X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 17 września 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka, my wczoraj mieliśmy pierwszą rocznicę, zazdroszczę Ci tych emocji <3 Oglądając swój film z wesela pomyślałam o Tobie jaka fajna impreza Cie czeka ! :) Co by nie było to tak jak mówisz, masz swoją nagrodę - ślub :)

    Nona, Niezapominajka2, Izaw, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1486 956

    Wysłany: 17 września 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka idź na tę bete, uzbrój się w cierpliwość i będziesz wiedzieć na czym stoisz. Nie zakładaj najgorszego.

    Maltusia gratulacje :)

    17.04.24 betahcg 4,32 mIU/ml prog 1,99 ng/mL
    19.04.24 betahcg 10,03 mIU/ml
    23.04.24 betahcg 2,23 mIU/ml prog 0,26 ng/ml
    💔


    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:47

    Maltusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:47

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia gratuluję;)
    Niezapominajka jest ok ,póki co lekka @ jest.

    Maltusia lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    z włosami luzik, całą ciążę farbowałam. Jak możesz to farbą bez amoniaku.
    No ja mam wlasnie blond rozjasniane :/

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 września 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Maltusia gratulację :)

    Czarnulka nie trać nadziei! Objawy jak na @ są częste we wczesnej ciąży, każda kobieta jest inna i inaczej też to wszystko przebiega, nie zakładaj od razu najgorszego :* Zobaczysz będzie wszystko dobrze ! :) Rozumiem, że się boisz, nie dziwię się, ale staraj się wprowadzić trochę pozytywnego myślenia :)

    Mi objawy jak na @ przeszły 2 dni temu czyli tak jakbym była już po @ teraz się czuję. Dzisiaj plamienia brak uff. Jestem dobrej myśli, zaraz uciekam do lekarza, pewnie za dużo się nie dowiem.

    Zastanawiam się czy brać l4 czy jeszcze chodzić do pracy. Mam pracę stojącą 12h, trochę dźwigania, biegania, stresu. Nie chcę nikomu mówić, bo wiem, że jak się rozniesie to będą chcieli się mnie pozbyć nim założę kartę ciąży.
    Iwwk tak wiem w zeszlej ciazy mialam bole brzucha codziennie .. az nie do wiary do samej cc codZiennie bralam nospe na to..
    Ale nie o to dokładnie chodzi o sam bol.
    Tylko o to ze 9 dpo test negatywny w 10dpo test wyszedl pozytywny , 11 dpo tez poZytywny i to bardzo lacznie zrobilam z 4-5 testow wszystkie pozytywne ..
    12 dpo nie robilam test ale w 13dpo zrobilam i to po calej nocy nie siusiania i co ledwo widoczna kreska .. w ten dzien zrobilam jeszcze dwa praktycznie juz ledwo co bylo widac .. dzis z rana zrobiłam mimo ze wczoraj brzuch bolal i co negatyw .. ale dziwne bo piersi dzis stały sie wrazliwe na dotyk ale to pewnie dlatego bo zbliza sie krwawienie ...
    Wiem ze to ciaza biochemiczna bo jak inaczej mozna to wytłumaczyć?

    Dis mam 31dc moje cykle to 24-25 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 10:14

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 17 września 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia cudowne wieści z samego rana ! :)

    Mi się mega dluuuuuzy już ten cykl.

    Izaw, Maltusia, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 września 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    No ja mam wlasnie blond rozjasniane :/
    Masz cale wlosy na blad czy pasemka ? Mozesz poprosic jesli masz pasemka zeby nie robila ci od samej gory tylko z jeden cm ponizej ewentualnie mozesz od glowy sobie zrobić jakis inny kolor farba taka bezpieczna bez amoniaku ..a i jesli to jest przed @ to nie ma takiego zagrozenia .. wiadomo strach jest ale

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 17 września 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka no dziwna sytuacja, ale póki @ nie będzie to zawsze jest jakaś nadzieja, a testy czasami więcej szkody niż pożytku robią, też już wczoraj miałam ochotę kupić i dzisiaj rano zrobić, ale ostatecznie poszłam na betę i idę do lekarza. Nie chcę sobie głowy psuć. Choć z założenia wychodzę, że lepiej nastawiać się na najgorsze i później się miło zaskoczyć niż robić sobie złudne nadzieje :] Ale i tak trzymam za Ciebie kciuki :*

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 września 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Czarnulka no dziwna sytuacja, ale póki @ nie będzie to zawsze jest jakaś nadzieja, a testy czasami więcej szkody niż pożytku robią, też już wczoraj miałam ochotę kupić i dzisiaj rano zrobić, ale ostatecznie poszłam na betę i idę do lekarza. Nie chcę sobie głowy psuć. Choć z założenia wychodzę, że lepiej nastawiać się na najgorsze i później się miło zaskoczyć niż robić sobie złudne nadzieje :] Ale i tak trzymam za Ciebie kciuki :*
    Dzięki ;) ale ja juz nadzieji nie mam .. watpie zeby wszystkie testy byly bledne .. te co robilam wczoraj i dzis

    Daj znać jak beta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 10:25

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 17 września 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    Maltusia gratulacje :)
    I widzisz wyszło, mówiłyśmy, żebys cierpliwie czekała, że jeszcze za wczesnie :)
    Ja już po becie i progu, teraz najgorsze - czekane na wyniki... wrrr
    Ciekawa jestem jaki dziś przyrost. Na szczęście jutro idę do lekarza to może juz tam cos wiecej bedzie widać i rozwieje moje wątpliwości.

    przedszkolanka:), Niezapominajka2, Maltusia, Izaw lubią tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Masz cale wlosy na blad czy pasemka ? Mozesz poprosic jesli masz pasemka zeby nie robila ci od samej gory tylko z jeden cm ponizej ewentualnie mozesz od glowy sobie zrobić jakis inny kolor farba taka bezpieczna bez amoniaku ..a i jesli to jest przed @ to nie ma takiego zagrozenia .. wiadomo strach jest ale
    Prawie cale od skory glowy robie ciemniejszy kolor a restza blond. Jesli chodzi o test to najlepiej poczekac do terminu zeby nie potzrebnie sie nie dolowac a jak okres przyjdzie to juz zaczyna sie nowy cykl a tak trzeba czekac te testy niektorym wychodza wczesniej innym nie przykladem jest Maltusia zrobila test 8 11 i 14 i dopiero 14 jej wyszedl tak jak mowilam a jak nie to zapic smurki i dzialac dalej ;)

    Izaw lubi tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 września 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Prawie cale od skory glowy robie ciemniejszy kolor a restza blond. Jesli chodzi o test to najlepiej poczekac do terminu zeby nie potzrebnie sie nie dolowac a jak okres przyjdzie to juz zaczyna sie nowy cykl a tak trzeba czekac te testy niektorym wychodza wczesniej innym nie przykladem jest Maltusia zrobila test 8 11 i 14 i dopiero 14 jej wyszedl tak jak mowilam a jak nie to zapic smurki i dzialac dalej ;)
    Ja mam cykle 24-25dni zrobilam test w okolicach tych dni byl pozytywny teraz jestem tydzien po @ i test negatywny ..

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 17 września 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Przedszkolanko zaczęło się... spokojnie, nie bój się na zapas. Obyś nie musiała cierpieć.

    Meggs czy Ty powtarzasz test dziś lub jutro? Ja mimo wszystko nadal wierzę, że to nie @- chyba trochę za szybko, co?

    Sung, kozgo u was @ jeszcze nie zagościła? Widziałam, że nastroje przez chwile były podłe, ale same tu innych dopingujecie - nie ma @ to nic nie jest przesądzone :)

    Najmlodsza, takie bóle jajników są normale i na swoim przypadku mogę Ci powiedzieć, że im bardziej się dopatrujesz tym bardziej je czujesz. W zeszłym cyklu czułam jajniki naprzemiennie, momentami ledwo wytrzymywalam. W tym do kilku dni po owu tez, ale już byłam zbyt zajęta i w rezultacie po prostu czułam, że coś tam pracują :)

    Ja październik chyba odpuszczam. Mam głupi uparty charakter i z pewnych osobistych względów nie chcę rodzić w czerwcu, a chyba tak by wypadało. Chociaż sprawdzałam jak by było teraz - poród 30 maja. .. tez jest ryzyko :( ojj. No ale na szczęście nie nastawiam się. Mam swoją nagrodę pocieszenia - ślub - w następnych miesiącach lepszej nie będę miała, szkoda nie skorzystać :D

    Nie czuję nic dziwnego. Na dole cisza, piersi wczoraj troszkę się obudziły. Jedyne co to temp zdecydowanie wyższa niż w poprzednim cyklu, ale zwalam to na stres przedślubny. Jeśli plamienie z poprzedniego cyklu się powtórzy, to w środę juz powinno być, wtedy w czwartek @

    U mnie do póki nie odstawię dupka to nie przyjdzie hehe mogłabym się oszukiwać długo :p dziś odstawiłam wiec w środę będzie @

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 17 września 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia wrote:
    Zrobiłam test i wyszła druga bladziutka kreska!! Serce mi wali i jestem w szoku
    Gratulacje!!!!

    Maltusia lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Ja mam cykle 24-25dni zrobilam test w okolicach tych dni byl pozytywny teraz jestem tydzien po @ i test negatywny ..
    Z jakiej firmy byl test moze jakis wadliwy nie polecam bobo testow jak @ nie ma bo to sie nie smutaj tylko lec na bete ;)

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 17 września 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matlusia gratulacje cudowna poniedziałkowa wiadomość.

    Czarnulka przykro mi chociaż nic noe jest jeszcze przesadzone.

    Sung ciekawe co jutro wyjdzie

    czarnulka24, Maltusia, Sung lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 września 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    U mnie do póki nie odstawię dupka to nie przyjdzie hehe mogłabym się oszukiwać długo :p dziś odstawiłam wiec w środę będzie @
    Ja tez dzis odstawilam clexan i duphason

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ