X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Motylku tulę Cię mocno. A w przyszłym cyklu już nie będziesz miała na czerwiec terminu, gdyby się udało? W lipcu też jest pięknie rodzić <3 Także spokojna głowa kochanie <3
    nieeee, na początek lipca się załapię :( miałam baaaaardzo duże nadzieje co do tego cyklu, atu znów nic z tego... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mój wynik bety to 249,05 mIU/ml który to tydzień boja tych wartosci wg nie rozumiem ?

    Daisy, motyl1993, Katarzyna87, werni lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 września 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    nieeee, na początek lipca się załapię :( miałam baaaaardzo duże nadzieje co do tego cyklu, atu znów nic z tego... :(


    Kochana praktyka uzytkowniczek owufrienda uczy nas, ze im wieksze nadzieje, tym gorzej..pamietasz, jak ja jezdzilam na urlopy zimą w dni plodne specjalnie na wypoczynek, zeby wyluzowac i zajsc.. Teraz się z tego śmieję :/
    Zaczniesz kolejny cs i bedzie ciezej, zobaczysz. Mi zelzalo tak przy 8 cs dopiero cisnienie. Wiadomo, kazdy cs z nadzieja, ze zajde, no ale co zrobisz, na nic nie mamy wplywu w tym przypadku :/

    A poza tym Kochana lipiec tez jest super, szybko wyjdziesz z maluszkiem na dwór :) Ja jak rodzilam to po tygodniu wyszłam ze spzitala i tego samego dnia mialam przyzwolenie na spacerek! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 10:42

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Kochane mój wynik bety to 249,05 mIU/ml który to tydzień boja tych wartosci wg nie rozumiem ?


    To zalezy jakie masz wartosci podane ze swojego lab, kazde lab moze miec inne :)

    No ale gratulacje oficjalne kochana, super wiesci! <3
    Strasznie wysoka beta jak na taki cień drugiej kreski :) Super! Powtórz za ok 48h od pierwszej bety, zeby sprawdzic przyrost :)

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochana praktyka uzytkowniczek owufrienda uczy nas, ze im wieksze nadzieje, tym gorzej..pamietasz, jak ja jezdzilam na urlopy zimą w dni plodne specjalnie na wypoczynek, zeby wyluzowac i zajsc.. Teraz się z tego śmieję :/
    Zaczniesz kolejny cs i bedzie ciezej, zobaczysz. Mi zelzalo tak przy 8 cs dopiero cisnienie. Wiadomo, kazdy cs z nadzieja, ze zajde, no ale co zrobisz, na nic nie mamy wplywu w tym przypadku :/

    A poza tym Kochana lipiec tez jest super, szybko wyjdziesz z maluszkiem na dwór :) Ja jak rodzilam to po tygodniu wyszłam ze spzitala i tego samego dnia mialam przyzwolenie na spacerek! :)
    dzięki daisy ;* jesteś moim ogromnym wsparciem :* denerwuje się, bo daliśmy sobie 12 cykli takich pełnych starań, a potem klinika. I z każdym cyklem mamy coraz mniej czasu.... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell gratuluję :*

    Evell lubi tę wiadomość

  • niusik Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 26 września 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie byłam zapisana na testowanie, bo wahałam się czy w niedzielę w termin @ czy poniedziałek się zapisać, ale @ przylazła wcześniej, tak więc przenoszę się na październik.
    Z jednej strony buuu, ale z drugiej cykl mi się skrócił :) trzeba brać z życia jak najwięcej pozytywów

    Życzę Wam, abyśmy nie spotkały się w październikowym wątku :P powodzenia dziewczyny!

    ecac7c2cf6adfe0c734e738efba61d19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niusik - bardzo mi przykro, ale kciukam za kolejny cykl ;*

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    dzięki daisy ;* jesteś moim ogromnym wsparciem :* denerwuje się, bo daliśmy sobie 12 cykli takich pełnych starań, a potem klinika. I z każdym cyklem mamy coraz mniej czasu.... :(


    To dopiero 5 cs..ja poszlam do kliniki w 2cs na wszelkie badania itp i przynajmniej wiedzielismy, ze nasienie do poprawy, ze u mnie ok itp. Moze warto sie przejsc juz teraz, niż potem dopiero w 13cs isc i sie tfu tfu okaze, ze cos nie tak i powiedziec sobie 'MOGLAM ISC WCZESNIEJ?' Idzcie sie tylko pobadac, zobaczyc co tam slychac. Do kliniki leczenia nieplodnosci nie chodza tylko osoby z problemami z zajsciem. Wiele moich kolezanek tam chodzi, bo tam pracują fachowcy w swojej dziedzinie i otwarcie mówią, że tak im lepiej i spokojniej. Polecam :)

    A poza tym piszesz, ze 12cs, a potem klinika. Kochana uczeszczajac do kliniki tez bedziesz się starała, nikt tam w ciaze za nas nie zajdzie niestety, a i tak najpierw bedziesz chodzila przez kilka miesiecy na monitoringi, bedziesz regularnie badala hormony pewnie ze 3x w cyklu E, LH, do tego prg, po kilku msc powtorzysz wszelkie hormony, dopiero potem zrobią Ci pewnie pct, nasienie. Do IUI jeszcze hsg przed Tobą..wiec droga długa. Oczywiscie wszystkie wierzymy, że zajdziemy wszystkie szybciutko i bezproblemowo, ale wiadomo jak to jest. Pamiętam moje rozczarowanie po pierwszym cs gdy zobaczylam 1 kreskę. Myślałam, że się powieszę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 10:50

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 26 września 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    przez ostatnie dni miałąm ból jajniczków a dziś ból głowy a mam 14 dc. mam nadzieję że jeśli owu była to wczoraj :) tak się zastanawiam jakie wy macie objawy przed , w czasie i po owulce. czy przed owulką jest ból jajników i śluz a potem cisza? nie wiem czemu dziś mnie tak głowa boli, dobrze że mam wolne...

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    To dopiero 5 cs..ja poszlam do kliniki w 2cs na wszelkie badania itp i przynajmniej wiedzielismy, ze nasienie do poprawy, ze u mnie ok itp. Moze warto sie przejsc juz teraz, niż potem dopiero w 13cs isc i sie tfu tfu okaze, ze cos nie tak i powiedziec sobie 'MOGLAM ISC WCZESNIEJ?' Idzcie sie tylko pobadac, zobaczyc co tam slychac. Do kliniki leczenia nieplodnosci nie chodza tylko osoby z problemami z zajsciem. Wiele moich kolezanek tam chodzi, bo tam pracują fachowcy w swojej dziedzinie i otwarcie mówią, że tak im lepiej i spokojniej. Polecam :)

    A poza tym piszesz, ze 12cs, a potem klinika. Kochana uczeszczajac do kliniki tez bedziesz się starała, nikt tam w ciaze za nas nie zajdzie niestety, a i tak najpierw bedziesz chodzila przez kilka miesiecy na monitoringi, bedziesz regularnie badala hormony pewnie ze 3x w cyklu E, LH, do tego prg, po kilku msc powtorzysz wszelkie hormony, dopiero potem zrobią Ci pewnie pct, nasienie. Do IUI jeszcze hsg przed Tobą..wiec droga długa. Oczywiscie wszystkie wierzymy, że zajdziemy wszystkie szybciutko i bezproblemowo, ale wiadomo jak to jest. Pamiętam moje rozczarowanie po pierwszym cs gdy zobaczylam 1 kreskę. Myślałam, że się powieszę.
    Tylko u nas to zawsze problem z kasą, ta klinika wcale tania nie jest. Ale mam zamiar się wybrać w październiku na pewno. Mężu po ślubie kościelnym zrobi bad nasienia i zobaczymy co z tego wyjdzie... cały czas wierzę, że nam się uda. Przecież zaszłam jakoś w 2 ciąże bez problemów :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 września 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asioczek chyba Cię zaraziłam tym bólem głowy. Czytałaś moje wczorajsze notatki..?? Cały dzień aż do snu ból głowy. Tragedia. Ja różnie, czasme przed owu bolą jajniki, czasem nie, ta głowa wczoraj mnie wyprowadzila z równowagi, myslalam, ze wczoraj owulka, a tu proszę dziś spadek aż do piekła. :/
    Po owu to zazwyczaj mam suszę, a po kilku dniach śluz się u mnie robi gęsty, potem znowu susza i @.

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 26 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    Tylko u nas to zawsze problem z kasą, ta klinika wcale tania nie jest. Ale mam zamiar się wybrać w październiku na pewno. Mężu po ślubie kościelnym zrobi bad nasienia i zobaczymy co z tego wyjdzie... cały czas wierzę, że nam się uda. Przecież zaszłam jakoś w 2 ciąże bez problemów :)


    No właśnie kochana, zaszłaś, ale dwa Aniołki to moim zdaniem się od razu kwalifikujesz do specjalisty..coś tam pewnie nie trybi, że ciąża się nie utrzymuje. Życzę dużo kopert na ślubie! <3

    kapturnica, motyl1993 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem ich zinterpretować wydaje mi się ,że to chyba koniec 3 tyg jak myslicie ?bo od 4 jest chyba ponad 1000

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 26 września 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    dzięki daisy ;* jesteś moim ogromnym wsparciem :* denerwuje się, bo daliśmy sobie 12 cykli takich pełnych starań, a potem klinika. I z każdym cyklem mamy coraz mniej czasu.... :(
    motylku kochany wspieram wiem co czujesz :(

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 26 września 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Nie umiem ich zinterpretować wydaje mi się ,że to chyba koniec 3 tyg jak myslicie ?bo od 4 jest chyba ponad 1000

    Evell przepisz nam tutaj te widełki ;) pomożemy ;)

    Daisy lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 26 września 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie sie wydaje ze 4-5 tydz ja miałam 148 i tak miałam napisane a po tyg ponad 3 tys i było napisane 6 tydz

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie :* no zobaczymy jak to wyjdzie wszystko ;*

    Daisy lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 26 września 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzisiejsza beta 255,18. (Pierwsza 91,10)

    Dziewczynki czekam na was na fioletowej stronie.
    Wszystkim życzę aby zaznały takiej radości jak ja i ujrzały w końcu dwie piękne różowe kreseczki :-)

    Powodzonka :-)

    Lena87, Daisy, motyl1993, Sue, JusWik, Anutka, mana, basiulkaa_89, Mimi86, renieczka, Krokodylica lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 września 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/wykres,0176854cfe4dc3063e64c5997ba27637.html mamusia:-)

    motyl1993 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ