X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mnie proszę też na listę, a nóż widelec się uda...15 września wstępnie, wtedy ma być @. :)
    A co do supli, to wyczytałam tu że Ovarin daje radę i zaczęłam łykać, mój ma Salfazin :) zobaczymy czy i kiedy pomoże ;)

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Dołączam do Was :) będę testowała 1 września (szósta rocznica ślubu) ;)
    Chyba, że wcześniej dostanę @. Jestem mniej więcej 7dpo.

    Kurczę jak 7dpo to ja bym pewnie pierwszy test robiła już za jakieś trzy dni;) w poprzednich ciążach właśnie 10dpo wychodziły już dwie krechy:) u mnie 6dpo i obawiam się, ze nie dotrwam do 1 września;) choć może pojde zrobić to tsh i cały ten panel tarczycowy, to może strzelę sobie przy okazji betę...

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Widzę że 2.09 wolny wiec biorę :) proszę o wpisanie w ten termin.
    Zakładam testowanie 31.08, ale jesli bedzie negat to powtórzę w dzien spodziewanej @ 2.090
    Iga66 czy możesz powiedzieć, dlaczego miałaś hsg po 4 cs juz robione? Ja myślałam, że ciężko jest wyprosić to badanie... sorry, że taka ciekawska jestem, pewnie już o tym gdzieś na ovu pisałaś, ale nie mogę znaleźć :)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam test kurcze 5.09(bo wizyta 6.09) aleee,dzisiaj skoczyla tempka więc wczoraj/przedwczoraj byla owu(test pozytywny) i teraz nie wiem czy jest szansa na ewentualny pozytyw czy czekac do 8.09 a wizyte przesunąc? Jak myślicie?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Iga66 czy możesz powiedzieć, dlaczego miałaś hsg po 4 cs juz robione? Ja myślałam, że ciężko jest wyprosić to badanie... sorry, że taka ciekawska jestem, pewnie już o tym gdzieś na ovu pisałaś, ale nie mogę znaleźć :)

    Kochana HSG zlecił mi lekarz ponieważ mam prawie 40 lat, bardzo długo miałam spirale anty i cesarkę w poprzedniej ciąży. Wszystkie badania były ok wiec chciał sprawdzic czy w tym wieku po takich przejściach napewno wszystko jest drożne i to był strzał w 10tke! Okazało sie na HSG ze nie ma wogole drożności :( lekarza pod większym ciśnieniem udrożnil lewy jajowod i kazał się starać.
    W moim wieku troche szybciej lekarz reaguje bo czasu na dziecko zdecydowanie mniej.
    Ale badanie robiłam prywatnie 550zl ze znieczuleniem dożylnym wiec było niemal za tydzień od wizyty :)

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Iga66 czy możesz powiedzieć, dlaczego miałaś hsg po 4 cs juz robione? Ja myślałam, że ciężko jest wyprosić to badanie... sorry, że taka ciekawska jestem, pewnie już o tym gdzieś na ovu pisałaś, ale nie mogę znaleźć :)
    Ja mam 37 lat i hsg było po 6 cyklach. Mam 2 dzieci ale okazało się że były mikrozrosty. Widocznie po wcześniejszym łyżeczkowaniu i Stanach zapalnych. Miałam robione na NFZ.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Ja mam 37 lat i hsg było po 6 cyklach. Mam 2 dzieci ale okazało się że były mikrozrosty. Widocznie po wcześniejszym łyżeczkowaniu i Stanach zapalnych. Miałam robione na NFZ.

    Wiec faktycznie w naszym wieku szybciej działają :)

    Moja znajoma 30 letnia miała HSG dopiero po 1,5 starań i tez miała problem a 2cykl po zaszła i powiedziała ze żałuje straconych 1,5roku...

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Dziewczyny, a bierzecie jakieś dodatkowe suplementy dla starających się typu pregna, prenatal?

    Ja biorę w cholerę...
    i zioła piję...
    melisę czasem, ale do owu, bo w ciąży nie powinno się. I tu nie rozumiem, bo jedni polecają w ciąży, a inni właśnie nie. Jak coś jest ryzykowne to odstawiam.

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja biorę jod i witaminę d - te na receptę i kwas foliowy. W pierwszej fazie cyklu od tego cyklu także olej z wiesiołka. Mężowi daje póki co tylko Salfazin. Mam przeczucie, ze jednak niepowodzenia to moja sprawka, nie jego...

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A ja mam test kurcze 5.09(bo wizyta 6.09) aleee,dzisiaj skoczyla tempka więc wczoraj/przedwczoraj byla owu(test pozytywny) i teraz nie wiem czy jest szansa na ewentualny pozytyw czy czekac do 8.09 a wizyte przesunąc? Jak myślicie?
    Zawsze mozesz zamiast testu zrobic bete a jesli chodzi o wizyte to hmm moze narazie nic nie rob bo duzo czasu jeszcze do wizyty jesli bylaby @ tfu tfu to przesuniesz sobie
    Ja po ziolach czulam sie bardzo zmeczona ale lepszy efekt byl niz wiesiolek...

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika88 wrote:
    Zawsze mozesz zamiast testu zrobic bete a jesli chodzi o wizyte to hmm moze narazie nic nie rob bo duzo czasu jeszcze do wizyty jesli bylaby @ tfu tfu to przesuniesz sobie
    Ja po ziolach czulam sie bardzo zmeczona ale lepszy efekt byl niz wiesiolek...

    Tylko że do tego.czasu przesunie mi się juź pewnie o kolejne 2-4 tyg.bo ten lekarz ma branie..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A ja mam test kurcze 5.09(bo wizyta 6.09) aleee,dzisiaj skoczyla tempka więc wczoraj/przedwczoraj byla owu(test pozytywny) i teraz nie wiem czy jest szansa na ewentualny pozytyw czy czekac do 8.09 a wizyte przesunąc? Jak myślicie?
    Szansa jest zawsze :) ja bym przesunąła wizytę. To zamów wizytę w przód i najwyżej odwolasz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 14:32

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Wiec faktycznie w naszym wieku szybciej działają :)

    Moja znajoma 30 letnia miała HSG dopiero po 1,5 starań i tez miała problem a 2cykl po zaszła i powiedziała ze żałuje straconych 1,5roku...
    I też jestem 1 cykl po hsg. ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Kurczę jak 7dpo to ja bym pewnie pierwszy test robiła już za jakieś trzy dni;) w poprzednich ciążach właśnie 10dpo wychodziły już dwie krechy:) u mnie 6dpo i obawiam się, ze nie dotrwam do 1 września;) choć może pojde zrobić to tsh i cały ten panel tarczycowy, to może strzelę sobie przy okazji betę...
    Postaram się wytrwać do 1.09 :D
    Ale już czuję jakieś kłucia w jajnikach, takie delikatne po obu str- wcześniej się to w sumie nie zdarzało. Zakładam, że to psychika płata mi figla ;)

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92, ja tez jestem mistrzem w wyszukiwaniu sobie objawow. A jedyne co pamietam z obu ciąż, to, że czułam dużą wilgotność w tych miejscach;) poza tym nic, dlatego teraz, mimo czucia jajników nie nastawiam się. Przyznam się Wam, ze gdy myślę o tym moim tsh, to raczej nie powinnam się nastawiać na ciążę:( Choć kolezanka mi powiedziała, ze biore jod, a on podobno może obniżyć tsh, wiecie coś o tym?

    Ewelina92 lubi tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina jak nie wytrzymasz do 1, pisz. Wtedy i ja walnę sobie jeden teścik. Jeden taki mały;) nikt nie zauwazy hihi;)

    Ewelina92 lubi tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamiętam mdłości i ból przy implantacji ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ovarin można brać przy niskim stosunku lh : fsh? Szukam jakiegoś dobrego specyfiku a nie chciałabym sobie pogorszyć.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    I też jestem 1 cykl po hsg. ;-)
    No to jedziemy w tą samą stronę :) trzymam kciuki!!!

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zasiadłam właśnie do pracy z kieliszkiem czerwonego wina i talerzykiem pełnym orzechów różnej maści - ponoć dobrze robi na endometrium, bo z tego co pamiętam moje nigdy nie imponowalo grubością. .. ale takie wspomaganie akurat mi się bardzo podoba :D
    Edit: kurde, przypomniało mi się, jak bardzo lubię wino... szkoda, że można tylko kieliszek dziennie :( xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 19:21

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ