X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane! Witam sie po urlopie, troche zamulilam :D Widze ze lista sie zapelnia, ja juz odliczam powoli dni do testowania :)

    samira, Lena87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Czesc kochane! Witam sie po urlopie, troche zamulilam :D Widze ze lista sie zapelnia, ja juz odliczam powoli dni do testowania :)
    witam kochana a gdzie to byłaś na wypoczynku :)

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    nio Marteczka moja imienniczko ja tez miałam w poprzednim cyklu testowa mocniejsza niż kontrolna ale niestety nic z tego nie wyszło :(
    zobaczymy co bedzie w tym


    Ja tez tak mialam przed CLO, testy Owu pozytyene a tu sie okazywało ze ja caly czas w 1 fazie i nawet nie zbiera się na owu.
    Chcialabym jednak zeby ta Owu byla jutro chociaz bo tak to nawet nie wykorzystalam jej jeszcze...

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    witam kochana a gdzie to byłaś na wypoczynku :)

    2 tygodnie w Chorwacji..teraz przechodze depresje pogodowa, na szczescie dzis jakos logicznie to slonce swieci u mnie. Totalna masakra :D jak wrocilam do domu to na dworze bylo 9 st..a w Chorwacji o tej porze (polnoc) bywalo 32st..

    Lena87, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    2 tygodnie w Chorwacji..teraz przechodze depresje pogodowa, na szczescie dzis jakos logicznie to slonce swieci u mnie. Totalna masakra :D jak wrocilam do domu to na dworze bylo 9 st..a w Chorwacji o tej porze (polnoc) bywalo 32st..
    a ja się ciesze ze jest chłodniej a i zaczyna się sezon grzybowy a ja lubię i zbierać i jeść :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to prawda z rana jest za zimno :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy może z tej Chorwacji przywiozłaś niespodziewajke ;)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • asiorekk Przyjaciółka
    Postów: 110 57

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane staraczki. Jeśli można to dołączę do Was. Jestem 3 miesiąc po ciąży pozamacicznej. W tym cyklu zaczynamy staranka od nowa. Jeśli tempka będzie w górze to testujemy 13 września. Jeśli poleci w dół to wiadomo @ za rogiem. Miłego dnia ;)

    [*] 6.06.2014 Aniołek <3
    [*] 25.10.2014 kolejny Aniołek <3
    Boże proszę Cię o Cud i o kolejną ciążę, tym razem szczęśliwą i o zdrowe dzieciątko, proszę.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj watpie bo wydaje mi sie ze owulke jesli mialam to moglam miec wlasnie w drodze powrotnej..seks byl w nocy ok 1 w dzien wyjazdu..nie nastawiam sie, jasne ze bym chciala, ale i tak bedzie jak zawsze. Od nastepnego cyklu znpwu ruszam do gin. W tym cs znowu zrobilam sobie hormony i wszystko niby ok, prolaktyna po obciazeniu dosc wysoka, ale przed jest super, gin powiedziala mi przez telefon ze skoro na poczatku jest ok to ok, ze liczy sie zeby wzrastala po obciazeniu, a te wartosci po obciazeniu wychodza rozne. No ale zobaczymy co powie na wizycie..Chcialabym miec te starania za soba jak kazda z nas :/ Wrzesien to 12msc staran, eh!

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Oj watpie bo wydaje mi sie ze owulke jesli mialam to moglam miec wlasnie w drodze powrotnej..seks byl w nocy ok 1 w dzien wyjazdu..nie nastawiam sie, jasne ze bym chciala, ale i tak bedzie jak zawsze. Od nastepnego cyklu znpwu ruszam do gin. W tym cs znowu zrobilam sobie hormony i wszystko niby ok, prolaktyna po obciazeniu dosc wysoka, ale przed jest super, gin powiedziala mi przez telefon ze skoro na poczatku jest ok to ok, ze liczy sie zeby wzrastala po obciazeniu, a te wartosci po obciazeniu wychodza rozne. No ale zobaczymy co powie na wizycie..Chcialabym miec te starania za soba jak kazda z nas :/ Wrzesien to 12msc staran, eh!
    jak coś czego nie życzę to jest już październik założony ;)

    a ja czekam na @ od czerwca tz. ostatnia @ była 26.06 i dupa chyba zapodam lutke , gin na NFZ kazała czekać ale ile można ;)

    Daisy, Daisy lubią tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    Ja tez tak mialam przed CLO, testy Owu pozytyene a tu sie okazywało ze ja caly czas w 1 fazie i nawet nie zbiera się na owu.
    Chcialabym jednak zeby ta Owu byla jutro chociaz bo tak to nawet nie wykorzystalam jej jeszcze...

    nio zobaczymy co bedzie bo generalnie temperatury się zgadzają czyli poszczególne fazy sa

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeszcze dwa dni i wrześniówki zaczynają testować, mam nadzieję że będzie ciasno od brzucholców. Jak podglądałam sierpniówki to aż mi oczy wychodziły z orbit, tak tam wysypało :)
    Ale my będziemy lepsze :) Powodzenia wszystkim :)

    aciulka lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Dziewczyny, jeszcze dwa dni i wrześniówki zaczynają testować, mam nadzieję że będzie ciasno od brzucholców. Jak podglądałam sierpniówki to aż mi oczy wychodziły z orbit, tak tam wysypało :)
    Ale my będziemy lepsze :) Powodzenia wszystkim :)

    Bedziemy lepsze, mam taka nadzieje:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    jak coś czego nie życzę to jest już październik założony ;)

    a ja czekam na @ od czerwca tz. ostatnia @ była 26.06 i dupa chyba zapodam lutke , gin na NFZ kazała czekać ale ile można ;)

    W październiku moje urodziny, to będzie drugi raz kiedy liczę na ciążę. Z córką OM mam właśnie z października <3

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :*
    ja już po wizycie :)
    dziś 9dc, na prawym jajniczku pęcherzyk dominujący 13mm :)
    więc liczę na owulkę ok. poniedziałku/wtorku :)

    Alorrene13, Daisy lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :)
    Miłego ostatniego weekendu wakacji i powodzenia dla tych które mają teraz dzionki płodne i ovvuuu :) Zaraz koniec pracy ! juuuhuuu !

    Isia93, Daisy lubią tę wiadomość

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • emi80 Przyjaciółka
    Postów: 73 77

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    hejka :*
    ja już po wizycie :)
    dziś 9dc, na prawym jajniczku pęcherzyk dominujący 13mm :)
    więc liczę na owulkę ok. poniedziałku/wtorku :)
    O jak pięknie. To czeka Cie pracowity weekend ! A jaki przyjemny :-) I będzie owocny ! A ja dziewczyny odliczam do testowania :-)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    0c0011aa38f2498547defd3daf32e5fc.png
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    hejka :*
    ja już po wizycie :)
    dziś 9dc, na prawym jajniczku pęcherzyk dominujący 13mm :)
    więc liczę na owulkę ok. poniedziałku/wtorku :)


    o proszę a testy owulacyjne pozytywne były co:)?
    a tu dopiero 13mm to masz jeszcze chwilkę czasu:D
    ja dam znać wieczorkiem co u moich pęcherzyków.
    chociaz dziś pół dnia tak bolały mnie jajniki i nagle przestały...

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Laseczki, a teraz czas na gorzkie żale ;)
    wróciłam z monitoringu, mam torbiel 7,5cm, jest to jeden z 7 pęcherzyków które wyhodowałam w zeszłym cyklu, pozostałe 6 już się wchłonęło.
    jest szansa, że i ten do poniedziałku się wchłonie, a jeśli nie to kolejny cykl stracony.

    w niedzielę zostanę matką chrzestną, to chociaż cudze dziecko potrzymam skoro swego nie mam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 19:16

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, właśnie przeniosłam się z sierpniówek bo mój sierpniowy cykl zakończył się klęską :-(
    Poproszę o wpisanie mnie na listę testujących na 26 września :-)

    Wszystkim wrześnioym testującym staraczkom życzę powodzenia i trzymam kciuki za każdą z osobna :-) :-) :-)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ