X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ania hahah mam to samo jednak mierzenie już mnie uzależniło i nie mogłabym przestać :P przestanę jak ujrzę II kreski ahhahahah :) jak tam u ciebie w ogóle jak z mężem ?
    .
    aa dziekuje kochana wszytsko dobrze.. maz od kilku dni ..jest jakis podmieniony :P czyt..nigdy dwa dni pod rzad nie <3 :P
    chodzi zamna jak opetany :)

    co rusz szepta mi do ucha kochanie i tkie tam i pozera mnie wzrokiem.chyba testosteron mu podskoczyl :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi nie wiem czy nie pisałam że kupiłam heh ale następnym razem kup sobie falvit w aptece :) chyba bardziej się opłaca bo te pare groszy zostaje :) tak biorę kwas dodatkowo i potas bo w Falvit nie ma .Ty przez neta zamawiasz ?
    Ania no no no to super pozazdrościć korzystaj kochana hahah jak ma taką ochotę :) może i testosteron heheheh

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam na gemini. I tak teraz patrze ze dalam niecale 21zl za 60szt za ten femibion. Nie wiem dlaczego myslalam ze kosztuje 30zl. To i tak dobrze wyszlam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 19:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w sumie tak ale to przesylka jeszcze tak do tego ?

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to sobie kupie od nastepnego cyklu ten żel convective plus czy cos w tym stylu :-) a ogolnie mam cheć zrobic sobie jakas badania krwi jakies hormony czy cos jutro mam 21 dzien cyklu i wlasnie helen cos mi pisala ze to w poszczegolnych dniach mozna tylko czy cos do konca wlasnie nie wiem

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Większość badań robi się na początku cyklu i powtarza tak 7 dpo czyli koło 21-25 dc . Zależy od długości cyklu . Myślę żebyś poczekała zrobiła na początku cyklu w kolejnym jak się teraz nie uda a potem powtórzyć . A jak chcesz to zrób progesteron , testosteron i prolaktynę . Tarczyca nie ma znaczenia kiedy

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa progesteron testosteron i prolaktyne moge jutro ??

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak , tylko prl powtórz w następnym cyklu koło 3 dc

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a drogie sa takie badania??

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płaciłam progesteron 25 zł prolaktyna 25zł i testosteron też

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesylka 12zl z groszami. Do tego zamowilam 3 testy ciazowe i wyszlo niecale 50zl z przesylka.

    U mnie tez kazdy hormon kobiecy 25zl, tsh tylko 15.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ee to nie wyszło jakoś mega drogo :) ja mam testy z allegro :D

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za wynikami sie czeka jak za zwykls morgologiac czy dluzej?

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Agnesia trochę masz rację z tym ślubem bo fakt jak rodzice nie mają ślubu to trochę komplikacji jest :) u nas póki co nie wiem jak będzie ale to się przedyskutuje jeszcze ;) czy jest sens robić cywilny a potem kościelny czy nie ... co do obrączek to chociaż tyle że rodzice wam pomogą ;) my kiedyś znaleźliśmy za 700zł bardzo ładne obrączki ale myślę że do tysiąca kupi się ładne złote .
    .
    Tyle że ja chce z diamencikiem :) wiec juz nie tak latwo sie znajdzie. Jeszcze pochodzimy i poszukamy. Wszystko w czerwcu zrobimy:)

    Ja biore Vitamin plus mama farmaceuta mi polecił :) Ma wszystko co potrzebne i kosztuje ok 25zł a na promocji w doz 15zł:) też powinnam iść na morfologie ale urlop jest a czasu brak, jutro postaram się dodzwonić do mojej lekarz i się umówić:)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK ja miałam w tym samym dniu wynik ale na któreś czekałam około tyg ale to nie na żadne z tych ...
    Agnesia też moja obrączka będzie z diamentem :) podobają mi się takie heheh
    a co do witamin ja chyba przy Falvit pozostanę a jak zajdę to spytam ginkę co poleca ;) a morfologię to nie trzeba się umawiać :) idziesz do laboratorium i robisz :) ja np. robiłam u sb w przychodni oni odsyłali do laboratorium a potem wyniki im przywozili i nie musiałam jeździć do miasta tylko pod nosem miałam heh ale ze względu że w tej przychodni pracuje ciocia mojego A. to teraz już nie robię tam bo zaczęły się pytania a po co to a dlaczego ... a ona nie wie

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u nas tez tak chyba jest za nawet tego samego dnia popludniu sa do odebrania takie wlasnie te podstawowe dlatego pytalam bo nie wiem jak tojest z hormonami no ale pewnie tez tak wiec jutro sobie zrobie to tsh prolaktyna i progesteron i testosteron

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, ja tez testy kupilam zupelnie impulsywnie. :D

    Agnesia, twoj tez widze lubi tytan. Moj to samo, dlatego poszlismy na kompromis i mamy obraczki tytanowe ze zlotem. :) zamawialismy na ak-bizuteria. Maja ladne obraczki i niedrogie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.ak-bizuteria.pl/obraczki-slubne-kolekcja-zloty-skorpion-wzor-oe224,id5850.html :)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu ta prolaktyne trzeba powtorzyc trzeciego dnia cyklu?

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie prolaktynę się robi w 3dc ale mi ginka kazała powtórzyć po owulacji też

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ