X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci, że jakby u mnie coś wyszło z tego to chyba cud niepokalany :)

    My w tym miesiącu serduszkowaliśmy tylko raz i to jakieś 5-6 dni przed owulacją :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/4a4cf3219469c166075d7781ae2cb865 zobaczcie :)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    alinka ty też masz ładny wykres :)
    To samo mialam pisac :)

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka no to faktycznie mniejsze szanse na ciąże nawet bardzo małe ale no trzeba czekać i tyle ;)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tylko cierpliwość nas ratuje :-)

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Dziś z moim A postanowiliśmy jednak się pobrać w tym roku:) Weźmiemy w tym roku ślub cywilny tylko dla najbliższej rodziny. Rodzice i rodzeństwo + dziadkowie. I chyba obiad w domu nie w restauracji bo dużo nas nie będzie:) Ale jeszcze to przekalkuluje:) Postanowiliśmy to z powodu żeby dziecko nie miało innego nazwiska niż ja :) Ślub kościelny weźmiemy w przyszłym roku jakoś:) Zdziwiło mnie że A. przystał na moją propozycje bo jest bardzo religijny i dla niego slub w usc to nie slub:) do dziecka tez go trochę przekonywałam

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj wstałam o 10 - nie pamiętam kiedy ostatnio do tej godziny leżałam w łóżku :)

    Jestem w trakcie robienia serniczka na zimno pina colada i chyba dzisiaj cały dzień spędzę na oglądaniu tv i nic nie robieniu :)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 1 lutego 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie!
    Ja tez własnie pije kawkę Alinko :-) i tez niedlugo bede sie brac za jakis obiadek. a z tym ślubem to racja , ja tez nie chcialam wlasnie by dziecko miało inne nazwisko niż ja :-) ale każdy robi tak jak uważa :-)

    pozdrawiam !!!

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK wrote:
    witajcie!
    Ja tez własnie pije kawkę Alinko :-) i tez niedlugo bede sie brac za jakis obiadek. a z tym ślubem to racja , ja tez nie chcialam wlasnie by dziecko miało inne nazwisko niż ja :-) ale każdy robi tak jak uważa :-)

    pozdrawiam !!!

    Jednak większe prawa się ma po podpisaniu papierów w urzędzie. Więc nie pozostaje mi nic innego jak zacząć planować żeby w czerwcu albo sierpniu ślubować:) Najdroższe to obrączki bo kupujemy dla mnie złotą a dla niego tytanową będzie jak nic 1400zł :D no ale czego się nie robi :D

    Myślałam też o grillu na działce zamiast obiadu, ale to chyba wykwintnie nie wygląda:D

    Edit:
    Właśnie rodzice się zdeklarowali że oddadzą swoje obrączki (są rozwiedzeni) i mogę przetopić na swoją a że z 2ch to 8g złota nie będę miała dużo do dopłacenia:) wiec tylko musimy dokupić tytanową dla A. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 13:00

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)

    Ja rowniez mialam slub cywilny ciut przyspieszony bo chcialam aby w papierach sie zgadzalo. Bralam slub w 4mc. :) bylismy tylko my i swiadkowie, a pozniej maly poczestunek u nas w mieszkaniu. Moze kiedys dorobimy sie slubu koscielnego i wesela :)

    Maz dzisiaj wyjechal, juz jest w Szwecji. Wraca 15 lutego. Znowu 2tyg osobno :/
    Weszlam sobie dzisiaj na gemini i zamowilam femibion natal i 3 testy ciazowe. Zlamalam postanowienie bo mialam nie kupowac testow wczesniej niz nie zacznie sie spozniac @, nie wytrwalam :D

    W piatek bylam u dentysty, na kanalowym, cholera te moje zeby! Babka wyczyscila mi dwa kanaly i trzeciego nie dala rady bo jest zakrzywiony i da sie to zrobic pod mikroskopem. Wiecie ile za kanalowe pod mikroskopem musialabym zaplacic? Za tego jednego zeba 600zl! Chyba go wyrwe, taniej mnie wyjdzie... :(

    Milej niedzieli! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi wrote:
    Czesc dziewczyny :)

    Ja rowniez mialam slub cywilny ciut przyspieszony bo chcialam aby w papierach sie zgadzalo. Bralam slub w 4mc. :) bylismy tylko my i swiadkowie, a pozniej maly poczestunek u nas w mieszkaniu. Moze kiedys dorobimy sie slubu koscielnego i wesela :)

    Maz dzisiaj wyjechal, juz jest w Szwecji. Wraca 15 lutego. Znowu 2tyg osobno :/
    Weszlam sobie dzisiaj na gemini i zamowilam femibion natal i 3 testy ciazowe. Zlamalam postanowienie bo mialam nie kupowac testow wczesniej niz nie zacznie sie spozniac @, nie wytrwalam :D

    W piatek bylam u dentysty, na kanalowym, cholera te moje zeby! Babka wyczyscila mi dwa kanaly i trzeciego nie dala rady bo jest zakrzywiony i da sie to zrobic pod mikroskopem. Wiecie ile za kanalowe pod mikroskopem musialabym zaplacic? Za tego jednego zeba 600zl! Chyba go wyrwe, taniej mnie wyjdzie... :(

    Milej niedzieli! :)
    jak juz leczysz, to lecz :p ja tez mialam kanalowke tyle samo poszlo ale zab zostal :)

    Milego dnia witaj2.gif

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 lutego 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :)

    co do wykresow.. to ja juz chyba wszystkie przerobilam :D gory doliny , spadki w 9pdo . .. wyzyny z tepka 37,2
    dlatego tez przestalam mieryc ..bo denerwowlao mnie to .. mialam ksiazkowe wykresy a u dupa ;)

    Milejdi.. tak jak Aszka mowi jesli zaczelas juz leczyc to lecz zeba.. nie ma sensu go wyrywac ;) skoro jest do odratowania :)

    umnie pracowit kilkanascie dni bedzie :) jak zwykle do 10 tego :)

    werni lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko skad wziac tyle kasy :/ jeszcze mam 4 zeby do zrobienia i modle sie aby nie bylo juz takich ekscesow.

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 1 lutego 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z tymi wykrasami i z tą temp to tak jest ja to wam powiem ze chyba wczesniej nie zrobie testu jak chociaz by mi sie @ z 3 dni nie spoźnił ...bo własnie robilam juz tak wiele razy przed @ i zawsze było to samo..wiec po co sie nakręcać

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi. Mi dentystka bez mikroskopu ogarnęła zakrzywiony kanał :) Kilka razy sie z nią spotykałam ale w końcu się udało :) Nie boli :) Zależy od dentysty :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolec na pewno nie boli :) tylko ta moja powiedziala ze nie ma takich cienkich narzedzi zeby sie tam dostac. Cos musze nad tym pomyslec. 600zl za jednego zeba to wiecie, doloze i wstawie sobie sztucznego ktory sie juz nie zepsuje nigdy ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :)
    Nadrobię was i zaraz jestem heheh ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia trochę masz rację z tym ślubem bo fakt jak rodzice nie mają ślubu to trochę komplikacji jest :) u nas póki co nie wiem jak będzie ale to się przedyskutuje jeszcze ;) czy jest sens robić cywilny a potem kościelny czy nie ... co do obrączek to chociaż tyle że rodzice wam pomogą ;) my kiedyś znaleźliśmy za 700zł bardzo ładne obrączki ale myślę że do tysiąca kupi się ładne złote .
    alinka ja poluję na karpatkę już hohoho i nadal nie zrobiłam :D brak weny twórczej nie ma mi kto kopniaka dać hahah :) my dziś przed 11 bo po moją prababcię pojechaliśmy .
    KASIKK dlatego nie ma co nigdy robić teściora przed @ i nakręcać się wykresem . Już dwa razy miałam piękny książkowy i ch...a więc teraz luz luz luzik :)
    Milejdi ślub kościelny i wesele to fakt wydatek no ale jedyny taki dzień w życiu :) no ale niestety nie każdego stać , ważne żeby się kochać a ślub ten czy ten nie ma znaczenia :)
    co do ząbka oj tragedia są te ceny powalają z nóg :D ale może warto jednak wyleczyć go ? Zrób jak uważasz tak zeby dla ciebie było dobrze . :)
    aszka kochana jak tam u cb ?
    ania hahah mam to samo jednak mierzenie już mnie uzależniło i nie mogłabym przestać :P przestanę jak ujrzę II kreski ahhahahah :) jak tam u ciebie w ogóle jak z mężem ?
    kama racja jak dentysta dobry to bólu nie będzie albo jakiś malutki a jak się pójdzie do rzeźnika to nie ma co się spodziewać . Mojemu A. kiedyś rozwaliła tak zęba bez znieczulenia i wgl że jeszcze gorzej było dodam że na NFZ więc różni lekarze .

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do witamin ja kupowałam Femibion Natal Classic i dawałam ponad 30 zł za 60 tabl a kupiłam teraz Falvit prawie taki sam skład i 60 tabl 23zł niecałe . Do tego biorę jeszcze kwas foliowy i potas i wsio :)
    Dziś mija nam kolejny miesiąc związku :) leci ten czas ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamdryneczka, szkoda ze wczesniej nie napisalas bo kuoilam wlasnie femibion natal classic i widac przeplscilam bo moglam kupic falvit. Bierzesz dodatkowo kwas foliowy? Bo w tym niby juz jest 800mg i nie wiem czy brac dodatkowo.

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ