie ma w domu szkoda mi by było zwierzątka. Obiecałam sobie kupić psa rasy dog jak będę miała dom hihi
    No kupiłam WC a ile się nawarczalam na męża wrrrrrrrr.
    Po drodze do domu dostałam skręt kiszek i macicy nie wiem co mi było ledwo doszłam z auta do domu

    Teraz leżę i odpoczywam a mąż tworzy w łazience :-)
    Mam jakiegoś nerwa :-(

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosiowa, tulam! <3

    ktosiowa lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też oficjalny gość z hameryki:)
    dzień jakiś do zapomnienia, na wieczór planuję wypić butelkę wina, posłuchać starych kawałków, posmęcić i usnąć. Będzie mi najlepiej:)
    aaa mam 2 nowe płyty tyle dobrego:)

  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj poproszę o wpisanie na listę :) 12 stycznia :)

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O szlag! Sobota wieczór a ja nie mam wina! Znaczy jest jakieś ale słodkie a takiego nie cierpię bo mnie wykrzywia aż ta słodycz. Jak żyć??? A mąż zaraz na piwo z kumplem ma wychodne

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt dolej wody gazowanej bedzie mniej slodkie i prawie jak szampan

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam gazowanej

    zem3qps6in5tddof.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katta! Chodź do mnie! ja mam cały barek sprezentowanych wytrawnych i półwytrawnych, a weź słodkie bo ja tylko takie lubię :P a jak się przemrozisz to mam jeszcze grzańca... no chyba, że wolisz wódkę :P też jest :D a ja właśnie nie mam słodkiego, więc dziś leci piwo... słodkie oczywiście

    kattalinna lubi tę wiadomość

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 11:46

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    Katta! Chodź do mnie! ja mam cały barek sprezentowanych wytrawnych i półwytrawnych, a weź słodkie bo ja tylko takie lubię :P a jak się przemrozisz to mam jeszcze grzańca... no chyba, że wolisz wódkę :P też jest :D a ja właśnie nie mam słodkiego, więc dziś leci piwo... słodkie oczywiście
    to gdzie mam się stawić? :)

    Emaj, z braku laku wódka z sokiem. Wolę jednak wino :)

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ