X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 7 września 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:35

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 września 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teczova bez przesady, to wynik mowi sam za siebie ;) <3 kiedy testujesz? W piątek?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 7 września 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Też miałam takie wrażenie, ale właśnie doszedł wynik LH: 5,19 mlU/ml.
    I stosunek LH:FSH wychodzi właściwe 1:2 a to chyba niezbyt dobrze :/ mam nadzieję, że, lekarz powie co dalej z tym robić.

    Ja miałam 1:33 I owu u mnie jest. Jest wszystko porządku;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:41

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 7 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Kurde czas sie ogarnac ze sportem! dzieki za info przytulanko.

    No na mnie nie liczcie. Robilam mój test umywalkowy czyli myje palucha, suszę i wkladam najglebiej jak sie da, odbijam na umywalce i patrze na kolor sluzu na tle bialej porcelany, jest beżowy, rozkreca się, jestem pewna, na wkladce tez, takze bede plamic po kropelce sobota i nd a w pon przyjdzie. W ciazy mialam duzo kremowego... ech przykro ale musze sie ogarnac, wiecej sexu i sportu!
    A nie lepiej patyczkiem do uszu? Na białym widać ładnie

    Nona lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 września 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona sport nie zaszkodzi,sex zresztą też ;) co do @ to jeszcze jej nie ma-i nie grzeb tam już bo podrażnić można!

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 7 września 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:35

    makalotia lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:41

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 września 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczowai prawidlowo ;) lepiej poźniej a zobaczyc konkret ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przypomnij Nona proga? Zapomniałam co kto robił... przepraszam...

    Dziewczyny sprawdźcie sobie statystyki zachodzenia w ciążę. Zdrowa para ma 25% szans w jednym cyklu! A większość z nas ma jakieś problemy zdrowotne. Niektóre wiek ;)

    Mój ból zawędrował na prawą stronę, mocny, a potem na podbrzusze. Jakbym rodziła :( a teraz ćmi znowu z lewej. Ja dziękuję za takie atrakcje tuż po owu :/

    przedszkolanka:), Mika88, OlivkowaMama lubią tę wiadomość

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1465 947

    Wysłany: 7 września 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka gratulacje :)
    Dajecie mi nadzieję. Od soboty codziennie jeździmy na rowerze po 16-20 km oby mialo to dobry wpływ.

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    Na deficycie kalorycznym:
    10.04 68,90 kg
    06.03 70,95 kg
    24.02 72,00 kg

    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 września 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung a nigdy nie miałaś tak po owu?

    Koktajlowa mąż też jeździ?;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 7 września 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja miałam 1:33 I owu u mnie jest. Jest wszystko porządku;)
    Ooo, to może rzeczywiście nie ma się co zamartwiać na zapas :) chociaż jeszcze fsh wydaje mi się zawyzone. Zastanawiam się, co w takiej sytuacji się robi. Bierze clo...? ^^ Bierzesz MalaMi jakieś leki?

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 7 września 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Aaa i najważniejszego nie napisałam gapa.. zgadzam sie Niezapominajka- ruch,ruch i jeszcze raz ruch! Ja zawsze biegalam dużo- najczęściej ze zwolnieniem z wf ;p po porodze pokochalam aktywnośc i myśle,że to ona mi unormowała hormony( pomogla z tarczycą,zgubiłam trochę tluszczu,unormowała prolaktynę,a dodatkowo zwracanie uwagi na to co sie je polubiły moje włosy(zgęstniały),skóra już nie jest sucha a i paznokcie mocne). Polecam kazdej 3x w tygodniu chociaz 30 min.tak dla siebie,nie chudnąc ale dla zdrowia ;)

    Ps.z tych endorfin po 10km.pobiegłam wprost do mc donalda obok hahahaha-bez wyrzutów sumienia :p


    To ja przy mojek aktywności powinnam mieć już conajmniej czworaczki przed pierwsza ciaza nie ćwiczyłam nic i 1cs a teraz trening 4-5h w tygodniu i starania od roku bez skutku

    Sung może to dobry zwiastun :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2018, 21:39

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 7 września 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z tym sportem ;) Przy pierwszej ciąży w pierwszym cyklu udało się bez żadnych wspomagaczy,a sportu uprawiam dużo więc może to miało dobry wpływ, zobaczymy jak to się tym razem na mnie przełoży :D Jeszcze 6 dni do testowania :D Jednak idę 13.09 na betę jeśli okres nie przyjdzie, mamy w planach wyjazd na weekend na rowery więc w razie czego trzeba będzie trochę łagodniej go spędzić :D Pobiegałam przed chwilą, humor się poprawił i nadzieja na dwie kreski wróciła eh :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 września 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Ooo, to może rzeczywiście nie ma się co zamartwiać na zapas :) chociaż jeszcze fsh wydaje mi się zawyzone. Zastanawiam się, co w takiej sytuacji się robi. Bierze clo...? ^^ Bierzesz MalaMi jakieś leki?
    sprawdziłam jak miałam przed pierwszą ciążą: fsh 6,42 LH 8,88= 0,7 . Byłam stymulowana ale ze względu na estradiol 10,8..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 września 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    To ja przy mojek aktywności powinnam mieć już conajmniej czworaczki przed pierwsza ciaza nie ćwiczyłam nic i 1cs a teraz trening 4-5h w tygodniu i starania od roku bez skutku

    Sung może to dobry zwiastun :)
    a co ćwiczysz? jak jesz?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 września 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Zgadzam się z tym sportem ;) Przy pierwszej ciąży w pierwszym cyklu udało się bez żadnych wspomagaczy,a sportu uprawiam dużo więc może to miało dobry wpływ, zobaczymy jak to się tym razem na mnie przełoży :D Jeszcze 6 dni do testowania :D Jednak idę 13.09 na betę jeśli okres nie przyjdzie, mamy w planach wyjazd na weekend na rowery więc w razie czego trzeba będzie trochę łagodniej go spędzić :D Pobiegałam przed chwilą, humor się poprawił i nadzieja na dwie kreski wróciła eh :D
    ah te endorfiny :D ja w weekend ćwiczyłam,ale pilates,secret Chody i we wtorek już się bałam to Kępka/Gaś dla ciężarnych- i wiecie że sie spociłam???? a taki lajcik :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 7 września 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    ah te endorfiny :D ja w weekend ćwiczyłam,ale pilates,secret Chody i we wtorek już się bałam to Kępka/Gaś dla ciężarnych- i wiecie że sie spociłam???? a taki lajcik :P

    Ja początkiem tygodnia zmęczyłam się na łagodnych aerobach :D Ale ogólnie początek tygodnia miałam słaby bardzo, mogłabym spać na stojąco, a dzisiaj? Zero zmęczenia wszystko super. Alee zawsze na 7 dni przed @ po bieganiu czułam macicę lekko, dzisiaj nic ;))

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 7 września 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    a co ćwiczysz? jak jesz?


    Akrobatyka, poledance, taniec, streching czasem fitness jak czas pozwoli. Co do jedzenia to napewno lepiej niż kiedyś aczkolwiek dopiero od 4 lat przełamuje wstręt do warzyw i mogłoby być więcej

    qb3cpiqv120x7xhb.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ