X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania
Odpowiedz

Wiosna 2016 rozpoczynamy owocne starania

Oceń ten wątek:
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to sikamy Jutro razem ;)
    A jednak widać cuda sie zdarzają z wysoką prolaktyną . Koleżanka miała szczęście

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, a tak w ogóle to prl badasz w jakiej fazie cyklu ?

  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie u MNie 18dc więc jeszcze trochę do testowania, w ogóle nie wiem czy owulka była czy nie?

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Zakręcona, a tak w ogóle to prl badasz w jakiej fazie cyklu ?
    Chyba w 4dc ja robiłam w 21dc razem z progiem. Ale to się bardzo zmienia w zależności czy ma się jakieś stresy

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 18 maja 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)
    Wróciłam właśnie z wizyty u endokrynologa. Ponieważ TSH dla staraczek nie powinno przekraczać 2.5 endo zwiększył mi dawkę leku. Kolejna wizyta za ok. dwa miesiące.
    U mnie 13 dc. Zamówiłam żel Conceive Plus, bo dużo pozytywnych informacji o nim przeczytałam. Zastanawiałam się jeszcze nad testami ovu, ale jednak nie kupiłam. Jutro powinnam mieć już paczkę, więc możliwe że w weekend będziemy działać :)

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 18 maja 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikcia, ja właśnie dziś zamówiłam testy ovu bo już mi mało tego zostało ;)
    Musze poczytać o tym żelu.
    Jakie masz to TSH ?

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 18 maja 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie, 3,97 (wynik z 7 maja). Wykupiłam od razu leki i od jutra już będę większą dawkę przyjmować :)

    Ja testy ovu kupiłam raz, jak zaczęliśmy starania, ale że ani razu mi nie wyszedł pozytywny, to się poddałam i już więcej nie kupiłam :) Albo miałam jakiegoś pecha, albo coś źle robiłam ;) A od kiedy piję Inofolic, to wiem mniej więcej, kiedy ovu będzie, bo jajniki dają się we znaki.

    A o tym żelu to nawet jest wątek, dziewczyny go sobie chwalą, więc z ciekawości zamówiłam :)

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 19 maja 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikcia, długo pijesz inofolic ?

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 19 maja 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic piję od lutego :)

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 19 maja 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, melduję że ja już po sikańcu :)
    Negatywny oczywiście, słabiutki prześwit drugiej kreski, cień cienia dosłownie. Nawet gorzej niż wczoraj.
    Tak naprawdę nie wiem, o której najlepiej robić te testy. Zawsze staram się nie pić dwie godziny przed. Dziś w ogóle mało co piłam bo ciągle coś robię, w biegu i nawet nie miałam czasu.

    Wczoraj zrobiłam w godzinach popołudniowych, wcześniej niż dziś i wyszło lepiej niż ten. Wiem, wiem...zaraz powiecie, że trzeba mniej więcej o tej samej porze, ale Rosax mi uświadomiła, że trzeba próbować nawet kilka razy dziennie. Co prawda w tym dniu cyklu nie ma co świrować z częstotliwością ale im bliżej ovu tym częściej będę siurkać :)

    Pikcia, ja piję dopiero od kwietnia, teraz drugi cykl. Przyznaję, że pokładam w nich (inofem/inofolic) spore nadzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie ja czekam na wieczór. Czuję coś lekko po droznej stronie więc mam nadzieję że tam ruszy jajko w drogę i da się zaplodnic tym razem ;) myślę że jeszcze za szybko żeby sikac z 2 razy dziennie koło 10/12 dc spróbuj

    marzymisie lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 19 maja 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, już nie będę dzisiaj :)
    U mnie jeśli już cokolwiek ruszy w tym cyklu to z prawej strony prawdopodobnie.
    Z naciskiem na prawdopodobnie, bo odczucia/lekarze/monitoringi itd swoje a organizm swoje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa grupa zapyleniowa meldować się ;) jak tam Wasze plany weekendowe? Czy u Was sobota teź jest taka piękna słoneczna?

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 21 maja 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, melduję się w sobotę :)
    U nas od rana świeci słońce a na termometrze już 20 stopni :)
    W planach wyjazd do naszego domku, aby zobaczyć postęp prac. I chyba koszenie trawy (a raczej chwastów) mnie czeka... Po cichu liczę na pomoc Męża, bo ostatnio ja kosiłam a on miał swoją "robotę" :)

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 21 maja 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, melduje się :)
    U mnie pogoda też ładna. Moje plany na weekend to leniuchowanie w końcu. Poprzedni weekend mieliśmy gości, więc ja jako perfekcyjna pani domu nie robiłam nic innego oprócz pucowania wszelkich zakamarków w domu, pichcenia i zaglądania do Was. Wczoraj również mieliśmy spotkanie rodzinne, taka jakby parapetówka plus uczczenie innych wydarzeń w rodzinie więc jestem wypompowana.
    Nie zaskocze Was żadnymi super-ciekawymi planami. :) będę się cieszyć stanem, kiedy mogę wyluzować :)
    Małż na uczelni. Zapasy w lodówce więc nawet nie muszę sie martwić o obiad. Jedynie włączę jeszcze zmywarkę bo strasznie dużo naczyń jeszcze po imprezie zostało plus pranie wstawię.
    Ważne, że imprezy udane :)
    Dziś odpoczywam
    Pikcia, daj znać jak tam sprawy na budowie :) Lubie słuchać o takich rzeczach bo całkiem niedawno my przez to przechodziliśmy ;) nie budowa a kapitalny remont mieszkania, więc jeszcze to świeża sprawa ;)

    Pospałam, zjadłam śniadanko, wypiłam kawę i teraz poczekam dwie godziny i zrobię sikańca ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sikaniec owulacyjny dalej negatywny, temp zwariowała, ale to może po butelce wina wczoraj ;) Chyba ovu będzie po drożnej stronie ale 100 % nie mam bo nie boli tak jak zwykle więc może się wszystko jeszcze zmienić :/

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 21 maja 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo. Już po sikańcu?
    Zakręcona, a jakiś prześwit drugiej kreski sie pojawia u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak cień jest, ale to jeszcze nie to ;)

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 24 maja 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    a jak wam dlugi weekend sie zapowiada?

    ja ostatni spedzilam w na zajeciach, a ten to zobbaczymy, ale chyba nad jezioro pojedziemy,

    ja ostatnio to zyje w biegu, ciagle cos zalatwiam, najpierw z komunia a teraz z weselem,
    wczoraj dobralam biustonosz do sukni, wiec mam to z głowy, bukiet i fryzjer tez zamowiony, nawet na fryzurach probnych bylam,
    teraz zostalo mi kupienie ozdoby do wlosow i makijaz probny,
    wczoraj znalazlam ładną ozdobę ale ten grzebyczek z ozdobą kosztował 140zl, dla mnie to troche przesada tyle wydac, w innym salonach byly o polowe tansze ale nie w moim guscie, dlatego dzis dalej ruszam na shopping

    no i plan na dzis musze sobie kupic jakis stroj kapielowy, bo mi po ciąży został wiekszy biust, mialam 65c a teraz 65f i w starym brzydko wygladam bo gora jest za mala
    wczoraj cos tam szukalam ale nic jeszcze nie znalazlam

    wogole juz mnie troche stres weselny dopada,
    jeszcze musimy u naszego wodzireja zalatwic aby nam mix piosenek zlozyl, bo taki bedzie nasz 1taniec najpierw z poltorej minuty piosenki winda do nieba, a potem po parenascie sekund (zazwyczaj same refreny) 27piosenek, jeszcze bedziemy musieli cwiczyc choreografie, kurcze aby to cale wesele ladnie wyszlo

    pozdrawiam i OWOCNYCH STARAŃ WAM ŻYCZĘ :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 24 maja 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Pikcia, daj znać jak tam sprawy na budowie :) Lubie słuchać o takich rzeczach bo całkiem niedawno my przez to przechodziliśmy ;) nie budowa a kapitalny remont mieszkania, więc jeszcze to świeża sprawa ;)

    Pospałam, zjadłam śniadanko, wypiłam kawę i teraz poczekam dwie godziny i zrobię sikańca ;)

    Marzymisię, w domku wszystko coraz lepiej wygląda. Możliwe, że w tym tygodniu postawią nam już ścianki na poddaszu i położą tam gładzie. Płytki już prawie wszędzie położone, w weekend chyba pojedziemy zamówić drzwi, panele i kupić farby :)
    No i pozostaje znaleźć jakiegoś solidnego stolarza, który zrobi nam meble do kuchni, szafę i meble do łazienki. Małż dzwonił dziś do jednej firmy, którą nam znajomi polecali, ale dopiero po 10 czerwca mogą przyjechać na pomiary i później 2 miesiące czekania na wykonanie...
    A mi bardzo zależy, żeby w lipcu się wprowadzić...

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ