X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka co jest ?
    Agata widzę cię ;P

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 2 lutego 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Ja mam dość wszystkiego.
    ja tez:(

    werni lubi tę wiadomość

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co się dzieje dziewczyny ?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 lutego 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to moj wkurza. Dziś obiecal ze nie będzie pil piwa, zobaczymy, mam dosc jego obiecywanek. Ciekawe ile jeszcze będę miała siły na to wszystko.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hejka ;)
    A cio Agnesia twój narzeczony nie chce dzidzi teraz ?
    Już chce chwilowo się wystraszył :) ale już jest dobrze :)

    edit:
    Zapisałam się do lekarza na badania. Mam wizytę w piątek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 08:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ale nawaliło śniegu ja cię nie mogę :O jak będę szła do sklepu to do A. mówię że jak wpadnę w zaspę to mnie zasypie hahha :D i że jak bd wracał z pracy to zobaczy po drodze mnie jako sopla buahhahaha :D
    Werka znasz moje zdanie na ten temat :) nie daj się pamiętaj ! :*
    Agnesia ach te chłopy heheh . Mój A. dziś jak uda mu się zrobić na fundusz to robi hormony a jak nie to w przyszłym tygodniu . Ja już chyba wszystkie możliwe zrobiłam :P a za Twoje trzymam kciuki żeby były dobre :)

    Miłego dnia <3

    werni, Helen lubią tę wiadomość

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 3 lutego 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mnie wczoraj jakas dolina złapała ze i tak w zyciu mi sie nie udaa a napewno nie tym razem popłakałam sobie troche w poduszke :/
    a wczorj byłam na tych badaniach wyczytałam ze 21 dn cyklu mozna zrobic prolaktne progesteron i testosteron wyniki w czwartek i do tego morfologia i takie tam.
    a moj tez czasami pije piwo i niestety pali papierosy;/

    werni lubi tę wiadomość

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK każdy ma czasem takie dni , ja często przed zaśnięciem rozmyślam i nie raz łzy polecą ale takie życie . Musimy czekać na swoją kolej i już . Ja coraz częściej myślę że przede mną i A. długa droga do tego by zostać rodzicami . I prędką się to nie zdarzy . Co do badań , tak morfologia nie ma znaczenia kiedy zapomniałam o niej całkowicie no i mocz też możesz zrobić . I prg. prl. testosteron i tarczyca :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach jak dobrze że mój nie pali i nie pije , tylko od czasu do czasu piwko jedno . Czasami sama mu kupuje żeby samej nie pić hahha ( lubię piwko :D ) .

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 3 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tsh tez zrobilam zapomnialam wspomniec. noo takie zycie raz na wozie raz pod wozem

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 lutego 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tez pali papierosy i pije piwo...eh nie mam juz sił do niego.. Zobaczymy czy dziś sobie popije..

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 lutego 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od trzech dni dziwnie się czuje, szczególnie lewy jajnik odczuwam. Chyba wkoncu pracuja bo w poprzednich dwóch cyklach w ogóle nie czulam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 3 lutego 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK wrote:
    no tsh tez zrobilam zapomnialam wspomniec. noo takie zycie raz na wozie raz pod wozem
    a kiedy masz wyniki?
    ty się kochana tak nie dołuj, dołowanie w niczym nie pomaga, głowa do góry :)

    feegu6l.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 lutego 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam mija dzien dziewczyny?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 lutego 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie słoneczna pogoda ide do sklepu kupie mojemu bluzę do pracy i koszulkę, wszystkie prawie ma w farbie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK no to czekamy na wynik
    Werka możliwe że na owulkę ale różnie bywa mnie napierniczają a testy owulacyjne negatywne :/
    Ja też Mojemu A. muszę jakieś ubrania robocze kupić bo aż wstyd :D spodnie to na pół nogi rozerwał ja nie wiem jak on chodzi :P że wszystkie porozrywane ... ech te chłopy

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra a Ja Ciebie teraz <3 hahaha
    Mój na szczęście ani nie pije za bardzo bo on to sportowiec to nie wskazane , w sylwestra się napił ciut i tyle mu po tym , nie pali więc lajcik ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie skończyłam dziś książki bo odwiedziła mnie bardzo dawna znajoma i rozmawiałyśmy z 2godziny :) Bede z nią chodziła na aerobik w koncu trzeba się ruszyć gdy staramy się o dziecko postaram się wyjść z nadwagi i trochę może zmniejsze rozmiar do ślubu :)
    Dziewczyny powiedzcie mi czy jak mam za 2 dni morfologie to powinnam przez 2 dni nie brać witamin żeby nie sfałszować wyników?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Ja niedawno wróciłam do domu i powiem Wam, że już mi tak ciśnienie skoczyło, że nie wiem czy dzisiaj zasnę.

    Zaparkowałam sobie auto na parkingu pod blokiem w sumie na końcu w takiej zatoczce i wchodzę do domu, patrzę a przede mną stoi jakieś inne auto już i całkowicie mi zablokowało drogę wyjazdu. Stoi tak już od godziny i ani rusz, a ja rano o 6 muszę jechać do pracy!

    Chyba rano jak nadal będzie tam gdzie jest będę tak trąbić że wszystkie bloki w koło obudzę... No ale wściekła jestem jak nie wiem. Czy ludzie nie potrafią normalnie parkować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstań wcześniej i na straż miejską zadzwoń żeby odholowali :) będzie miał nauczkę :)Ale myślę że nikt poważny nie zastawi na stałe drugiego auta:) przyjechał może w jakiejś sprawie do kogoś i zaraz odjedzie:)

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ