Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwei nie żebym chciała cię jakoś wkręcać czy coś, ale jak poprzednio byłam w podobnej sytuacji jak ty teraz to trochę poczytałam na necie. Główie po to żeby się podbudować że nie wszystko stracone. Wyczytałam wtedy że zdarzały sie przypadki że beta spadała a później znowu przyrastała. Jeden taki przypadek był opisany że jako że niby były dwa zarodki z czego jeden zginął dlatego beta spadła. W każdym bądź razie mam nadzieję że sytuacja szybko się wyklaruje:-)

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wg zabobońskich wierzeń to powiedźcie co ja bedę miała jeśli póki co to się moja cera nic nie zmieniła. Nigdy nie miałam żadnych syfków, a jedynymi mankamentami mojej cery to zmiany hormonalne na brodzie (pozostałości pierwszej ciąży) i naczynka.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a2a1da7eed71.jpg

    Chyba Ridż już nie przyjdzie ;) p.s. na tym z allegro nie dało się uchwycić kreski aparatem , pewnie stąd ta niska cena

    Staraaaa, tłuste krechy :D

    Basik122 wrote:
    Zwei nie żebym chciała cię jakoś wkręcać czy coś, ale jak poprzednio byłam w podobnej sytuacji jak ty teraz to trochę poczytałam na necie. Główie po to żeby się podbudować że nie wszystko stracone. Wyczytałam wtedy że zdarzały sie przypadki że beta spadała a później znowu przyrastała. Jeden taki przypadek był opisany że jako że niby były dwa zarodki z czego jeden zginął dlatego beta spadła. W każdym bądź razie mam nadzieję że sytuacja szybko się wyklaruje:-)

    Taaa, ale to były wyższe bety, starsze ciąże. Ja ledwo przekroczyłam 50, więc na nic nie liczę .


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 08:04

    Morwa lubi tę wiadomość

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Taaa, ale to były wyższe bety, starsze ciąże. Ja ledwo przekroczyłam 50, więc na nic nie liczę .
    Bardziej twardo stąpasz po ziemi ja się głupio łudziłam że może mój przypadek będzie podobny.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa gratulacje!!!! :D straszak na Ridza z pieknymi krechami :D zdrowka dla Was :)
    Zwei na poludniu pogoda super, mam nadzieje ze na polnocy tez i spedzicie bogaty w same pozytywne wrazenia weekend ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa gratuluję:)

    Przyznam się nieskromnie, że piekę rewelacyjne ciasta. Nawet guru ciast z rodziny małża ostatnio przekazal mi koronę :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 08:59

    lauda., Morwa, Maczek lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam się nieskromnie, że ja również :P

    http://www.iv.pl/images/83043888744502629649.jpg

    zwei_kresken, Blondik, Morwa, Katarzyna87, Yousee, Matleena, nick nieaktualny, Maczek lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa super! Gratuluje Ci tak bardzo, ze ja pierdziu! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 09:31

    Morwa lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa dopiero nadgoniłam treści wcześniejsze: Morwa! Gratulacje :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Cześć i czołem :)

    Kokainka wczoraj znajoma napisała mi tak "Przeklejam z innego watku specjalnie dla Ciebie. Obejrzyj, warto - moze zmieni to troche Twoje negatywne nastawienie 
    https://www.youtube.com/watch?v=xBLAZ8cc8lA.
    Ja dzisiaj wysyłam to tobie :)


    Morwa, po pierwsze wielkie dzięki za link- kiedyś już widziałam ten wykład, ale chętnie obejrzę ponownie w aktualnym stanie nerwicowym mym :****

    Po drugie gratki,m gratki, gratki !!! Piękne teściory, oddaj chociaż jeden najmniejszy :] JUPI !!!

    Co dzisiaj porabiacie ? Fajna pogoda za oknem :)

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa! fantastyczne wieści z rana! gratulacje!

    Morwa lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie wkurzylam! Najprawdoppdobniej czeka mnie bezseksowa ciaza :-\ mielismy sie wstrzymac do wtorku ze wzgledu na te plamienia co byly,a pozniej jak bedzie ok to sie bzykac. No i fajnie, plamienia zniknely, ale moje nadzieje prysly bo dzis w nocy mialam orgazm przez sen XD i rano sluz juz ppdbarwiony, kawa z mlekiem taki :-\ grrrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 10:32

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • zwei_kresken Autorytet
    Postów: 4338 5103

    Wysłany: 16 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pieknie dziś jest. Biorę ciepłą bluzę i jedziemy nad morze- zjemy rybkę, połazimy po plaży. Kusi mnie Łeba, ale trochę daleko, więc pewnie skończymy gdzieś bliżej :) Prysznicław poczuje morze nim się ostatecznie ewakuuje. Dzisiaj zrobiłam test, jest mocniejszy niż ten moj pierwszy, ale już słabszy, niż test z 11 maja. Także myślę, że w poniedziałek beta nie będzie większa niż 20.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 10:22

    hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
    pQUlp1.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 maja 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    No pieknie dziś jest. Biorę ciepłą bluzę i jedziemy nad morze- zjemy rybkę, połazimy po plaży. Kusi mnie Łeba, ale trochę daleko, więc pewnie skończymy gdzieś bliżej :) Prysznicław poczuje morze nim się ostatecznie ewakuuje. Dzisiaj zrobiłam test, jest mocniejszy niż ten moj pierwszy, ale już słabszy, niż test z 11 maja. Także myślę, że w poniedziałek beta nie będzie większa niż 20.
    Mnie później testy nie wychodziły pozytywnie nawet cienia cienia nie było.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 16 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko, ja też raz miałam orgazm przez sen B-) Zwei, najedz sie rybek po uszy i nie myśl o niczym tylko o dobrze spędzonym czasie. Bardzo ZazdrAszczam takiej wycieczki, bardzo :-)

    Ja chyba się przejdę na narodowy pooglądać potworki w 3D :-)

    Vuko lubi tę wiadomość

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciec pytonga :-(

    Kokaina lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 16 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Ja chciec pytonga :-(
    Biedulka

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 16 maja 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczyłam, że małż wróci, pójdziemy do gina, ona powie "bzykajcie się" i będzie upojna noc. Niestety na IP lekarz zbadał mi łożysko i powiedział, że jest dobrze na tylnej ścianie, ale bardzo nisko. Co oznacza, że przy skurczach macicy (orgazm) może naciskać na szyjkę macicy, która w tej sytuacji może się otwierać, prowadzić do plamień, a nawet do przedwczesnego porodu (zdanie super podrzędnie złożone:)

    Więc (wiem, nie zaczyna się zdania od więc ;p) VUKO WELCOME TO NONORGASMOTEAM!

    Vuko lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Katarzyna,ale co zrobic jak ja nad tym nie panuje? :-P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 16 maja 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to uczyli na religii - szklanka wody zamiast ;p Nie wiem czy często Ci się zdarzają niekontrolowane orgazmy. Mnie parę razy w życiu, ale teraz na szczęście nie przychodzą. Choć może jakby wpadł taki niezapowiedziany nocno/poranny to nie miałabym wyrzutów sumienia ;p

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
‹‹ 525 526 527 528 529 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ