X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 11 września 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Tak wiem, że o niczym to nie świadczy i też na nic się nie nastawiam. Bardziej się wystraszyłam że jak za dużo to też może być coś nie tak. To dopiero 7po za wcześnie by mówić o czymkolwiek więc spokojnie sobie czekam. Choć szczerze przyznam ze się zdziwiłam, obstawiałam wartość ok 10-15.
    Tak więc nie zapeszajmy , tfu tfu ;)
    Ech, ja bym się dala zabić za taki ;) jak badałam jakieś 2 lata temu, bo mi się rozregulował cykl, to mniej więcej tydzień po owu miałam 10 z kawałkiem. Wiem, że z tego tez może być ciąża, ale psychicznie chyba jest przyjemniej zobaczyć Twój wynik. Dlatego mam nadzieje, ze tak samo jak endometrium prog się poprawił :)

    Nie wiem, czy ponad normę = za dużo... no ale kurde... może go być w ogóle za dużo? ;)

  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 11 września 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka, niezła historia z Twoją siostrą.


    Makalotia też trzymam kciuki żebyś wytrwała :)

    Sung dlaczego mam wyrzucić termometr ? Myślisz, że to wszystko ściema z tempka ?:P i powodzenia na tych badaniach hormonków.

    Natosia - Twoja kreseczka, to już w ogole z daleka widoczna :) Też się boję iść w oo=gole na betę, że coś będzie nie tak... ja chyba nie będę robić.. poczekam na wizytę jeszcze ze 4 tyg, no chyba, że po drodze się coś wydarzy..

    Maltusia - 8dpo to raczej za wcześnie


    Szemkel - piękna beta

    Przedszkolanka - Wspieram duchowo, rozumiem Twój strach, mimo wszystko wierzę do końca, że się uda

    przedszkolanka:), Maltusia lubią tę wiadomość

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 11 września 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Nieprawda. I nieprawda. I nieprawda ;)
    Wychodzą testy normalnie. Test sikany nie zależy od umiejscowienia ciąży, tylko od bety (chociaż są osoby, którym w ogóle nie wychodzą, ale to mega rzadkie). Mi w każdej z 3 wychodziły krechy. w 3ej już 9 dpo.
    Progesteron raczej jest niski, ale nie musi. Mój najwyższy był 19,5.
    30 to bardzo ładny. Teoretycznie powyżej 20 jest niemal 100% pewność, ze z ciażą ok, ale niemal...
    Plamienie też długo może nie być.
    Miałam 3 cp. U mnie plamienie było w 2 i 3 już 10 dpo, w 1ej 18 dpo, ale naczytałam sie mnóstwo historii, gdzie nawet w 8-10 tc nie było bólu ani plamień i dopiero jak pękł jajowów...

    przedszkolanka bardzo mocno trzymam kciuki. Wiem, ze łatwo powiedzieć "poczekaj do piątku"... kiedy dla Ciebie to pewnie kosmos :(
    Pięknego masz proga. Betę robisz raz jeszcze przed wizytą?

    goldfinch Dobre pytanie. Jesli ktoś nie ma tzw przeszłości to w sumie nie musi. Przy poprzednich cb pewnie jest o tyle sens, że nie zaskoczy Cię plamienie...
    Najlepiej byłoby nie robić bety ani usg przed 12 tygodniem. I tak niewiele można zrobic.

    Co do fejkowych kont, to moze te kobiety, które wchodzą i piszą, że raz sie bzyknęły w 1 cs i są w ciąży to też ściema? Bardzo by nas to pocieszyło ;)


    Matko Sung, czy ja dobrze zrozumiałam, byłaś 3 x w cp?
    Matko, to ja już się teraz mega stresuje, że u mnie też tak może być, a planuje czekać jezscze 4 tyg. do pierwszej wizyty, żeby coś zobaczyć na usg.. a zdrugiej strony, jeśli jest cp to lepiej wcześniej wiedzieć , żeby jajowód nie pękł, ja chyba zwariuje zaraz...

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 11 września 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziewczyny które zafasolowały jakie macie objawy ? macie śluz? jaki? kiedy się pojawił?

    U mnie 2 kreski i na początku były objawy, piersi większe, zawroty,
    a teraz nie ma prawie nic .. śluzu też nie .. (no momentami mdłośći ale to nawet jak sięźle coś rozwija to mdłości są ) i się zastanawiam, czy wszystko tam ok ...

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • natalia000 Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 11 września 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Czytam Was nieśmiało od jakiegoś miesiąca, ale nie mogłam się zebrać, żeby napisać. Dziś jestem w 30dniu cyklu i według ovufriend najprawdopodobniej 11 dni po owulacji. Moje cykle od odstawienia tabsów (w czerwcu) trwają 30 dni, więc planowo jutro powinna przyjść @. Jednak nie wytrzymałam ciśnienia i dziś zatestowałam i oczywiście nawet cienia nie widać, nawet po czasie nic nie wyskakuje. Ogólnie to dopiero mój drugi cykl starań, a pierwszy taki trochę bardziej świadomy - z testami owu i obserwacją śluzu (póki co mam wrażenie, że nawet to słabo mi wychodzi). Tak się zastanawiam kiedy najpóźniej po ovu miałyście 2kreski na teście? Bo nie wiem czy jest jeszcze jest jakaś szansa w tym cyklu... Test miałam pink z rossmanna. W ogóle nie czuję się ani na ciążę, ani na okres. I trochę zazdroszczę Wam objawów, bo ja nie mam się czego złapać albo bagatelizuje no bo co z tego, że mnie raz zakłuje w boku przez sekundę. Zanim zaczęłam brać tabletki to miałam raczej bezbolesne cykle, trochę nieregularne, zazwyczaj wahały się +/- 2 dni i @ zawsze mnie zaskakiwał. Jak brałam tabsy to pamiętam, że często piersi mi ciążyły na jakiś czas przed @, ale odkąd je odstawiłam to zupełnie nic. Już nawet kupiłam termometr owulacyjny z jakąś cieczą zamiast rtęci (mam nadzieję, że nie wydalam 50zł na jakiś badziew, z jakich Wy korzystacie?), żeby przygotować się na kolejny cykl, no ale mam nadzieję, że się nie przyda. Pozdrawiam ciepło wszystkie staraczki i exstaraczki również :) Mam nadzieję, że ten miesiąc będzie dla wszystkich owocny :)

    Renes, madzi2506, Ariette1983, skylight, Beata81 lubią tę wiadomość

  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 11 września 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia000 stosunkowo niedawno zostawiłaś tabletki więc czasami zdarza się że trochę to trwa zanim organizm wróci no normy. A co do obserwacji to sama zobaczysz że z czasem nabierzesz wprawy i zaczniesz lepiej poznawać swój organizm, chociaż trzymam kciuki abyś nie musiała długo czekać na 2 kreski.

    Ja mam termometr owulacyjny geratherm elektroniczny i jestem zadowolona :-)

    Życzę powodzenia w staraniach, oby były jak najkrótsze! :-)

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 11 września 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po wizycie u lekarza dzisaj natknelo mnie I zrobilam test paskowy I wyszla mi bladzutka kreseczka. Znowu jaks pomylka

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • natalia000 Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 11 września 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzi, zobaczymy jak to będzie :) O, ja mam tej samej firmy tylko analogowy, ale jeszcze nie dotarł, bo dopiero dziś zamówiłam. A mierzysz od 1 dc czy czekasz aż krwawienie ustanie?
    Największy problem mam z próbkami śluzu, słabo mi idzie wyłapywanie na papierze. Chyba nie produkuję go w jakichś kolosalnych ilościach, a jak sama pobieram próbki to też nie wiem czy robię to dobrze. Gdzieś czytałam, że przy szyjce może gromadzić się śluz kremowy, chociaż bezpośrednio na niej jest już ten płodny. I bądź tu mądry, a jeszcze tę próbkę wydostać... mam wrażenie, że całe wnętrze tym nakremuje przy wyjmowaniu i mi nic nie zostaje to obejrzenia :D No, ale tego może jeszcze się nauczę :) a czy jest otwarta czy zamknięta to już w ogóle jest dla mnie czarna magia, nigdy nie wiem, a nie chcę zbyt nachalnie się tam macać i może jeszcze się uszkodzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Natalia000! Piateczka, jesteśmy w tym samym dniu cyklu i po owulacji! :)

    natalia000 lubi tę wiadomość

  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 11 września 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziewczyny które zafasolowały jakie macie objawy ? macie śluz? jaki? kiedy się pojawił?

    Objawy raz są raz nie ma. Dzisiaj 10dpo i żadnych objawów. Mniej więcej 7dpo ból jak na @ i utrzymywal się do wczoraj, piersi nabrzmiale ale też jak przed miesięczką. Sluz jest ale mało tylko na papierze zostaje trochę taki przezroczysty mieszany z białym kremowym, raczej lepki nierozciągliwy

    f2w3csqv689n39p9.png
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 11 września 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqa wrote:
    U mnie 2 kreski i na początku były objawy, piersi większe, zawroty,
    a teraz nie ma prawie nic .. śluzu też nie .. (no momentami mdłośći ale to nawet jak sięźle coś rozwija to mdłości są ) i się zastanawiam, czy wszystko tam ok ...

    Nulga nie mogę znaleźć Twoich wcześniejszych wypowiedzi. W którym jesteś tygodniu lub dniu po ovu? Robiłaś betę? U mnie podobno. Coś była a dzisiaj cisza...

    f2w3csqv689n39p9.png
  • natalia000 Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 11 września 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skylight widzę, że niedługo testujesz :) będę trzymać za Ciebie kciuki :) ja jak jutro mnie @ nie nawiedzi to też celuję na powtórkę testu 13/14.09 :)

    skylight lubi tę wiadomość

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 11 września 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile tu się podziało, gratulacje dla wszystkich dziewczyn którym się udało! :)

    Przedszkolanka a za Ciebie mocno trzymam kciuki, trzeba wierzyć że będzie dobrze, czekam na mam nadzieję dobre wiadomości :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • belly_love Ekspertka
    Postów: 205 118

    Wysłany: 11 września 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 27 dc, od popołudnia plamienie, @ się rozkręca :/

    Starania od 01.2018
    Kwiecień 2019 - [*] 6 tc
    30.09.2019 - beta 124,5 ❤️ (4t+5)
    02.10.2019 - beta 430,6 ♥️ (5t+0)
    10.10.2019 - beta 5673,0 ♥️ (6t+2)
    14.10.2019 - jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    28.10.2019 - jest już ♥️, fasolka ma 1,5 cm

    Encorton
    Duphaston
    Heparyna
    Euthyrox
  • Paulii Przyjaciółka
    Postów: 80 122

    Wysłany: 11 września 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki u mnie ginekolog zapalił dziś nadzieję:) po usg powiedział iż "z tego" ciaza będzie, że gratuluję i 24.09 zaprasza z wynikami bety. Tak, wiem że to za wcześnie żeby cokolwiek mówić, bo OWU byłam w piatek 7.09.2018. Mimo to bardzo pozytywnie mnie to nastąpiło. Dostałam także zdjęcia usg, jako te po owulacji. Niestety jak powiedział mi powyższe słowa, to ja jakby oderwana od rzeczywistości nie zapytałam co dokładnie na tym usg jest :P może któraś z Was jest ekspertem? Ja dopiero miałam 1 monitoring cyklu, i nie do końca ogarniam :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0d0ed557fa77.jpg

    natalia000, przedszkolanka:), Izaw, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    Listopad 2018 - 11 tydzień - poronienie - zabieg

    1 stycznia 2019 - II kreski na teście - czekam na pierwszą wizytę u ginekologa
  • natalia000 Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 11 września 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulii gratulacje! :) Spokojnej ciąży :)

  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 11 września 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldfinch26 wrote:
    Nulga nie mogę znaleźć Twoich wcześniejszych wypowiedzi. W którym jesteś tygodniu lub dniu po ovu? Robiłaś betę? U mnie podobno. Coś była a dzisiaj cisza...

    Goldfinch, okres miałam 16.08. więc wychodzi 4 tydzień ? dobrze ja to liczę?
    Ovu nie wiem dokładnie kiedy miałam, na podstawie objawów organizmu moim zdaniem 12/13 dc, a wg aplikacji, która obliczała też na podstawie temperatury to owu była 15dc.
    Czyli ja przyjmuje, że to u mnie 12 dpo, a 27 dcyklu.
    Bety nie robiłam, i w sumie nie chcę na razie, bo się boje, że będę się niepotrzebnie stresować czy rośnie dobrze czy nie .. no sama nie wiem..

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 11 września 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belly_love wrote:
    U mnie dziś 27 dc, od popołudnia plamienie, @ się rozkręca :/
    umnie chyba cos podobnego. w 10 dpo spadla mi temperatura I tego samego dnia zaczelam plamic teraz co zmienilo w lekkie plamienie. brak jakich kolwiek boli menstruacyjnych. dzis lekarka zlecila mi badania w tym bete. powiedziala ze nawet jesli krwawie to nie znaczy ze niemoge byc w ciazy.kolo 17 zrobilam test paskowy I wyszla mi bladzutka kreseczka. tak ze cyrk na kulkach:(

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Paulii Przyjaciółka
    Postów: 80 122

    Wysłany: 11 września 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalia000 wrote:
    Paulii gratulacje! :) Spokojnej ciąży :)
    Kochana u mnie to nic pewnego jeszcze. Za wcześnie żeby coś mówić, choć ginekolog mówił dziś z przekonaniem :) dodałam zdjęcie usg, bo widzę tam mały pecherzyk/kropek - tylko ciężko mi to zinterpretować. Czy to po prostu jajeczko przed zagniezdzeniem, czy co? Jestem 4dni po OWU. :)

    Listopad 2018 - 11 tydzień - poronienie - zabieg

    1 stycznia 2019 - II kreski na teście - czekam na pierwszą wizytę u ginekologa
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 11 września 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulii wrote:
    Kobitki u mnie ginekolog zapalił dziś nadzieję:) po usg powiedział iż "z tego" ciaza będzie, że gratuluję i 24.09 zaprasza z wynikami bety. Tak, wiem że to za wcześnie żeby cokolwiek mówić, bo OWU byłam w piatek 7.09.2018. Mimo to bardzo pozytywnie mnie to nastąpiło. Dostałam także zdjęcia usg, jako te po owulacji. Niestety jak powiedział mi powyższe słowa, to ja jakby oderwana od rzeczywistości nie zapytałam co dokładnie na tym usg jest :P może któraś z Was jest ekspertem? Ja dopiero miałam 1 monitoring cyklu, i nie do końca ogarniam :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0d0ed557fa77.jpg


    Mi tak powiedział w zeszłym cyklu w 17dc jak byłam 4 dni po Ovu ze endo 17mm a zawsze było 10 po ovu ale niestety przyszedł okres trzymam kciuki żeby u Ciebie był dzidziuś

    qb3cpiqv120x7xhb.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ