X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam, choć teraz nie gram ;D

    Nadrabiam 'na wspólnej' chyba z 30 odcinków mi zostalo, więc mam co robić ;p

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyjęłam :)
    ja czekam na lekarzy :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo lekarze ;) jestem fanka seriali ;)
    Lekarze, przyjaciołki, Prawo Agaty, Greys Anatomy, Breaking Bad, Scandal ;D

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    seriale: lekarze, rodzinka.pl
    reality show: twoja twarz brzmi znajomo, mam talent :)
    i lubię się czasami pośmiać: dlaczego ja, trudne sprawy, dzień który zmienił moje życie, szkoła życia i reszta tych prześmiesznych dramatów :P

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoja Twarz - super, tez to lubię :)
    Zamiast mam talent wolę xfactora.

    Lubię tez kulinarne zmagania typu TopChef czy Masterchef :) W tym roku ma byc gordon ramsey :D

    Lubie ugotowanych ale angielską wersję na bbc, mam wrażenie, że my jako narod jesteśmy nudni i sztywni w tych programie. Kazdy patrzy na kasę, dają niskie noty. Tam liczy się zabawa, śmiechy hihy, czasami ktoś sie upije ;p

    Z męzem na discovery lubimy tez oglądać wszelakie licytacje (bagaże, schowki, kontenery). Czasami aż dziwne jakie cuda się tam kryją ;D

    I ostatnio odkryłam na tlc *chyba - porodówka - zajebisty program o - jak sama nazwa mówi - porodach, różnych, zawsze z happy endem :) Zawsze beczę na tym ;p

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na przyjaciolki, na dobre i na zle, pierwsza milosc, piekiuelna kuchnie:-)

    Dziewczyny ile powinno miec prawidlowe endometrium?

    Zajsonek lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A porody, porodowka, ciaza z zaskoczenia tez czasem ogladam:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że mamy ten sam gust :P
    co do kulinarnych lubię jeszcze Hell's Kitchen – Piekielna kuchnia :)
    Discovery takie aukcje mogłyby być w Polsce :P te kontenery przebijają wszystko :P
    A TLC, uwielbiam ten kanał, prodówka (mógłby być taki szpital w Polsce), masterchef australia, ciąża z zaskoczenia - mega :P i takie tam :P ubóstwiam ten kanał :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2014, 20:45

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    A ja czekam na przyjaciolki, na dobre i na zle, pierwsza milosc, piekiuelna kuchnie:-)

    Dziewczyny ile powinno miec prawidlowe endometrium?


    przed owulacją od 8-12mm :) , a po może mieć ok. 16mm, a jak jest ciąża to jeszcze większe :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • emi80 Przyjaciółka
    Postów: 73 77

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    A ja czekam na przyjaciolki, na dobre i na zle, pierwsza milosc, piekiuelna kuchnie:-)

    Dziewczyny ile powinno miec prawidlowe endometrium?
    Cześć laseczki. Isia ,endom. 8-12cm

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    0c0011aa38f2498547defd3daf32e5fc.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny:-)

    Zajsonek lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam dziś u ginekologa. Oczywiście prywatnie powiem tak niebo a ziemia jeśli chodzi o nfz a prywatnie.

    Okazało się że jestem już po owulacji, no byłam w szoku bo temp. nic na to nie wskazywała. Więc jak tylko wróciłam do domku to zaciągnęłam męża na miłe chwile...xD Lekarz powiedział że na USG wszystko wgl w porządku, i stwierdził że najpierw mąż musi się przebadac jeżeli nam nie wyjdzie w tym cyklu. A potem zajmie się mną :)

    Miłego wieczorku :)
    ja lubię oglądac Na dobre i na złe, rodzinke, top model (można się pośmiac), kuchenne rewolucje, masterschef, oraz salon sukien ślubnych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2014, 20:55

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 super wieści :)
    ja idę jutro :P
    jak się dowiem, że znowu mi coś urosło to za przeproszeniem pierdolca dostane...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2014, 20:59

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomania - super :) mam wrażenie, że lekarze prywatnie bardziej sie starają.

    Top model też mnie bawi,i racja - zapomnialam o piekielnej kuchni ;) na początku uwazalam, ze amaro nie da rady, ale dał ;D

    pół butelki wina za mną ;p cho cho się rozkręcilam ;D
    Na wizycie u gin na poczatku przyszłego tyg zobaczę czy to wino "daje radę" na moje endo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2014, 20:59

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wgl mowie gin że to za wczesnie na ovu bo temp nic na to nie wskazywała, a lekarz mi powiedział że mam temp w sumie nie brac pod uwagę... no to juz wgl bylam w szoku.

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam, że na edno też działa witamina b6, bodajże :P
    ja biorę neo mag forte (magnez + b6) pije inofolic (zostały mi resztki z cyklu przed laparo) i oczywiście kwas foliowy :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    a wgl mowie gin że to za wczesnie na ovu bo temp nic na to nie wskazywała, a lekarz mi powiedział że mam temp w sumie nie brac pod uwagę... no to juz wgl bylam w szoku.


    kochana bo w sumie miał troszkę racji :)
    skok temperatury może pojawić się przed owulacją, w czasie owulacji bądź kilka dni po :) u Ciebie pewnie na dniach skoczy :P

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jakos nie wydaje sie, ze lekarze prywatni bardziej sie staraja:/ bylam prywatnie u dwoch i nie jestem zadowolona:/ ale to chyba bardziej zalexy od tego jakim jest czlowiekiem a niue czy prywTnie czy nfz:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia widzisz, kazdego odczucie jest inne. Mnie tylko dwoch lekarzy z nfz traktowało po ludzku.

    Pierwszy - masakra! Na 1 wizycie, jak przyszłam z zapaleniem przydatków, on źle mnie zdiagnozował, a przy badaniu jak wyszlo, że dziewica, to śmiał się, że może mnie własnie rozdziwiczyć!

    Druga - babka, niby fajna, ale b. oschła była, na pacjenta 5 min (choć ta przynajmniej dobrze mnie zdiagnozowała)

    Lekarz nr 3 - ten był sympatyczny, choć może przez to, że okazalo się, że byłam 1 dzieckiem, które przyjął. Chodziłam do niego krótko, bo weszła rejonizacja, a on nie z mojego regionu był

    Starszy Pan - Gin - super facet, na kartotekach miał zapisane kto czym się zajmuje, żeby zagadywać przy badaniu zestresowane pacjentki. Pierwszy lekarz który zaproponowal, że zbada mi piesi. Niestety odszedł na emeryturę.

    Lekarz nr 5 - prywatny - świetny, delikatny, otwarty, miałam wrażenie, że nie oceniał. Sama zrezygnowalam, ze względu na jego przekonania - rok starań bez leków to min.

    Aktualna lekarka - prywatna - rewelacyjna kobieta, otwarta, nie ma przy niej tabu - przy badaniu mnie w czasie plamienia, mimo mojego początkowego zażenowania pokazywała mi jak wyglada moje plamienie, z czego się składa i to było takie ... normalne. Zawsze mam - z jej inicjatywy - badanie usg dopochwowo, badanie piersi. Nie ukrywa, że czasami musi zerknac w książkę leków, nie udaje wszechwiedzącej. Uważa, ze jesli można wspomóc sie lekami, należy z tego korzystać.

    Może moje pierwsze spotkanie tak spaczyło ten pogląd na lekarzy z nfz ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2014, 21:27

    Isia93 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy lekarz jest inny:-) najwazniejsze to znalezc tego odpoiwiedniuego dla siebiue, nie wazne czy orywatnie czy nfz:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ