X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się z Wami dziewczynki pozegnać bedę tylko śledzić ciążę i będę prowadzić ciążowy wykres i tylko udzielę się w temacie listy ciężąrówek jak poznam płeć dziecka, zaczyna się robić chaos duzo dziewczyn się nie może dogadać tej to nie pasuje tej tamto czuję, że zrobiło się mniej przyjemnie jak na poczatku chciałam Wam podziękować za wsparcie jakie dostałam od Was gdy starałam się o dzidzie jesteście WSPANIAŁE dużo lepiej zniosłam ten czas dzięki Wam cieszę, się, że trafiłam na to forum. w " dziale" ciążowym uznają że jest za duzo tematów wypowiedziałam się na ten temat nie podoba się trudno, znikam uznałam że tu z Wami było lepiej tamtym to hormony za bardzo szaleją zamiast się tolerowac to szukają dziury w całym. SZKODA, niestety ale jest nudno z niektórymi babkami, bo wychodzi prawda na jaw kto jaki jest. tutaj u Was każda ma ten sam cel- być w ciązy tam w ciążowym każda ma swój foch i juz nie jest zawsze tak wesoło i miło a no może jeszcze napisze po porodzie czy dałam sobie radę ;) buźaczki i dużo zielonych kropeczek dla Was, wytrwałości i wsparcia wzajemnego i zdrówka :) pa kochane :)

    kaarolaa, maximka84, Andzia33, Aga_Andzia, Iwka, MariaAntonina, aniczka lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bede teskniła :(
    zagladaj tu czasami, ja pewnie bede skakała tak z miesiaca na miesiac i czekała na jakis cud...
    Tobie zycze powodzenia i dla maluszka buziaki od forumowej cioci :) ;)

    Mikusia2, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki stałe i nowe!
    Mikusia to przykre,ze dziewczyny w ciązy zachowują się inaczej,niż przed,myślę ,że też powinny się wspierac i wspólnie cieszyc patrząc na rosnące suwaczki i brzuszki.Zaglądaj do nas ,bo chciałybyśmy się z tobą cieszyc pierwszymi kopniakami,czy czkawką itp.Pozdrawiam gorąco i życzę spokojnej ciąży i porodu.

    Iwka, maximka84 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania co się dzieje?

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria to już duże dziewczyny powinno nie byc żle

    Andzia33
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka1990 wrote:
    Hej dziewczyny :-) chętnie do was przyłącze bo nie mam nadziei na cokolwiek w tym miesiącu :-)
    Pozdrawiam :-)
    Witamy na wrześniowych <3

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Witam, ja jednak wrzesien... ;(
    Tule <3

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    Chciałam się z Wami dziewczynki pozegnać bedę tylko śledzić ciążę i będę prowadzić ciążowy wykres i tylko udzielę się w temacie listy ciężąrówek jak poznam płeć dziecka, zaczyna się robić chaos duzo dziewczyn się nie może dogadać tej to nie pasuje tej tamto czuję, że zrobiło się mniej przyjemnie jak na poczatku chciałam Wam podziękować za wsparcie jakie dostałam od Was gdy starałam się o dzidzie jesteście WSPANIAŁE dużo lepiej zniosłam ten czas dzięki Wam cieszę, się, że trafiłam na to forum. w " dziale" ciążowym uznają że jest za duzo tematów wypowiedziałam się na ten temat nie podoba się trudno, znikam uznałam że tu z Wami było lepiej tamtym to hormony za bardzo szaleją zamiast się tolerowac to szukają dziury w całym. SZKODA, niestety ale jest nudno z niektórymi babkami, bo wychodzi prawda na jaw kto jaki jest. tutaj u Was każda ma ten sam cel- być w ciązy tam w ciążowym każda ma swój foch i juz nie jest zawsze tak wesoło i miło a no może jeszcze napisze po porodzie czy dałam sobie radę ;) buźaczki i dużo zielonych kropeczek dla Was, wytrwałości i wsparcia wzajemnego i zdrówka :) pa kochane :)
    Hej piękna <3 Przykro mi że "tam" nie dostałaś takiego wsparcia jak u nas <3 Pamiętam o Tobie cały czas i całym sercem jestem z Wami. Od razu dawaj znać jaja płeć...pewnie synka być wolała :* Buźka

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sia lalalalalal, ostatni dzień urlopu mijjjjja :(

    nio ale ... siedzenie w domu to nie dla mnie - bo ile mozna gotowac czy sprzątać :P

    pogoda się psuje ... czuję jesień ...

    miłego dzionka dla Was :***

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy <3 I również życzę miłego dzionka i łagodnego powrotu do pracy
    A ja kotek-cwiczy.gifzbieram siły na nowy cykl. PAtrząc na tempkę @ zawiata dzisiaj wieczorem lub jutro z rańca...ale widzę pozytyw w tym wszystkim...zostanę na wrześniowym wątku :D bo kolejny termin @ pod koniec września będzie zuk.gif

    kaarolaa, Andzia33, maximka84 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka zamęczysz tego maluszka! jaki słodki takie kocurki to lubię najbardziej

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociak da radę a ja lece okna myć!!! Co by @ już przylazła

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Kociak da radę a ja lece okna myć!!! Co by @ już przylazła
    ja wczoraj mialam akcje mycie okien i sprzatanie. dzisiaj mialam dokonczyc ale jakos mnie do tego juz nie ciagnie...

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wrzuciłam firanki do pralki i siedzę tu dalej z wami a okna się same nie myją :( co za....

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihihi :) ja tez wczoraj myłam okna i wieszałam firaneczki :)

    uwielbiam potem siedziec i czuć zapach swiezo upranych firanek .... mmmmmmmmm :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom tak samo jak ja. :)
    oj wczoraj chyba był jakis dzien zmiany firanek :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tak w ogole to powinnam sie z Wami pozegnac i uciekac na pazdziernik, ale tak mi tu dobrze jest :) ciezko sie rozstac :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Kalitria to już duże dziewczyny powinno nie byc żle

    Nie byc zle??? Zasypialy mi na klatce piersiowej. Jedna po lewo, druga po prawo. Jedna zasnela, druga dziobala w nosie 10 min, potem stwierdzila ze jest glodna. Jak zasnela, udalo mi sie wysliznac tylko po to zeby sie druga znowu obudzila. Jak gaszek wrocil z pracy pierwsza sie obudzila siku i zasnac nie mogla, polozyla sie z nami. 5 min pozniej druga przyleciala. Spalismy we 4 na naszym lozku. Jestem dzis jeszcze gorzej niewyspana niz wczoraj. Dzisiaj dam im troche winka przed spaniem 2zlosc.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chce winka !!!! uuu ale trochę za wcześnie :P

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 27 sierpnia 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okna umyte :D tzn. dwa z czterech :P

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ