X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi wrote:
    Landryneczka, ja tez testy kupilam zupelnie impulsywnie. :D

    Agnesia, twoj tez widze lubi tytan. Moj to samo, dlatego poszlismy na kompromis i mamy obraczki tytanowe ze zlotem. :) zamawialismy na ak-bizuteria. Maja ladne obraczki i niedrogie.

    Mój i tak nosić raczej obrączki nie będzie bo jest elektrykiem:) ale niech odświętnie ma :)
    U mnie trzeba się omówić dostać skierowanie od lekarz rodzinnej i pójść do laboratorium na 1 piętro :)

    Dziewczyny jak wstawić zdjęcie tutaj? jest jakiś sposób? bo chciałam wam coś pięknego pokazać:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia a bo ty na fundusz tak nie prywatnie ?
    możesz z fotosik.pl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Agnesia a bo ty na fundusz tak nie prywatnie ?
    możesz z fotosik.pl
    Tak na razie robię badania na fundusz nie spieszy mi się:)

    Zakochałam się w tej sukience. Muszę znaleźć odpowiednią krawcową by mi uszyła taką w innym kolorze na ślub i trochę dłuższą tak do połowy kolana:)

    ae2e3dfd6257a999med.jpg

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładna ;)

    http://szafa.pl/c5379906-sukienka-biala-xs-sherri-hill.html a mi ta się podoba jeżeli chodzi o cywilny lub https://www.lejdi-sklep.pl/p3581,tiulowa-sukienka-zdobiona-kamieniami-ag1-bialo-rozowa.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 22:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ładna ;)

    http://szafa.pl/c5379906-sukienka-biala-xs-sherri-hill.html a mi ta się podoba jeżeli chodzi o cywilny lub https://www.lejdi-sklep.pl/p3581,tiulowa-sukienka-zdobiona-kamieniami-ag1-bialo-rozowa.html

    też ładna ale ja mam duże piersi i źle się czuje bez ramiączek :) ale widziałam ją już kiedyś i bardzo mi się podobała:)

    Kurcze dziewczyny, za jakieś 10dni mam ovu i sie doczekać nie mogę. Wy też tak miałyście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy obrączki palladowe :) I moja też jest z brylancikami. A robiliśmy z własnego złota na wzór tych z Apartu i chyba wyniosło nas to koło 400 zł
    29ygr28.jpg

    A sukienka śliczna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 22:13

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka wrote:
    my mamy obrączki palladowe :) I moja też jest z brylancikami. A robiliśmy z własnego złota na wzór tych z Apartu i chyba wyniosło nas to koło 400 zł
    29ygr28.jpg

    A sukienka śliczna :)
    świetne te obrączki! :) kurcze myślałam o jednym brylanciku ale kilka też fajnie wygląda:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładne obraczki podobaja mi sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jestem taka głodna że nie wiem co ze sobą zrobić:/ spać się nie chce a w brzuchu burczy! :/ codziennie sobie obiecuje że nie będę jadła na noc i codziennie ide coś zjeść:/ muszę jakoś opanować mój głód i rozplanować w miare posiłki. Chociaż przez prace jest to trudne bo pracuje na 3 zmiany o roznych godzinach do 9godzin dziennie. I jak zaplanować posiłki w takiej sytuacji?:(

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 lutego 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka sliczne obraczki i sukienki. Też muszę popatrzec w necie na sukienki. Ja jak robilam dwa lata temu morfologie i mocz to najpierw do lekarza rodzinnego pozakreslal co mam zrobic pozniej do drugiego pokoju na klucie a o 17 wynik tego samego dnia.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) Właśnie niedawno wstałam i się zastanawiam co zrobić na sniadanie. Mam dziś ochotę na zieleninke:) Za ok godzinkę idę do pracy, znów czeka mnie dzień czytania książek :) muszę sobie też jakieś filmy pozgrywać to będę tam oglądała:)
    Miłego dnia dziewczyny!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Agnesia no fakt ciężko jeść systematycznie jak się ma takie godz pracy . Ale cóż zrobić .
    Ja dziś mam lenia i dziwnie się czuje , a tu sprzątanie mnie czeka grrr.
    Miłego dnia

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesia a co robisz jeśli można wiedzieć? :) ja to wczoraj szybko usnelam kolo 9. Dziś mnie od rana wszystko boli, a najbardziej łopatki i biodra.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje w znanej drogerii:) a teraz obecnie u siebie w pracy mam urlop i pomagam cioci w jej pracy:)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super masz :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Tyle że ja chce z diamencikiem :) wiec juz nie tak latwo sie znajdzie. Jeszcze pochodzimy i poszukamy. Wszystko w czerwcu zrobimy:)

    Ja biore Vitamin plus mama farmaceuta mi polecił :) Ma wszystko co potrzebne i kosztuje ok 25zł a na promocji w doz 15zł:) też powinnam iść na morfologie ale urlop jest a czasu brak, jutro postaram się dodzwonić do mojej lekarz i się umówić:)
    jak szukasz ładnego piersionka, to pochodz po znanych markach, wybierzcie model i pote, proponuje pójść do złotnika, zrobi wam te same za 60%ceny w salonie.
    tak zaoszczędziliśmy prawie 2tyski :) komplet wybrany za ok. 3700 dalismy 1800zł, wiec naprawdę się opłaca :) a jest to samo, bo jest zamawiane z tej samej fabryki :)

    feegu6l.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bralam vitamin plus mama :) za jakiś czas tez trzeba będzie pomyśleć o obraczkach :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    jak szukasz ładnego piersionka, to pochodz po znanych markach, wybierzcie model i pote, proponuje pójść do złotnika, zrobi wam te same za 60%ceny w salonie.
    tak zaoszczędziliśmy prawie 2tyski :) komplet wybrany za ok. 3700 dalismy 1800zł, wiec naprawdę się opłaca :) a jest to samo, bo jest zamawiane z tej samej fabryki :)
    No my też będziemy oglądać i ja przetopie złoto :)na wzór takiej jak mi się podobają :)

    Co dziś tutaj tak cicho? Ja prawie przeczytałam całą książkę do końca. Przyszły mi też testy owulacyjne jutro pójdę odebrać na pocztę. Miałam też małą sprzeczkę z moim A. wystraszył się tego że już niedługo owu i zastanawiał się czy na pewno to dobry moment. Ale już się otrząsnął:)

    Helen lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;)
    A cio Agnesia twój narzeczony nie chce dzidzi teraz ?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dość wszystkiego.

    KASIKK lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ