X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można od razu po cb.

    No ja wczoraj testowałam przecież (11 dpo). Temp 35.91 i biel.
    Dziś 36.30 (czyli praktycznie wróciła do normy), ale bez testu.
    Czuję podbrzusze cały czas. Wieczorem dość silnie. W dodatku po seksie mało nie zwróciłam... i to nie wina sexu ;)
    Jeśli nie dostanę @ to jutro test. Niestety muszę wiedzieć, bo jutro fizjo gin a za 2 dni rezonans...

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

  • Aga1000 Koleżanka
    Postów: 54 25

    Wysłany: 17 września 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    ja już nie mogę z moim wykresem.... testy negatywne, temperatura... teraz to już nie wiem kiedy była owulacja... a czy zatem czas <3 był dobry czy nie? (załamana).
    Swoją drogą, przeglądanie cykli działa przy nowym widoku-tragicznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 08:35

    e9037cdc78d45b63cc3e3518eeb1ea56.png
  • Mama_Sary Znajoma
    Postów: 28 12

    Wysłany: 17 września 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel viziru :( miesiączki póki co brak.

    3i49k6nlcqyjik3m.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 września 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung ciekawa sytuacja u Ciebie.. to czekamy do jutra..

    Jak moźna od razu po cb to ja po @ zaczne mierzyć tempke by wiedziec w razie W kiedy owu,ale testy odpuszcze teraz do wizyty.
    Póki co brzuch znośnie muli,leci mniej niż jak przy mojej standardowej @ tylko krzyze strasznie bolą :/

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 17 września 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jutro wybieram się na betę... zaczynam się tym stresować

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 września 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga wykres ladny,serducha też ok. Kiedy test?

    Mama Sary przykro mi.

    Maltusia czekamy ;)

    Mama_Sary lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Sung ciekawa sytuacja u Ciebie.. to czekamy do jutra..

    Jak moźna od razu po cb to ja po @ zaczne mierzyć tempke by wiedziec w razie W kiedy owu,ale testy odpuszcze teraz do wizyty.
    Póki co brzuch znośnie muli,leci mniej niż jak przy mojej standardowej @ tylko krzyze strasznie bolą :/
    Oczywiscie ze mozna nawet po poronieniu samoistnym nie mozna po lyzeczkowaniu.
    Nona u mnie podobny termin owulki chociaz nie wiem co to bedzie przy stymulacji wczoraj czulam prawa strone( nie drozna) a wieczorem lekko lewa na dodatek klotnia z mezem no tego mi jeszcze potrzeba przy staraniach :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle z telefonu nie widzę całych Waszych wykresów. Ucina je...

    Mika88 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 17 września 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Ja w ogóle z telefonu nie widzę całych Waszych wykresów. Ucina je...
    Palcem trzeba przesuwac ,ale wejść tylko moźna przez profil bo na miniaturce ucina.

    Sung lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła @ jak w zegarku . Wrzesień nie mój ale trzymam za was kciuki i lecę na listę październikowa ... Zostaje z wami do końca dziewczyny !!! Trzymam kciuki

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 września 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1000 wrote:
    Hej,
    ja już nie mogę z moim wykresem.... testy negatywne, temperatura... teraz to już nie wiem kiedy była owulacja... a czy zatem czas <3 był dobry czy nie? (załamana).
    Swoją drogą, przeglądanie cykli działa przy nowym widoku-tragicznie.
    Tez sie zgadzam , stary wyglad byl o duzo praktyczniejszy tu aby zobaczyc druga faze cyklu trzeba przesunąć wykres jak dla mnie maskara jakas ..

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 września 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę wczoraj juz tak mnie brzuch bolal byłam pewna że @ przyjdzie.. a tu cisza .. jeżeli ciąża sie nie rozwija to do kiedy takie krwawienie występuje?

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 17 września 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i wyszła druga bladziutka kreska!! Serce mi wali i jestem w szoku

    Renes, czarnulka24, Aga1000, Pani.B, natalia000, Niezapominajka2, Nona, speakyourmind93, przedszkolanka:), Słoneczko12, Najmłodsza_staraczka, Izaw, makalotia, Mała@, RudaAnna, Ariette1983, Sung, agniecha2101, moyeu lubią tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 17 września 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia wrote:
    Zrobiłam test i wyszła druga bladziutka kreska!! Serce mi wali i jestem w szoku
    Super gratuluję :)

    Maltusia lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Aga1000 Koleżanka
    Postów: 54 25

    Wysłany: 17 września 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety Maltusia! Gratki!:)

    @Przedszkolanka;),
    serio tak myślisz?
    Te temp tak sobie skakały, że nie wiem czy owu mi się nie przesunęła inaczej niż pokazało OF...
    No i w sumie, jeśli owu było w dniu, w którym jest oznaczona, to dziwne, że testy jeszcze negatywne;/

    Maltusia lubi tę wiadomość

    e9037cdc78d45b63cc3e3518eeb1ea56.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Maltusia i super mowilam. Kovhane powiedzcie mi bo mam problem natury kobiecej 6 pazdziernika mam wesele wtedy tez mi przypada termin ewentualnej @ no i wtedy planuje isc pofarbowac wlosy czy to bedzie bezpieczne blagam tylko nie krytykujcie mi sama nie wiem co zrobic bo juz dwa razy stracilam ciaze nie zakladam ze sie uda ale tez musze dmuchac na zimne co robic?

    Maltusia lubi tę wiadomość

  • Maltusia Ekspertka
    Postów: 175 144

    Wysłany: 17 września 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro lecę na betą i teraz, żeby tylko wszystko było dobrze. Choć na to już nie mam wpływu. To był mój 3cs.

    Nona, Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • natalia000 Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 17 września 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia wrote:
    Zrobiłam test i wyszła druga bladziutka kreska!! Serce mi wali i jestem w szoku

    Gratulacje!! :)

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 17 września 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Przedszkolanko zaczęło się... spokojnie, nie bój się na zapas. Obyś nie musiała cierpieć.

    Meggs czy Ty powtarzasz test dziś lub jutro? Ja mimo wszystko nadal wierzę, że to nie @- chyba trochę za szybko, co?

    Sung, kozgo u was @ jeszcze nie zagościła? Widziałam, że nastroje przez chwile były podłe, ale same tu innych dopingujecie - nie ma @ to nic nie jest przesądzone :)

    Najmlodsza, takie bóle jajników są normale i na swoim przypadku mogę Ci powiedzieć, że im bardziej się dopatrujesz tym bardziej je czujesz. W zeszłym cyklu czułam jajniki naprzemiennie, momentami ledwo wytrzymywalam. W tym do kilku dni po owu tez, ale już byłam zbyt zajęta i w rezultacie po prostu czułam, że coś tam pracują :)

    Ja październik chyba odpuszczam. Mam głupi uparty charakter i z pewnych osobistych względów nie chcę rodzić w czerwcu, a chyba tak by wypadało. Chociaż sprawdzałam jak by było teraz - poród 30 maja. .. tez jest ryzyko :( ojj. No ale na szczęście nie nastawiam się. Mam swoją nagrodę pocieszenia - ślub - w następnych miesiącach lepszej nie będę miała, szkoda nie skorzystać :D

    Nie czuję nic dziwnego. Na dole cisza, piersi wczoraj troszkę się obudziły. Jedyne co to temp zdecydowanie wyższa niż w poprzednim cyklu, ale zwalam to na stres przedślubny. Jeśli plamienie z poprzedniego cyklu się powtórzy, to w środę juz powinno być, wtedy w czwartek @

    iwwk, Izaw, Sung lubią tę wiadomość

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 17 września 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maltusia gratulację :)

    Czarnulka nie trać nadziei! Objawy jak na @ są częste we wczesnej ciąży, każda kobieta jest inna i inaczej też to wszystko przebiega, nie zakładaj od razu najgorszego :* Zobaczysz będzie wszystko dobrze ! :) Rozumiem, że się boisz, nie dziwię się, ale staraj się wprowadzić trochę pozytywnego myślenia :)

    Mi objawy jak na @ przeszły 2 dni temu czyli tak jakbym była już po @ teraz się czuję. Dzisiaj plamienia brak uff. Jestem dobrej myśli, zaraz uciekam do lekarza, pewnie za dużo się nie dowiem.

    Zastanawiam się czy brać l4 czy jeszcze chodzić do pracy. Mam pracę stojącą 12h, trochę dźwigania, biegania, stresu. Nie chcę nikomu mówić, bo wiem, że jak się rozniesie to będą chcieli się mnie pozbyć nim założę kartę ciąży.

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ