X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wózek QUINNY MOODD
Odpowiedz

Wózek QUINNY MOODD

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Owszem, nikt nikomu nie moze zabronić, toteż nie zabraniam, a apeluje o odrobine wyczucia, po to jest podforum belly, aby tam rozmawiać o takich sprawach (tam tematy wózków są chyba ze trzy).

    A ja podanych tematów nie założę, bo i tak już teraz nic znaleźć nie można, co skutkuje tym, ze pózniej jest kilka wątków o tym samym, bo nikomu nie chce sie szukać na ntej stronie.
    żeby coś wyszukać po lewej stronie jest lupka. Wystarczy wpisać słowo i wyświetla wszystko co potrzeba. Nie trzeba wertować forum

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    żeby coś wyszukać po lewej stronie jest lupka. Wystarczy wpisać słowo i wyświetla wszystko co potrzeba. Nie trzeba wertować forum

    O ja głupia...dziękuje za uświadomienie...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 19:43

    Natka88, polkosia, agnes175 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co nie zmienia faktu, że temat na TO forum jest od czapki

    Summerka, vanessa lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni Ty rymujesz;)

    Reni lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Taki temat masz na belly... a swoją drogą po co się dziewczyny tak spinacie? Nie prościej po prostu olać temat który umrze śmiercią naturalną? A tak się nakręcacie, lepiej Wam jak komuś pociśniecie? Forum nie jest Waszą własnością i jak widać po raz kolejny (i myślę że to się będzie powtarzać co krok) że znajdzie się osoba co podobny temat założy.

    W takim razie po co komentujesz??

    Ok, koniec, wyraziłam swoje zdanie - spadam;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Taki temat masz na belly... a swoją drogą po co się dziewczyny tak spinacie? Nie prościej po prostu olać temat który umrze śmiercią naturalną? A tak się nakręcacie, lepiej Wam jak komuś pociśniecie? Forum nie jest Waszą własnością i jak widać po raz kolejny (i myślę że to się będzie powtarzać co krok) że znajdzie się osoba co podobny temat założy.
    Ja tematy które mnie nie interesują omijam. To jest tak samo jak z tematem z wyborem imion dla córeczki. Dziewczyna chce porozmawiać sobie o wózku jaki chce kiedyś kupić swojemu dziecku a inne chcą porozmawiać o imionach jakie nadadzą swoim dzieciom i pewno taki temat też jest na belly :)
    Właśnie odnoszę wrażenie że niektóre dziewczyny na forum lepiej się czują gdy komuś 'przysrają'

    A teraz wracam do tematu wózka bo o tym jest ten post:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2015, 13:07

    Natka88, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 19:43

    Agnesia lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Mam takie samo prawo do komentarza jak Ty.

    Wiem,ale to Ty pierwsza napisałaś, ze bez sensu komentować - lepiej olać, a komentujesz co napisałam, wiec sama sobie przeczysz. Ale peace, nie mam zamiaru sie kłócić..wyraziłam tylko swoje zdanie..

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 19:43

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Skomentowałam to co między innymi sama wcześniej napisałaś.. po co się nakręcać skoro temat kolejny raz się powtarza, przykro że nie zrozumiałaś mojej pierwszej wypowiedzi.


    Wyraziłam swoje zdanie :)

    Dobra, koniec, nie warto zadzierać z ciezarowkami:) pozdrawiam i szczęśliwego rozwiązania ..:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2015, 13:18

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 19:43

    Summerka, agnes175 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczekałam się :)
    z6if3yp2usbm_t.jpg

    baby1991, Marronek, Reni, Summerka, Basik122, Fedra, vincaminor, Izoleccc lubią tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się nie dziwie ze dziewczyna dla zabicia czasu ogłada wózki...

    Ja tak długo się starałam ze nim zaszłam w ciąże miałam wszystko wybrane, wózek, łóżeczko, kolor ścian w pokoju itd pozwalało mi to nie wpadać w doły...i pozwalało wierzyć ze przecież na marne tego nie wybierałam bo przecież się kiedyś uda :)

    Inaprawde kobiety jak Was nie interesuje jakiś wątek to po co na niego wchodzicie...

    Tyle stresu co widzę na niektórych wątkach nie pomaga w tych ciężkich chwilach starań o dzidziusia im mniej stresujmy się tym Wasze hormony są w lepszej formie :)

    Wiec kobiety więcej luzu, więcej spacerów na świeżym powietrzu i mnie forum ;)

    Zycze wszystkim powodzenia byście wszystkie mogły wybierać wózeczki :)

    Evaa, polkosia, Cigaretta, agnes175, Agnesia, hipisiątko, Biedroneczka29, Marronek, gas lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny!!! Też mi się ten dokładnie podoba :) Ale ja wózki na razie oglądałam tylko w sieci, całkiem niedawno :) Podobno wózek najlepiej na koniec ciąży kupić, więc mam jeszcze czas. Temat może tu nie pasuje, ale pomarzyć można. Trochę dystansu ;)

    Cigaretta, Biedroneczka29, Fedra lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba nie chodziło o to czy może oglądać czy nie// tylko, że powstaje po raz enty powielony wątek nt wózków, który był już wałkowany na belly
    i że w tym pierdolniku na forum, żeby znaleźć ważne informacje trzeba się nakopać

    ja tak to zrozumiałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2015, 16:16

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    to chyba nie chodziło o to czy może oglądać czy nie// tylko, że powstaje po raz enty powielony wątek nt wózków, który był już wałkowany na belly
    i że w tym pierdolniku na forum, żeby znaleźć ważne informacje trzeba się nakopać

    ja tak to zrozumiałam
    Ale ja jestem na ovu a nie na belly. Bede w ciąży bede wchodzila na belly.
    Fedra ja tez sobie wybieram co i jak :) ot tak dla zabicia czasu i zeby pozniej wiedziec co jest dobre:)

    hipisiątko, Fedra lubią tę wiadomość

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 19 lutego 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojojjj co tu sie narobilo.Jezeli ktoras z Was temat wozka urazil to przepraszam.Ale ,ale co chce napisac jestem tutaj dopiero trzeci dzien i nie ogarniam jeszcze tego wszystkiego jak powinnam.Bedac tutaj na forum bylam pewna,ze rozmawia sie tutaj o wszystkich rzeczach począwszy od staran konczac np na projekcie pokoiku dla dziecka.Przeciez jak kogos nie interesuje dany temat to po prostu sie go omija i tyle.Troche dziwne podejscie,poniewaz jest tutaj na forum watek dotyczacy imion i jakos nie ma tam jakiegos szumu.To,ze sie staramy o dziecko to chyba nie mozna dac sie temu zwariowac i wychodzic z zalozenia,ze jezeli nie jestem w ciazy to nie moge ogladac wozkow,myslec nad imieniem czy pokoikiem a bron boze zobaczyc kobiete z brzuchem.Proponuje zmienic nastawienie,a wtedy moze sie uda :) konczac dodam,ze ja rowniez staram sie o dziecko.
    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2015, 20:04

    Fedra, hipisiątko, gas lubią tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ