X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Pociesz cie... Jak sie dlugo stara o pierwsze dziecko to czesto zdarza sie, ze kolejne pojawia sie szybciej niz chcielismy :-) :-) :-)


    Faktycznie, przyjaciółka starała się 1,5 roku, a drugie było wielkim zaskoczeniem, bo byli pewni, że będzie tak jak z pierwszym. A zaskoczyło w 1 cyklu starań ;)

    Tylko kiedy my się tego pierwszego cudu doczekamy…


    Daisy, też przeżyłam niedawno coś podobnego, wstyd się przyznać ale miałam ochote ukatrupić własnego brata… Przyjechał, sraty taty, gadu gadu, nagle on mi oświadcza, że żonie się @ spóźnia i zrobili test i siedzi uradowany jak dziecko…
    Nie byłam w stanie wypowiedzieć słowa, w jednej sekundzie chciałam go zabić, byłam zazdrosna, przestraszona, bo wiem że dziecka nie chcą absolutnie i byłoby dla nich skaraniem boskim, żyją w dosyć luźnym związku i nie dzieci i układanie sobie życia im w głowie, dziecko byłoby zaniedbane i pewnie nieszczęśliwe itd etc... Wszystkie przekleństwa przyszły na myśl, dobrze, ze akurat pomywałam naczynia i stałam do niego tyłem i nie zobaczył mojej pewnie purpurowej twarzy.
    Po chwili ciszy wyjaśnił, jedno szczęście test był -, @ się po prostu spóźniła

    Anutka, Daisy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, Aciulka wielkie gratulacje :D

    aciulka lubi tę wiadomość

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 24 września 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    No kochane, mam wynik, 91,10. Mam nadzieję, że to nie sen. W piątek powtórze bete i wszystko będzie jasne :-)
    Gratuluję :)

    aciulka lubi tę wiadomość

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 24 września 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    No kochane, mam wynik, 91,10. Mam nadzieję, że to nie sen. W piątek powtórze bete i wszystko będzie jasne :-)
    Gratuluję :)

    aciulka lubi tę wiadomość

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 24 września 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    No kochane, mam wynik, 91,10. Mam nadzieję, że to nie sen. W piątek powtórze bete i wszystko będzie jasne :-)


    Nie sen !!!!!

    Wszystkiego dobrego dla Was w dwupaku :*****

    aciulka lubi tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 24 września 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:42

    aciulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka, ja też gratuluję :)

    aciulka lubi tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 24 września 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aciulka kochana gratulacje!!!

    aciulka lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 września 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane za słowa pocieszenia :)

    Tylko ja już mam córę i to dość dużą, więc dla mnie to będzie drugie dziecko, może stąd tak długi okres starań? Pierwsze było wpadką, więc może teraz dane mi jest czekać by być pewną na 100000000..%, że to jest właśnie to, czego pragnę?
    Z drugiej strony dla mojego P. będzie to pierwsze dziecko, więc może faktycznie zaraz po tym posypie się następne? Bardzo byśmy chcieli mieć conajmniej 3 swoich dzieci, czyli łącznie 4czkę :)

    Ale mam humor dziś, chyba zacznę z nerwów parkiet gryźć. Do tego strasznie od 3 dni kłują mnie piersi w środku i jest to mega niemiłe uczucie. Martwię się, że moja prolaktyna może daje czadu. Czekam ten cykl do końca i ruszam z powrotem do lekarza.

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 września 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Dzięki Kochane za słowa pocieszenia :)

    Tylko ja już mam córę i to dość dużą, więc dla mnie to będzie drugie dziecko, może stąd tak długi okres starań? Pierwsze było wpadką, więc może teraz dane mi jest czekać by być pewną na 100000000..%, że to jest właśnie to, czego pragnę?
    Z drugiej strony dla mojego P. będzie to pierwsze dziecko, więc może faktycznie zaraz po tym posypie się następne? Bardzo byśmy chcieli mieć conajmniej 3 swoich dzieci, czyli łącznie 4czkę :)

    Ale mam humor dziś, chyba zacznę z nerwów parkiet gryźć. Do tego strasznie od 3 dni kłują mnie piersi w środku i jest to mega niemiłe uczucie. Martwię się, że moja prolaktyna może daje czadu. Czekam ten cykl do końca i ruszam z powrotem do lekarza.
    95% ovukolezanek predzej czy pizniej zajdzie w ciaze, u mnie trwako to prawie rok... U innej 3 cykle... Nie ma reguly, jest jedna ktora chyba 6 lat sie starala :-)

    U mnie prl tak mieszala, moze masz dobre przeczucia, zbadaj prl i progesteron i zrob usg w okresie owu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 16:47

    Daisy lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 września 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    95% ovukolezanek predzej czy pizniej zajdzie w ciaze, u mnie trwako to prawie rok... U innej 3 cykle... Nie ma reguly, jest jedna ktora chyba 6 lat sie starala :-)

    U mnie prl tak mieszala, moze masz dobre przeczucia, zbadaj prl i progesteron i zrob usg w okresie owu :-)

    Problemów z prg i innymi hormonami nie mam, regularnie owuluję (dokładne monitoringi), no ale moja prl podstawowa wynosi 261 (norma w moich jednostkach do 511), ale po obciążeniu wynosi ponad 5300 czyli ponad 20x wiecej, gdzie tylko 6x powinna wzrosnac.

    Moja tesciowa powiedziala mi, ze skoro podstawowa jest ok to nie powinnam sie tak martwic ta po podwyzszeniu, bo wiele kobiet w ogole jej nie bada nawet i spia spokojnie po nocach. Że skoro mam owulkę i żadnych problemów w czasie po owu to wszystko ok. Więc nie wiem gdzie może tkwić przyczyna, masakra, wyniki męża poprawione, pct super (14sztuk zywych ruszajacych sie plemnikow w polu widzenia po 8h), nasienie ok, ilosci ogromne (680mln na 4ml nasienia), wszystkie hormony ok, e, lh sprawdzane po kilka razy w ciagu cyklu..nie wiem czy to psychika czy poprostu jakos tak wychodzi niefortunnie..

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 września 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Problemów z prg i innymi hormonami nie mam, regularnie owuluję (dokładne monitoringi), no ale moja prl podstawowa wynosi 261 (norma w moich jednostkach do 511), ale po obciążeniu wynosi ponad 5300 czyli ponad 20x wiecej, gdzie tylko 6x powinna wzrosnac.

    Moja tesciowa powiedziala mi, ze skoro podstawowa jest ok to nie powinnam sie tak martwic ta po podwyzszeniu, bo wiele kobiet w ogole jej nie bada nawet i spia spokojnie po nocach. Że skoro mam owulkę i żadnych problemów w czasie po owu to wszystko ok. Więc nie wiem gdzie może tkwić przyczyna, masakra, wyniki męża poprawione, pct super (14sztuk zywych ruszajacych sie plemnikow w polu widzenia po 8h), nasienie ok, ilosci ogromne (680mln na 4ml nasienia), wszystkie hormony ok, e, lh sprawdzane po kilka razy w ciagu cyklu..nie wiem czy to psychika czy poprostu jakos tak wychodzi niefortunnie..
    Tesciowa sie mysli, kolezanka miala podstawowa w normie a po obciazeniu 10x za duzo i gin dal chyba Dostinex - to co sie bierze 1 czy 2 w tygniu i po 2 cyklach byla w ciazy :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ból między kręgosłupem a łopatką to też objaw ciąży dziś rano się obudziłam to mnie bolało i plecy jak spałam ale to może od złego spania hm ?

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 24 września 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja ginka bada mi prolaktynę i nawet nie wspominała o tej po obciążeniu. ona uważa, że u mnie psychika dużo miesza i pewno dla świętego spokoju kazała mi zażywać mastodynon... szkoda że na ostatniej wizycie nie poprosiłam ją o zbadanie prl po obciążeniu :(

    Daisy lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 września 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    moja ginka bada mi prolaktynę i nawet nie wspominała o tej po obciążeniu. ona uważa, że u mnie psychika dużo miesza i pewno dla świętego spokoju kazała mi zażywać mastodynon... szkoda że na ostatniej wizycie nie poprosiłam ją o zbadanie prl po obciążeniu :(
    Zrob sama prywatnie :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro miałam mieć wielki dzień testowania: kolejny sikaniec i beta. Dzisiaj zaobserwowałam delikatnie zabarwiony na różowo śluz - pojawił się podczas oddawania moczu i zniknął. Wkładka higieniczna jest czysta. Od czasu do czasu czuję rwanie w dole brzucha, takie ciągnięcie. I naparza mnie głowa...
    Chce mi się płakać. Już sama nie wiem co się dzieje.

    Daisy lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 24 września 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie dziewczyny, bardzo, bardzo ale to bardzo wam wszystkim dziękuje za gratulacje.
    Czekam jeszcze na oficjalne potwierdzenie do piątku.
    Wy bardziej byłyście pewne i bardziej w to wierzyłyście niż ja.

    Życzę wszystkim, które jeszcze czekają na dwie kreski, aby jak naj szybciej poczuły to co ja poczułam dzisiaj.

    Śle wiruski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& łapcie :-). :-). :-).
    Lauda ja też mam dzisiaj ochotę przytulic do serca cały świat <3

    lauda, Daisy, Isia93, asiorekk, Mimi86, motyl1993 lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Śle wiruski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& łapcie :-). :-). :-).
    Lauda ja też mam dzisiaj ochotę przytulic do serca cały świat <3

    Wierzę kochana. I trochę zazdraszczam ;)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 września 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    Dziewczyny, jutro miałam mieć wielki dzień testowania: kolejny sikaniec i beta. Dzisiaj zaobserwowałam delikatnie zabarwiony na różowo śluz - pojawił się podczas oddawania moczu i zniknął. Wkładka higieniczna jest czysta. Od czasu do czasu czuję rwanie w dole brzucha, takie ciągnięcie. I naparza mnie głowa...
    Chce mi się płakać. Już sama nie wiem co się dzieje.
    Maluch sie roPycha, delikatnie plamki jesnej krwei nic nie znacza ja mialam tak pod koniec 5 tygodnia, przeszlo samo... Wez no - spe jest bezpieczna :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 września 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Tesciowa sie mysli, kolezanka miala podstawowa w normie a po obciazeniu 10x za duzo i gin dal chyba Dostinex - to co sie bierze 1 czy 2 w tygniu i po 2 cyklach byla w ciazy :-)


    Wiem, wiem, dostinex - ten, co kosztuje 200 zł za 8 tabsów :D
    Ale powiem Ci, ze jesli ja tez bede miala brac jakies leki to tez bede brac dostinex. Na pewno nie zdecydowalabym sie na Bromergon itp przy tych wszystkich skutkach ubocznych, poza tym branie leków raz na 2 tyg czy nawet tydzien jest bardzo komfortowe nie ma co ukrywać. :)

    Też mowilam tesciowej, ze sie myli, ale tu na ovu tez wiele dziewczyn spotkalam, ktorym sami endo mowili, ze liczy sie ta 'normalna' prl. To po kiego grzyba sie robi te po obciązeniu?
    Tak samo jak badanie na cukier, przeciez robi sie normalny i po podaniu, chyba tez w jakims celu przeciez :D

    Wiec traktuje to z przymruzeniem oka, z szacunku dla niej juz nei wnikalam w temat, niech sobie zyje w swoim laboratoryjno-lekarskim swiecie :D

    Tylko ponoc hiperprolaktynemia powoduje zaburzenia cyklu, a ja nie mam, no poza dlugimi cyklami, ktore ostatnimi czasu siegaja tylko 35 dc, wiec dlatego, ze sa regularne, uznaje sie to u mnie za norme. Takie gadanie lekarzy - jest owulacja, jest ok. Yhy, a juz kiedys mowilam ze watpie zebym przy pekajacym 28mm pecherzyku zaszla w ciaze. Chyba sama sie bede leczyc na jakichs lewych receptach - wtedy na pewno zajde od razu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 17:27

    Anutka lubi tę wiadomość

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ