X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Goldfinch26 Autorytet
    Postów: 429 212

    Wysłany: 12 września 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulqa wrote:
    Goldfinch a jak u Ciebie dzis ? Przepraszam, ale nie jestem w stanie nadrobić całego dnia.
    Dalej masz te bóle brzucha ? Robiłaś betę?
    Ja rano chciałam dłużej pospać i stwierdziłam, że sniadanie zjem dopiero w pracy.
    I co zauważyłam, to to, że na czczo normalnie pociąga mnie na wymioty .. bleh .. więc musiałam cos zjeść wcześniej.. nie wiem czy to dobrze czy źle ..
    A jak u Ciebie z objawami ?


    Dzisiaj robiłam betę, wynik mam 34,50. Także ciaza jest i mam nadzieję że hcg będzie rosło. U mnie dzisiaj jest całkiem dobrze. Chyba wczoraj było najgorzej jeśli chodzi o bóle. Na razie nie mam mdłości, ale nie smakuje mi słodkie a przed kochałam wszystko co słodkie. Mam chęć na cytrusy a najbardziej cytrynę. Takie moje objawy na razie :) A u Ciebie jak to wygląda u Ciebie ? Masz jeszcze jakieś objawy oprócz mdłości?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2018, 21:44

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    f2w3csqv689n39p9.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 12 września 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Nie zwracaj uwagi na komentarze tej kobiety ona juz dawno ma ze soba problem ;) gratuluje bety :** teraz musisz byc spokojna a co do jadu to tylko jedna osoba na forum wyzywa od tempakow osoby mi sie to nie podoba mialam nie pisac ale oczernianie obrazanie to bardzo zla cecha ktora trzeba eliminowac... powodzonka na testach ;)
    dziękuje bardzo :* już ochłonęłam :)

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 12 września 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tutaj cały przekrój społeczeństwa, jesteśmy w różnym wieku, po przejściach i z czystą kartą, z różnym wykształceniem podejściem do życia, łączy nas tylko to, że staramy się o dziecko :)

    Ja np. nigdy nie wzięłabym Was na przejażdżkę samochodem ze mną jako kierowcą - jestem takim nerwusem, że poleciałyby we mnie dzidy po odsluchaniu wszystkich wiązanek, jakie potrafię rzucić do innych kierowców podczas 15- minutowej jazdy ;) mam akurat do tego mikro cierpliwość, inni mają do innych rzeczy, tyle.

    Pochwalę się, że byłam na studiach położniczych, ostatecznie zmieniłam kierunek, ale ten temat zawsze mnie interesował. Trochę wiem, dlatego tak się tutaj czasami wymądrzam, nie miejcie mi za złe, mam dobre intencje, Isaura na pewno też. Jeśli czegoś nie wiem, to się raczej nie wypowiadam, lub doczytuję. Przecież o to tu chodzi, żebyśmy sobie pomagały i wymieniały się doświadczeniami.

    P.S. Przedszkolanka, dasz lajka? ;) plis ;P

    iwwk, patuniek86, czarnulka24, MałaMi90, Goldfinch26, przedszkolanka:), Nulqa, Paulii, Izaw, Markel, Isaura81, Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 12 września 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka ja dałam żebyś miała więcej :D

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 12 września 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka-wprawdzie nie nazywam się przedszkolanka, ale plusa masz ;-)

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 12 września 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co mnie najbardziej fascynuje to ze kobiety potrafią być dla siebie czasem takie okrutne czasami czytam komentarze np pod zdjęciami z karmienia piersią rany każdy każdego atakuje ze złe robi itd myśle ze za dużo czasu ludzie spędzają na złych emocjach. Wiecie trochę jak jest na forum to zawsze trochę jak kłótnia przez SMS jak kogoś nie widzisz nie słyszysz to obiór masz tego co mówi w tym przypadku pisze bardzo rożny.

    Ja trzymam za Was kciuki i ogólnie podziwiam wszystkie kobiety bo naprawdę mamy w życiu tak wiele ról do spełnienia a tylko 24h ze każda jest bohaterka swojego domu i życia :)

    Miłej nocy Wam życzę i tego aby na nasze forum złe emocje nie przychodziły. A Isaure trochę już znam z forum szanuje lubię jej rady i wypowiedzi aczkolwiek rozumiem druga stronę ze poczuła się obrażona.

    Więcej zrozumienia i miłości

    Ps Przedszkolanka wierz lub nie ale kciuki trzymam bardzo mocno za jutro

    iwwk, Mika88, przedszkolanka:), Beata81, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 12 września 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwwk, patuniek - normalnie made my day :D

    iwwk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Jest tutaj cały przekrój społeczeństwa, jesteśmy w różnym wieku, po przejściach i z czystą kartą, z różnym wykształceniem podejściem do życia, łączy nas tylko to, że staramy się o dziecko :)

    Ja np. nigdy nie wzięłabym Was na przejażdżkę samochodem ze mną jako kierowcą - jestem takim nerwusem, że poleciałyby we mnie dzidy po odsluchaniu wszystkich wiązanek, jakie potrafię rzucić do innych kierowców podczas 15- minutowej jazdy ;) mam akurat do tego mikro cierpliwość, inni mają do innych rzeczy, tyle.

    Pochwalę się, że byłam na studiach położniczych, ostatecznie zmieniłam kierunek, ale ten temat zawsze mnie interesował. Trochę wiem, dlatego tak się tutaj czasami wymądrzam, nie miejcie mi za złe, mam dobre intencje, Isaura na pewno też. Jeśli czegoś nie wiem, to się raczej nie wypowiadam, lub doczytuję. Przecież o to tu chodzi, żebyśmy sobie pomagały i wymieniały się doświadczeniami.

    P.S. Przedszkolanka, dasz lajka? ;) plis ;P
    Tu nie chodzi o wiedze tylko o szacunek do reszty ? Przykro sie to czyta. Tym bardziej ze pewna osoba krytykuje dziewczyny ze lykaja suplementy ziola i inne a w stopce ma nie wiele lepiej ;) A jesli chodzi o wiedze medyczna to kazda ma swojego lekarza prowadzacego jednak i tu trzeba uwazac bo lekarze tez bywaja omylni.

    Goldfinch26 lubi tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 12 września 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Eam najlepsza rzecz w tym cyklu ze na owulke kiedy powinnam być piękna wysypało mnie i wyglądałam jak nastolatka a teraz przed okresem pol pryszczyka można ?:)

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 12 września 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Menka888 to nie jest tak, ze jesteś kłamczuchą, mąciwodą czy kimś złym. Wydawało mi się to po prostu nieprawdopodobne że tak wczesną ciąże da się wykryć tak strasznie szybko. Jest tutaj tyle dziewczyn które szukają informacji medycznych na forum (CO JEST BARDZO ZŁE) i Twoim przykładem się sugerując pójdą do lekarza z taką niską betą pare dni po owulacji i nie zobaczą nic poza badaniem krwii i się załamią. Życzę Ci jak najlepiej Menka i Twojej siostrze tez :) niech fasolka rośnie zdrowo :)

    Ps a Isaura nie jest złym człowiekiem, jest najbardziej życzliwą osobą na tym forum i też życzy wszystkim najlepiej :) zreszta znasz ją z wątku staraczek :*
    no własnie znam i od początku nie podobał mi się ton jej wypowiedzi, taki wyniosły i umaralniający, że ma się wrażenie, że wszystkich traktuje z góry jakby była naszym guru, jakby miała wszystkich za czarnogród. To nie jest parde dni po ovu tylko 16 i 27dpo. Zastanawia mnie dlaczego się tak dziwicie i nie dowierzacie, że 8 dni po zagnieżdżeniu(zaznaczam zagnieżdżeniu - nie owulacji), 16 dpo i 4 dni po spodziewanej miesiączce, jest tam pęcherzyk 2 mm? Co w tym nadzwyczajnego?

    Mika88 lubi tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 12 września 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Nie byloby tematu gdyby to byla jednorazowa akcja wczoraj miala miejsce ale dzisiaj wchodze na forum zagladam co u Was i dym. Jesli chodzi o Isaure to niech ona sie nie kieruje tylko podrecznikiem kiedys tez myslalam ze wszystko musi byc jak w podreczniku wiele razy mnie to zmylilo. Przedszkolanka na cp jest dziewczyna ktora miala slabe przyrosty bety i jak do tej pkry jest w ciazy musialabys poszperac wiec wszystko jest mozliwe ;) to daje nadzieje;)

    No serio? Dziewczyny, o co tu w tym chodzi? Nie było mnie tu kilka dni i takie przepychanki. To forum ma nas wszytkie wspierać, ile można drazyc post napisany pewnie pod wplywem chwili (który wg mnie nie był jakoś mega obraźliwy, tzn ja bym się tak nie uniosła gdyby tyczyl się mnie). I ja się wcale Isaurze nie dziwie, wiele razy miałam ochotę coś napisać, jak czyta się różne, sory, brednie. Dajcie już na luz, bądźmy w tym razem, niech na to forum wchodzi się z przyjemnością, jak to było parę dni temu.

    RudaAnna lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strona 97

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 12 września 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety są czasem ciężkie, nie bez przyczyny mówi się, że gdyby kobiety rządziły światem byłby foch za fochem i wojna za wojną (sorki jeśli kogoś uraziłam) Ale tutaj na forum nie znamy się, tak jak piszecie, mamy jeden wspólny cel, bycie matkami. Zamiast prowadzić małe wojenki powinnyśmy się wspierać. Myślę, że Isaura nie miała nigdy nic złego na myśli, każdy ma czasem gorszy dzień. Nie znam jej nie, mi oceniać jakim jest człowiekiem, ale myślę, że dogłębne analizowanie każdej wypowiedzi na forum jest bez sensu, szkoda czasu nerwów i życia, a u niektórych z nas życia naszych małych istotek. Jak ktoś czasem coś kąśliwie napisze w naszym kierunku, nie lepiej odpisać na spokojnie? Albo odpuścić? Korona z głowy nie spadnie, a oszczędzi to wiele nerwów.

    Nie wypowiadałam się, bo dla mnie cała afera jest trochę dziwna, taka z "dupy" a po krótkim przeanalizowaniu wielu postów zwróciłam uwagę na jedną rzecz i muszę przyznać rację Isaurze w pewnej kwestii, zapewne niektóre się domyślą o co chodzi. Nie chcę rozpętywać kolejnej burzy więc nie piszę wprost o co chodzi :)

    Przesyłam mocne uściski dla wszystkich, bądźmy dla siebie milsi każdego dnia, a życie będzie zdecydowanie przyjemniejsze :) Piszę to ja, osoba, która dostała nie raz od życia/ludzi kopa, a wciąż wierzy, że trzeba być miłym i nie wyładowywać swoich frustracji na innych :P

    OlivkowaMama, Niezapominajka2, Isaura81, Beata81 lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dzisiaj byłam na pobraniu krwi. Co mnie zszokowało to wynik progesteronu to 71.06 a jestem troszkę ponad tydzień po owulacji. :D Jeszcze edstradiol podwyższony, ponoć w ciązy to normalne. Ale się nakręciłam! :D

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko... ;) nic więcej nie powiem.

    Moje wyniki (7 dpo):

    progesteron 23 ,30 ng/ml (bez smarowania się!)
    estradiol 132,60 pg/ml
    prolaktyna 9,4 ng/ml

    Piersi się obudziły, podbrzusze też.
    Na prolaktynie nic a nic sie nie znam, będę wdzięczna za opinie.

    przedszkolanka:), Evli, Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 12 września 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 przecież czytałam, nadrobilam. I tak jak pisze iwwk ta afera jest z dupy.

    Testuję 5 października, jest już nawet wątek, meeega wcześnie. Zostaję narazie z Wami, żeby kibicować :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 12 września 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlivkowaMama wrote:
    Mika88 przecież czytałam, nadrobilam. I tak jak pisze iwwk ta afera jest z dupy.

    Testuję 5 października, jest już nawet wątek, meeega wcześnie. Zostaję narazie z Wami, żeby kibicować :)
    no nie wiem czy z dupy... napisałam jaka jest sytuacja u mnie i u siostry i się strasznie zmartwiłam,że jest cos nie tak a tu takie zarzuty, że jestem botem, mąciwodą i piszę kłamstwa na które nikt mi niechce nawet odpisać - jakby dała mi do zrozumienia, że wszyscy tu mnie mają za wariatkę/? Wysmiewanie się z kogoś na forum jest według wszystkich Was ok? Nikt nie widzi problemu? Inne dziewczyny napisały grzeczniej jesli uważały to za niemożliwe, że moze błąd lekarza, laboratorium - tak po ludzku ze wsparciem bo serio się martwimy a tu od razu z grubej rury!! Taki mamy u nas przypadek i nie jest mi do śmiechu. Liczyłam na jakieś rady, może któraś tak miała i wszytko się potem ułożyło? A Isaura myśli według szablonu książkowego - jak nie pasuje to zgnoić bo kłamie! Uwierzcie wolałabym, żeby było inaczej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2018, 22:26

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 12 września 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    O matko... ;) nic więcej nie powiem.

    Moje wyniki (7 dpo):

    progesteron 23 ,30 ng/ml (bez smarowania się!)
    estradiol 132,60 pg/ml
    prolaktyna 9,4 ng/ml

    Piersi się obudziły, podbrzusze też.
    Na prolaktynie nic a nic sie nie znam, będę wdzięczna za opinie.


    Sung jaki piękny wynik proga bez wspomagaczy !!!

    Sung lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 września 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka dałam lajka,ale masz duźo ich :o :D

    Kozgo ja wiem :*

    Almond to trzymam kciuki ;)
    Sung według mnie wyniki bardz dobre -prolaktyna również ;)

    Sung lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nulqa Ekspertka
    Postów: 136 89

    Wysłany: 12 września 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldfinch26 wrote:
    Dzisiaj robiłam betę, wynik mam 34,50. Także ciaza jest i mam nadzieję że hcg będzie rosło. U mnie dzisiaj jest całkiem dobrze. Chyba wczoraj było najgorzej jeśli chodzi o bóle. Na razie nie mam mdłości, ale nie smakuje mi słodkie a przed kochałam wszystko co słodkie. Mam chęć na cytrusy a najbardziej cytrynę. Takie moje objawy na razie :) A u Ciebie jak to wygląda u Ciebie ? Masz jeszcze jakieś objawy oprócz mdłości?
    No to się cieszę, że bóle trochę przeszły.
    I mega zazdroszczę, że nie masz ochoty na słodkie. Chciałabym, żeby i mnie od słodkiego odrzucciło, co chyba jest nierealne.
    Dziś mnie mega plecy bolały, ale to chyba przez niewygodne krzesło w pracy :P
    No i super, że beta CI wyszła. Powtarzasz za 2 dni ?

    Ja na razie nic nie będę sprawdzać, no może jedynie w weekend jeszcze raz zatestuje zobaczyć, czy kreseczka jest ciemniejsza :P

    1c9d649ec9752ed178aec608a57423f4.png

    30tc- 06.06.2018 [*]
    8tc - 15.10.2018 [*]
    7tc- 12.09.2019 - ciąża bezzarodkowa
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ