X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 23 września 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ja dziś mam chyba owu lub dzień po. Także dziś ostatni kieliszek. Do kiedy można alko/ do owu tak? ewentualnie kilka dni po.
    Ja raczej rzadko sobie pozwalam na alkohol, ale jeśli już to max do 2 dpo i to kieliszek wina nic więcej.

    Nona, Morelowanowa lubią tę wiadomość

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 września 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ja dziś mam chyba owu lub dzień po. Także dziś ostatni kieliszek. Do kiedy można alko/ do owu tak? ewentualnie kilka dni po.

    Podobno alkohol ma wpływ na rozwòj płodu od 15 dnia po zapłodnieniu. Polecam wpis na blogu mamyginekolog pt "Hipotetyczna Hania" :)

    natalia000 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:11

    Sung lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:11

    Beata81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:11

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 23 września 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulaka89 wrote:
    Hej.
    W piątek lub w sobotę okres mam dostać,a gin mi powiedział że widzi wczesna ciążę,więc testuje w piątek lub w sobote.Brzusio boli i od papierosów mnie odrzuca,nie umiem znieść zapachu ryby...ciekawe czy coś z tego będzie...

    Jestes tydzien po ovu a lekarz na usg widzi ciaze? To chyba jasnowidz.

    Sung, Paulii lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 23 września 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Podobno alkohol ma wpływ na rozwòj płodu od 15 dnia po zapłodnieniu. Polecam wpis na blogu mamyginekolog pt "Hipotetyczna Hania" :)
    nie wiem czy dobrze rozumiem ale 15 dni po to dopiero przy terminie @ ??

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs, Nona, Sung dziękuje za odpowiedź :) Ja też wiele razy miałam objawy i nic z tego nie było ale 7dpo kilka kropel krwi i potem dużo brunatnego śluzu to jest dla mnie nowość. Już trochę ochłonęłam. Zamówiłam bobo testy na allegro i cierpliwie na nie poczekam :)

    Biłam się z myślami od piątku i wystarczyło, że napisałam i już mi lżej... Dziękuję:)

    fiorella82, Sung lubią tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 23 września 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Zawyżyłam dzisiejszy zapis na wykresie o 0,1 bo ten brak snu i to, ze zmierzylam ja 3h wczesniej niz zwykle na pewno ma wplyw... taka mam nadzieje :) ale pocieszylo mnie to, co napiasalas :)
    Ja dzis zapomniałam zmierzyc kaplam sie jak juz karmiłam rano dzieci a przed tym napilam sie soku .. ale jeszcze później się położyłam i za godzinę zmierzylam z ciekawości .. zapisałam temp ale ja ignoriwałam jutro musze pamietac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2018, 22:23

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Myśle ze jak jutro będzie negatywny test to pozbędę się złudzeń na dobre. Mam stresa. Nie lubie rozczarowań

    Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy test :)

  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 23 września 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może niechlubnie przyznam się że w tym cyklu już nie byłam super restrykcyjna z alkoholem... pierwszy cykl staran to ani kropli bo przeczyatalam ze juz sie przygotowujac do ciazy warto odrzucić żeby zwiększyc lub moze nie obnizyc płodności. 2 cykl ledwo zamoczyłam usta po owu - a była taka wspaniała okazja bo był tygodniowy wyjazd w góry i trochę w Czechach no i byłam twarda i tylko łyczek czeskiego pifka... i akurat w tych górach przyjaciółka która ze mną była poczęła - i oczywiście normalnie sobie winko popijała... więc w tym cyklu, po tym jak mnie przekonała ta moja przyjaciółka że do okresu alko nie może mieć negatywnego wpływu odpuściłam - było winko około owu czerwone na zagnieżdżenie - po owu też, no i było wesele w 7 dniu po owu - i no powiedzmy nie upiłam się jakoś mocno no ale kilka kieliszków wypiłam - stwierdziłam że szkoda sobie jednak odmawiać w każdym cyklu skoro nie wiadomo ile to potrwa (starania) skoro tak to natura zorganizowała żeby nie szkodziło do okresu... No i fasol był twardziel bo 10 dnia czułam zagnieżdżenie i od tego dnia ciągle w podobny sposób czuję podbrzusze...
    ale oczywiście nie namawiam czy nie polecam alko - wiadomo im mniej tym lepiej dla zdrowia naszego i przyszłych dzieci :)

    Nona, Dori1811, Morelowanowa lubią tę wiadomość

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 23 września 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    oczywiscie 1 kieliszek czerwonego. Dzis ostatni.
    Nona ZDRÓWKO!!!
    Trzymam za Ciebie kciuki :)

    Nona lubi tę wiadomość

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 23 września 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w tamtym cyklu kieliszek wina wypilam i bylo to w okolicach owu i sie faktycznie udalo zaciazyc.. ale niestety biochemiczna ..

    A wiecie co ze moja znajoma wczoraj powiedziała mi ze jest w ciazy .. Kurczę tak chciałam jej powiedzieć ze ja tez byłam .. ale sobie pozniej mysle ze jak sie dlugo nie uda to beda non stop dopatrywać Kiedy..
    Druga znajoma w zeszłym roku mi mówiła ze strasznie chce miec dzidziuśiaa ale ze nie udaje im sie .. maja juz 4 letnia córeczkę z wpadki a teraz nie wiem co jest nie tak ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2018, 22:56

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 23 września 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariette1983 wrote:
    Ja może niechlubnie przyznam się że w tym cyklu już nie byłam super restrykcyjna z alkoholem... pierwszy cykl staran to ani kropli bo przeczyatalam ze juz sie przygotowujac do ciazy warto odrzucić żeby zwiększyc lub moze nie obnizyc płodności. 2 cykl ledwo zamoczyłam usta po owu - a była taka wspaniała okazja bo był tygodniowy wyjazd w góry i trochę w Czechach no i byłam twarda i tylko łyczek czeskiego pifka... i akurat w tych górach przyjaciółka która ze mną była poczęła - i oczywiście normalnie sobie winko popijała... więc w tym cyklu, po tym jak mnie przekonała ta moja przyjaciółka że do okresu alko nie może mieć negatywnego wpływu odpuściłam - było winko około owu czerwone na zagnieżdżenie - po owu też, no i było wesele w 7 dniu po owu - i no powiedzmy nie upiłam się jakoś mocno no ale kilka kieliszków wypiłam - stwierdziłam że szkoda sobie jednak odmawiać w każdym cyklu skoro nie wiadomo ile to potrwa (starania) skoro tak to natura zorganizowała żeby nie szkodziło do okresu... No i fasol był twardziel bo 10 dnia czułam zagnieżdżenie i od tego dnia ciągle w podobny sposób czuję podbrzusze...
    ale oczywiście nie namawiam czy nie polecam alko - wiadomo im mniej tym lepiej dla zdrowia naszego i przyszłych dzieci :)
    Ja przed drugą ciąża prawie rok nie miałam alkoholu w ustach, aż raz poszłam na babską imprezkę i się złamałam, dużo nie wypiłam, ale wystarczająco się rozluźniłam, po powrocie do domu był seksik, a po 2 tyg.test ciążowy pozytywny. Szkoda tylko, że ciąża zakończyła się w 9 tyg. a nie miesiącu.

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Wklejam link :)

    https://zapodaj.net/49ae45c316ade.png.html
    Wykres zapowiada sie dorze a z czego korzystasz z jakiwj aplikacji ? U mnie konto sie skonczylo i juz nie zamierzam wykupowac a korzystac z wykresow a aplikacji..

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 23 września 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis zaczęłam brac wiesiolka.. myślałam że jutro bedzie serduszkowanie ale dzis znowu troche krwawie .. wiec jutro nie wiadomo jak bedzie ale w sumie dopiero jutro 6 dc a z drugiej strony pamiętam jak owu nieraz byla w 10dc .. wiec by pasowało co nie co hmmm.. ale bym sie wkurzyla jakbym przeoczyla owu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2018, 23:08

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 23 września 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata81 wrote:
    Ja przed drugą ciąża prawie rok nie miałam alkoholu w ustach, aż raz poszłam na babską imprezkę i się złamałam, dużo nie wypiłam, ale wystarczająco się rozluźniłam, po powrocie do domu był seksik, a po 2 tyg.test ciążowy pozytywny. Szkoda tylko, że ciąża zakończyła się w 9 tyg. a nie miesiącu.

    Straszna szkoda - przykro mi :(
    moja koleżanka to w ogóle miała niezłą historię - starała się i dostała okres, jak zobaczyła okres to stwierdziła że nie ma sensu robić testu i pojechała na babski wyjazd gdzie spiła sie w trupa (tak mówiła) no i ile miała potem stresu jak się okazało że jest w ciąży... miała właśnie ten rzadki przypadek że jest krwawienie mimo ciąży... ale miała szczęście fasolka się zregenerowała i ma zdrową córeczkę

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • Ariette1983 Autorytet
    Postów: 266 177

    Wysłany: 23 września 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    A ja dzis zaczęłam brac wiesiolka.. myślałam że jutro bedzie serduszkowanie ale dzis znowu troche krwawie .. wiec jutro nie wiadomo jak bedzie ale w sumie dopiero jutro 6 dc a z drugiej strony pamiętam jak owu nieraz byla w 10dc .. wiec by pasowało co nie co hmmm.. ale bym sie wkurzyla jakbym przeoczyla owu

    sex mimo krwawienia chyba nie zaszkodzi... słyszałam o przypadkach jak ludzie zaszli włąsnie po sexie w czasie okresu więc może nie odpuszczaj skoro czujesz że warto...

    2nn33e3k17zi5yne.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 23 września 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariette1983 wrote:
    Straszna szkoda - przykro mi :(
    moja koleżanka to w ogóle miała niezłą historię - starała się i dostała okres, jak zobaczyła okres to stwierdziła że nie ma sensu robić testu i pojechała na babski wyjazd gdzie spiła sie w trupa (tak mówiła) no i ile miała potem stresu jak się okazało że jest w ciąży... miała właśnie ten rzadki przypadek że jest krwawienie mimo ciąży... ale miała szczęście fasolka się zregenerowała i ma zdrową córeczkę
    Ja w dwóch ciazach krwawilan w dniu @@@ ale ze temp byla dosc wysoko a krwawienie ustalo na drugi dzien zrobilam test i pozytywny oczywiście jeszcze zrobiłam z 10 testów w kolejnych dniach bo myślałam ze bylam w ciazy a dostałam okres i ciaza poleciala .. w ciazy ostatniej plamilam di 9 tyg pozniej w 11 krwotok dostalam ale ciaza sie utrzymala jakos

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2018, 23:15

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 23 września 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariette1983 wrote:
    sex mimo krwawienia chyba nie zaszkodzi... słyszałam o przypadkach jak ludzie zaszli włąsnie po sexie w czasie okresu więc może nie odpuszczaj skoro czujesz że warto...
    Raczej sie nie przelamie jakoś czuje ze nie bylo by komfortowo zobacze jutro.. moze sie skonczy @

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ