X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 27 września 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nawet cienia cienia .....

    image.jpg

    Beznadziejnie sie czuje oczywiscie .... :(

    Za dziewczyny ktore dopiero beda testować trzymam kciuki :*****

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 września 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane!

    Ewelinko trzymam kciuki za rozpakowanie! Juz czas! Ale i tak ladnie Wam idzie :)

    Lena przykro mi strasznie..zalapiesz sie na pazdziernik? Czekam tam na Ciebie! <3

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 27 września 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załapie...
    Tylko na razie mega dół i chęci brak ;)
    Przejdzie pewnie do jutra...

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 września 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena83 nie poddawaj się!
    Ja zawsze @ dostawałam ok. 11dpo - zrobiłam wtedy test - był tak negatywny, że bardziej się nie dało! Do tego zaczęłam plamić żywo czerwoną krwią!

    https://ovufriend.pl/graph/788f3fe8bed4119e3bbfd272f66b7cf4

    Nie poddawaj się! @ nie ma, temp wysoka!

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 27 września 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu :)
    Dziękuję za dobre słowa- jednak ja wolę się nie łudzić.
    Naprawdę czuję oddech @ już na plecach.
    Wiesz pewnie dobrze że dobre nastawianie się a potem porażka bardziej boli ;(

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 września 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka doskonale wiem, po 2 teście robionym w dniu @, i po tym jak zaczęłam krwawić beczałam dłuuugo, humor kiepski. Potem włącza (po paru dniach) tryb, że ten miesiąc będzie TYM!

    Chodzi mi o to, żebyś nie stawiała minusa na fasolce, która może się rozwijać właśnie:)

    Ja czułam @bóle dość długo - jeszcze po 1 teście pozytywnym. Nawet mąż mnie pocieszał mówiąc, że nie mam @ więc jest dobrze, a ja na to, że i tak mnie już na nią boli i wiem (byłam 100% pewna) że czai się za rogiem (jakbyś się cofnęła o parę stron to miałam na liście @ wpisaną ;p). Swoją drogą cały czas coś mnie ćmi, ale w innym miejscu niż na @.

    Ostatniego dnia wakacji - 22.09 byłam tak pewna, że nie jestem w ciązy, że wypiłam całe piwo na leżaczku przy basenie ;D

    Więc jak to niektóre piszą, że wiedziały od początku, czuły, że są w ciąży - ja nie ;p

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 27 września 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kasiu :***

    Jednak fakty mówią inaczej- nitki krwi na papierze....
    @ się rozkręci do wieczora...

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 września 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dopadl megasny bol owulacyjny, zalewa itp. Probowalam namowic mojego na <3, no ale tylko troche sie udalo i dupa :/ A wieczorem to bedzie jak zwykle za pozno :( :( :(

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 27 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daysy a jak to jest "tylko trochę" bo nie rozumiem....

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 września 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena83 wrote:
    Daysy a jak to jest "tylko trochę" bo nie rozumiem....


    No tylko troche, tzn ze bez finału ;)

  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 27 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj rano zrobiłam testa i mega minus chwila doła, mąż w robocie,a później patrze do lodówki a tam kilka butelek wina, rodzice wczoraj wrócili z Węgier to nam nawieźli więc otwieram Tokaja bo co, bo mogę :) pościągałam pościel, firanki, słuchawki na uszy mp4 na fula składanka z "lat młodości" i taniec z odkurzaczem :) nie wiem tylko czemu pies się schował pod łóżko i nie chce wyjść :)
    jak nie ten cykl no następny :)

    basiulkaa_89, kierzynka lubią tę wiadomość

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 27 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam takiego doła, że mi wisi porządek w domu...
    Aczkolwiek zdesperowane piwo mam na wieczór ....

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 27 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odkryłam ostatnio, że sprzątanie mnie odstresowuje troche dziwne ale przynajmniej pozyteczne

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje mam nadzieje,ze styczen bedzie moj :D oczywiscie mam nadzieje,ze wam szybko pujdzie ;)
    Milego weekendu :D duzo <3 <3 <3 i fasolek :)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam wlasnie porodówke na tlc. Kobiety (homoseksualne) chciały mieć dziecko. Wybraly dawców. Pierwszą inseminację robiły same w domu (zestaw przyszedł do nich pocztą - pleminiki w probce z ciekłym azotem), druga dawka była następnego dnia w gabinecie ginekologa.

    Zaszły i będą - bliźniaki! Nie wiadomo czy oba maluchy będą od tego samego ojca ;)
    To tak jakby zajść przy pierwszym seksie i im go więcej tym więcej dzieciaczków ;p 5 x <3 = pięcioraczki ;D

    rzecz się dzieje w Wielkiej Brytanii :)

    Edit: chłopak ciemnoskóry, dziewczynka biała ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 16:03

    basiulkaa_89, Lena83, Daisy, Anutka lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 września 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a ja znalazlam jeszcze jeden test owu. Sikam no i totalny pozytyw.

    ohtpb4.jpg

    A glowa mnie znowu boli, psy mam dwa ogromne, jedna to suka, drugi szczeniak 8msc, ale tez juz ponad 30kg wagi no i skakaly sobie raze sie bawily i maly sobie jakas krzywde zrobil. Polecialam po opokan bo wet kazala podac no i czekam, jak nie pomoze to pewnie na pogotowie 35km bede jechac z nim :( I krzyczy i krzyczy, chyba mu na troche przeszlo :(
    Kiedys juz tak mial bo rośnie i go stawy bolaly :/

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 27 września 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Daisy :)

    To chłopa łap szybko !!!

    Najlepszego dla psiaka - zeby mu przeszło biedulkowi szybko!

    A jakie masz psiaki ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 17:41

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 27 września 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena83 wrote:
    No nawet cienia cienia .....

    image.jpg

    Beznadziejnie sie czuje oczywiscie .... :(

    Za dziewczyny ktore dopiero beda testować trzymam kciuki :*****
    Ooo jakbym własny widziała ;) dziś mogłam zrobić identyczną fotę ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 września 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena83 wrote:
    Super Daisy :)

    To chłopa łap szybko !!!

    Najlepszego dla psiaka - zeby mu przeszło biedulkowi szybko!

    A jakie masz psiaki ?


    Mam prawie 5 letnia suke wilczaka czechoslowackiego i 8msc psiaka w typie owczarka krotkowlosego, ale tata nieznany :D
    Do tego 4 koty <3
    Zdjecie psiakow z czerwca :) wiec maly juz podrosł, obecnie jest rozmiarow strarszej 'siostry' :p
    jimcqt.jpg

    A kotki z wczoraj :)
    1pjihz.jpg
    A chłopa to dopiero wieczorem, mam nadzieje ze wszystko sie jakos polaczy i bedzie zielono na koncu :)


    Pochwalcie sie Waszymi zwierzakami :)
    Wiem, ze juz kiedys sie wymienialysmy fotkami, ale jest wiele nowych kolezanek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 17:55

    Katarzyna87, Aska87, Betty Boop, renieczka lubią tę wiadomość

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 27 września 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej jaki piękny zwierzyniec .... :D

    Moj kot - Wacek ( nie ja wymyśliłam to imie)

    image.jpg

    I jego mama Kiti:

    image.jpg

    I Fanta, ktora niestety juz z nami nie jest ale w sercu zawsze z nami ...

    image.jpg

    Wszystkie zwierzaki przygarniete.

    Kiedys kiedys jak nam sie sytuacja informuje to marzy nam sie husky.
    Na razie to nam musi wystarczyć rysowanie go ;)

    image.jpg

    Daisy, Aska87, renieczka lubią tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ