X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam. :*
    całą noc nie przespałam prawie. Po 3 jakoś usnęłam , o 6 budzi temp. potem przysnęłam i przed 7 obudziłam się zrobiłam dla A . herbatkę i teraz leże bo Mój zaraz do pracy wstaje. Jestem taka śpiąca że masakra. Ostatnio mam takie bezsenne noce nie wiem czemu. Nie mogę usnąć a jak usnę to albo się przebudzam albo sny mam dziwaczne :/
    Miłego dnia. :*

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Ja wczoraj to spałam cały dzień. Nie wiem jak go przeżyłam ale byłam taka zmęczona że o jeju.

    Ja mam problemy z zasypianiem od listopada. W pracy się zmęczę, wrócę do domu energia we wmnie wstępuję i mogę się nie kłaść spać. Piję zawsze przed snem melisę albo biorę jakieś ziołowe tabletki na sen.

    Wstaąłm dzisiaj i nie zmierzyłam tempki. No ale dzisiaj to akurat nie jest takie ważne. Jutro się już wezmę za siebie :D

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-) moze za duzo rozmyslacie dziewczynki..choc przyznam sie ze ja raz na kiedys tez tak mam niestety . U mnie dzis tempka w dol cykl spisany na straty ..trudnoo a ogolnie pije kawke i lece do pracy milego dnia :*

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu tez miałam tak ze trzy noce ze malo co spalam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    kama ja mam tak że np. w ciągu dnia spać właśnie a przychodzi pora snu to leżę i myślę o sprzątaniu itp. Że to bym zrobiła tamto . Czego w ciągu dnia mi się nie chce .
    KASIKK to kolejny cykl przed tobą ;) więc głowa do góry i walcz ...
    Werka najgorsze jest to że w nocy nie można usnąć a rano jak się uśnie to się śpi do południa ;D
    miłego dnia :*

    edit:
    KASIKK przecież ty 19dc masz dopiero to co panikujesz ? Dopiero teraz zobaczyłam. Wyluzuj kobieto :) w 5dpo zawsze są spadki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2015, 13:16

    KASIKK lubi tę wiadomość

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK co to za panika? jak pisze Landryneczka, dokładnie coś tu za szybko wystąpiła rezygnacja

    KASIKK, Landryneczka lubią tę wiadomość

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Ja właśnie wróciłam z 'nudnej' pracy. Przeczytałam 150 stron książki i została mi jeszcze połowa, pewnie w poniedziałek skończę. Teraz szykuję się na urodziny, pewnie jak to na urodzinach napije się alkoholu ale co tam:) Czekam też na mojego A. bo nadal nie skończył egzaminu i siedzi w szkole, mam nadzieję że zaraz będzie bo niedługo wychodzić trzeba.

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej juz sie poprawiam dziewczyny moje kochane macie racje !! za wczesniej na sianie paniki a nawet jak cos to mam kolejne cykle przed sobą :-)

    werni lubi tę wiadomość

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co tam macie dziś w planach?:-) ja chyba lampka winka i jakis film lub książka ;-)

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • katrina Autorytet
    Postów: 659 350

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalanie robaka to by było coś po dzisiejszych nowinach ..

    dcae13a5509b8cae8e188be4a916a659.png

    relgx1hpnsuaq9hd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK wrote:
    a co tam macie dziś w planach?:-) ja chyba lampka winka i jakis film lub książka ;-)
    Ja jak mowiłam też się napije dziś wieczorkiem, ale z umiarem dużym. Jutro jedziemy do "teściów" jeszcze nie zdecydowaliśmy czy im mówić. Ale wiem że będą się dziwić że nie palę:) Zajrzę do was późnym wieczorkiem bo właśnie wychodze na urodziny :)
    Miłego wieczoru! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po obiedzie, spacerze itd, teraz czas na relaks :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my wróciliśmy właśnie z teatru i czas chyba wreszcie odpocząć po tym tygodniu :)

    KASIKK u Ciebie dzisiejszy spadek wygląda na implementację, więc nie zdziwię się jak za tydzień będzie + na teście :)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to znaczy Alinka?

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn że dzisiaj mógł się zagnieździć zarodek :) Widziałam już na kilku wykresach u dziewczyn, że jak im temperatura spadała poniżej linii poziomej którą wyznaczyło ovu przez jeden dzień, a potem szła do góry to kończyły się one zieloną kropką.

    W każdym razie trzymam kciuki, aby u Ciebie też tak było :)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no proszę :-) to mnie na koniec na dnia pocieszyłas he he
    zobaczymy czas pokaze obys miała racje!!
    a jak u ciebie sytacja wyglada?

    alinka lubi tę wiadomość

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z niecierpliwością czekam na nowy cykl :) nawet mąż dopytuje się kiedy teraz możemy od nowa się starać, więc są postępy :)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chce psuć humoru ale ja miałam w 1cs spadek i niestety się nie udało więc to wcale nie musi być zagnieżdżenie ale bądźmy dobrej myśli , KASIKK tylko się nie nastawiaj :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka ty też masz ładny wykres :)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie coś ty Landryneczko ja nie z tych u mnie na odwrot brak wiary i nadzieji i szczerze wam powiem ze jak bym zaszła teraz w ciaze to chyba bym zawałau dostala z tego szoku ze mi sie udało he he

    werni lubi tę wiadomość

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ